Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kashikeho dům

+2
Noriko Kana
Kashike
6 posters

Strana 8 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Goto down

Kashikeho dům - Stránka 8 Empty Kashikeho dům

Příspěvek pro Kashike Sun 2 Jun - 10:26

First topic message reminder :

Popis:
Spoiler:

Spoiler:
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down


Kashikeho dům - Stránka 8 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro Saikoro Fri 14 Jun - 22:59

Keď sa napriahla aby si ma chytila a jednu mi praštila na jej prekvapenie som sa skotúľal z postele, skôr ako to stihla urobiť.
Okamžite som sa postavil a stále držajúc vankúš, prekĺzol som okolo nej brániac sa tak, aby zasiahla vankúš keby mi chcela jednu vraziť a zamieril do izby vedľa. Keď nechce aby som spal v jej posteli, budem spať vedľa či sa jej to páči alebo nie. Napadali ma rôzne veci. Vbehol som do izby a hodil sa na posteľ v Kashikeho izbe pritlačiac si vankúš na tvár tak, že mi bolo vidieť len oči. Vyzeral som ako vystrašené dieťa, navyše som si tak aj sadol, pritiahol kolená k telu a medzi telom a nohami ostal vankúš, pričom som si nohy objal a vykúkal akoby zpoza nich ponad vankúša.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Kashikeho dům - Stránka 8 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro Noriko Kana Sat 15 Jun - 8:16

"Ne mě neutečeš máš jediné štěstí že jsem bez chakry." pohrozila jsem mu a běžela za ním, pokoj jsem si vybojovala, teď dostat zpátky ten polštář. 
"Já se ho nevzdám a měl bys být na mě hodný jsem vážně unavená a vyčerpaná." hrála jsem vyčerpanost, která sice v tu chvíli nebyla na místě, ale stejně jsem unavená byla. Skočila jsem na postel před něj a sáhla po tom polštáři a přetahovala jsem si ho k sobě.
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Kashikeho dům - Stránka 8 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro Saikoro Sat 15 Jun - 9:04

Trhla s tým vankúšom tak silno, že pri mojej momentálnej polohe nepritiahla len vankúš, ale aj mňa a ja som skončil rozplácnutý na posteli priamo cez ňu. Ležal som tak asi dvadsať sekúnd, lebo som si otrieskal hlavu o roh postele a kto vie, možno mi z nej aj vytekala tá červená kvapalina zvaná krv. Keď som si to uvedomil jemne som zčervenal a teraz nie len na čele a pokúsil sa dostať z Noriko dolu.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Kashikeho dům - Stránka 8 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro Noriko Kana Sat 15 Jun - 10:35

Ozvala se tupá rána a já na sobě měla polštář i Saikora. 
"Ježiši Saikoro jsi v pohodě?" vyjekla jsem a snažila se ho opatrně ze sebe zvednout a posadit a podívala jsem se mu starostlivě na čelo.
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Kashikeho dům - Stránka 8 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro Saikoro Sat 15 Jun - 11:49

Opatrne som si sadol so skríženými nohami a pozrel na Noriko takým neprítomným výrazom. Bolo mi vidieť viac bielka na očiach ako zreníc. Sklopil som hlavu a vzadu sa poškrábal. Z čela mi popri pravom oku smerom k nosu až k ústam stiekla kvapka krvi a ja som sa len zložil dozadu so slovami: "Sladké sny." Ako som dopadol na posteľ spal som a začal som s krvavou tvárou hlasno chrápať. Proste som bol ako knock-outovaný.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Kashikeho dům - Stránka 8 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro Noriko Kana Sat 15 Jun - 13:43

Zatvářila jsem se dotčeně a nebyla jsem si jistá jestli to dělá schválně nebo ne. Slezla jsem z postele a šla k hromadě mokrých věcí, kde byl i můj batoh s první pomocí. Vytáhla jsem krabičku a z ní vyndala dezinfekci, náplast a polštářky. Pak jsem se  k  němu vrátila a na ránu jsem mu přiložila nasáklý polštářek s dezinfekcí a setřela mu krev a vytřela ránu, pak jsem mu tam přiložila čistý polštářek a přelepila náplastí. Tak schválně jestli se probere...
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Kashikeho dům - Stránka 8 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro Saikoro Sat 15 Jun - 13:49

Na jej prekvapenie som naozaj spal. Tá rana bola dosť silná a hlavne prekvapujúca na to aby zaklincovala moju únavu a spôsobila, že už som dlhšie proste nevydržal nespať. Padol som do dosť tvrdého spánku na to aby mnou ani nepohlo to, že mi to ošetrila. Neostávalo jej zrejme nič iné ako ísť spať do svojej izby.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Kashikeho dům - Stránka 8 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro Noriko Kana Sat 15 Jun - 13:52

Když se neprobudil ani po chvíli vše jsem zase zabalila a nechala na stolku. Pak jsem se sebrala a šla zkontrolovat prcky nahoru. Cestou mi hlavou balancovali myšlenky, co když ztratí paměť, nebo co když je v kómatu? Kashike a Faito by mě snad zabili. Zhrozila jsem se v duchu.
"Kluci nemáte hlad?" zeptala jsem se těch dvou, když jsem přišla nahoru
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Kashikeho dům - Stránka 8 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro IchikawaMiyoro Mon 17 Jun - 19:27

"Takže?" Podíval jsem se směrem na Akaie, ale v tu chvíli se také objevila Noriko. "Jdeme se najíst?" Znovu jsem Akaiovi věnoval pohled, který říkal, že ho nehodlám do ničeho nutit, ale že bych byl rád, kdyby to udělal.
IchikawaMiyoro
IchikawaMiyoro

Počet príspevkov : 44
Join date : 31. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Kashikeho dům - Stránka 8 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro Noriko Kana Mon 17 Jun - 19:52

Bylo mi jasný že hlad asi mají tak jsem rovnou zamířila do kuchyně cestou jsem to vzala přes laborku a vzala maso. V Kuchyni jsem se vrhla na jeho opečení  a k tomu jsem udělala sosík, vytáhla jsem pečivo ze skříňky a to jsem také osmažila něco jako topinky a připravila jsem to klukům na stůl. 
"Tak dobrou chuť." posadila jsem se na židli a ujídala kousky masa. moc jsem hlad neměla.
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Kashikeho dům - Stránka 8 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro Saikoro Wed 19 Jun - 13:41

Pomaly som sa začal preberať, spal som asi tri hodiny. Pozbieral som sa a prezrel si ranu na čele. No skvelé, pomyslel som si a otvoril dvere na izbe cez ktoré som vyšiel von. 
"Dobrú chuť," zamumlal som keď som vyšiel hore a začal otvárať dvere. "Idem sa prejsť, dokiaľ sa nevrátim velenie nad všetkým má Noriko!" Ohlásil som, otvoril dvere a vyšiel von. 

(presun)
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Kashikeho dům - Stránka 8 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 23 Jun - 16:17

"Saikoro počkej!" křikla jsem za ním, ale odešel. Nechtěla jsem tu být sama s prckama. Chvíli jsem ještě s nimi byla a pak mě něco napadlo. Odešla jsem z kuchyně a zalezla jsem chvíli do ložnice a něco tam dělala. Po dvou hodinách jsem vyšla a zajistila jsem dveře od laboratoře, aby tam prckové nemohli, stejně jako od zbrojírny. Všude po domě kde se dalo pokud možno na místa lehce dostupná jsem dala papírky s úkoly. Pak jsem se vrátila do kuchyně.
"Kluci mám pro vás bojovku. Všude tady kolem různě po domě jsou papírky s úkoly, podle určitých stop musíte najít všechny a až dojdete do cíle naleznete něco jako poklad. A já vám dám jen první hádanku a podle ní najdete první indicii. Já na chvíli odejdu a až se vrátím ať máte u sebe poklad a ne že budete zlobit. Poslouchejte dobře: Jsou obě kolečka uprostřed stejná? Pokud ano další nápovědu najdete v koupelně, pokud ne další nápovědu najdete v ložnici. Hodně štěstí."  mrknu na ně a ukážu jim obrázek. 
Kashikeho dům - Stránka 8 Stejn%C4%9B%20velk%C3%A1%20kole%C4%8Dka

Pak si beru svůj batůžek a jdu do nemocnice (přesun)
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Kashikeho dům - Stránka 8 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro IchikawaMiyoro Tue 25 Jun - 14:01

Aniž bych se nějak dlouho rozmýšlel nad úkolem, který nám Noriko dala, zamířil jsem přímo do koupelny. To opravdu chce, abychom skočili na tak starý trik? Podivil jsem se cestou, ale tak nějak jsem tušil, že tohle bude na dlouho. Taky mohla říct, že se nás prostě potřebuje zbavit a nehrotit to tolik...
IchikawaMiyoro
IchikawaMiyoro

Počet príspevkov : 44
Join date : 31. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Kashikeho dům - Stránka 8 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro Kashike Sun 21 Jul - 15:41

Kashike

Doběhnu domu a jako bouře se proženu domem. V rychlosti doplním granáty, přidám tekutý dusík ve spreji, skleněné lahvičky s kyselinou, litrovku benzínu a zase vypadnu. Čeká mě boj... //přesun
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Kashikeho dům - Stránka 8 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro Saikoro Fri 26 Jul - 23:21

Vlastne unavený vôbec niesom. Povedal som ešte na mieste a pomaly začal kráčať smerom k miestu kde sa nachádzal Kashikeho dom. "Chýbala si mi." Povedal som potichu a pozrel na ňu s prevynilým úsmevom. Bol som síce v kóme, ale to neznamenalo, že som bol úplne mimo.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Kashikeho dům - Stránka 8 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro Noriko Kana Fri 26 Jul - 23:23

"Chyběla jsem ti?" podívala jsem se na něj překvapeně. "Neměl si mě tam nechávat samotnou." vyčetla jsem mu hlídání těch dvou. 
"Ale bála jsem se, kde jsi tak dlouho ani ty ani Faito ani Kashike jste se nevraceli." přiznala jsem
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Kashikeho dům - Stránka 8 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro Saikoro Fri 26 Jul - 23:28

"Nečakal som, že hneď ako sa objavím vonku ma otrávia." Rozhliadol som sa a potom sa zastavil, pričom som sa jej zapozeral do očí. "Ale máš pravdu. Už ťa nikdy nenechám samú." Tú dramatickú chvíľu som rýchlo prerušil. "To však skôr pre moje vlastné dobro, pretože pri tvojich pokrokoch to budeš zachvíľu ty kto ma bude musieť chrániť." Vyplazil som na ňu jazyk.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Kashikeho dům - Stránka 8 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro Noriko Kana Fri 26 Jul - 23:31

"Jo to máš pravdu, naučila jsem se dvě nové techniky tu jednu jsi ale neviděl to mě docela mrzí, ale buď rád že jsi neviděl tu krystalickou smrt." založila jsem si ruce na prsou, když jsem se zastavila a dívala se na něj. Měl zase jinou barvu očí. 
"Nebyl si náhodou šíleně unavený a napitý?" poznamenala jsem s úšklebkem
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Kashikeho dům - Stránka 8 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro Saikoro Fri 26 Jul - 23:38

"Únavu som zahral aby som mohol vypadnúť a vypil som toho dosť málo, takže viem svoju náladu zatiaľ kontrolovať. ... ... Teda myslím." Dodal som k prvej vete a pousmial sa. Navyše aj tá horká čokoláda mi prečistila hlavu. Je to ako zapiť niečo štipľavé vodou. Aspoň u mňa to tak fungovalo, tiež len do istej miery. "Už len názov techniky znie zle." Povedal som jej aktivujúc jednu z kariet len tak naprázdno aby sa mi vlasy zmenili späť na modré a oči takisto. Potom som ju objal, "tak poď skontrolujeme ich tam." Chytil som Noriko za ruku a pomaly zamieril k domu.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Kashikeho dům - Stránka 8 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro Noriko Kana Fri 26 Jul - 23:41

"Kvůli mě sis tu barvu měnit nemusel." překvapil mě objetím a hned mě bral za ruku. 
"Jsem jak hadrová panenka." procedila jsem a pak jsem přemýšlela jak mu řeknu, že krystalická smrt je první technika kterou v klanu Kana učí starší mladší. Zabijácká technika. A klan Kana že jsou něco jako mafiáni. Ale brala jsem to za méně důležité to vědět nemusí. Došli jsme k domu a já otevřela bezpečnostní dveře a pokynula Saikorovi aby šel dovnitř apak jsem za námi zase zavřela.
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Kashikeho dům - Stránka 8 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro Saikoro Fri 26 Jul - 23:47

Vošiel som dnu a všade bolo jakési záhadné ticho. "Žeby spali?" Precedil som cez zuby a začal našlapovať v podstate bezozvuku.
Došiel som až ku gauču a sadol si naň. Pritiahnúc Noriko k sebe. "Niake plány na zajtra?" Spýtal som sa.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Kashikeho dům - Stránka 8 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro Noriko Kana Fri 26 Jul - 23:49

Nedal mi ani možnost se rozhodnout jestli si sednu nebo ne. Ale tak jeho blízkost mi nevadila tak jsem to nechala.
"No....měla bych se jít podívat, jestli je matka v pořádku, po tom útoku mám docela strach jestli jsou všichni v bezpečí. Zítra večer bych vyrazila." podívala jsem se na něj vážně
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Kashikeho dům - Stránka 8 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro Saikoro Fri 26 Jul - 23:55

"To je škoda." Povedal som potichu a položil jej zľahka hlavu na rameno, pričom som sa teraz už naozaj začal cítiť unavený. "Mám tušenie, že je úplne v poriadku, ale je to tvoja mama, bež sa uistiť a pokecať si s ňou, kým môžeš. Ja už tú možnosť nemám." Trošku ma deptala skutočnosť, že mne už nikto neostal. O dôvod viac aby tam išla.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Kashikeho dům - Stránka 8 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro Noriko Kana Sat 27 Jul - 7:24

"To je mi líto, co se stalo s tvými rodiči?" podívala jsem se na něj. Cítila jsem se trochu provinile, když jsem o tom začala mluvit, ale zajímalo mě to. 
"JAk si se vůbec dostal k Faitovi?"
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Kashikeho dům - Stránka 8 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro Saikoro Sat 27 Jul - 8:37

"Proste zomreli." Povedal som a pousmial sa. "Zrejme si mysleli, že bude najlepšie nechať mi celý príjem z kasína tak sa rozhodli odísť z tohto sveta." Zavtipkoval som na účet svojich mŕtvych rodičov, čo sa síce nepatrilo, ale zas také hrozné to v tomto prípade nebolo. "S mojim senseiom som prišiel do Iwy, pred pár rokmi, odvtedy som tu bol sám za seba. Naučil ma čo potrebujú decká z akadémie a ja som už len spravil skúšky. Faita som stretol s Kiyoko na cvičisku a zrejme sa mu mladý genin zapáčil tak sa mu trochu venoval." Vysvetlil som krátko ako sa to stalo a dal Noriko ruku na okolo ramien. Mal som takto taký ten pocit objatia, ktorý som naozaj miloval. Konečne som sa cítil dobre. "A ty čo? Klan Kana, tu s Kashikem v Iwagakure?" Spýtal som sa napokon.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Kashikeho dům - Stránka 8 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 8 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru