Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shijin Hyuuga -> Aktivita

Goto down

Shijin Hyuuga -> Aktivita Empty Shijin Hyuuga -> Aktivita

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sat 22 Sep - 13:16

Kvůli internátu tu nebudu stále.
Zřejmě mi vypověděl službu konektor pro nabíječku u notebooku. Stále nepříjemně zapáchá spálenou umělou hmotou a vrátí se mi v pořádku až za nedohlednou dobu, kterou zatím nikdo nedokázal přesně definovat. A i až se vrátí - wi-fi na internátu mi nedovolí hrát tak, jak bych chtěla. "Nonstop" budu samozřejmě odepisovat z mobilu, ale to budou spíše adminské věci než-li příspěvky do hry. Na Skype se mnou není možné počítat téměř vůbec. Proto bych ráda všechny poprosila, aby mi nepsali tam. Soukromé zprávy musí do prázdnin stačit.

Jak mě tu v takové situaci zastihnout?
Samozřejmě tento "rozvrh" počítá s tím, že nebudu mít vycházky. Pokud je mít budu, objevím se kterýkoli z dnů na internátu až po osmé, do které smím být venku.

DNY NA INTERNÁTU

NEDĚLNÍ VEČER:
Na internát dojedu až kolem sedmé večerní. V ten den nečekejte mou aktivitu vůbec. Budu schopná schválit přes mobil nějaký ten životopis, ale to je vše.
PONDĚLÍ:
Ze školy přijdu kolem čtvrté. Když přičtu hodinu na učení, přes mobil se vám budu věnovat od pěti cca do sedmi, kdy bude čas na hygienu a další zopakování učiva. Poté přibližně mezi devátou a desátou se budu snažit vyřídit tu toho co nejvíce.
ÚTERÝ:
Ze školy přijdu o hodinu dřív, takže už ve čtyři bych se mohla pustit do hry a to přibližně do oněch sedmi. Večer znovu mezi devátou a desátou, ale jak se znám, zůstanu i déle.
STŘEDA:
Stejně jako v úterý.
ČTVRTEK:
Stejně jako v pondělí.
PÁTEČNÍ DOPOLEDNE A ČÁST ODPOLEDNE:
Hned po škole odjíždím domů. Z autobusu v případě dobrého fungování wi-fi mohu odepisovat cca mezi třetí a šestou.

DNY DOMA

PÁTEČNÍ VEČER
Domů dojedu pravděpodobně až v sedm a to bude čas věnovat se také rodině a s něčím doma pomoct. Pokud se tu objevím, tak jedině v noci na mobilu ukrytá pod peřinou mezi desátou a půlnocí.
SOBOTA:
Sobota je de facto můj jediný volný den. Bude se jezdit k babičce, učit, pomáhat doma... Také ale budu mít přístup k rodinnému počítači, takže se tu objevím kdykoli během dne a v případě nouze si s vámi budu moct popovídat i na Skype. Ale apeluji na vás, je to můj jediný volný den. Pokud se opravdu na Skype objevím, budu pravděpodobně unavená, rozmrzelá a když už budu mít dobrou náladu, tak ji budu chtít využít při psaní s přítelem a nejlepšími přáteli. PM tedy dávám přednost i v sobotu.
NEDĚLNÍ DOPOLEDNE A ČÁST ODPOLEDNE:
Po dvanácté už budu odjíždět do HK, odkud zamířím znovu do Brna. Dopoledne tu tedy budu velmi střídmě a nebudu mít příliš času, protože je toho třeba vyřešit vždy víc než dost. Pokud si budu s někým na Skype psát, budou to opravdu jen lidé, se kterými mám v realitě mnoho společného a se kterými nechci ztratit kontakt. Znovu tedy nezbývá než prosit, aby ostatní využívali ke spojení se mnou především PM. Odpoledne pak budu na mobilu odepisovat z autobusu. Přibližně mezi druhou a půl šestou.

Jak vidíte, mám rozvrh velmi nabitý.
Budu se ale snažit být tu pro vás kdykoli, kdy budete něco potřebovat. Nebojte se napsat klidně i několik soukromých zpráv, i kdyby jste si jen nebyli něčím jistí. Od toho tu jsem.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Shijin Hyuuga -> Aktivita Empty Re: Shijin Hyuuga -> Aktivita

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Fri 28 Jun - 7:20

Omlouvám se za nepřítomnost, která trvala necelé tři dny. Rodiče mi vybalili notebook z věcí, které jsem ve středu brala na internát, abych toho měla co nejméně, ale nějak mi to zapomněli říct. První den jsem byla u známé, druhý až do večera venku s přáteli a dnes bylo samozřejmě vysvědčení, takže k pc jsem se dostala až teď na internátu, když čekám na odvoz rodičů. Z mobilu jsem napsat nemohla, s notebookem totiž jistí šikovní lidé zanechali doma i nabíječku k němu propletenou s tou k ntb. Dnes večer už budu doma a odepíšu všem, které jsem svou nepřítomností mohla zdržovat.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru