Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Severní brána

+12
Rokuro Uchiha
Raiken Namikaze
Shijin Hyuuga
Kaori Senju
Angel Namikaze
Andi Dors
Katashi Aokawa
Nukenin
Maya Kissu
Natsuki
Uchiha Benjiro
Akasuna no PiliKKa
16 posters

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Severní brána Empty Severní brána

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sun 26 May - 22:53

Severní brána Macross-frontier-s1e01-gate-1
I do téhle vesnice musíte někudy přijít a také ona tvoří jistou část obranného systému vesnice. Jako tomu bývalo kdysi, i tady v budkách hlídají stráže příchody a odchody do vesnice, no nečekejte, že vás mile přivítají a nabídnou čaj, tady to chodí trochu jinak..
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Severní brána Empty Re: Severní brána

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Mon 27 May - 20:10

Postával jsem u brány, rozhlížejíc se okolo. Rušno zde zrovna nebylo, a však pusto zde taky nebylo. Po mé pravici si vyřizovali účty dva chlápci. Co jsem z jejich hlučné konverzace zaslechl bylo to, že jeden druhému dlužil peníze a nebyla to vůbec malá částka. "Měli by se uklidnit, jinak si vzájemně způsobí problémy." Pomyslel jsem si, pozorujíc je. Neměl jsem v plánu hlídkovat u brány a u toho poslouchat hašteření. Kdyby to přesáhlo meze, byl jsem připraven zasáhnout, a však zde jsem se nacházel v Kagetsu no sato a tohle chování zde nebylo ojedinělé. "Aspon, že vím co od nich můžu čekat." Věděl jsem to moc dobře. Bylo to podrazáctví a agresivita. Zde ve vesnici jsem to vnímal tak, že zákon se tu vníma tím způsobem, že silnější má větší slovo. Nebere se tu ohled na šarm, vychování, moudra nebo krevní příbuzenstvo. Me přesvědčení o téhle vesnici bylo docela přesné, i když jsem někde cítil že bych mohl mít na víc, a však ostatní shinobi, kteří kdysi bývali jako třeba z Konohy atd. byli falešní, měli fůru přetvářek. Tohle jsem tu neviděl, zde byl každý tím čím je a to bylo ve většině případů zlodějem, vrahem nebo vyděračem.
Ti dva vedle mne se po chvíli přemístili někde pryč, a tak se zde udělalo na chvíli ticho.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro

Počet príspevkov : 131
Join date : 08. 04. 13

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Severní brána Empty Re: Severní brána

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Tue 28 May - 13:37

Za nějaký ten čas mi skončila směna a já si mohl odpočinout. V službě jem měl fůru času si promyslet pár věcí. Jedna z věcí byla myšlenka: Co budu dělat pak? Očividně jak se zdálo Takikage něměl/a zatím žádné prosby či rozkazy, takže jsem měl chvíli čas. Rozhlodl jsem se si udělat menší výlet do ruin jedné z vesnic a tam zavzpomínat, nebo se jednoduše odreagovat. Na odreagovaní ruiny vesnic nejsou příliš vhodná věc, protože se tam potlouká bůh ví kdo a z jakými účely. No a však mě to nyní přišlo jako adekvátní nápad, odreagování se v troskách vesnic a při tom si zavzpomínat na boje které se tam udály.
Přesun
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro

Počet príspevkov : 131
Join date : 08. 04. 13

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Severní brána Empty Re: Severní brána

Příspěvek pro Natsuki Sat 1 Jun - 19:32

Nebola to zas taká dlhá cesta sem. Nepáčilo sa mi síce, že zasa musíme vstúpiť do nejakého blbého mesta no následovala by som Mayu hocikam. Pomaly som si zložila kapucu z hlavy a prezrela som si bránu, ktorá tu stála ako aj búdku, v ktorej boli nejaký shinobi, asi strážnici. Musela som sa uškrnúť a pomaly som pokračovala ďalej. Bola som zvedavá či sa nás pokúsia zastaviť, teda mohli ale.. ak by to prehnali tak.. by som im asi musela dolámať každú jednu časť v tele.
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Severní brána Empty Re: Severní brána

Příspěvek pro Maya Kissu Sat 1 Jun - 22:16

Maya

Natsuki. Sme neutrální. Žádné akce dokud neřeknu. Slastně jsem se procházela. Myslím že je na čase najít náš cíl. Prošla jsem dál do vesnice. (přesun)
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Severní brána Empty Re: Severní brána

Příspěvek pro Natsuki Sat 1 Jun - 22:43

"Hai Maya-sama. Sľubujem že nebudem robiť problémy." Povedala som a poslušne som kráčala za ňou. Stále som však pokukávala po okolí ako aj po všetkých možných nebezpečenstvách od všetkých možných strán a ľudí, okolo ktorých sme prechádzali. Nepáčilo sa mi tu.. moc moc moc sa mi tu nepáčilo.
(presun)
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Severní brána Empty Re: Severní brána

Příspěvek pro Nukenin Sun 2 Jun - 8:48

Napriek tomu že boli neutrálny, při bráne sa museli legitimovať, pretože jako mohli stráže při bráne vedieť že z akej dediny a čo vlastne za imbom to sú. Museli zakročiť, a skôr než prešli do dediny, z tmavého kúta vyšlo asi 5 stráží, všetci vyzerali jako nabúchané a bezmozgové opičky, teda až na stretného, ktorý jako jediný vyzeral ako tak inteligentne. Všetci sa postavili před nich a tým im zabránili vstúpiť do dediny. „Kto ku*va ste?!“ Dobře, tak nebol až tak inteligentný, slušný slovník v tejto dedine nemal žiadnu váhu. A tak isto aj správania, každý tu robil si čo chcel, tak isto jako tieto stráže mohli bez milosti hocikoho odpraviť.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Severní brána Empty Re: Severní brána

Příspěvek pro Maya Kissu Sun 2 Jun - 10:54

Maya

Já. Olízla jsem si rty a hlavu namířila směrem k jednomu z mužů. Maya Kissu. Shiren Leader. Shiren měl ve světě pověst neutrality. Byli jsem najímáni. Nikdo nás nezajímal pokud něco nepotřeboval a onás se nikdo nezajímal pokud po nás něco nechtěl. Technika mi i vykreslila obrysi postav takže jsem věděla s kým nebo s čím luvím. No, vlastně mi to bylo jedno. Když to tak vidím, otočila jsem se k Natsuki. Já myslela , že tě zvířata mají rádi.
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Severní brána Empty Re: Severní brána

Příspěvek pro Natsuki Sun 2 Jun - 11:07

Pozrela som sa na tých päť opíc s úsmevom na tvári no ich.. slovník sa mi naozaj nepáčil.
"Musím vás poprosiť aby ste si dávali pozor na ústa pane." Napomenula som toho jedného ako keď nejaká matka karhá svoje dieťa. Následne som sa trocha nervózne zahmírila a nohou som opísala na zemi menší oblúčik.
"Maya-sama.. urážate ich.. zvieratá." Šepla som a trocha nepríjemne som sa na nich zamračila.
"Smrdia.. ako v ten deň.." V očiach mi prebleskla chuť niekoho z nich zabiť no rýchlo som to potlačila a znova som sa len postavila po bok Mayi.
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Severní brána Empty Re: Severní brána

Příspěvek pro Nukenin Sun 2 Jun - 12:13

„A čo si myslíš že si keď si z toho šrotu či jak..“ Zrevala postava napravo, podľa správania a držania chôdze šlo usúdiť, že sa jednalo o najmenej inteligentného tvora na tejto planéte, ktorého inteligencia sa najviac ronala hubám. To však do jeho reči zasiahol aspoň trochu inteligentný pánko zo stredu, rukou zastavil jeho postup k Mayu a uklnol svoj úlisný nos až k zemi. „Čo také privádza vznešený Shiren do tak hroznej spoločnosti ako je táto diera?“ Spýtal sa pričom sarkazmus a irónia šla cítiť z každej jeho slabiky, pretože len čo otvoril ústa, zavial ich pach alkoholu a cigariet. Tu si robil každý čo chcel, nevyzeralo to tu zdravo.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Severní brána Empty Re: Severní brána

Příspěvek pro Maya Kissu Sun 2 Jun - 13:42

Maya

Sem na výletě. Usmála jsem se na něj. A hlavně. Pokud semnou chceš o něčem mluvit, sjednej si audienci u mé segretářky. Rukou sem naznačila aby se klidily z cesty.
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Severní brána Empty Re: Severní brána

Příspěvek pro Natsuki Sun 2 Jun - 13:52

Začali ma štvať. Ich správanie a postoj ktorý zaujali voči Maye. Keby že som to len ja, ignorujem ich. Toto ma ale naozaj začínalo štvať.
"Tsch.. trosky.." Zavrčala som ich smerom no len som odvrátila pohľad. Mala som prikázané nepúšťať sa do ničoho, kým mi sama Maya neprikáže inak a to som tiež mienila dodržať.
"Maya-sama.. toto je dedina kde nectia žiadne pravidlá. Prečo si proste cez nich cestu nespravíme sami ? Nikto to nebude riešiť." Nadhodila som no bola to tak trocha aj provokácia pretože predsa len.. museli ma počuť. Každé jedno moje slovo. Možno že však boli taký sprostý a ani nerozumeli tomu, na čo narážam.
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Severní brána Empty Re: Severní brána

Příspěvek pro Nukenin Sun 2 Jun - 14:18

„Tak na výlete..“ Pousmial sa znova stredný, ten ktorý doteraz sa predkláňal ako na audiencii s kráľovnou, vystrel sa a ruku ktorou sa oháňala jej odbafol. Akoby dal facku jej ruke, proste odmietol diskutovať o tom že prejde. „Ak chcete prejsť, musíte niečo dať zato.. mýtne ako sa hovorí..“ Pousmial sa pričom odhalil nerovné špinavé a žlté zuby, pričom sa zahľadel na obe pred sebou. Aj ostatný muži znervózneli, akoby dostali naozaj perverzný nápad! „Viete, dlhú dobu strážiť a my sme tak osamelý muži..“ Až teraz konečne ukázal o čo mu išlo, mužis sa zhŕkli okolo dvoch dám a všetci z nich sa pripravili na násilný útok.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Severní brána Empty Re: Severní brána

Příspěvek pro Maya Kissu Sun 2 Jun - 14:29

Maya

A ty by jsi chtěl ženu viď. Tentokrát sem dostala opravdu široký úsměv ve tváři. To by šlo.
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Severní brána Empty Re: Severní brána

Příspěvek pro Natsuki Sun 2 Jun - 14:33

Len som sklopila hlavu a s povzdychom som si prezrela mužov, ktorý nás obklopili. Nehovorila som nič, v podstate som ani nič nerobila. Len som sa trocha nervózne pozrela na Mayu-sama ktorá bola očividne vo svojom živle. Nedalo sa povedať, že by som mala v láske rovnaké zábavky ako ona no čo sa dalo robiť? Ruky som si založila do vreciek plášťa a pohľadom, ktorý nenaznačoval absolútne žiadnu emóciu som si znova prezrela týchto kvázi strážnikov.
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Severní brána Empty Re: Severní brána

Příspěvek pro Nukenin Sun 2 Jun - 14:36

Muž sa potešil odpovedi, vôbec nečakal že nebudú odporovať, preto podvihol ruku a chytil Mayu pod krkom. Zdalo sa že je vodca tejto kvázi bandy, pretože si mohol šiahnuť na ňu ako prvý, prešiel tvárou úplne k nej a pošepkal. „Nie som typ ktorý myslí na nežnosť..“ Odvetil, načo sa začali k Natsuki približovať ostatný 4ria muži.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Severní brána Empty Re: Severní brána

Příspěvek pro Maya Kissu Sun 2 Jun - 14:47

Maya

Natsuki. Snaž se je nezabít. Určitě mají podstatu. Než mě stihl chytit pod krkem, dostal letmí polibek na tvář. To by mělo způsobit jeho paralizaci.

//Tady vzniká problém že nevím rank . . . 3 posty E-C, 2 posty C-B, 1 post A-S
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Severní brána Empty Re: Severní brána

Příspěvek pro Natsuki Sun 2 Jun - 14:51

Trocha ma striaslo. Nebolo to od strachu ale skôr od toho, že mnou zasa raz prešla tá nepríjemná chuť, ten pocit.. keď by som najradšej všetko v mojom okolí roztrhala na malé kúsky. Na vonok som sa ale zatvárila sklúčene.
"Uhm.. to znamená že.. etoo, môžem?" Vedela na čo myslím. Stále ma viazal jej prvý príkaz a v tomto som bola doslova ako nejaký vycvičený pes. Vyzeralo to tak, ako keby som si tých mužov vôbec nevšímala. Ako keby mi bolo urkadnuté čo idú spraviť.
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Severní brána Empty Re: Severní brána

Příspěvek pro Nukenin Sun 2 Jun - 15:01

V momente ako ho pobozkala, pocítil úplnu paralýzu a všimli si to aj ostatný muži. Tí ktorý sa zhŕkli pri Natsuki, otočili pohľad na Mayu a rozbehli sa na ňu, ale než stihol niečo čokoľvek urobiť, medzi všetkými sa objavila divná postava v plášti, pohľadom zapreným na mužov. Tí keď ho zočili, vystrašene chytili svojho paralyzovaného vodcu a utiekli ako banda sráčov kade ľahšie, pričom muž ktorý ich odohnal si zložil masku a odhalil mladú tvár s úsmevom. „Prepáčte za komplikácie, táto dedina nie je príliš príjemná.. ráčte vstúpiť..“ Odvetil, predklonil sa a rukou im naznačil že majú voľný prechod do dediny.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Severní brána Empty Re: Severní brána

Příspěvek pro Maya Kissu Sun 2 Jun - 15:13

Maya

A my si chtěli užít. Smutně jsem pronesla nevšímajíc si ho. Dál už sem jen prošla do vesnice. (přesun)
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Severní brána Empty Re: Severní brána

Příspěvek pro Natsuki Sun 2 Jun - 15:27

Keď sa otočili a chceli asi zaútočiť na Mayu, pohla som sa krok vpred s úmyslom ich všetkých sundať skôr, než ju stihnú vyrušiť. Niekto sa tam však objavil a v podstate ich zachránil. Len som sa na neho pozrela no následne som len vkročila do dediny popri ňom, pri čom som sledovala Mayu. Každopádne som si zapamätala, ako týto piati smrdia.. teda dúfala som že mi dá Maya zvolenie si v noci trocha zaloviť.
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Severní brána Empty Re: Severní brána

Příspěvek pro Katashi Aokawa Mon 3 Jun - 19:47

Po několika dnech tréninku a čekání jestli se naskytne nějaký fajnová příležitost na boj nebo něco podobného, jsem tu snahu vzal, a řekl si, že si někde odpočinu. Nejlepší místo pro mě byla brána. Člověk mohl v úplném klidu prostě pozorovat nebe nebo popřípadě lidi, kteří bránou procházeli. Bylo to také místo, kde se mohla naskytnout příležitost boje. Byl odtud dobrý výhled i na město, kdyby náhodou neútočili předem, ale třeba ze vzduchu nebo tak. Vyskočil jsem na bránu a lehl si. Chvíli jsem měl otevřené oči a pozoroval jsem nebe, ale pak jsem je zavřel a okolí pouze poslouchal.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 26
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Severní brána Empty Re: Severní brána

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Mon 3 Jun - 19:56

Pomalým krokem jsem kráčel blíž k bráně. Bylo na čase předat právě ziskané informace do rukou Tsukikagemu, a však z nějakého důvodu mne tam zrovna příliš netáhlo. Měl jsem z toho špatný pocit, já však na pocity dal málo kdy, a tak jsem se rozhodl pokračovat. Když tu jsem spatřil člověka, ležícího na braně. Doskočil jsem k němu, prohlížejíc si ho. "Anbu by neměl polevovat v ostražitosti." Promluvil jsem k němu, jakmile jsem spatřil jeho konožský znak anbu na rameni.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro

Počet príspevkov : 131
Join date : 08. 04. 13

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Severní brána Empty Re: Severní brána

Příspěvek pro Katashi Aokawa Mon 3 Jun - 20:08

" To že má někdo zavřené oči, neznamená, že polevuje v ostražitosti... " ušklíbl jsem se pod maskou a ještě chvíli tak v klidu ležel, vnímal jen zvuky okolí, než jsem otevřel oči a podíval se na muže stojícího u mně. " Hmm... taky ANBU... fajn vidět podobný lidi i v téhle vesnici... A proč jsi se vlastně zastavil zde u mně? Neměl jsi náhodou namířeno někam jinam? " optal jsem se, ačkoliv mi to bylo jedno. Hold nějak ta konverzace musí začít, možná že se mi podaří s nim někam vypadnou a najít někoho na kom bychom se mohli vyřádit. Boj bok po boku s někým jiným mě vždy bral víc než 1 proti 1, popřípadě já sám proti několika dalším. Plus už podle postavení nevypadal na slabého, což by mohla být ještě větší zábava.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 26
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Severní brána Empty Re: Severní brána

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Mon 3 Jun - 20:17

Vyslechl jsem si ho, a pak nastala chvíle ticha. Nebylo to z důvodu, že bych mu neuměl odpovědět, ale z důvodu že jsem se zamyslel nad předáním informací Tsukikagemu. "No řekneme, že jsem tudy měl cestu." Odpověděl jsem mu, přemýšlejíc nad tím jestli bych měl za Tsukikagem zajít i hned. Došel jsem k závěru, že Tsukikage chvíli počká. Přece jen jsem neměl v plánu se zdržovat od svých povinností Anbu nějakou extra dlouhou dobu a navíc za Tsukikagem můžu zajít kdykoliv, možnost si poklábosit není vždy poblíž. "Bývaly Anbu z Konohy?" Otázal jsem se ho. Bylo samozřejmé podle jeho znaku konožských Anbu na pravém rameni z kud pocházi, a však já chtěl nějak rozvinout naši konverzaci.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro

Počet príspevkov : 131
Join date : 08. 04. 13

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Severní brána Empty Re: Severní brána

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru