Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shijin Hyuuga - Konec

Goto down

Shijin Hyuuga - Konec Empty Shijin Hyuuga - Konec

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sun 14 Jul - 15:55

Poslední dobou jste si jistě všimli, jak málo postuji. Je mi to líto, protože s některými se mi ještě stále hraje dobře a protože jsem byla jednou z těch, kdo přemlouvali k návratu ke Starému příběhu. Nezměnila jsem postoj, stále jej chci dohrát.

Nebaví mě sem přijít a číst si hádky. Nebaví mě psát si s lidmi, které nemohu pokládat za přátele a těch už je zde zatraceně moc. Vstávám v pět, šest hodin tahám krabice se zbožím a po několika takových dnech se nejsem schopná hnout. Chci pak svůj volný čas věnovat dobré, smysluplné a především přátelské hře, ve které se nemusím bát, že mi zničehonic někdo smaže všechny účty nebo že přestane "trpět" nějakou dohodu. Přesunutí na staré fórum pro mě vyřešilo vše. Dohraju si, co mám rozehrané za postavy Shijin Hyuugu a Kin Yuki a na tomto fóru končím.



DŮRAZNĚ ŽÁDÁM, aby ŽÁDNÝ z mých účtů NEBYL SMAZÁN! Stejně tak témata, posty atp. Od toho existuje spamová sekce. Je to poslední, na čem mi zde záleží, ať už byly hádky jakkoli kruté. Poslední dobou jsem na ně ani neměla čas a doufám tak, že žádná pomsta se konat nebude.

Tohle není post pro hráče, netoužím po reakcích. Je to jen další z výkřiků do tmy. Když už, tak už.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru