Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zetsuov úkryt

+2
Ayame Takahashi
Tokiro Ryuu (Zetsu)
6 posters

Strana 4 z 22 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 22  Next

Goto down

Zetsuov úkryt    - Stránka 4 Empty Zetsuov úkryt

Příspěvek pro Tokiro Ryuu (Zetsu) Wed 25 May - 16:46

First topic message reminder :

...
Tokiro Ryuu (Zetsu)
Tokiro Ryuu (Zetsu)

Počet príspevkov : 404
Join date : 12. 02. 11

Návrat nahoru Goto down


Zetsuov úkryt    - Stránka 4 Empty Re: Zetsuov úkryt

Příspěvek pro Anonymní Wed 3 Aug - 19:19

"Obávam sa, že toto je koniec."
Vydvihol som ho do vzduchu a prebodol šípom, ktorý sa vytvoril v druhej ruke techniky.
Zetsuov úkryt    - Stránka 4 2ecjfd2 "Hra skončila."
To ale nebolo to najväčšie prekvapenie. Prekvapením bolo, že Danzove Izanagi nefungovalo.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zetsuov úkryt    - Stránka 4 Empty Re: Zetsuov úkryt

Příspěvek pro Anonymní Wed 3 Aug - 19:48

"To si jen myslíš." Spadl jsem na zem a vyplivl krev.
"Ty, táhneš za tvým klanem a já..." cože!? Jaktože, se Izanagi neaktivovalo!? vyplivl jsem krev a dopadl na všechny čtyři.
Sakra, nemůžu tady prohrát s takovým cucákem. "ááááá.." pravá ruka se začala měnit ve strom.
Síla Prvního se těžce kontroluje. Musím něco udělat, nebo mě buňky Prvního pohltí! Odtrhl jsem se od stromu a z cela sundal obvaz z otevřené rány mi kapala krev.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zetsuov úkryt    - Stránka 4 Empty Re: Zetsuov úkryt

Příspěvek pro Anonymní Wed 3 Aug - 19:56

Na malý okamih som stratil rovnováhu a pokľakol.
Susanoo, Amaterasu a teraz Tsukuyomi. Oči síce necítim, ale predsa len nemám neobmedzené množstvo chakry. Tak či onak, kto by bol povedal, že plán bude tak úspešný.
S ťažkosťami som sa postavil znova na nohy.
Ako náhle som si sundal masku, zneistel som ho a on zastavil. Stretnutie pohľadov našich očí viedlo k Tsukuyomi, v ktorom som ho držal až do doby, kým sa mu nezavreli všetky oči na jeho ruke. Trvalo to takmer 10 minút, ale narozdiel od Sasukeho, ja som schopný v genjutsu ovládať čas, takže sa ti to zdalo ako sekunda. Týmto som ťa zbavil nielen Izanagi, ale aj obrovského množstva chakry, teraz je už na Kotoamatsukami neskoro.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zetsuov úkryt    - Stránka 4 Empty Re: Zetsuov úkryt

Příspěvek pro Anonymní Wed 3 Aug - 20:03

"Teď přeměříme sílu našich očích." řekl jsem a vstal.
Musím to rychle skončit. Jsem těžce raněn.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zetsuov úkryt    - Stránka 4 Empty Re: Zetsuov úkryt

Příspěvek pro Anonymní Wed 3 Aug - 20:05

"Berieš mi tie slová z úst," reagoval som na jeho poznámku a narovnal sa.
Musím to rýchlo skončiť, používanie Tsukuyomi sústavne celých 10 minút mi vzalo priveľa chakry na ďalšie S-kové techniky.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zetsuov úkryt    - Stránka 4 Empty Re: Zetsuov úkryt

Příspěvek pro Anonymní Wed 3 Aug - 20:12

Já toho s jednou rukou moc nezvládnu. Hodnotil jsem situace.
Naklonil jsem se použil fuuton na zemi. Vytvořil jsem okolo sebe clonu prachu.
Vytáhl jsem shuriken a vyfoukl na něj vzduch, roztočil se a pak jsem ho hodil po Kagamim. Vytáhl jsem dalších pět a použil na ně fuuton a také je hodil.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zetsuov úkryt    - Stránka 4 Empty Re: Zetsuov úkryt

Příspěvek pro Anonymní Wed 3 Aug - 20:22

Pohotovo som utvoril pečate.
Katon je silnejší ako fuuton, obzvlášť ten od pravého Uchihu.
Zetsuov úkryt    - Stránka 4 2qsm8fm_th Veľkosť ohnivej gule naznačovala, že som minul viac chakry ako som si myslel. Posledné, čo ma napadlo tesne predtým, ako mi shuriken preletel lebkou, bolo použiť moju dýku. Napriek tomu ma však jeho sila posunula niekoľko metrov dozadu, nehovoriac o tom, že praskla.
Danzov fuuton je silnejší ako som si myslel, takto poškodiť dýku ukutú z rovnakého materiálu ako samotné kusanagi, to sa každý deň nevidí.
Proti kunaiom mi pomohol už len šikovný manéver, ktorý samozrejme nevykryl úplne všetko. Odniesol som si 3 krvácajúce rany, na nohe, ruke a bruchu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zetsuov úkryt    - Stránka 4 Empty Re: Zetsuov úkryt

Příspěvek pro Anonymní Wed 3 Aug - 20:35

Zetsuov úkryt    - Stránka 4 Danzou-chakura-tou-o
Zetsuov úkryt    - Stránka 4 Danzou-chakura-tou-o
Rychle jsem se u něj objevil pomocí Shunshin no jutsu a snažil se ho propíchnout.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zetsuov úkryt    - Stránka 4 Empty Re: Zetsuov úkryt

Příspěvek pro Anonymní Wed 3 Aug - 20:43

Nebyť môjho predvídajúceho sharinganu, moja hlava by sa práve teraz kotúľala pod Danzovými nohami. Napustil som svoju dýku chakrou a s veľkými problémami odrážal jeho útoky zblízka.
Zetsuov úkryt    - Stránka 4 2mcx65h_th Na to, aký je starý, jeho pohyby sú schopné. Sakra, vedel som, že získať Shisuiovo oko nebude jednoduché, ale že sa to skomplikuje až tak. Vyzerá to, že nemám na výber. Svoju poslednú chakru vynaložím na...
Prestal som sa len tupo brániť a vydal som sa bez vyhýbania na priamy útok.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zetsuov úkryt    - Stránka 4 Empty Re: Zetsuov úkryt

Příspěvek pro Anonymní Wed 3 Aug - 20:46

Zariskoval jsem a místo toho, abych se bránil, tak jsem zaútočil. Zetsuov úkryt    - Stránka 4 Danzou_vs_sasuke_by_kakashirayoblanco
Moje čakra..A já..už to nevydržím dál.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zetsuov úkryt    - Stránka 4 Empty Re: Zetsuov úkryt

Příspěvek pro Anonymní Wed 3 Aug - 20:50

Zaťal som zuby od bolesti a prudko potiahol dýkou, čím som mu rozťal pravý bok. To spôsobilo masívne krvácanie a v kombinácii s predchádzajúcou ranou od Susanaa stav, z ktorého bolo bez okamžitej lekárskej starostlivosti nemožné vyviaznuť. Ja som na tom však nebol o nič lepšie. Odtrhol som sa od neho a spadol na zadok, zatiaľ čo som si pridržiaval prudko krvácajúcu ranu. Bol som čoraz bledší a bledší, pre nás oboch to vyzeralo zle.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zetsuov úkryt    - Stránka 4 Empty Re: Zetsuov úkryt

Příspěvek pro Anonymní Wed 3 Aug - 21:00

Držel jsem se za bok a vyplivl krev. Otočil jsem se a pomalu utíkal. No, spíš dělal kroky podobné utíkání. Z mých ran tekla krev a dopadala na zem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zetsuov úkryt    - Stránka 4 Empty Re: Zetsuov úkryt

Příspěvek pro Tokiro Ryuu (Zetsu) Wed 3 Aug - 21:00

Tohle je velice moc zajímavé. Ušklíbli jsme se a sledovali je.
Najednou na Kagamim vyrostl Bílý Zetsu a začal mu předávat čakru.
Tokiro Ryuu (Zetsu)
Tokiro Ryuu (Zetsu)

Počet príspevkov : 404
Join date : 12. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Zetsuov úkryt    - Stránka 4 Empty Re: Zetsuov úkryt

Příspěvek pro Anonymní Wed 3 Aug - 21:05

Pousmial som sa a s obrovskými ťažkosťami postavil na nohy.
"Vďaka, Zetsu. Už druhý krát si ma zachránil, nebyť teba, pravdepodobne by už moja zostávajúca chakra nestačila," po dokončení vety moje zranenia vzplanuli zeleným ohňom.
Zetsuov úkryt    - Stránka 4 2je4m6r_th "Uzume."
Rany boli po jeho zmiznutí uzavreté a ja som potáckajúc sa kráčal smerom k Danzovi.
"Za normálnych okolností... by som bol pravdepodobne už... minimálne v bezvedomí... ale... pohľad na muža... ktorý napáchal voči Uchiha klanu toľko zla... ako sa plazí a prosí boha o zľutovanie tesne pred smrťou... to si jednoducho... nemôžem... nechať... ujsť..."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zetsuov úkryt    - Stránka 4 Empty Re: Zetsuov úkryt

Příspěvek pro Anonymní Wed 3 Aug - 21:28

Kagami mě předehnal. Na jedné straně byl Zetsu a na druhé Kagami. Je to tady zase.. Zavřel jsem oči a vzpomínal.
...
Klap..Klap... Pršelo, dešť tiše klepal na parapet mého okna. Nejenom obloha plakala. Hokage-sama mi zdělil, že můj otec společně s dědem zahynuly ve válce. Sebeobětovali se pro své kolegy. Sevřel jsem ruku v pěst a nechal, aby dopadli mé poslední slzy. Ano, sebeobětování je povinnost Shinobi. Budu taky někdy připraven přinést tuto oběť? Dost slz. Setřel jsem si oči. Pravý Shinobi neukazuje své emoce. Stanu se Hokagem..Já...
...
Proč jsem sakra takový srab?! Hiruzen se přihlásil..Kdybych to udělal já, tak by mě Nidaime vybral.
...
Otevřel jsem oči.
Ale teď je to jiné, protože jsem.. "Protože jsem konečně uznávaný Hokage z Listové vesnice!" dořekl jsem nahlas.
Napřímil jsem se a sundal si zbytek horního dílu Kimona. "Tak jako Hiruzen obětoval svůj život na ochranu Konohy, teď je řada na mě. Pro dobro celého světa, pro dobro Listové, vás nemohu nechat žít!"
Zetsuov úkryt    - Stránka 4 Ura-shishou-fuuin-o

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zetsuov úkryt    - Stránka 4 Empty Re: Zetsuov úkryt

Příspěvek pro Tokiro Ryuu (Zetsu) Wed 3 Aug - 21:37

"Pozor. To je..Obrácená pečetítí technika. Jdi od něj pryč!" křikl Bílý Zetsu a zmizel jsem v Zemi.
Tokiro Ryuu (Zetsu)
Tokiro Ryuu (Zetsu)

Počet príspevkov : 404
Join date : 12. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Zetsuov úkryt    - Stránka 4 Empty Re: Zetsuov úkryt

Příspěvek pro Anonymní Wed 3 Aug - 21:41

V poslednej chvíli som uskočil.
Sakra, keby som sa k nemu priblížil viac, bolo by po mne.
Vyskočil som na najbližší strom.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zetsuov úkryt    - Stránka 4 Empty Re: Zetsuov úkryt

Příspěvek pro Anonymní Wed 3 Aug - 21:56

Tak jako předchozí Hokage jsem i já obětoval svůj život.
Zetsuov úkryt    - Stránka 4 Ura-shishou-fuuin2-o
Najednou vše okolo mě vybouchlo a já stihl zničit i Shisuovo oko.
Hiruzene, co si myslíš o mě? Dokázal jsem s tebou držet krok? Celý život jsi byl předemnou, i po své smrti jsi byl o krok předemnou. Zemřel jsi jako opravdový hrdina, byl jsi koruna stromu, zatímco já kořeny ukryté v temnotě. Dokážeš mi někdy odpustit?
Mé vědomí začalo slábnout a já jsem se pomalu ocital na jiném místě. Před očima jsem měl jeden výjev z dřívějška. Zetsuov úkryt    - Stránka 4 640px-Danz%C5%8D_and_Hiruzen_as_children Usmál jsem se a usměv mi zůstal na tváři i po smrti.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zetsuov úkryt    - Stránka 4 Empty Re: Zetsuov úkryt

Příspěvek pro Anonymní Wed 3 Aug - 22:01

Dokráčal som k jeho telu a chystal sa vziať si Shisuiovo oko.
"Preklínam ťa, Shimura Danzou. Po všetkej tej námahe si si ho napokon aj tak musel vziať do hrobu."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zetsuov úkryt    - Stránka 4 Empty Re: Zetsuov úkryt

Příspěvek pro Tokiro Ryuu (Zetsu) Wed 3 Aug - 22:08

Neubránili jsme se úsměvu.
"A je po něm."
Tokiro Ryuu (Zetsu)
Tokiro Ryuu (Zetsu)

Počet príspevkov : 404
Join date : 12. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Zetsuov úkryt    - Stránka 4 Empty Re: Zetsuov úkryt

Příspěvek pro Anonymní Wed 3 Aug - 22:13

Opäť som si nasadil svoju masku.
"Zetsu. Doteraz si to tu viedol ty, ale tentokrát to budem ja, kto ti predloží naše nadchádzajúce úmysly. Na to, aby som bol ako Madara kompletný, mi chýba ešte jedna vec a tou je rinnegan."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zetsuov úkryt    - Stránka 4 Empty Re: Zetsuov úkryt

Příspěvek pro Tokiro Ryuu (Zetsu) Wed 3 Aug - 22:23

"To že jsem Reině lhal, a říkal, že já jsem jenom loutka, mělo svůj smysl. Neboj, pro tuhle malou překážku mám plán, ale bude vyžadovat, aby ses zbavil svých očích. Nebo alespoń najít, kdo má podobné."
Tokiro Ryuu (Zetsu)
Tokiro Ryuu (Zetsu)

Počet príspevkov : 404
Join date : 12. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Zetsuov úkryt    - Stránka 4 Empty Re: Zetsuov úkryt

Příspěvek pro Anonymní Wed 3 Aug - 22:28

Zamyslel som sa a pohliadol na nebo.
"Budem hádať. Chceš vytvoriť rinnegan spojením dediča rikudových očí so Senjuom. Poznám jedného človeka, ktorý by sa pre túto úlohu náramne hodil."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zetsuov úkryt    - Stránka 4 Empty Re: Zetsuov úkryt

Příspěvek pro Tokiro Ryuu (Zetsu) Wed 3 Aug - 22:32

"Ne se Senju, ale s Uzumaki. To bude vhodnější dárce, a myslím, že jsem někoho i našel."
Tokiro Ryuu (Zetsu)
Tokiro Ryuu (Zetsu)

Počet príspevkov : 404
Join date : 12. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Zetsuov úkryt    - Stránka 4 Empty Re: Zetsuov úkryt

Příspěvek pro Anonymní Wed 3 Aug - 22:37

"Skvelé, takže ty máš Uzumakiho a ja by som možno vedel o darcovi očí. Stretol som sa s ním ešte na misii v Ame. Yamasaki Shinsuke, už od nášho prvého stretnutia som vedel, že sa mi bude hodiť. Toľkú zlobu a nenávisť som nevidel dokonca ani v žiadnom Uchihovi. Svoju vlastnú matku bezdôvodne brutálne zavraždil ešte ako decko. Zatýkalo ho 7 jouninov. Nekládol by som naňho dôraz, ale ten jeho vzhľad a jeho oči. Vyzeral presne ako Rikudov starší syn ako sme sa s jeho opisom mohli stretnúť v legendách."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zetsuov úkryt    - Stránka 4 Empty Re: Zetsuov úkryt

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 22 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 22  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru