Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kashikeho dům

+2
Noriko Kana
Kashike
6 posters

Strana 3 z 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Goto down

Kashikeho dům - Stránka 3 Empty Kashikeho dům

Příspěvek pro Kashike Sun 2 Jun - 10:26

First topic message reminder :

Popis:
Spoiler:

Spoiler:
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down


Kashikeho dům - Stránka 3 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro Saikoro Tue 4 Jun - 22:17

"Domáce vezenie? Neviem ako ty, ale to by som si ja nenechal." Povedal som so smiechom a vyšiel von, kde som dostal ďalšiu otázku na ktorú bola odpoveď prostá. "Nechcený vedľajší effekt jednej z techník, ktorý sa mi celkom zapáčil, takže sa ho nesnažím odstrániť. Vieš, že som bol blonďavý, keď som bol mladší?" Spýtal som sa s úsmevom a zdvyhol ruku s červenou kartou. "Možno sa ti zatočí hlava." Povedal som a hodil ju do zeme. Moje vlasy zhnedli a oči sčervenali. "Tak vidíš."
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Kashikeho dům - Stránka 3 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro Noriko Kana Tue 4 Jun - 22:22

"Ohou mladší? A teď si jako už v důchodu?" pousmála jsem se měl podobný hlášky jako já.
"Pěkný uměl bys to udělat i na mě?" optala jsem se a uhladila si vlasy, co mi vyčuhovali z pod kapuci.
"Ty růžové konečky jsou prý dědičné v rodině já si prostě myslím, že to způsobuje krystalový trénink pro ty nejmladší, ale tak zlé to není, proto nosím tu kapuci." ještě jsem se ohlédla za sebe, jestli Kashike nejde za náma a pak jsem trošku zpomalila a vydala se do ulic.
(přesun ulice)
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Kashikeho dům - Stránka 3 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro Saikoro Tue 4 Jun - 22:27

"Tá technika sa zakladá na Hijutsu môjho..." na moment som zmĺkol. "Vlastne už len môjho klanu." Musela by si toho vedieť veľa aby si sa to dokázala naučiť. Na chvíľu som sa zamyslel. "Naučil som sa tú techniku príliš rýchlo a myslím, že práve to spôsobilo čo sa stalo. Možno, ale len možno by sa to stalo aj tebe keby si ju skúsila ovládať bez toho, aby si ovládala samozné Hijutsu." Pouvažoval som a kráčal za ňou.

(presun)
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Kashikeho dům - Stránka 3 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro Kashike Wed 5 Jun - 6:18

Kashike

Pobíhali kolem jako párek bažantů a rychle se připravovali na odchod k tomu výbuchu. Jistě že jsem ho vnímal, i když jen slabě. Potom co odejdou se vydám do zvonu, kde se pořádně rozhlédnu. Z nemocnice stoupá sloupec prachu a kouře. Tam je Kage... alespoň se dá trošku dohromady. Sejdu zpět dolů a dodělám zbytek masa. Odblanit, odřezat kopyta, prosolit, zabalit a uložit. Za 15 minut už není co řešit, tak se seberu a vyjdu k nemocnici. (přesun)
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Kashikeho dům - Stránka 3 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro Noriko Kana Thu 6 Jun - 19:33

DOběhla jsem k jeho pevnosti otevřela bránu a rychle vběhla dovnitř i s klukem za ruku (promiň nepamatuju si pořád tvoje jméno : ) ) a zavřela za námi bránu a dovedla ho přímo dovnitř. Teprve tam jsem si sundala masku i celý svůj oblek a trochu si vydechla. Byla jsem vyčerpaná a bez chakry.
"Jsi v pořádku? Až bude po všem dojdeme pro tvou babičku." mrknu na něj
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Kashikeho dům - Stránka 3 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro IchikawaMiyoro Fri 7 Jun - 4:36

Vůbec se mi nelíbil fakt, že mě sem dovlekla jako kus nějakého nábytku anebo pytle čehosi. Jakmile jsme dorazili dovnitř, zeptala se mě, jestli jsem v pořádku. Samozřejmě, že jsem nebyl v pořádku. Nemohl jsem nic udělat, byl jsem prostě jen na obtíž. Nehodlal jsem se ale zlobit na sebe, od toho jsem tu měl Noriko, která mě svým chováním také poměrně naštvala nebo spíše urazila. Založil jsem ruce přes sebe a nafoukl se, jak nejlépe jsem uměl. Pak jsem se podíval stranou a dělal, že Noriko neexistuje.
IchikawaMiyoro
IchikawaMiyoro

Počet príspevkov : 44
Join date : 31. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Kashikeho dům - Stránka 3 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro Noriko Kana Fri 7 Jun - 7:46

Páni jestli budu mít někdy děti, rozhodně nebudou dělat tohle. Pomyslím si. Zakroutila jsem nechápavě hlavou, ale rozhodla jsem se ho taky ignorovat, potřebovala jsem nabrat chakru. Ať se o něj pak postarají kluci. Přešla jsem k pohovce,kde jsem měla batoh. Vytáhla jsem z něj tabulku čokolády. Moje tajná zásoba a kus jsem si z ní ulomila zbytek jsem nechala na stolečku, kdyby chtěl i Miyoro.
"Jestli chceš vem si. Uklidňuje." Pak jsem si sedla na pohovku a zavřela se oěpt do svého světa myšlenek, a přemýšlela co se tam děje.
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Kashikeho dům - Stránka 3 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro Kashike Fri 7 Jun - 20:35

Kashike

Dojdu ke svému domu a vstoupím dovnitř. Mlčky projdu domem a rychle se převléknu. Z ledničky vytáhnu láhev, ze které se pořádně napiju a pak si sednu v plánovací místnosti. Je na mě jasně vidět jak zuřím.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Kashikeho dům - Stránka 3 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro Noriko Kana Fri 7 Jun - 20:50

Vyskočila jsem z gauče hned jakmile jsem Kashikeho uviděla. Krev na jeho oblečení se mi nelíbila. Počkala jsem až se převlékne a pak jsem šla k němu s lékárničkou
"Jsi zraněný? Co se stalo?" otevírala jsem lékárničku a klekla si před něj
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Kashikeho dům - Stránka 3 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro Kashike Fri 7 Jun - 20:52

Kashike

Nic mi ... vykašlu krev z plic... neni. To nebyla moje krev. Ale kage je pryč.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Kashikeho dům - Stránka 3 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro Noriko Kana Fri 7 Jun - 20:56

"Tak jasně jsem sice blondýna ale ne blbá, co s tím mám dělat?" to že je Kage pryč jsem zaregistrovala ale víc mě teď zajímal stav Kashikeho.
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Kashikeho dům - Stránka 3 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro Kashike Fri 7 Jun - 20:58

Kashike

Nic, už jsem to zneutralizoval. Ten parchant ovládal krev a používal jí k boji. K čertu s tím. Jako bysme neměli dost svých vlastních starostí.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Kashikeho dům - Stránka 3 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro Noriko Kana Fri 7 Jun - 21:01

"Co teď budeme dělat? Prozradili jsme na sebe víc než dost, jediný štěstí, že mě neviděli, bohužel vědí, že tu je někdo se shotonem pokud z toho tedy nebudou podezřívat kage." pronesu a podám mu sklenici vody.
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Kashikeho dům - Stránka 3 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro Kashike Fri 7 Jun - 21:05

Kashike

Vezmu si sklenici a napiju se. Vy odtud vypadnete. Ty, ten Faitův svěřenec, tohle štěně i naši dva vocasi. Musíte odtud. A my s Faitem zkusíme dostat Kage zpátky...
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Kashikeho dům - Stránka 3 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro Noriko Kana Fri 7 Jun - 21:12

"Počkej proč? Můžeme vám přeci pomoc sami dva to nezvládnete, ty víš že vám můžeme pomoc. Čekáš, že vás ochotně poslechneme?" dala jsem si ruce v bok a nesouhlasně zavrtěla hlavou.
"Támhle ten prcek mě ignoruje, protože jsem poslechla rozkazy kage. Ten semnou už nikam nepůjde."
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Kashikeho dům - Stránka 3 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro Kashike Fri 7 Jun - 21:16

Kashike

Chjo... oddychnu si a na chvilku se natáhnu do křesla. Uvažuj. Tak velká skupina by byla víc než nápadná. Věděli by o nás dřív, než bysme vůbec dorazili na místo. Dost na tom že tam půjdeme dva. Je naprosto zbytečné riskovat další životy jen pro jednoho člověka, ať je to kdokoliv...
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Kashikeho dům - Stránka 3 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro Noriko Kana Fri 7 Jun - 21:19

"Ovládám krom toho cos mě naučil i boj na dálku. Mohla bych být volavka." přemlouvala jsem ho a podala mu kousek mé čokolády a sama jsem si sedla na gauč a vzala si do ruky svitek s novou tehcnikou abych si jí prostudovala.
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Kashikeho dům - Stránka 3 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro Kashike Fri 7 Jun - 21:23

Kashike

To je ideální nápad jak se nechat zabít. A já říkám ne. Jdu tam já, protože nemám co ztratit... a jde tam Faito, protože to Kiyoko dluží.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Kashikeho dům - Stránka 3 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro Noriko Kana Sat 8 Jun - 7:28

"Nebo jak přivést kage domů." mrkla jsem na něj. Ať si mojí paličatost užije, jistě se mu po ní stýskalo.
"Kde je Saikoro a ostatní?" zeptala jsem se ho a přitom studovala strukturu, při které se má z krystalu vytvořit drak. To jsem si zase vytáhla oříšek. pomyslela jsem si.
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Kashikeho dům - Stránka 3 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro Kashike Sat 8 Jun - 7:52

Kashike

Kde jsou, to netuším. Při boji jsme se rozdělili a pak tam bylo plno kouře. Dej mi ještě aspoň deset minut a začnu to řešit... ale teď toho mám tak akorát. Hrábnu na stolek pro poznámkový blok, tužku a začnu si zapisovat věci co bude třeba udělat, poznámky o nepříteli a nástin plánu na záchranu Kage.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Kashikeho dům - Stránka 3 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro Noriko Kana Sat 8 Jun - 8:13

"Jistě jistě posluš si." pousmála jsem se a dál si četla. Na velkého draka je třeba skoro dvojnásobek chakry než na živé krystaly. Zajímavé. Ale za to jich pak můžu udělat víc.Nemohla jsem se dočkat, až je zkusím vyvolat.
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Kashikeho dům - Stránka 3 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro Kashike Sat 8 Jun - 8:17

Kashike

Po chvilce se zmátořím a odložím zápisník. Ten krvavej zmetek to napříště nepřežije.. usměju se a v očích se mi mihne touha zabíjet. Je to jak tenkrát v Takumi, když unesli kováře. Nezůstal naživu ani jeden z těch bastardů. Střihnem si to znova a v lepším kabátě.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Kashikeho dům - Stránka 3 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro Noriko Kana Sat 8 Jun - 8:22

"Jakej krvavej zmetek?" odpoutám zrak od svitku a podívám se na Kashikeho se zájmem.
"Byl tam ještě někdo další?"
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Kashikeho dům - Stránka 3 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro Kashike Sat 8 Jun - 8:24

Kashike

Objevil se tam muž, který používal krev jako zbraň. A rank, nebo spíš S rank. Málem mě dostal. Proto mám všechno oblečení od krve.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Kashikeho dům - Stránka 3 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro Noriko Kana Sat 8 Jun - 8:26

"To je zajímavé." a rychle jsem změnila téma. "Měli by jsme tu připravit něco jako provizorní lůžka pro ostatní," pak jsem se trochu naklonila blíž ke Kashikemu a pošeptala jsem mu: "Ten prcek bude chtít jít za svou babičkou, slíbila jsem, že ho za ní dovedu."
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Kashikeho dům - Stránka 3 Empty Re: Kashikeho dům

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru