Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nao Yuki [GENIN]

2 posters

Goto down

Nao Yuki [GENIN] Empty Nao Yuki [GENIN]

Příspěvek pro Nao Yuki Sun 23 Jun - 10:28

Nao Yuki [GENIN] 115-06koha
Strašne veľa ľudí v tejto dobe nechápe vážnosť situácie ktorá nastala. Videl som ako mi maminku a tatínka zabili priamo pred očami, hľadal som svoju sestričku, ale nevedel som ju nájsť, pretože som sa skrýval. Skrýval som sa a bol som ticho ako ešte nikdy. Naučil som sa, že ak som ticho, neobjavia ťa a od incidentu v našom dome, som neprehovoril. Naopak, vždy ak príde nejaká moja emócia, začne snežiť.. Ségra ma nazvala .. Sniežikom, a je to jediné meno na ktoré reagujem. A tak isto aj ségra, ktorej sa nebojím..

~Meno a priezvisko~Nao Yuki
~Prezývka~ Sniežik
~Vek~ 13
~Dátum narodenia~ 20.32
~Krvná skupina~ B0C25
~Pohlavie~ JednoPohlavné
~Klan~ Yuki
~KG~ Hyoton (+ forma snehu)
~Sensei~ Brumbál
~Dedina~ Kirigakure no sato
~Rank~ Genín S+++ rank
~Výška~ 150 cm
~Váha~ 49 kg

~Vzhľad~
Jeho vzhľad je naozaj zvláštny, ktorý ani nejde tak veľmi jasne popísať. Patrí medzi tých, čo na ulici svietia. Jop jeho plavé a stredne dlhé vlasy, umiestnené na malej detskej tvári s jasne modrými očami, ktoré prechádzajú do tmavo modrej vodnatej farby, ktorá pri strachu beleje. Áno, ak sa Nao bojí, cíti sa ohrozený, obvykle jeho bielka zbelejú. Nikto nechápe prečo ma takýto úkaz v sebe, ale všetci to radia k jeho Kekei Genkai a jeho vlastnej pasívnej schopnosti ovládania snehu na najvyššej úrovni, oveľa vyššej akoby dokázal ovládať Hyoton sám o sebe vo forme ľadu. Je to vlastne ešte len malý chlapec, veľmi malej a ľahkej postavy, obvykle v tesnom závese za svojou sestrou, oblieka sa však stále do tmavých farieb, čím s kombináciou jeho bielych vlasov, si ho všimnúť je veľmi ľahké.

~Povaha~
A jeho povaha je rovnako divná ako on sám. Mnohý spomínajú aký bol veselý pred pár rokmi, kedy to bol ešte hyperaktívny mladík s uhľovo čiernymi vlasmi, rozdávajúc úsmev každému koho stretol, po tom čo sa prihodilo mu, jeho vlasy zbeleli a tak isto ochladlo aj jeho správanie. Stal sa z neho dosť precitlivený, aj keď občas to skôr vôbec neukazuje, všetkého sa bojaci, uzatvorený chlapec, ktorého jediná vec udržiavajúca jeho srdce stále vo funkčnosti sa stala jeho sestra. Manami ktorá sa stala jeho jedinou funkčnou jednotkou v jeho tele, udržiavajúc ho na žive, pre neho znamená všetko, a len ona ešte dokáže vídať jeho krátko trvajúci úsmev, jeho hlas, keďže od momentu kedy jeho rodičia padli na zem, neprehovoril na nikoho ešte slovo. Iba .. krátke slová mieril na svoju sestru, možno na pár učiteľov v akadémii, ale obvykle zaryto a neprítomne mlčí, hľadiac do zeme, nezaujímajúc sa o nič naokolo. No teda kým nepríde niekto komu neverí, to obvykle stojí za svojou sestrou. Pretože za škrupinou ľadu sa skrýva odvaha, skrýva sa úsmev a obrovský talent, možnosti ktorými by dokázal veľké veci, natrvalo ho obalil do ľadu čím prišiel o veľkú časť moci Hyotonu, avšak objavila sa mu možnosť inej schopnosti. Jeho emócie.. sú sprevádzané snehom.

~Schopnosti ľadu & snehu~
Patrí do klanu Yuki, tak sa od neho vždy očakávalo že si poradí s ovládaním ľadu na najvyššej úrovni. A to aj dokázal ešte pred nedávnou dobou, bolo tomu pár rokov kedy ho objavil, tesne po svojej staršej sestre. Nastal ale zlom v jeho živote a jeho ľadová schopnosť sa oslabila, nastúpilo ale niečo nové do jeho schopností. Volalo sa to.. Sneh. U Naa sa objavila nová možnosť využívania Hyotonu, na totálne inej úrovni ako si je človek zvyknutý. Dokázal ľad premeniť na prachové stopy, ktoré zoskupil do vločiek a tie dokázal využiť. Jedná sa o jeho pasívnu schopnosť, s ktorou dokáže vyvolať za pomoci svojich emócii sneh. Nikdy nedosiahne to čo by dokázala jeho sestra z ľadom, avšak bude jediný na tomto svete, kto dokáže spútať neskrotnú moc snežnej búrky.

Ninjutsu (3) Ninjutsu patrí u Naa k jeho prvoradým schopnostiam, ktoré ovláda na najvyššej úrovní. Dá sa povedať že ovládanie snehu a ľadu je jeho primárne životná zameranie v podobe Ninjutsu. Ako sa aj dalo očakávať, jeho manipulácia s čakrou je na tej najvyššej Genínskej úrovni, preto mu dovoľuje využívať dosť silné techniky ľadu a snehu. Napriek jeho tichosti, v tejto oblasti zdedil ohromný talent ktorý sa len tak nevidí.

Taijutsu (0,5) Taijutsu a Nao dokopy nejde dať. Schopnosti boja na blízko sú u Naa naozaj tabu, bojí sa blízkeho stretnutia z nepriateľom, vždy sa drží u svojej staršej sestry a spolieha sa na jej schopnosti Taijutsu, ako na svoje, ktoré sú tak mizivé až to bolí. Keby nebolo jeho pasívnej schopnosti a tiež rýchlosti, stačilo by sa len k nemu dostať a jedným úderom ho poslať do večných lovíšť.

Genjutsu (3) Zároveň ako Ninjutsu, u Naa sa tvorí jeho druhé zameranie ktorým je využívanie snehových a ľaďových ilúzií na tej obrovskej úrovni. Ako Genín je schopný utiecť aj z C až B rankového Genjutsu, ktoré ak prekukne dokáže za pomoci formulky Kai okamžite zrušiť bez nejakých veľkých strát na svojich životných funkciách. Je ťažké ho uvrhnúť do Genjutsu, zároveň toho je schopný poslať ostatok do Genjutsu naozaj ľahko.

Inteligencia (2) Jeho inteligencia patrí k naozaj obrovským výhodám jeho využívania Ninjutsu a Genjutsu. Je to dobrý taktik ktorý si premýšľa rôzny počet krokov dopredu, v rôznych variantách a možnostiach čo a ako, napriek tomu vďaka jeho tichosti a mlčanlivosti spojenou s bojácnosťou ho príliš ľudí skôr podceňuje v tejto oblasti, až potom sa popália. V tomto obore naozaj vyniká a nedá sa povedať že by bol hlupákom, ale ani géniom.

Čakra (2) Jeho čakra je priemernej úrovne Genína, ako sa mohlo očakávať od klanu ktorý nie je zameraný na množstvo čakry, mnoho k tomu pomáha Naova inteligencia a schopnosť Nin/Genjutsu, dovoľuje mu totiž deliť a šetriť jeho čakrou na obrovské časti, tým pádom nie je to práve Nao ktorý padá od únavy prvý k zemi. No čakra monštrum z neho určite nikdy nebude. Podľa všetkého.

Ručné pečate (1) A tu je jeho ďalšia slabina, a to tvorba pečatí ktorá je naozaj nízka. Nikdy až tak nepotreboval rýchlo striedať pečate, avšak jeho techniky a schopnosti našťastie potrebujú buď jednu pečať alebo skôr žiadnu pečať na vytvorenie, preto nepotrebuje trénovať práve toto odvetvie.

Rýchlosť (3) Sekundárny talent zdedil do rýchlosti, ktorá je naozaj na Genína úctyhodná a dokáže s ňou utiecť, alebo skôr vyhnúť sa väčšine útokov, ako Ninjustu tak aj Taijutsu. Pretože to práve najviac potrebuje, ak je naozaj slabý v rozdávaní pästí a jeho sila je naozaj malá s porovnaní s jeho malou postavičkou, musí sa skôr spoliehať na mršnosť a rýchlosť rany ktorú uštedrí skôr ako ho zasiahne súper!

Sila (0,5) A tu je jeho najväčšia slabina, jeho sila. Je strašne malej a chudej postavy, príliš nato aby dokázal ranou poslať súpera k zemi, alebo čo i len rozbiť nos, v tomto sa spolieha skôr na svoju brutálnejšiu sestru. Stačí jedna rana od súpera a Nao leží na zemi, knockoutovaný.

~Príbeh..~
Jedna vločka snehu za druhou padala nad zahmlenou Kirigakure. Boli to časy kedy množstvo ľudí sedelo vo vnútri svojich vyhriatych domov, pri kozube kde sa zahrievali a sledovali ako ulice Kiri napĺňajú snehové vločky v podobe obrovského prívalu snehu, aký tu už nebol dlhé roky. A práve v tento deň som sa narodil práve ja. Cez modrasté oči, pohľadu plného iskričiek a plamienkov som sledoval svet nado mnou. Narodil som sa do ľadového klanu Yuki ako slniečko ktoré svieti na oblohe a zahrieva srdcia iných. A tak isto aj započala moja éra narodenia po príchode domov, kde som po maminke a tatkovi spoznal ešte jedného človeka, ktorému som mohol vďačiť za svoj život. Moja o 2 roky staršia sestra, pre mňa posledný človek ktorého som ešte na tomto svete mal, ale to predbieham. Pretože keby jej nebolo, dávno by som sa vzdal života, keby jej nebolo..

Moje detstvo, bolo naozaj podivné ako sa ani predpokladať nedalo. Bol so z toho druhu veselých hyperaktívnych Sangvino~Cholerikov, ktorý sa po väčšinu času len smiali a tropili hlúposti. Vtedy som musel ľutovať svoju sestru že ma mala na starosti ako moja pestúnka, pretože som bol dieťa, ktoré čoho sa dotklo, v tom istom momente to aj zničilo. Boli to moje úžasné časy, kedy som ségre dával pod vankúše mŕtvych pavúkov, ťahal ju za tričká, vlasy, vylieval na ňu vodu, proste som sa pokúšal upútať jej pozornosť na mňa. Zároveň toho sa stala ale mojim vzorom, bola staršia, mala čelenku skôr, a ako prvá objavila Hyoton. A ja som ju aj keď potajomky sledoval, každý jej krok pri tréningu. Moja ségra.. Je úžasná aby ste vedeli! Ako malý som ju považoval za anjela ktorý tu bol vždy pre mňa, aby ma rozosmial ak nešlo, aby ma ochránil ak trebalo. A doteraz taká ostala, pre mňa navždy dokonalá ségra! Môj vzor a idol, ktorý som kopíroval ako to len šlo, ale nešlo mi to. Bol som predsa ten nešikovnejší a príliš slabý malý bráška, ktorý trpel strašne malým sebavedomím. A ona bola tá skvelá staršia ségra, ktorá tu bola stále pre mňa. Milá, aspoň teda na mňa, často dosť agresívna ale len ak som si to zaslúžim popravde. Dosť obrovská Yaoistka ktorá si svoje komplexy niekedy vyriešila na mne, ale ja som ju mal aj tak rád.. Ale puto ešte zosilnelo po istom incidente.

Už som mal svoj zápis v akadémii, a ségra práve v ten deň kandidovala na post Chunína! Navonok som jej to prial ale vo vnútri som jej trochu závidel. Bola všetkým čím som ja nebol, bola dokonalá a ja som bol trápny. Musel som ale ostať doma, nemohol som ju ísť pozerať nech som chcel akokoľvek, z rodičmi pomáhať im. Ja som sa pri tom pripravoval aj na skúšky Genínske! To bolo radosti, ani rodičia to nevedeli, chcel som to povedať sestre ako prvej! To sa ale stalo niečo strašné. Znova pršalo ako to bolo vo zvyku v Kiri. Moja mama práve umývala riad, keď do nášho domu vtrhli divný Shinobi. Vo svete nastal prevrat, dediny sa ničili, nikto si ani nevšimol že napochodovali do našej dediny a celú ju vypálili. Otec sa pokúšal bojovať, mama tak isto ako Shinobi a mnohých si odniesli do hrobu pri mojej obrane. Ja som sa skryl do skrine, vystrašený na smrť, celý od maminej krvi, úplne vyľakaný. Bol som ticho keď prechádzali mojou izbou kde som bol skrytý, hľadali ma, pátrali, vedeli že som tu bol.. Približovali a ja bledý ako stena som zatvoril oči a čakal na smrť. Pocítil som ako niečo položilo ruku na kľučku skrine, cítil som prievan na svojej tvári od vzduchu ktorý sa otvorením skrine vlial do vnútra, cítil som dych človeka skláňajúceho sa nado mnou, vedel som že je po mne tak aspoň teraz som sa pokúsil nejako hrdinsky vzdorovať, stiahol som ruku ku kunaiu, celá od krvi som prudko otvoril oči aby som zaútočil..
„Manami..“ Bolo slovo, moje posledné slovo ktoré som pred kolapsom stihol vysloviť. Znova ako môj anjel strážny ma zachránila, to ona bola kto otvoril tie dvere. Celý od krvi, prestrašený ako nikdy, úplne na dne.. som v bezvedomí jej padol do náručia. Nukenini sa stiahli, hľadala ma a ja.. som prežil len vďaka nej. Avšak už nikdy som nebol taký ako kedysi.

Dnes už mám čelenku, som Genín ako moja ségra ktorá už ale je na úrovni takmer Chunína. Dnes už nespomínam na časy kedy som mal rodičov, stačí mi moja sestra. Avšak, už nikdy som nikomu neveril! Nikdy nikomu. Nikdy na nikoho, a vlastne vôbec som sa neusmieval, už nikdy som nerozprával ale len ako v polospánku som vždy kráčal za svojou sestrou, držiac ju za tričko akoby som sa bál že znova sa vrátia, a svoje myšlienky a emócie som podával v schopnosti tvoriť sneh. Ľad.. som nevedel, sneh, čistý biely sneh, moja ochrana, čistá a biela ako moja sestra. A tak začína môj herný príbeh!
Nao Yuki
Nao Yuki

Počet príspevkov : 5
Join date : 23. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Nao Yuki [GENIN] Empty Re: Nao Yuki [GENIN]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Mon 24 Jun - 15:47

Jednopohlavné? xD
Brumbál? xD
genin S+++ rank? xD (Ten S+++ rank fakt ne xD)

Jinak POVOLENO
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru