Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hotely a ubytovny

+3
Akihiro Kazuki
Nukenin
Nawaki
7 posters

Strana 9 z 17 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Goto down

Hotely a ubytovny - Stránka 9 Empty Hotely a ubytovny

Příspěvek pro Anonymní Mon 28 Mar - 15:36

First topic message reminder :

Možnost ubytování pro ninji z jiných vesnic i Kirigakure^^

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Hotely a ubytovny - Stránka 9 Empty Re: Hotely a ubytovny

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Wed 24 Aug - 22:38

Trochu jsem se zavrtěl a šáhl rukou tam kde by měla být Lizz. Nic jsem necítil a tak jsem pomalu otevřel oči a rozhlédl se. Nikde nikdo, byl jsem v pokoji úplně sám. Pomalu jsem se posadil a protáhl. Byl jsem docela rozlámaný, ale moc mi to nevadilo. Byli to už skoro roky, co mě přivedla Lizz po té "příhodě" k ní domů. Tu noc jsem s ní zažil naše první milování a pro mě to bylo něco nepopsatelného. Od té doby to bylo jakýmsi "pravidlem". Dnešní noc jsem také prožívali na plno a nedalo se to srovnávat s naší první společnou nocí. Pěkně nám zdivočela... Usmál jsem se a pomalu vstal. Začal jsem hledat spodní prádlo, ale nemohl ho najít. Abych ho nenašel na střeše jako předtím... Ušklíbl jsem se. Do dnes jsem oba nevěděli, jak se tam dostalo a radši jsme vědět ani nechtěli. Vzal jsem nějakou krátkou duchnu a obmotal si ji kolem pasu. Potom jsem se vydal do kuchyně. Hned jak jsem vstoupil, uviděl jsem tam sedět Lizz. Pousmál jsem se a došel až k ní. Zezadu jsem ji objal a dal jemnou pusu na krk."Už nám zase ponocuješ...zlato?.."
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Hotely a ubytovny - Stránka 9 Empty Re: Hotely a ubytovny

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Wed 24 Aug - 22:46

Mierne som si zívla a po tom čo som ucítila Akihira tak som sa znova len usmiala.. a ty ma pri tom stále napodobňuješ zlato.. zaškerila som sa a pohladila som ho vo vlasoch.. včera si bol.. dobrý.. viac než dobrý.. síce sa to nezdá ale lepšíš sa. .vyplazila som na neho provokačne jazyk ..
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hotely a ubytovny - Stránka 9 Empty Re: Hotely a ubytovny

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Wed 24 Aug - 22:50

Taky jsem ji pohladil ve vlasech."Nenapodobuju...jen když tě necítím, vzbudím se...nevím ani proč...už jsem si asi na tebe tolik zvykl a bez tebe to není ono..." Potom jsem se ušklíbl a teochu povytáhl obočí."Já, že se lepším? Nějak si se nám rozjela..." Usmál jsem se."Taky si byla úžasná..." Posadil jsem se vedle ní."Zlato...nevíš kde mám zase spodní prádlo? Nebudu ho snad muset znovu hledat na střeše že ne?"
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Hotely a ubytovny - Stránka 9 Empty Re: Hotely a ubytovny

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Wed 24 Aug - 22:53

Ehm.. kde ho máš?.. hee.. no ..začali sme niekde.. v kuchyni.. tu.. eh.. môže byť hocikde.. zasmiala som sa a len som sa postavila.. idem ti ho pohľadať.. povedala som potichu a pomaly som zo zeme po celom dome začala zbierať kúsky oblečenia.. uuhm sprav zatiaľ prosím kávu.. voda by už mala byť zovretá.. zakričala som ešte z vedľajšej miestnosti a ďalej som porkačovala v hĺadaní zvyšku prádla..
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hotely a ubytovny - Stránka 9 Empty Re: Hotely a ubytovny

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Wed 24 Aug - 22:57

Jen jsem se při té poznámce usmál. Vzpomněl jsem si totiž na jdnu příhodu, když jsme po jedné bouřlivé noci museli koupit skoro do všech místností nový nábytek. Lizz totiž uměla docela dost zařádit, když v tom už byla a její Kekkei Genkai si dělalo, co chtělo a já jsem taky nebyl zrovna v klidu. Stoupl jsem si a šel zalít kávu. Potom jsem ji postavil na stůl a čekal kdy Lizz dojde.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Hotely a ubytovny - Stránka 9 Empty Re: Hotely a ubytovny

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Wed 24 Aug - 23:00

Nakoniec som to vzdala.. typovala som že je to zase niekde pod postelou alebo už rovno na ulici.. tak som nakoniec len vošla ku skrinke odkiaľ som vybrala čisté trenky.. ktoré boli Akihirove.. len som takým pomalším krokom vošla späť do kúpeľne pri čom som trocha pohodila vlasmi.. jendou rukou som sa zaprela o stoličku na ktorej Akihiro sedel a tak som sa k nemu "naklonila" .. dala som mu taký fancouzák a keď som sa od neho konečne odlepila tak som mu podala jeho trenky..
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hotely a ubytovny - Stránka 9 Empty Re: Hotely a ubytovny

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Wed 24 Aug - 23:04

Usmál jsem se a francouzák ji opětoval."Díky...zlato..." Vstal jsem a shodil ze sebe deku. Pomalu jsem si navlékl černé boxerky a pak objal Lizz a znovu ji políbil."Káva je hotová..." Řekl jsem potichu.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Hotely a ubytovny - Stránka 9 Empty Re: Hotely a ubytovny

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Wed 24 Aug - 23:07

Uhm.. arigato.. poďakovala som mu takým veselým hlasom a len som sa mierne pousmiala pri čom som mu znova opätovala bozk.. pricupkala som až k stolu kde som zobrala hrnček a zvedavo som sa na Akihira pozrela.. uhm lásko? dáš si aj ty? spýtala som sa ho takým nevinným tónom hlasu..
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hotely a ubytovny - Stránka 9 Empty Re: Hotely a ubytovny

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Wed 24 Aug - 23:12

Jen jsem se usmál."Ne, ne...nedám...bych byl pak zase moc hyperaktivní." Zvedl jsem deku a poskládal ji. Potom jsem došel k ledničce a vytáhl nějakou zeleninu a maso. Z toho jsem začal kutit nějaké jídlo."Něco ti udělám..." Po chvíli se kuchyní roznesla nádherná vůně. Dodával jsem tam ještě pár věcí a nechával vše dobře provařit.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Hotely a ubytovny - Stránka 9 Empty Re: Hotely a ubytovny

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Wed 24 Aug - 23:15

Len som mikla plecom po čom som tú svoju začala piť.. keď som o niečo neskôr zacítila úžasnú vôňu jedla tak som len pomaly pristúpila zozadu k Akihirovi a objala som ho okolo pása.. dala som sa na špičky tak že som nakukla spoza jeho ramena na jedlo ktoré varil.. heee vonia to úžasne.. zaškerila som sa a ďalej som to tak hypnotizovane sledovala
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hotely a ubytovny - Stránka 9 Empty Re: Hotely a ubytovny

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Wed 24 Aug - 23:19

Ucítil jsem na zádech Lizz a jen jsem se usmál."Díky...Je to něco podobného jako rámen, ale omáčka je hustější a přidávám do ní 3 druhy masa. Nudle taky ochucuji trochu jinak..." Dal jsem nudle do misky a zalil hustou omáčkou. Pak jsem tam přidal ještě trochu šťávy z nudlí. Podal jsem to Lizz."Tady máš a nech si chutnat..."
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Hotely a ubytovny - Stránka 9 Empty Re: Hotely a ubytovny

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Wed 24 Aug - 23:23

Vyzerá to skvelo. .zaškerila som sa a len som si od neho jedlo zobrala.. posadila som sa na pult a na chvíľku som sa hrabala niekde b poličke kým som nenašla dva páry paličiek.. jedny som podala Akihirovi a tie svoje som zodvihla nad hlavu ITADAKIMAAAS !! povedala som takým hodne hlasným spôsobom a pustila som sa do systematického jedenia toho jeho jedla..
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hotely a ubytovny - Stránka 9 Empty Re: Hotely a ubytovny

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Wed 24 Aug - 23:27

Vzal jsem si od ní paličky a jen ji tak chvíli z úsměvem sledoval. Je tak roztomilá... Díval jsem se jak se cpe jídlem. Potom jsem se nabral taky a posadil se vedle ní. "Itadakimas."Pomalu jsem začal jíst."Jsem rád, že ti chutná..." Usmál jsem se na Lizz.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Hotely a ubytovny - Stránka 9 Empty Re: Hotely a ubytovny

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Wed 24 Aug - 23:31

Uuummm je to vynikajúce.. povedala som trocha nezrozumiteľne s plnými ústami a len som sa na neho tak žiarivo usmiala.. o pár minút som už mala všetko zjedene .. len som misku položila na stôl, zoskoćila som z pulta a poriadne som sa ponaťahovala.. ako nejaká mačka.. zlato? nepôjdeš do vane? spýtala som sa Akihira milo páč sme boli obaja po včerajšku dosť.. spotený..
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hotely a ubytovny - Stránka 9 Empty Re: Hotely a ubytovny

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Wed 24 Aug - 23:34

Taky jsem dojedl a uklidnil po nás nádobí do dřezu. Potom jsem se na ni otočil a hřejivě se na ni usmál."Jasně...proč ne?" Došel jsem až k ní a vzal ji do náruče. Pomalu jsem ji přenesl až do koupelny, kde jsem ji posadil na kraj vany a začal napouštět horkou vodu.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Hotely a ubytovny - Stránka 9 Empty Re: Hotely a ubytovny

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Wed 24 Aug - 23:36

Keď ma zobral na ruky tak som ho len objala okolo krku a jemne som ho pobozkala.. bola som na toto jeho prenášanie zvyknutá.. na toto rozmaznávanie no stále sa mi to páčilo rovnako.. keď ma posadil na kraj vane tak som si len začala dávať dole tričko a pantsu..
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hotely a ubytovny - Stránka 9 Empty Re: Hotely a ubytovny

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Wed 24 Aug - 23:42

Když byla vana napuštěná, nalil jsem do ní pěnu a dal trochu koupacích bylinek, který celou koupelnu provoněli. Opatrně jsem ji pak položil do vany. Shodil jsem si boxerky a vlezl si za ní. Byl jsme do tři čtvrtě těla pod vodu. Přitiskl jsem se k ní a hlavu si opřel o její. Voda byla úžasná a z Lizz po boku to bylo nepopsatelné."Tady bych mohl takhle být furt..." Šeptl jsem se se zavřenými oči. Nespal jsem, jen jsem si užíval tu krásnou chvíli samoty a bezpečí v objetí Lizz-chan.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Hotely a ubytovny - Stránka 9 Empty Re: Hotely a ubytovny

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Wed 24 Aug - 23:45

Len som sa tak pre seba usmievala a oboma rukami som ho objímala.. po jeho slvoách som ho len pohladila vo vlasoch a prikývla som .. uhm.. je tu dobre.. keď si tu ty.. pousmiala som sa a len som sa troška zahmírila aby som si vo vani spravila troška väčšie pohodlie..
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hotely a ubytovny - Stránka 9 Empty Re: Hotely a ubytovny

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Wed 24 Aug - 23:48

Taky jsem se usmál s pořád zavřenýma očima."Ano...když si tu ty, tak ano..." Pohladil jsem ji taky po vlasech a přitáhl jsem si ji víc na sebe, aby měla pohodlí. Udělal jsem ze sebe polštář a nechal ji na mě ležet. Přitom jsem ji stále hladil ve vlasech a druhou rukou na zádech.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Hotely a ubytovny - Stránka 9 Empty Re: Hotely a ubytovny

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Wed 24 Aug - 23:51

Len som sa o neho takto opierala.. sama som nevedela ako no aj po tej káve som začala zaspávať až sa odo mňa ozývalo iba tiché dýchanie.. také pokojné a "spokojné:.. mierne som sa zahmírila no to už som bola vo svojej ríši snov..
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hotely a ubytovny - Stránka 9 Empty Re: Hotely a ubytovny

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Wed 24 Aug - 23:55

Usmál jsem se, když konečně usnula. Byl jsem rád, že tentokrát aspoň nebude ponocovat. Zapnul jsem vyhřívání vany, aby nám bylo pořád teplo. Potom jsem se jen opřel hlavou o hranu vany a dál hladil Lizz ve vlasech a na zádech. Taky bych usnul, ale musel jsem zůstat vzhůru, aby se něco nestalo. Utopit se ve vaně by byla docela mizerná smrt. Ležel jsem tam se zavřeným očima a přemýšlel nad vším možným. Byl jsem rád, že mám Lizz-chan u sebe.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Hotely a ubytovny - Stránka 9 Empty Re: Hotely a ubytovny

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Thu 25 Aug - 18:36

O niekoľko hodín som vstala.. stále som ležala na Akihirovi čo ma trocha prekvapilo no len som sa rýchlo postavila.. a vyliezla som z vane.. ksoo ksoo .. !! dnes som chcela ísť za nee-chan.. a za Himi povedala som nešťastne po čom som na seba začala hádzať nejaké oblečenie.. nebude už spať? prebehlo mi hlavou a len som sa zase tak sklesnuto posadila na stôl v kuchyni..
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hotely a ubytovny - Stránka 9 Empty Re: Hotely a ubytovny

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Thu 25 Aug - 19:19

Cítil jsem, jak Lizz vstala, ale neotevíral jsem oči a jen dál ležetl. Byl jsem zamyšlený. Bylo to už dlouho, ale pořád mi to vrtalo hlavou. Měl jsem jako nukenin úkol...pořád jsem ho nesplnil...ale Lizz opustit nemůžu...slíbil jsem jí to, ale už je to 2 roky... Myšlenky se se mě pořád vraceli k té zapečetěné krabičce. Věděl jsem, co v ní je, ale jen já. Nikomu jsem neřekl, co se stalo nebo proč jsem se stal nukeninem. Ani jsem nevysvětlil, co mělo znamenat to.."udělal jsem to pro rodinu"...Byl jsem rád, že si na to nikdo nevzpomněl. Po chvíli jsem pomalu vstal a vylezl z vany. Obmotal jsem kolem sebe ručník a ještě mokrý se vydal do kuchyně. Postavil jsem se do dveří a opřel se o práh. Se zaujetím jsem sledoval Lizz-chan.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Hotely a ubytovny - Stránka 9 Empty Re: Hotely a ubytovny

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Thu 25 Aug - 19:45

Zdvihla som hlavu ku Akihirovi a len som sa mierne pousmiala.. potrebuješ niečo zlato? spýtala som sa ho takým tým svojim nevinným spôsobom a snažila som sa to že som to dneska totálne pokašlala nevnímať..
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hotely a ubytovny - Stránka 9 Empty Re: Hotely a ubytovny

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Thu 25 Aug - 19:52

Jen jsem se pousmál."Co bych potřeboval? To si nemůžu prohlížet svou přítelkyni?" Přestal jsem se opírat a pomalým krokem došel až k ní a dal ji jemný polibek. Nechtěl jsem se jí moc dotýkat, protože jsem byl stále mokrý.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Hotely a ubytovny - Stránka 9 Empty Re: Hotely a ubytovny

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 9 z 17 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Návrat nahoru

- Similar topics
» Hotely

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru