Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kuzame Negacu (NUKENIN)

2 posters

Goto down

Kuzame Negacu (NUKENIN) Empty Kuzame Negacu (NUKENIN)

Příspěvek pro Kuzame Negacu Fri 28 Dec - 14:03

MENO: Kuzame
PRIEZVISKO: Negacu
KLAN: Negacu
VEK: 25 rokov
DÁTUM NARODENIA: 29.4
VÝŠKA: 187,5 cm
VÁHA: 76 kg
MIESTO NARODENIA: Konohagakure no Sato
MIESTO VÝSKYTU: Všade kde príde

HODNOSŤ
Nukenin (A-Rank)

PODSTATA: Katon

KEKKEI GENKAI:-------

JUTSU
Ninjutsu 70%, Taijutsu 25%, Genjutsu 5%

MÁM RÁD
Chvíle, keď som sám, na opustenom mieste

NEMÁM RÁD
Keď nám skľučujúci pocit z toho že má niekto prenasleduje

POSTAVA
Má 187,5 cm. Dlhé čierne vlasy, bielu pokožku, mŕtvy pohľad, oči ďaleko od seba a sú celé čierne. Na pokožke má jemné, z diaľky ťažko zbadateľne šupiny a vankúšiky prstov navyše pokryté tenkou vrstvou slyzu. Namiesto nosa má len dve čiary (nosné dierky), ktorými zachitia pach niektorých veci rýchlejšie ako ostatní. Vlasy má uchitené do copu a siahajúce až pod bedrá.
Na sebe má biely plášť ťahajúci sa ešte desať centimetrov po zemi. Má oblečené čierne tmavé kožené nohavice do ktorých má zakasanú bielu krátku košeľu. Okolo pása má hnedí, červenou šnúrov prešívaný opasok. Na opasku má priviazanú jednu katanu šesť centimetrovej hrúbky. Okolo rukovete katany má obviazanú červenú stuhu.
Na nohách má čierne čižmi do ktorých má vsunuté konce rihlí.

ŽIVOTOPIS
I. Kapitol
V malom domčeku, uprostred Konohy žila dvojčlenná rodina, ktorá viac ako osem masiacov čakala na svojho prvého potomka. Žena strávila každý deň tkanín oblečenia pre svojho prvého potomka. Radovala sa vždy keď koplo. Osem mesiacov nedočkavo čakala a nevedela sa dočkať chvíle keď sa narodí. Dni počas ktorých nespala a čakala kedy kopne by sa nedali zrátať na prstoch rúk či nôh. Keď to malo prísť tak sa celí čas bála. Rada by bola aj za sekundy odloženia pôrodu, alebo aby sa to vôbec nestalo.
Dieťa sa dralo von, žena trpela, chcela aby to skočilo. Pôrod bol pre ňu tým najhorším čo kedy zažila. Netušila ale čo porodí.
Bolo to tu. Všetci sa drali ku pôrodnej sestre aby sa na decko mohli pozrieť. Keď ho uvideli, neverili vlastným očiam. Ako decko to nevyzeralo, podobalo sa to na hada, ktorý sa len prevtelil do malého decka. ,,Uká..ž ho sem,'' povedala žena nemocničnej sestre a naťahovala ruky. Prudko dýchala lebo pôrod ju vyčerpal. Sestra sa na ostatný v miestnosti divne pozrela a decko položila pomaly do rúk ženy. Ženine zreničky sa roztiahly a zahľadeli sa do oči bábätku. Jeho oči boli čierne. Nevedno zistiť či sa pozerá na jeho matku alebo na ľudí v miestnosti. Žena zakryla tvár uterákom a objala ho.
Tento deň som sa narodil. Dá sa povedať že toto bol môj najlepší deň v celo živote.

II. Kapitola
Presne na moje tretie narodeniny, keď som už nemusel spať z rodičmi, zriadili mi v pivnici izbu. Celé tie roky, až do mojich siedmich na tam držali. Môj oco bol asi jediný kto na mal rád a preto keď mama nebola dom pustil ma von. Aj keď len na záhradu.
Potajomky mi nosieval knihy a zvitky z technikami. Chcel aby som ovládal všetko, čo by mal ninja ovládať. Učil so sa veľmi pomaly pretože som na to bol sám, občas sa stalo že oco prišiel a pomohol mi, no fakt len občas
Dni plynuli a ja som rástol. Snažil som sa dole cvičiť. Chcel som aby sa otcov sen splnil. Snažil som sa stať sa ninjom. Občas sa mi zazdalo že počujem hore plač, no nenechal som sa tým vyrušovať až do dňa na moje desiate narodeniny.

III. Kapito
V deň mojích desiatích narodenín som sa pozrel cezo štrbinu v podlahe do domu mojích rodičov. Videl som otca. Bol ku mňe otočený chrbtom a kľačal. Zrazu nieč zodvihol a otočil sa mojim smerom. Držal v ruke decko. Môjho brata, ktorý mal na hlave to čo chcel aby som mal ja. Bola to čelenka. Kôli taj malej beštii nechodil už ku mne. Nahnevalo ma to. Začal som na sebe pracovať aby bol na mňa aspoň trochu pyšný.

IV. Kapitola
Masom osemnásť. Hnevalo ma že otec má videl len keď mi niesol jesť. Ani sa mi nepozdravil. Už som nebol jeho syn. Chcel som ich vyvraždiť. Chcel som aby trpeli. Nevedel som ako to spraviť. Zmýšľal som kruté plány, sem tam sa mi do mojích myšlienok zamotali plány na ovládnutie sveta. No to len v tedy, keď som bol veľmi nahnevaný.
Jednej noci som prišiel na plán. Vykradol som sa z pivnice a pomaly som sa presunul do spálne. Otcovy som vzal katanu a premyslel si to. Rozmýšľal som čo spraviť, aby sa to zdarilo. Celý plán sa sa skazil, keď oco vyskočil na nohy a zaútočil. Zľakol som sa no nestrácal som odvahu a zlosť. Sekol som katanou a zoťavu. Pád hlavy na zem prebudil aj mamu. Tá sa vyľakala keď má zbadala no nekričala. Isté tuşšila že raz sa to stane. Vzal som otcovu hlavu a podišiel som ku nej. Hodil som jej ju do lona a katanou jej podrezal žili na rukách. Nechal som ju chvíľu trpieť a potom som jej podrezal krk.
Rychle sov vzal veci a odišiel z izby. Pred odchodom z mesta som išiel do bratovej izby a vzal som mu čelenku. Jeho tvár bola pojazvená no nie taka ako celí ja, bol som had.
Opustil som v noci mesto a vybral sa z vecami čo som mal do sveta.

V. Kapitola
Dva roky ubehlo odkedy som zavraždil rodičov. Keď som ich zabil, vzal som si veci a utiekol. Skákal som po konároch. Z konára na konár. Skočil som asi tri metre nad zemou. Konár na ktorý som chcel dospočiť bol asi o meter nižšie. Konár som minul a spadol som rovno do priekopy. Skotúľal som sa dolu svahom a dopadol na čistinku. Aj keď som dopadol za stromi, čistinku som si všimol. Pomaly som vstal a vybral sa tam. Pekná zelená čistinka bola krytá korunami vysokých stromov. V strede čistinky bol domček. Pomaly som vbehol som do domu aby som si ho prezrel. Strechu nad verandou podopierali vyrezávané piliere. Pomaly som otvoril dvere a vstúpil dnu. Trojposchodová "vila" bola zdnúka väčšia ako zvonku. Dvakrát so ju celú prezrel a vybehol von. Deň som počkal či niekto nepríde. Počas toho som trénoval techniky.
Neprišiel nikto. Ztmievalo sa. Vošiel som do domu a zaľahol som.
Odvtedy som si dom privlastnil a našiel som konečne niečo kde slobodne môžem trénovať techniky bez toho aby na niekto naháňal.


ZBRANE
jedna katana, 59 shurikenov, 59 kunaiov, 59 výbušných listkov, niekoľko kusov lán a povrazov

Techniky

S
Katon: Goka Mekkyaki

B
Katon: Zukkoku
Katon: Karyuu-Endan

C
Katon: Housenka no Jutsu
Katon: Kasumi Enbo no Jutsu

D
Zankuuha
Tsuuga
Shikyaku no Jutsu

E
Bunshin no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Henge no Jutsu
Nawanuke no Jutsu
Kukuremino no Jutsu

UČÍM SA

BODY
Ninjutsu 3,5
Taijutsu 3,5
Genjutsu 1
Inteligenci 3,5
Sila 3,5
Rýchlosť 3,5
Ručné pečate 3,5
Spolu- 25,5


Naposledy upravil Kuzame Negacu dne Sun 30 Dec - 18:45, celkově upraveno 6 krát
Kuzame Negacu
Kuzame Negacu

Počet príspevkov : 13
Join date : 28. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Kuzame Negacu (NUKENIN) Empty Re: Kuzame Negacu (NUKENIN)

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sat 29 Dec - 12:54

Mám k tomu pár výhrad.
1.) Délka, obsah a zpracování životopisu, máš tečky na míctech, kam nepatří, nebo nemáš dokončené některé věty.
2.) Ještě jsem ti ani neschválila životopis, takže se nemůžeš učit žádnou techniku
3.) Na jounina máš technik málo
4.) Ta podobnost s Orochimarem spočívá jen ve vzhledu, nebo plánuješ být jako on úplně?
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Kuzame Negacu (NUKENIN) Empty Re: Kuzame Negacu (NUKENIN)

Příspěvek pro Kuzame Negacu Sat 29 Dec - 16:29

1 opravim
2 opravim
3 učil som sa sám a v pivnici neviemak to treba opravit opravim ale prosim povedz kolko mam mat
4 nerozmyšľaľ som nad tým
Kuzame Negacu
Kuzame Negacu

Počet príspevkov : 13
Join date : 28. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Kuzame Negacu (NUKENIN) Empty Re: Kuzame Negacu (NUKENIN)

Příspěvek pro Kuzame Negacu Sat 29 Dec - 16:43

Časom by som mohol byť ako Orochimaru

Kuzame Negacu
Kuzame Negacu

Počet príspevkov : 13
Join date : 28. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Kuzame Negacu (NUKENIN) Empty Re: Kuzame Negacu (NUKENIN)

Příspěvek pro Kuzame Negacu Sat 29 Dec - 16:44

Edit
Kuzame Negacu
Kuzame Negacu

Počet príspevkov : 13
Join date : 28. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Kuzame Negacu (NUKENIN) Empty Re: Kuzame Negacu (NUKENIN)

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sat 29 Dec - 19:24

TADY! Najdeš pravidla textové hry, v nich máš vše napsáno, ale abys to nemusel hledat: Jounin: 5 E-rank,3 D-rank,2 C-rank,2 B-rank,1 A-rank, 1 S-rank

I přes to se mi zdá, že někdo, kdo se učil jen v pokoji z omezeného množství svitků by neměl být jouninem hned jak vyjde ze dveří, nechceš pro začátek zkusit chuunina?
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Kuzame Negacu (NUKENIN) Empty Re: Kuzame Negacu (NUKENIN)

Příspěvek pro Kuzame Negacu Sun 30 Dec - 6:01

Nejaké techniky sa nájdu, niečo upravým, no až teraz som našiel akatsuki. Nedalo by sa ku nim prestupiť. Ak ne tak ja maximalne niečo poupravujem alebo sa rozhodnem pre chunina.
Kuzame Negacu
Kuzame Negacu

Počet príspevkov : 13
Join date : 28. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Kuzame Negacu (NUKENIN) Empty Re: Kuzame Negacu (NUKENIN)

Příspěvek pro Kuzame Negacu Sun 30 Dec - 9:24

Edit. Techniky ktoré nemám D a nejaké ostatné som nedal lebo sa ich chcem ešte naučiť aby som mal v hre čo robiť ak môžem.
Kuzame Negacu
Kuzame Negacu

Počet príspevkov : 13
Join date : 28. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Kuzame Negacu (NUKENIN) Empty Re: Kuzame Negacu (NUKENIN)

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sun 30 Dec - 13:29

Tyhle techniky, které jsem ti vypsala jsou startovní, to znamená, že je máš do začátku hry a během ní se můžeš učit další -_-" Akatsuki bych ti nedoporučovala, vzhledem k tomu, že jsi začátečník, byla by nejlepší nějaká vesnice.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Kuzame Negacu (NUKENIN) Empty Re: Kuzame Negacu (NUKENIN)

Příspěvek pro Kuzame Negacu Sun 30 Dec - 16:42

All edit
Kuzame Negacu
Kuzame Negacu

Počet príspevkov : 13
Join date : 28. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Kuzame Negacu (NUKENIN) Empty Re: Kuzame Negacu (NUKENIN)

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sun 30 Dec - 16:48

Fushi Tensai ti nepovolím.
A opravdu bys měl přemýšlet nad chuuninem v nějaké vesnici, bylo by to lepší
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Kuzame Negacu (NUKENIN) Empty Re: Kuzame Negacu (NUKENIN)

Příspěvek pro Kuzame Negacu Sun 30 Dec - 18:41

Ok odstranim tu techniku no naozaj by som Chcel byť nikenin, alebo aspoň nejaký tajný ninja alebo agent aj keď ten tajný ninja a toto je skoro rovnaké. Môžem byť ninja dediny ale žiť oddelene ako or dediny alebo čo ja viem. Len prosim nechcel by som byť v dedine. Upravovať sa mi to už nechce. Nepoviem že ak by som nemusel byť v dedine le prečo z nej upráv by bolo v tom prípade mimimum. No keď sa nebude dať čo robiť tak. ALE POZRITE SA NA TO ŽE JE TO PREDLHÉ A ORAVOVAŤ TO. HROZNÉ. No môžem si bez problemov vytvoriť novú postavu nejakého chunina v nejakej dedine.
ZA VÝDRŽ A ČAS KTORÝ MUSÍTE POPRI INÝCH STAROSTIACH VYNALOŽIŤ KAŽDÝ DEŇ NA ODPÍSANIE POSTU DO MÔJHO TOPICU VÁM ĎAKUJEM NO NA 100% BY STE CHCELI URČITE AJ VY, AJ JA UKONČIŤ TOTO
,,TRÁPENIE". ĎAKUJEM.
Kuzame Negacu
Kuzame Negacu

Počet príspevkov : 13
Join date : 28. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Kuzame Negacu (NUKENIN) Empty Re: Kuzame Negacu (NUKENIN)

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sun 30 Dec - 19:12

Koukni, můžeš si nechat postavu, upravit si techniky na chuunina a povolím ti to. Na jounina nemáš. Tím chci říct, že ten tvůj poslední příspěvek jsem luštila asi 5 minut. Všechno je to hrozně nesrozumitelné. A TOHLE SI PROSÍM VYPROŠUJI! Snažila jsem se ti jen pomoct, mohla jsem rovnou napsat ZAMÍTNUTO! Pro mě to trápení není, já tuhle práci dělám ráda, jinak bych tady teď nebyla. Pokud si to chceš upravit, máš poslední možnost.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Kuzame Negacu (NUKENIN) Empty Re: Kuzame Negacu (NUKENIN)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru