Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tréninkové místnosti

5 posters

Ns: Go on :: Smeťák :: Smeťák :: Koš :: S1 + S2 :: Server#1 :: Koš

Strana 3 z 40 Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Mon 4 Apr - 20:46

First topic message reminder :

Tady se trénuje.

Tréninkové místnosti - Stránka 3 703px-Third_Training_Ground

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Tue 5 Apr - 16:57

Zatlieskal som Mikomi a už som len čakal, kedy sa to podarí aj Shizuke. Takže to je pomalé kráčanie, ešte im potrvá, kým budú vedieť na voje aj efektívne bojovať...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Tue 5 Apr - 16:58

"Brrr!" dal som si dolu tričko a vyzul som sa. Ešte raz! Hneď ako mal na sebe už len nohavice šiel som na vodu a robil som to čo som počul ešte od hokageho. Snažil som sa kráčať, ale nešlo to, len som rozvíril hladinu vodu, po tom ako som sa prepadol.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Tue 5 Apr - 17:01

Opět jsem se soustředila. Dala jsem nohu na klidnou hladinu řeky. Viděla jsem, jak od mého chodidla čeří voda. Hodně čakry. pomyslím si. Trochu uberu a vejdu na hladinu. Postupně vypouštět čakru! Dělám malé krůčky, abych byla v dosahu stromu, kdybych náhodou zase se chtěla ponořit. Začínala jsem se propadat.
Zase jsem se zhoupla na břeh pomocí čakrového lana.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Tue 5 Apr - 17:02

Chvíli se ještě procházím po hladině a začíná se mi to líbit. Prohrábnu si vlasy, ze kterých jsou teď umáčené cancoury a nasadím tragický výraz. Můj milovaný účes...

Vrátím se zpátky na břeh a posadím se na sluníčko, abych se rychleji osušila.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Tue 5 Apr - 17:08

Priplával som k brehu a z neho som sa išiel na vodu, no zasa som sa raz prepadol. "KSOO!"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Tue 5 Apr - 17:10

Ještě chvíli koukám na studenty a přemýšlím o svých mladých letech Kde jsou ty časy usměji se a krokuji od prvního panáka..5,10,15 kroků.Snad to bude stačit
Na chvíli se zkoncentruji a rázem se rozbíhám a skáču tzv."Rybičku".Takže vlastně letím s tělem v horizontální poloze a začínám se velice rychle rotovat podél své osy náhle se ozve "Bara no gyorai" mé tělo obklopí květy růží a velkou rychlostí mířím k cvičným panákům.
Již zvláštní květinový útvar naráží do prvního dřevěného panáka,takřka jim proletí..panák se rozletí na všechny strany,ale to se již řítím k druhému panákovi,torpédo z růži se do něj lačně zahryzává a mění ho v shluk třísek...třetímu panákovi pod nárazem zaúpí dřevo,prohne se,ale nakonec praskne a útvar z růži jim proletí...za třetím panákem růže začínají mizet a již jsem znovu vidět v poloze plavce...mírně nemotorně přejde můj let do kotoulu a již klečím na kolenou a obhlížím výsledek..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Tue 5 Apr - 17:26

Hmm, vidno, že Shizuka sa namočiť nechce, ale pripravila si dobrý plán. Prešiel som z vody na breh a ostal som tam, pričom som sa pozeral na študentov.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Tue 5 Apr - 17:29

Tak a teď ten bordel uklidit vstal jsem a začal pobíhat kolem panáků kteří byli díky mému jutsu roztrhání na cucky.Chvílemi se škrábu na hlavě Tohle budu uklízet asi dlouho usměji se a hledám všechny větší části co odlétly z cvičných panáků.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Tue 5 Apr - 17:32

Otočím se za kraválem... Ten Yuu tomu zase dal. Tímhle tempem nám figuríny brzo dojdou xD

Jako na potvoru zafoukal vítr a já se otřásla. Oblíkat se nemá smysl, furt jsem promočená. Prohrábnu si vlasy a snažím se z nich vyždímat a vytřepat přebytečnou vodu. Ještě si tu nějakou chvilku posedím.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Tue 5 Apr - 17:41

Zkusila jsem to napotřetí. Snad to bude lepší. Položila jsem nohu na hladinu. Udělala jsem několik kroků. Voda pod mými kroky dělala vlny, jako by narážela do skal. Chtěla jsem udělat další krok, ale v tom jsem se začala potápět. S jednou nohou ve vzduchu jsem toho moc neudělala a skončila jsem ve vodě. Sakra!
Soustředím čakru do rukou, abych mohla znovu vyšplat na hladinu. Jednou nohou klečím na vodě, když se zase ozve bolest hlavy. Přestanu soustředit čakru a končím pod vodou.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Tue 5 Apr - 17:44

Shizuka Yoru napsal:Zkusila jsem to napotřetí. Snad to bude lepší. Položila jsem nohu na hladinu. Udělala jsem několik kroků. Voda pod mými kroky dělala vlny, jako by narážela do skal. Chtěla jsem udělat další krok, ale v tom jsem se začala potápět. S jednou nohou ve vzduchu jsem toho moc neudělala a skončila jsem ve vodě. Sakra!
Soustředím čakru do rukou, abych mohla znovu vyšplat na hladinu. Jednou nohou klečím na vodě, když se zase ozve bolest hlavy. Přestanu soustředit čakru a končím pod vodou.

Všimnu si co se stalo Shiz..nechám uklízení rozbitých panáků a sprintem běžím k vodě. A již se vrhám do vody a pod hladinou hledám Shiz.Už ji vidím a chytám rukami...Držím ji..Plaveme nahoru k hladině...chvilka uběhla a nad hladinou se objeví moje hlava a hlava Shiz,již s ní plavu ke břehu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Tue 5 Apr - 17:45

"Taková nuda" seskočila jsem ze stromu a šla k nim "měl by si je naučit efektivní technyky"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Tue 5 Apr - 17:48

Rozkašlala jsem se a vyplyvla vodu, kterou jsem měla v ústech. Klečím na čtyrech a dívám se na zem podemnou, jak vsakuje vodu. Sakra! V rukách sevřu promočenou hlínu. To bude takhle vypadat pořád?!

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Tue 5 Apr - 17:50

Obzrel som sa na Naomi, po tom ako som sa uistil, že Yuu má Shizuku. "Naomi..." Prešiel som k Yuuovi. "Sakra, medik nie som, je v poriadku?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Tue 5 Apr - 17:52

Shizuka Yoru napsal:Rozkašlala jsem se a vyplyvla vodu, kterou jsem měla v ústech. Klečím na čtyrech a dívám se na zem podemnou, jak vsakuje vodu. Sakra! V rukách sevřu promočenou hlínu. To bude takhle vypadat pořád?!

"Joj jsem mokrý...a doprd... rychle šmátrám pod oblečením a vytahuji značně mokrý zlatý svitek....rozmotám ho....Divné je neporušený....že by byl nějak specialně vyroben? nepřemýšlím nad tím a věnuji svůj pohled Shiz Jste v pořádku?" zeptám se ji

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Tue 5 Apr - 17:55

Ještě mokrá a klepající se jak ratlík sleduju co se děje v okolí. A nevím na co se soutředit dřív. Sleduju jak je na tom Shizuka a druhým okem šilhám po neznámé osobě co se tu objevila.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Tue 5 Apr - 17:58

Ne, nejsem! křičím v duchu. "Jo." odpovím. Naneštěstí mi nikdo nevidel do tváře, tak nemohl říct, že klamu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Tue 5 Apr - 17:59

Pristúpil som bližšie k Shizuke. "Mal by som ju vziať k lekárovi. Ak sa jej do pľúc dostala voda, môže sa to prejaviť neskôr ako veľmi problém."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Tue 5 Apr - 18:03

přišel sem a viděl sensei shizuko a ji jak se ji něco stalo tak sem k ní přišel´Shizuko néní ti nic?´

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Tue 5 Apr - 18:04

Hyuuga Futoshi napsal:Pristúpil som bližšie k Shizuke. "Mal by som ju vziať k lekárovi. Ak sa jej do pľúc dostala voda, môže sa to prejaviť neskôr ako veľmi problém."

"Jo bude to lepší nejsem tak dobrý zdravotník...." postavím se a kouknu na Shiz "Pujdem do nemocnice ano?" zeptám se Shiz

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Tue 5 Apr - 18:04

"Nic mi není." zase jsem se rozkašlala. "Jen jsem v menším šoku."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Tue 5 Apr - 18:05

"voda zmizí nevyšiluj...kdyby jí tam měla dost na udušení je mrtvá"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Tue 5 Apr - 18:07

Shizuka Yoru napsal:"Nic mi není." zase jsem se rozkašlala. "Jen jsem v menším šoku."

"Mno pro jistotu Vás prohlédnu" dojdu k Shiz a přiložím své ruce k jejím zádům...zelená záře obklopí mé ruce a já se soustředím..po chvilce "Hmmm,nyslím,že je to v pořádku,nezjistil jsem nějaký akutní problém"záře kolem mých rukou zhasne a já koukám na ostatní

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Tue 5 Apr - 18:10

"Človek, ktorý sa topil a prežil by mal navštíviť lekára, neskôr môže zomrieť, z dôvodu, že má v pľúcach vodu. Toľko z medicíny viem. Bol by som nerád, ak by sa Shizuke niečo stalo, takže ju vezmem do nemocnice ja, ak nikto iný!"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Tue 5 Apr - 18:12

Podívala jsem se na Naomi. To je... Hřbetem ruky jsem si utřela ústa a postavila jsem se. Usmála jsem se na Tasua a pak jsem svoji pozornost směřovala na ni.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 40 Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

Ns: Go on :: Smeťák :: Smeťák :: Koš :: S1 + S2 :: Server#1 :: Koš

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru