Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obchod všeho druhu

+2
Akasuna no PiliKKa
Neuro Uchiha
6 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Obchod všeho druhu - Stránka 2 Empty Obchod všeho druhu

Příspěvek pro Neuro Uchiha Fri 18 Mar - 23:18

First topic message reminder :

Zde se prodávají různé věci aby se nemuseli zakládat nová témata stále =)
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down


Obchod všeho druhu - Stránka 2 Empty Re: Obchod všeho druhu

Příspěvek pro Anonymní Fri 8 Apr - 22:27

Vstanu,sroluji kobereček,ceduli hodím do koše a Ty popadnu a vydám se do skladu...
Po cestě si mudruju "Hmm to jsou kšefty...Suna...za co..." škrábu se na hlavě a mažu.

(Přesun ulice/Sklad)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Obchod všeho druhu - Stránka 2 Empty Re: Obchod všeho druhu

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 10 Apr - 15:37

astrální projekce vysílaná všem členům Akatsuki ať jsou kdekoli:

Všichni se okamžitě dostavte do sídla, máme pohotovost a připravte se na pečetění sedmiocassého
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Obchod všeho druhu - Stránka 2 Empty Re: Obchod všeho druhu

Příspěvek pro Anonymní Mon 16 May - 13:22

procházela jsem nákupní čtvrtí a hledala nějaký rozumný krám s šaty až jsem jeden našla vešla jsem dovnitř, kde se mě mile hned ujala prodavačka
"Co to bude slečno?"
"Svatební šaty, neé moc sladké, ani moc vyzývavé, jednoduché a přitom okouzlující, máte?"
"Budete se vdávat?"
"Já ne ale jedna... známá ano."
"Myslím, že tu něco takového mám." zavedla mě do skladu, kde vyselo plno nádherných šatů. Zastavila se u jedněch který mě na první pohled ukouzlili
"To jsou ony." sdělila mi a já okamžitě zalitovala že se nevdávám já
"Beru je, co se k tomu ještě takhle...."
"Ach ano střevíčky, šperky." vytáhla krabičku a vše mi ukázala ihned jsem souhlasila
"Zabalte mi je." řeknu s úsměvem a vytáhnu prodavačka mi je zabalila do luxusní krabice a já je zabalila a zaplatila a potěšená odcházela (přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Obchod všeho druhu - Stránka 2 Empty Re: Obchod všeho druhu

Příspěvek pro Suna Shinobi Thu 14 Jul - 18:22

Shinobi vtrhli i sem, jelikož se zde nacházel i sklad se zbraněmi.
Vzali jich, co nejvíce a pak odešli.
(Přesun)
Suna Shinobi
Suna Shinobi

Počet príspevkov : 174
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Obchod všeho druhu - Stránka 2 Empty Re: Obchod všeho druhu

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 12 Aug - 16:36

Vešla jsem do obchodu. Pohled mi padl na větrák u stropu. Pousmála jsem se. Nic se tu nezměnilo, přesto, že je to nové! Pozdravila jsem prodavače a otočila se. Začala jsem se procházet mezi regály a na papírek si psát poznámky co chci.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Obchod všeho druhu - Stránka 2 Empty Re: Obchod všeho druhu

Příspěvek pro Anonymní Fri 12 Aug - 16:43

Trochu jsem se ušklíbl a podíval se na PiliKKu.''Umm..zase to nepřeháněj,nemusíme vykoupit celý obchod'',zakřenil jsem se a zastavil svůj pohled u větráku na stropě.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Obchod všeho druhu - Stránka 2 Empty Re: Obchod všeho druhu

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 12 Aug - 16:45

"Broučku, zapomínáš, že mám ještě kancelář a jako Kage se musím postarat i o vybavení veřejných budov jako knihovny, lázní a podobně!" usmála jsem se sladce a dál ťapkala po krámě.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Obchod všeho druhu - Stránka 2 Empty Re: Obchod všeho druhu

Příspěvek pro Anonymní Fri 12 Aug - 16:52

Zklamaně jsem vydechl a táhl se dál za ní.Zabil by mě vážně...Ale to není možné to nemůže být on.Zapřemýšlel jsem do minulosti a vzpoměl jak akatsuki napadli vesnici.Ale měl masku jako on,zbroj jako on a ani Nawaki se mu nevyrovnal...A navíc měl obrovskou charku,ale Nawaki řekl že to není on..Zasvítily mi oči slzami,a já si je hned utřel do rukávu.Musím ho najít a zjistit si o něm více..Ale co bude dál?Co když mě Assasin nepustí?Co když budu muset utéct a nést post Nukenina?Zamračil jsem se a pohleděl na PiliKKu.Trochu jsem se pousmál a zrychlil,tak abych byl vedle ní.Ne..to nemohu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Obchod všeho druhu - Stránka 2 Empty Re: Obchod všeho druhu

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 12 Aug - 16:54

"Co tahle?!" zvedla jsem do ruky skleněnou vázu a otočila se na Akiho. "Huh? Jsi v pořádku?!" zamrkala jsem na něj a vázu položila. "Zdáš se mi nějak mimo, děje se něco?" otočila jsem se k němu čelem a naklonila hlavu na stranu.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Obchod všeho druhu - Stránka 2 Empty Re: Obchod všeho druhu

Příspěvek pro Anonymní Fri 12 Aug - 17:02

Usmál jsem se a podíval se jí do očí.''Nic,mi není..''Nesmí se to dozvědět,ani o tom co musím udělat pro mangekyuu,pokud už to neví.Prohlédl jsem si jí od hlavy k patě a pak se znovu upřímně usmál.''Jo,je hezká,ale co třeba ta támhle?''Ušklíbl jsem se a ukázal prstem směrem na vázu,která měla podivný vzor,který se zdánlivě podobal vějíři,který mají ve znaku Uchihové.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Obchod všeho druhu - Stránka 2 Empty Re: Obchod všeho druhu

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 12 Aug - 17:09

"Ummmm..." vzala jsem ji do ruky. "Je divná!" sledovala jsem ji. "A ošklivá!" dodala jsem. "Divně ošklivá... až je docela zajímavá a roztomilá... jůů dám si jí na stůl v kanceláři a do ní moje oblíbené orchideje!" zazářili mi oči. "Tak haaaaaaaai!" kývla jsem. "Myslím, že mám všechno." usmála jsem se a podala papírek prodavači. "Prosím postarejte se o to!" usmála jsem se na něj. S úsměvem kývl a já kývnutí opětovala.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Obchod všeho druhu - Stránka 2 Empty Re: Obchod všeho druhu

Příspěvek pro Anonymní Fri 12 Aug - 17:16

Nechápavě jsem se uculil.Já ženskou logiku nikdy nepochopím.Podrbal jsem se na hlavě s nerozvážným úsměvem.Zašel jsem za roh a vzal devět překrásných orchidejí.''Co třeba tyhle?''Zazubil jsem se a podal jí je.Hodil jsem očko po prodavači,a pak se znovu podíval na PiliKKu.''Máš v plánu ještě nekam dnes jít?''Řekl jsem upřímně a podíval se z okna ven,kde se ztahovaly mraky,a padaly první kapky.Jak já miluji děšť a procházky v něm.Uculil jsem se a kývnul hlavou směrem ven.''Miluji déšť''..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Obchod všeho druhu - Stránka 2 Empty Re: Obchod všeho druhu

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 12 Aug - 17:19

Nadšeně jsem přikývla. "Hai... ty jsou úžasné!" přivoněla jsem si k nim. "Myslím, že nic nemám...." dodala jsem a pohlédla z okna. Chvilku jsem maličké kapky pozorovala, vzpomínala jsem... "I já jej miluji..." pousmála jsem se. "Můžeme se projít!" kývla jsem hlavou. "Déšť v Suně je unikátní!" dodala jsem tiše.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Obchod všeho druhu - Stránka 2 Empty Re: Obchod všeho druhu

Příspěvek pro Anonymní Fri 12 Aug - 17:30

Opětoval jsem jí úsměv a vyšel ze dveří.''Procházku zrovna né,ale podobá se to tomu..''Šibalsky jsem se uculil a přivolal velkého jestřába na kterého jsme nasedly,hned potom jsme vyletěly do výše černajících se mraků.''Jen doufám že nebude bouřka'',uculil jsem se a podíval se dolů.''Jediné trochu romantické místo co mě napadlo je tohle..''Špitl jsem a usmál se.Mraky se pomalu začaly protrhávat,a z poza nich vysvitly paprsky zapadajícího slunce.Už zdaleka nebylo takové vedro jako ve dne,ale ani zima nebyla.''jen déšť tu není unikátní'',usmál jsem se a začal ji líbat.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Obchod všeho druhu - Stránka 2 Empty Re: Obchod všeho druhu

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 12 Aug - 17:41

Fascinovaně jsem se dívala před sebe, ale dlaněmi jsem svírala jeho ruce. Měla jsem trochu strach, na létání jsem si pořád ještě nevšimla. Vnímala jsem jemný vítr, dívala se na Slunce...
Přidala jsem se do polibku a jednu ruku mu položila do vlasů a začala si s nimi hrát. Měla jsem přivřené oči, cítila jsem vlastní srdce, které začínalo bít stále rychleji a rychleji...
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Obchod všeho druhu - Stránka 2 Empty Re: Obchod všeho druhu

Příspěvek pro Anonymní Fri 12 Aug - 17:51

Trochu jsem se odtáhl a usmál se.''Vypadáš nějak nejistě,tady ve výšinách'',zazubil jsem se a zajel rukou pod plášť.Bylo tu krásně,jemné kapky na nás pomalinku dopadaly,západ slunce a nádherný výhled.Ale já se soustředil v tuto chvíly jen a jen na ni.Přivřel jsem oči,a znovu ji začal líbat,tentokrát déle a vášnivěji.Rozepl jsem ji kousek pláště a sjel jazykem na krk..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Obchod všeho druhu - Stránka 2 Empty Re: Obchod všeho druhu

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 12 Aug - 17:58

Kousla jsem se do rtu a potom hlasitě vydechla. "Mám trochu str-ach z vý-výšek..." mumlala jsem tiše a malinko naklonila hlavu, tak, aby se mohl mé kůže dotýkat víc. Přivírala jsem oči a zase je otvírala jako kočka, sama sobě se divila, že jsem ještě nezačala vrnět!
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Obchod všeho druhu - Stránka 2 Empty Re: Obchod všeho druhu

Příspěvek pro Anonymní Fri 12 Aug - 18:10

Usmál jsem se a zamumlal.''Aspoň vím čeho se bojíš,a co na tebe platí'',odtáhl jsem se a ukázal jestřábovi,že má přistát.Usmál jsem se a vzal ji do náručí.''Myslím že už je na to čas,že už bychom...''Umlčil jsem se a seskočil z jestřába,při čemž jse šťouchl špiškou do rozbitých dveří.Uculil jsem se a položil ji na postel.Nabil jsem svou Katanu chakrou a hodil ji plnou silou do dveří,tak aby nikdo nemohl vejít dovnitř.Podíval jsem se jí do očí,a začal ji pomalinku rozepínat plášť...(Umm to už je napů do domu XD,takže přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Obchod všeho druhu - Stránka 2 Empty Re: Obchod všeho druhu

Příspěvek pro Guest Fri 16 Sep - 17:14

Došli jsem na náměstí a já se začal všude rozhlížet. Přitom jsem se díval na papírek, co všechno potřebujeme.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Obchod všeho druhu - Stránka 2 Empty Re: Obchod všeho druhu

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Sep - 17:39

Prosli jsme mnoho ruznych obchodu a koupili vse co bylo na seznamu... Tak mame vse... Potrebujes jeste neco??? Nebo pujdem za Yoko??? mile jsem se usmal...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Obchod všeho druhu - Stránka 2 Empty Re: Obchod všeho druhu

Příspěvek pro Guest Sat 17 Sep - 12:56

Jen jsem přikývl."Ano..už mámě všechno, ale ještě bych si radši zašel do knihovny, jestli by to šlo...potom klidně můžeme za Yoko, ano?" Úsměv jsem mu opětoval a jen tak dál si pročítal seznam a kontroloval, že všechno mám.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Obchod všeho druhu - Stránka 2 Empty Re: Obchod všeho druhu

Příspěvek pro Anonymní Sat 17 Sep - 13:12

Jesne, treba tam najdu techniku, ktrera me zaujme... Uz dlouho jsem se zadnou novou nenaucil... Odesli jsme spolu do knihovny...(presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Obchod všeho druhu - Stránka 2 Empty Re: Obchod všeho druhu

Příspěvek pro Toriko Shihouin Wed 5 Oct - 16:52

Dorazili jsme až k jedné hospůdce a tam se posadili na venkovním posezením. Jen jsem se to tak rozhlížela."Hm...je tu docela dost lidí...a i snadných obětí..." Ušklíbla jsem se. Netajila jsem před ním, že nejsem moc dobrý člověk, ale před ním jsem se chovala kupodivu mírně. Ale i když mě připadal, že jemu to vůbec nevadí a že se docela někdy i baví...Obsluha zatím donesla Gyozu (Plněné těstové taštičky, masovou a zeleninovou směsí...) a k tomu láhev saké."Dáš si?" Řekla jsem tak neutrálně.
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Obchod všeho druhu - Stránka 2 Empty Re: Obchod všeho druhu

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Wed 5 Oct - 17:03

"Ty si to vážně užíváš co ?"Usmál jsem se na ni a vážně jsem si to užíval."Jistě rád."Napil jsem se a trochu jsem se zakašlal jelikož jsem na to nebyl zvyklí.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Obchod všeho druhu - Stránka 2 Empty Re: Obchod všeho druhu

Příspěvek pro Toriko Shihouin Wed 5 Oct - 17:19

Jen jsem si tak opřela hlavu o ruku a z úsměvem se na něj zadívala."Ano...a teď vidíš moji lepší stránku...už taková jsem....prostě jsem se přizpůsobila světu, ve kterém jsem žila a žiji..." Jen jsem se uchechtla, když se zakašlal."Opatrně s ním...ať si ještě trochu použitelný..." Zasmála jsem se a docela hlasitě.
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Obchod všeho druhu - Stránka 2 Empty Re: Obchod všeho druhu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru