Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zetsuov úkryt

+2
Ayame Takahashi
Tokiro Ryuu (Zetsu)
6 posters

Strana 22 z 22 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22

Goto down

Zetsuov úkryt    - Stránka 22 Empty Zetsuov úkryt

Příspěvek pro Tokiro Ryuu (Zetsu) Wed 25 May - 16:46

First topic message reminder :

...
Tokiro Ryuu (Zetsu)
Tokiro Ryuu (Zetsu)

Počet príspevkov : 404
Join date : 12. 02. 11

Návrat nahoru Goto down


Zetsuov úkryt    - Stránka 22 Empty Re: Zetsuov úkryt

Příspěvek pro Anonymní Thu 24 Nov - 21:59

''trefíš do pokoje ? nebo tě tam máme dopravit ?''
náhle jsem jí viděl jak usnula, tím má odpověď byla jasná, kořínky jí obmotaly a následně jsme zajeli do země, vyjeli jsme u ní v pokoji, kde jsem jí položil na postel a zmizel jsem kamsi, do země

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zetsuov úkryt    - Stránka 22 Empty Re: Zetsuov úkryt

Příspěvek pro Uchiha Madara Mon 12 Dec - 19:26

Postával som na streche úkrytu. Z mojich očí ako obvykle sršala nenávisť, pripomínajúca tú z obdobia boja proti Hashiramovi. Schyľovalo sa totiž k istej udalosti, nanešťastie pre mňa je ale nutné sa tentokrát postaviť vlastnej krvi. Nič na tom, že som si so sebou okrem obvyklých predmetov (vejár a katany) pre zmenu vzal i zvitok, pripevnený v úložnom priestore provizorného opasku okolo môjho brnenia, na ktorom priam až žiaril nápis "Hebi". Bolo očividné, že tentokrát pre zmenu idem na istotu, za žiadnu cenu som sa nechystal takto zbytočne položiť život, preto som vynaložil všetku svoju námahu dostatočným opatrneniam.
"Hashi, Niji-chan. Čas nadišiel. Čas, kedy konečne opustíme toto miesto a vydáme sa naprieč krvou poškvrnenému osudu s úmyslom bojovať až do posledného dychu. Cieľ je jasný, vyrážame," prehovoril som chladne a rázne, pričom som sa obrovskou rýchlosťou vydal naprieč lesmi.

- PRESUN -
Uchiha Madara
Uchiha Madara

Počet príspevkov : 171
Join date : 12. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Zetsuov úkryt    - Stránka 22 Empty Re: Zetsuov úkryt

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 22 z 22 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru