Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NPC Nukenin

3 posters

Goto down

NPC Nukenin Empty NPC Nukenin

Příspěvek pro Anonymní Mon 11 Apr - 17:45

Jeden nejmenovaný hráč, přišel s nápadam, vytvořit NPC nick Nukenin. Účel by jednoduchý. Kazit mise týmům. Kage se tomu vůbec nevěnovali, tak jsem na to kývnul. Nedávno jsem však slyšel několik stížností na NPC Nukenin.. Chci to všechno vyřešit tady a teď.

Stížnosti v bodech:

Co po vás vlastně chci?
* Vyřešit tyhle stížnosti.
* Kdo má s nukeninem problém, ať to tady se slušností řekne.
- Prosím vás, nechte své negativní emoce odplavat. Odhoďte své osobní neshody, jsme lidé, jsme hráči NSGO, nebudeme si přece všichni navzájem kazit hru. To pak nemá smysl, to tu držet dál. Nebuďme jako politici a jednejme rozumně a s úctou k tomu druhému a k sobě...
Menší rada, velice moudré ženy -Já to nejsem xD-

Jedině nerozumný člověk druhé kritizuje, odsuzuje a stěžuje si – nicméně je mnoho pošetilců, kteří se tak chovají.Chápat a odpouštět totiž vyžaduje charakter a sebekontrolu.

Co se stane, když se rozpoutá poslanecká válka?
* Všichni přítomní v debatě dostanou 3 denní Banán.


Naposledy upravil Assasin Senju dne Thu 14 Apr - 6:20, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

NPC Nukenin Empty Re: NPC Nukenin

Příspěvek pro Anonymní Mon 11 Apr - 17:51

Jsem tu chvíli ale snad se vyjádřit smím Very Happy

Životopis postavy - jistě potěší, dodá opravdovosti a dá i záporákovi duši Smile není však tolik nezbytný.

Nesmyslné techniky - to létání je fakt přehnané, pokud nemá ochočeného ptáka (ježíš to to vyznělo) nebo křídla, která už známe například z pavích technik nebo ta motýlí, jako měl Chouji.

Batoh se sto katanami - díky, dnes jsem se s ním setkala Very Happy ale nestěžuju si. Tenten taky může přivolat spoustu zbraní a nikomu to nevadí. Snad by bylo elegantnější řešení svitek, než batoh.

Postava by měla umírat trochu logicky, to ano.

A víc nevím, neměla jsem to "poděšení" jich tolik potkat Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

NPC Nukenin Empty Re: NPC Nukenin

Příspěvek pro Anonymní Mon 11 Apr - 17:54

Ja som zatial stretla len jednu NUKENINKU a mám pocit že všetko bolo objasnené dobre. Všetko tam bolo dobre popísané...len tá smrť...ale síce aj to bolo dobre. Súhlasím však z Mikomi.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

NPC Nukenin Empty Re: NPC Nukenin

Příspěvek pro Nukenin Mon 11 Apr - 17:54

Takže, idem ja vymenúvaním súbojov, o ktorých sa vám zdalo, že som preháňal.
1) Jikane vs Pillika - na dohodu, žiadna zrada !
2) Akimichi vs Kin - chuunin porazil jounina s tromi farebnými tabletkami bez zranení, takže preháňanie tu z mojej strany isto nehrozilo
3) Ten zo zvučnej vs Daisuke - na dohodu
4) Ryudojin vs Yuuki Botan - nechal som sa poraziť tak rýchlo, až mi to prišlo smiešne
5) Starec vs Dai - na dohodu + starec nepredviedol nič viac, než Kidoumaru v anime
6) Tsukiko vs genninky - pôvodne šlo o to, že som chcel zaplniť Shizukinu nudu vzhľadom na to, že je doma, priplietla sa tam druhá, tak som ušiel, pretože nechať sa takto poraziť by bolo voči Nawakimu, ktorý bol Tsukiko predtým porazený, absolútne nefér
7) Čítač myšlienok vs Klobúčnik - to sa už riešilo, nebudem sa k tomu vraciať

Záver: Nukenini tu boli od toho, aby sa mohli zabaviť tí, ktorí sa nudili kedykoľvek bez čakania. Ak ste si však mysleli, že pôjde o súboje typu "Objavil som sa tam a odsekol nukeninovi hlavu", ste na omyle. To si môžete písať aj vy sami s nickom Shinobi, akí ste nekonečne neprekonateľní.
Moje vyhlásenie znie tak, ako som to už povedal aj Assasinovi. Prestáva ma to baviť. Táto postava je posledná, na ktorú sa malo sťažovať. Ak vás všetkých štve, že vám nenechám nukeninov poraziť jednou ranou a namiesto toho, aby ste to povedali priamo mne, sa s tým hrniete za Assasinom, asi to nemá zmysel, že ?
Hlasujem za zverejnenie tohoto nicku, aby sa cez neho mohol prihlásiť každý a hrať sa na bojovníkov typu Sasuke (100 nukeninov bez použitia chakry). Ja nebudem musieť vymýšľať schopnosti a hľadať obrázky, Assasin nebude musieť riešiť sťažnosti, všetci budeme spokojní.
To je všetko z mojej strany. Smile

(P.S., to neplatí samozrejme pre všetkých)
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

NPC Nukenin Empty Re: NPC Nukenin

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Mon 11 Apr - 18:24

Já si myslím, že nápad to byl skvělý, hodně to pomohlo všem kdo jsme tady!^^ Zlepšuje to uvažování hráčů, chuť se zlepšovat a taky to omezuje nudu^^
K těm výhradám... já nevím... životopis by možná mohl být, pár větičkami uvedený, aspoň by jsme něco věděli i když nevím jak ostatní, ale já jsem se osobně dohodla o koho jde a podobně... Techniky mno... nevím, s trochou představivosti bych to překousla xD... pokud se jedná o ty zbraně, myslím že se to dá vyřešit tím již jednou zmińovaným svitkem xD
Toť můj názor^^
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

NPC Nukenin Empty Re: NPC Nukenin

Příspěvek pro Neuro Uchiha Tue 12 Apr - 8:47

Četl jsem si všechny souboje a NPC je opravdu dobrý nápad dokonce by si je lidé mohli objednávat k příběhu.Vzhledem k tomu Kinovi on je Chuunin na úrovni Jounina je to lékařský ninja no =)
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

NPC Nukenin Empty Re: NPC Nukenin

Příspěvek pro Anonymní Thu 14 Apr - 6:20

Super vyřešeno. NPC Nukenin funguje dál, s tím, že bude psát životopis a pro techniky platí stejná pravidla jako pro ostatní.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

NPC Nukenin Empty Re: NPC Nukenin

Příspěvek pro Anonymní Thu 14 Apr - 18:07

Ještě musím dodat, že ty životopisy jsou boží. Ta Hyuuga mě dostala asi nejvíc, je mi jí líto a zároveň ji obdivuju. Doufám, že se s ní nesetkám, jinak z toho budu mít trauma Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

NPC Nukenin Empty Re: NPC Nukenin

Příspěvek pro Anonymní Thu 14 Apr - 18:28

Doufám, že se s ní nesetkám, jinak z toho budu mít trauma

A ja dúfam, že sa s ňou nestretnem, lebo by som ju musel ignorovať XD

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

NPC Nukenin Empty Re: NPC Nukenin

Příspěvek pro Anonymní Thu 14 Apr - 18:34

Nač ignorovat? Třeba u takové Naomi to prostě nejde Smile pochybuju, že s touhle to bude jiné Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

NPC Nukenin Empty Re: NPC Nukenin

Příspěvek pro Anonymní Thu 14 Apr - 18:44

Ale Naomi je fajn, síce má charakter aký má, ale je fajn (naviac hráč je úplný pohoďák) ale Hyuuga bez byakuganu -______________________-

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

NPC Nukenin Empty Re: NPC Nukenin

Příspěvek pro Anonymní Thu 14 Apr - 18:53

Jo, to zase jo, charakter má děsivý, ale jako hráčka je fajn. Vůbec Hyuugové můžou bejt zmetci sebevětší, ale budu k nim mít stejně nejblíž xD Už se těším až ta slepá Hyuuga po někom vystartuje, jsem zvědavá na její styl boje.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

NPC Nukenin Empty Re: NPC Nukenin

Příspěvek pro Anonymní Thu 14 Apr - 19:06

Ja ani nie XD

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

NPC Nukenin Empty Re: NPC Nukenin

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru