Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+5
Suna ANBU
ANBU
Nawaki
Sadatake Arakida
Neuro Uchiha
9 posters

Ns: Go on :: Smeťák :: Smeťák :: Koš :: S1 + S2 :: Server#1 :: Koš

Strana 14 z 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Goto down

 - Stránka 14 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Sat 21 May - 23:33

First topic message reminder :

"promiň, ale když to bude nutné udělám to .. tvůj život je pro mě cenější než můj, udělám cokoliv pro to abych tě jakkoliv zachránil, když budeš v nebezpečí, nepodaří se ti zastavit mě"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


 - Stránka 14 Empty Re:

Příspěvek pro Shinobi Wed 14 Sep - 6:10

Doktorka Kiri
 - Stránka 14 0627fd0440_17987517_o2
Jen pokývala hlavou. Nic jiné jim také nezbývalo."Půjde s vámi pár zdravotníků, kteří se o něj po cestě budou starat. Já se toho budu taky účastnit. Pak už to bude jen na vás, ale kdyby jste potřeboval pomoct...stačí říct..."
Mezitím sestřičky a zbylý medici připravovali Akihira. Už byl skoro nachystaný. Teď už potřebovali jen něco na odvoz. O to se postarala Tsuyi. Na chvíli Alliho opustila a přidala se ke svým podřízeným. Přivolala většího a nádherného bílého vlka, který už přesně věděl, co má dělat. Když si lehl, ostatní na něj potom připoutali pevně lůžku a i ostatní věci. Akihiro byl celý zabalený, aby mohl být celou dobu v teple. Teď už vše bylo připravené. Tsuyi se vrátila za Allim."Takže...můžeme vyrazit..." Už byla taky připravená a její bílý plášť vystřídalo černé ninja oblečení ze vším všady. Na všechno byla připravená.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 14 Empty Re:

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Wed 14 Sep - 9:51

Své okolí jsem nevnímal, ale všechnu bolest a vše, co mi dělali doktoři jsem pociťoval moc dobře. Můj psychický stav byl fakt už docela špatný. Ty neustálý muka byli k nevydržení. Opravdu už jsem chtěl všechno vzdát, ale pořád mě držela na vrchu vzpomínka na tu starou Lizz, Roku, mou rodinu a ostatní, co jsem kdy znal a udělal si k ním nějaký vztah. Chtěl jsem tu udělat pro ně. Musel jsem to vydržet kvůli nim...
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 14 Empty Re:

Příspěvek pro Uzumaki Allii Wed 14 Sep - 16:33

"Tak tedy jdeme," zavelel jsem a společně jsme zamířili směřem ke Konoze.
.Přesun všichni - Hlavní brána Konohy.
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 1543
Join date : 19. 04. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 14 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Tue 20 Sep - 14:09

Dosť dlho som bola v kóme že som ani nevedela kde to som keď som otvorila oči.
Vedela som jedno že som v Kiri,ale prečo je všetko úplne iné to som nemala ani tušenie.Prešli dva roky,dva roky som bola v kóme a já som o tom vôbec netušila.Zdalo sa mi že prešlo pár hodín čo som spala."čo sa to deje?" pomyslela som si a vyšla som von aj v nemocničnej košieľke.Nič som tu nespoznávala,dokonca ani domy ktoré som dobre poznala,a já?Keď som sa videla v zrkadle bola som staršia a nevedela som prečo."čo sa to tu sakra stalo?" rozutekala som sa k jazeru. (presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 14 Empty Re:

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 14 z 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Návrat nahoru


Ns: Go on :: Smeťák :: Smeťák :: Koš :: S1 + S2 :: Server#1 :: Koš

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru