Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hideo Hatake [JOUNIN]

2 posters

Goto down

Hideo Hatake [JOUNIN] Empty Hideo Hatake [JOUNIN]

Příspěvek pro Hideo Hatake Sun 26 May - 22:27

Hideo Hatake [JOUNIN] Sharingan_no_kakashi_by_mitchb3-d5y0oky
Tí, čo vo svete Shinobi porušia pravidlá, sú považovaný každým za odpad. Pravdaže, je to základné pravidlo Ninjov, kto neuposlúchne rozkaz, kto sa neriadi zásadami a pravidlami, je odpadom pre celú svoju dedinu. Ja som si dovolil, tak isto ako moji predkovia ktorý sa započúvali do slov Obitu Uchíhy, to pravidlo trochu rozšíriť. Avšak tí, ktorý opustia svojich priateľov, sú horší než to! A ja prisahám, radšej sa stanem odpadom, akoby som mal opustiť ľudí ktorých mám rád. Ochránim ich, svojím životom. Už nebudem utekať, ostanem.. Bojovať!

~Meno a priezvisko~ Hideo Hatake
~Prezývka~ Kopírovací Hideo/Sharingan no Hideo
~Vek~20
~Dátum narodenia~ 28.7
~Krvná skupina~ AB negatív
~Pohlavie~ Muž
~Klan~ Hatake
~KG~ Sharingan, ?
~Sensei~ Akihiro Hidame
~Dedina~ Konohagakure no sato
~Rank~ Bývalí veliteľ Anbu/Veliteľ Jouninov Konohy
~Výška~ 175 cm
~Váha~ 62 kg

~Ten, ktorý skryl svoju tvár~
No ako popísať Hidea? Jedná sa o vysokokvalifikovaného Jounina ktorý sa pohybuje medzi úrovňami A až S, priemernej postavy. Jeho výška a jeho váha sú samozrejme čistý priemer 20 ročného muža, a aj keď sa mnohým zdá ako papier, pod vrstvou oblečenia a Jouninskej vesty skrýva nemalé prekvapenia. Napríklad mierne vypracovaná postava a tajne skryté oko. Práve to robí Hidea zvláštneho, jeho čelenka prevesená cez jeho ľavé oko, a samozrejme maska, pod ktorou skrýva celú svoju tvár, tvár ktorú ešte nikto nezahliadol. Vlastne v tejto podobe akou sa ukazuje ho nejde popísať viac, len narýchlo. Jeho špicaté biele vlasy zdedené po svojom predkovi Kakashim upravené presne do takého istého tvaru ako mával aj on, červené oko ukrývajúce Sharingan ukryté nepretržite pod čelenkou a tak isto aj maska skrývajúcu celú tvár až na jedno čierne, pravé oko, jediným ktorým hľadí na svet a pod ktorým sa ukazuje. Obvykle nosieva Jouninske oblečenie, ako bývalý veliteľ Anbu ale vlastní aj tetovanie na pravej ruke. To je všetko!

~Ten, ktorý opustil priateľa~
Jeho charakter sa dá rozdeliť do dvoch skupín. Kedysi a dnes, pretože istá udalosť všetko zmenila. Kedysi bol Hideo pevne uzavretý človek, ktorý stále dbal na každé pravidlo. Neporušovať, a trestať ak to niekto alebo on sám porušil. Vedel dobre že ak niečo pokazí, stane sa odpadom, a to nechcel. Sám nechápal odkiaľ sa vzala jeho nátura, ale bol pevne rozhodnutý dbať na všetky pravidlá, aby nemusel znášať tú hanbu ak ich poruší. To bolo kedysi, ale po strate priateľa, po získaní oka, po strate najlepšieho priateľa, sa jeho štýl zmýšľania pozmenil. Verí že je potrebné dbať na pravidlá, o je aj preukázané v jeho chladnej tvári ktorú počas boja nemení, málokedy býva prekvapený, nenecháva sa rozhodiť, čo ale pod maskou sa tiež ťažko zisťuje. Naopak, kedysi chladný na každého, je teraz milý muž, ktorý svojím úsmevom snaží sa povzbudiť každého v okolí. Verí že tí čo opúšťajú priateľov sú ešte horší než tí o porušujú pravidlá, preto je schopný pre každého z priateľov položiť aj svoj život, a na ich ochranu použiť všetky prostriedky ktoré má. Jediné čo ale teraz má ako sen, jediné čo ho núti stále používať čelenku je predať svoje vedomosti a svoje schopnosti svojim študentom, novej generácií ktorá presiahne tú jeho a dovedú rozpoltený svet k celku. Je však naozaj tajomný a len málo hovorí o svojej minulosti, na druhú stranu ale rád počúva minulosti iných, rád sa pýta, a tým rád aj pomáha.

~Nemá tvár, má však talent~
Čo sa talentu a schopností týka, Hideo sa radí medzi priemerných až nadpriemerných Jouninov, pohybujúci sa okolo ranku A až S. Svoju významnú úlohu v radách Jouninov ako bývalí veliteľ Anbu jednotiek, získal aj vďaka jeho elementárnej podstate ktorú vďaka oku dokázal rozšíriť na 4 elementy. Jeho primárny element je samozrejme Raiton, už len tým že ako Genín dokázal využiť techniku Raikiri, oveľa mocnejšia technika Chidori, ktorou dokázal Kakashi a ba aj Hideo, preseknúť blesk. Ďalej je jeho zameraný Doton, Suiton a v neposlednej rade Katon. Katon však ešte nedokázal veľmi využiť, iba raz pri boji s Uchíhom dokázal prekopírovať jeho techniku ohňa, a ňou zablokovať súperov Katon. Už len týmto sa radí medzi primárnych členov Jounin jednotiek v Konohe. Najväčšou zaujímavosťou však je jeho ľavé oko.

Jedno z troch veľkých dōjutsu, kopírovacie oko, ktoré dáva majiteľovi viac než jednu schopnosť. Sharingan, ktorý je tiež známy ako „Cit prejavený v očiach“. Toto Kekei Genkai, nie je prejavované už od narodenia, ako iné Dōjutsu. Sharingan sa aktivuje vo chvíli, keď sa Uchiha nachádza v naozaj stresovej situácii, alebo je veľmi citovo vypätý. Sharingan mu prepožičiava mnohé schopnosti, ktoré sa triedia do takzvaných stupňov. Základný a tiež „obyčajný“ Sharingan sa delí na tri stupne, pričom každý sa vyznačuje rovnakým počtom tomoe, ako má aj hodnotu stupňa. Tomoe pripomína malú guľku s chvostíkom, no v „neobyčajnom“ Sharingane sa stráca. Mangekyou Sharingan, temné oči. Oči ktoré berú zrak. Vraždou najlepšieho priateľa sa Uchihom sprístupňuje nový druh očí, ktoré sú omnoho viac silnejšia, ale za veľkú obetu. Vďaka Sharinganu dokáže Uchiha vidieť súperove pohyby skôr ako ich urobí, dokáže nájsť aj skrytého nepriateľa, aj keď oči nie sú silné ako Byakugan, dokážu vidieť malú stopu čakry. Tiež zosilňujú Genjutsu schopnosti, načo sa aj oko špecializuje, a v neposlednej rade dokáže vďaka nemu Uchiha skopírovať a prisvojiť si akúkoľvek elementárnu techniku, až na Kekei Genkai alebo Hidden techniky. Avšak u Hidea nezískal až tak primárnu úlohu, ide o transplantovaný Sharingan, ktorý svojmu Ne~Uchíhovi berie extrémne množstvo čakry, nie je možné ho využívať veľmi často a ak sa jeho používanie preženie, Hideo sa obvykle takto dostal na pár týždňov do nemocnice. Preto ho využíva naozaj len ak nemá na výber a súper sa radí k naozaj mocným Shinobim.

Ninjutsu (5) Samozrejme, medzi jeho hlavné zamerania patrí predsa Ninjutsu, nie nadarmo je v Konohe prezývaný Kopírovací Hideo, alá, ten ktorý skopíroval už tisíce techník. Samozrejme, táto prezývka je prehnaná, tak ako jeho umenie so Sharinganom, ktorým až tak techník neskopíroval, predsa jeho odvetvie sa zameriava na Ninjutsu a takmer všetky jeho elementy, pričom jeho primárny patrí k sile, na najvyšších priečkach, schopný konkurovať aj užívateľom Raitonu v Kumo. Preto aj on sám udržiava dobré kontakty s tamojším Raikagem, s ktorým už bojoval bok po boku nejednu bitku.

Taijutsu (4) V boji na blízko nie je najväčší majster, ale zato ani nie je nijaká priemerná lemra, ktorého skolí aj Genín. Jeho Taijutsu je pekný a tesný nadpriemer, avšak táto číslica nie je určitá, keďže vďaka možnému využívaniu Sharinganu voperovanému v jeho pravom oku dokáže svoje Taijutsu predvídaním súperových krokov vypilovať naozaj vysoko, a nemnoho súperov má problém skoliť Hidea práve v tomto odvetví. Nie nadarmo je predsa technika Raikiri NinTaijutsu. Týmto je práve útokom na blízko nebezpečný, pretože jeho Raiton reže aj čo sa rezať nedá.

Genjutsu (4) Nie je mnoho zameraní ktoré by dokázal Hideo nezvládať, aj Genjutsu je v jeho rebríčku jeden z primárnych. A prečo? Nie je to tým že odmalička by trénoval ilúzie, ktoré zas neovláda nejako perfektne, ba je v ňom aj lama. Súvisí s tým jeho Sharingan, jeho kopírovacie oko s ktorým dokáže prehliadnuť každé Genjutsu a dostať sa z neho bez nejakej vysokej ujmy na zdraví. Genjutsu: Sharingan, ilúzia ktorá neodmysliteľne patrí k jeho Dojutsu ho robí naozaj elitným Shinobim, avšak v Konohe zároveň s tým stále patrí k obyčajnému priemeru. Prečo? Čakra...

Inteligencia (4) Väčšinu súbojov ktoré Hideo zvládol, boli vďaka jeho taktickej vyrovnanosti a premýšľaniu na ťahu proti súperovi. Po väčšine času stále nechával bojovať svoj klon pričom sám ostával skrytý, skúmal súperove pohyby a slabiny, a vyrazil do útoku už z dopredu naplánovanou taktikom a protiútokom ktorý vytvoril zdolal nejedného súpera len vďaka značnej dávke inteligencie a trolingu. Jeho inteligencia aj keď zároveň je ohromná, sám seba neradí k mozgom z klanu Nara, napriek tomu tvorí nespočetné plány u Hokáge, s ktorou bol v jednom týme, a vďaka inteligencii ktorá mu bola poskytnutá, dokázal premýšľať za pochodu a vysekať celý ich tým z naozaj veľkého prúseru. A práve vďaka tejto schopnosti obrovského premýšľania získal funkciu veliteľa Jouninov v Konohe.

Čakra (3,5) Naozaj je zvláštne že tak mocný Shinobi má jednu veľkú slabinu, ktorá sa volá výdrž. Áno, Hatake nie je klan ktorý by sa zameriaval na vysoký obsah modrej tekutiny v tele, ba dokonca ani Hideo jej nedostal do vienku veľa a tak v tomto obore naozaj je pozadu. Ba dokonca, sa musí pripočítať aj využívanie Sharinganu ktoré ho oberá o obrovskú časť jeho čakry a taktika využívania klona, ktorá mu ešte malú časť čakry dokonale delí. Samozrejme s jeho inteligenciou a manipuláciou čakry spojenú s jej ovládaním má na najvyššej úrovni, nie je Hideo Shinobi ktorý toho vydrží veľa a jeho súboje musia byť rýchlé kým jeho malá zásoba čakry neklesne na minimum.

Ručné pečate (5) Čo sa týka rýchlosti skladania pečatí, patrí Hideo k impozantným Shinobim, ktorého pečate prečítať nedokáže ani samotný Sharingan, tak boj s Uchíhami prebieha naozaj veľmi plynulo, pretože nedokážu predvídať kedy použije techniky a kedy nie. Obyčajný ale človek nedokáže ani postrehnúť, či zložil pečate alebo nie, tak sa obvykle ľahko nachytá aj na obyčajné Kawarimi. Jeho práca rúk je príliš rýchla nato, aby šla zaznamenať, to obvykle Hideovi vyhráva boje.

Rýchlosť (4) Nejde byť vo všetkom dobrý, a majster, preto ani v odvetví rýchlosti, ktoré sa v poslednej dobe stalo naozaj veľkou silnou všetkých Shinobi sveta, Hideo nejako nezainvestoval do tréningu, preto sa radí iba k nadpriemeru, ktorý mu pri jeho schopnosti čítať súperove pohyby stačí. Napriek tomu je jeho mrštnosť na naozaj veľkej úrovni, preto mu nerobí problém využívať vlastnú techniku.. ÚTEK! xD

Sila (3,5) A ani v rýchlosti nepobral veľa. Jeho sila sa radí k priemeru až k malému nadpriemeru, kedy ho v sile dokážu porážať aj niektorý Chuníni. Vždy bol názoru že nepotrebuje veľa sily, nikdy nezáležalo na sile ani rýchlosti, ale práve na uvažovaní o slabinách súpera a následného využitia ich proti nim. A preto aj sa veľa krát preletel po Konohe keď mu vrazila terajšia Hokáge, Kaori, keď sa znova ako vždy hral na hrdinu a takmer ako vždy to neprežil.
Hideo Hatake [JOUNIN] The_life_of_kakashi_hatake__naruto_vector_by_animereviewguy-d5mj2a7
~Všetko začalo porušením pravidla..~
Mohutné kvapky dažďa, padali zo zatiahnutej oblohy na neznámeho muža v tmavom plášti, bežiaceho ulicou. Pochmúrny deň sa podpísal aj na nálade ľudí, každý tento neskorý večer trávil doma pri krbe, zahrievali sa a veselili sa. Teda aspoň sa pokúšali. Dážď ktorý pri dotyku mrazil, im to ale kazil. Vonku nebolo vidno ani na koniec nosa, vďaka hustému lejaku, z ohromných čiernych mrakov, tmavších ako samotná noc ktorá sa znášala na obydlia Konohagakure no satto. A práve či to už určil osud, alebo to bola vážne len obyčajná zhoda náhod, v tento hnusný čas boli predsa na uliciach 2 osoby. Môj otec a moja matka, ktorý sa v tejto časti príbehu ani nepoznali. Ale takto im to dlho nevydržalo. Matka, ona stála na rohu ulici, s veľkou nákupnou taškou, čakajúc že sa dážď trochu ustáli. Otec sa ale ponáhľal ulicou kvôli jeho povinnostiam Shinobiho do kancelárie Hokáge, a vďaka pretrvávajúcemu hustému dažďu si nevšimol mladú Shinu, a v plnej rýchlosti do nej vrazil. Divné stretnutie dvoch budúcich spriaznených duši nemyslíte? Ale takúto verziu som od nich dostal, a nemám dôvod im neveriť. Takto sa presne začal môj život. Stretli sa, po pár rokoch sa vzali a splodili dieťa. Tým dieťaťom som bol ja, syn ktorého obklopili láskou.

Tým synom som bol ja, keď moje oči upreli sa na svet, sledujúc dve postavy nad sebou, veselo som sa usmial, a moja životná etapa začala. Nemusím rozpisovať čo sa udialo počas mojích prvých rokoch života, stačí len to čo sa udialo od akadémie, a naozaj toho bolo veľa. Už v 6stich ma otec zapísal na akadémiu, napriek protestom od mojej matky, že na také som ešte príliš mladý, ja som na akadémii exceloval a už v siedmich rokoch, čo bolo naozaj úžasné pre každého, som sa stal Genínom. Naozaj úctyhodný vek na Genína, tak povedal môj prvý sensei, keď som dostal svoj prvý tím. Prvý tím mi však neprirástol k srdcu, onedlho ma aj tak prevelili k druhému. Sám som nevedel prečo, ale bolo to asi podmienené mojím vekom, keď si zo mňa každý uťahoval, a nikto ma do týmu nechcel, mysliac si že som neskúsený. Preto trvalo dlhé roky kým si konečne jeden zo Senseiov všimol talent v snehovo bielej hrive pokrývajúcu ukrytú tvár pred okolím. Mladého Hidea si vzal pod ochranné krídla istý sensei, ktorý potreboval do tímu už len jedného zo žiakov. Práve tam sa Hideo zoznámil s terajšou Hokáge, Kaori Senju, a spoločne vytvorili tím, ktorý nebol príliš pevný. Takpovediac, Kaori nebola práve najšikovnejšia, naproti tomu bol Hideo považovaný za príliš talentovaného Shinobiho, ktorý už v mladom Genínskom veku dokázal stvoriť svoju prvú techniku s Raitonom, Chidori. Bol pýchou pre tím, bol pýchou pre rodinu, pre všetkých, kým sa nekonala Chuninská skúška, ktorá v lese dopadla katastrofálne a nedostali sa ani k bojom. Chybovala Kaori? Áno, každý videl chybu v čiernovlasej dievčine bez talentu, ktorá skôr škodila, ba dokonca aj Hideo ju obviňoval, že práve kvôli nej prepadli skúšky. Pravda bola ale iná...

Za dlhý čas ktorý strávil Hideo krutým tréningom aby konečne získal titul Chunína, sensei ich znova zapísal do skúšok. Chunínske skúšky, len tak~tak nimi znova prešli, a znova tam škodila Kaori, aj keď sa muselo uznať, že jej to tentoraz išlo. Akoby do nej niečo vošlo, uvedomila si že je pozadu, aj ona sa určite pustila do tréningu, aby predbehla zvyšok týmu. Hideo ju tajne pozoroval, vedel že to zvládne, predsa ak už boli ten tím, musíme držať pokope a navzájom si budeme oporou a útechou, ktorá jasne vyvrcholila počas skúšok v lese, kedy sa Hideo prvý krát zastal Kaori, po obvinení ďalšieho tímového spoločníka, že znova Kaori všetko kazí. Po tomto údere ktorý mu Hideo uštedril sa im podarilo prejsť lesom, až sa dostali k bojom. Nemusím to popisovať, Hideo dostal proti sebe blba ktorý ledva skladal pečate, a mal čo robiť aby prežil Hideovu záverečnú techniku blesku. Uchvátil tak Hokágeho, že už v tak mladom veku, ktorým bolo 9 rokov, získal titul Chunína. Čo ho viac ale uchvátilo, a tak isto aj Hidea, bol Mokuton, bájny element dreva ktorý sa zobudil v tej krehkej dievčine z prezývkou Kaori, to najmocnejšie Kekei Genkai, ktoré zobudil ako jediný v sebe Hashirama Senju, zakladateľ Konohy, a následná výhra a postup celého ich týmu. Nepopísateľný pocit pri pohľade na šťastím plačúcu Kaori, následne celého hľadiska, pri čom ani Hideo, ktorý obvykle chladne hľadel na všetko, a sám nikdy neukázal nikomu tvár, neodolal a jemne sa pousmial. Boli Chunínmi, a to bol koniec ich aj keď krátko, stále výnimočne nádherne trvajúceho tímu.

Koniec? Áno, ich tým sa po skúškach rozpadol, vtedy Kaori zmizla z dediny, isto trénovať svoj element, ďalší tímový partner sa tiež vykašľal na tím a zmizol ako samostatná Anbu jednotka, Sensei za záhadných okolností umrel počas misie, pričom sa do dediny nedopravilo ani jeho telo, a čo mal robiť Hideo? Musel sa postaviť na vlastné nohy, a trénovať. Plnil nudné misie, a roky ubiehali. Z každého sa stával lepší a lepší Shinobi, pričom sa ani jeden nevidel. Avšak Hideovi k úplnej dokonalosti jeho techniky chýbalo isté oko. Oko ktoré nemal kde dostať. Vzdal sa svojho sna na predbehnutie svojho predka Kakashiho, vybral si cestu elementov, kedy začal trénovať svoj druhý, zemný element. Spolu s jeho Chidori sa stával Hideo elitným Shinobim, to mu bolo 14, približne, keď prijal ponuku Anbu jednotiek do vstúpenia do ich služby, získal tetovanie, získal masku, a vtedy až zatvrdol a pochopil, že svet bez pravidiel by nebol, a príliš sa na ne upol. To však konečne prišla jeho prvá S rank skupinová misia, pomoc nádejnému Uchíhovi ktorý sa však stratil na misii.

Kvapky dažďa dopadali na skrvavené telá, porozhadzované po okolí, okolí ktoré príliš zívalo prázdnotou. Veľká bitka, prepad alebo aké zlé sily mohli stáť za takým masakrom, keď blesk prečesal oblohu a jasne zasvietil na bojisko. Mŕtve tváre, uložené v kalužiach krvi, mŕtve, už nedýchajúce. Možno 20, viac dedín. Konožské Anbu, Sunské jednotky, ba aj Oonini z Kiri. A nad jedným zúboženým telom mladého Uchíhu stála posledná Anbu jednotka z Konohy, držiaca zničenú masku, keď dážď zmýval Hideove slzy z tváre. Sledoval svojho priateľa, kedysi tímového partnera, Uchíhu ktorý bol takmer proti všetkým, v jeho srdci plápolala nenávisť Uchíhov, pomsta, zlo a iné Uchíhovské kecy. Napriek tomu bol Hideovým priateľom, naozaj dobrým, a teraz bol zabitý Daikim Yatoshim. Posledné čo stihol urobiť Uchíha, ukázať prstom na jeho oko a požiadať o pomstu. Bola to moja chyba, namiesto toho aby som šiel za priateľom som poslúchol rozkaz veliteľa Anbu jednotiek. Zomrel.. S horkastou zlobou v srdci na seba samého som sa vydal do Konohy späť. Späť kde ma menovali Veliteľom Anbu jednotiek, za cenu života môjho priateľa. Trpkastá pachuť zlosti. Ostala..

Tri roky, o tri roky neskôr, teraz mám už 18, stal som sa obyčajným Jouninom v službách Kaori. Odložil som masku aj tetovanie, a rozhodol sa nájsť si tým. Tím ktorému predám svoje skúsenosti a svoje myšlienky, aby nezabudli. Ten kto poruší príkaz, je vo svete Shinobi považovaný za odpad. Ale ten ktorý opustí svojich priateľov, ten je ešte horší ako odpad. A radšej budem odpadom, akoby mal znova umrieť môj priateľ. Oko Pilikky, bude navrátené do Konohy, Daiki Yatoshi, bude predvedený pred súd. Ale ja, moja cesta je iná. Toto učenie predám ďalej a ochránim každého svojho blízkeho, aj životom!

Mnoho času ubehlo od padnutia světa, od nastania obrovskej apokalypsy zvanej koniec světa, a Hideo sa ale nezmenil. Ba sa zdá že mladý Hatake usilovne pracuje aby ostal rovnakou podporou pre každého kto už začína zúfať. Nastali temné časy a on si uvedomil že tu musí stáť pre iných, len aby im pomohol z dna. Povedľa Satsuki ktorej sa stal jediným Senseiom, rozhodol sa ju trénovať a pripraviť na zlo ktoré môže vpadnúť do dediny aby pomáhala jako on brániť zašlú česť Konohy, jej priateľom Kamim s ktorým si vytvoril už malé puto, a samozrejme Kisuke. Kisuke Uchíha ktorý mu sľúbil pomstu za oko, ktoré zavraždila známy Pilikka. Kazakege svoj dar bude musieť vykúpiť, a vykúpi ho smrťou. Teraz ale naďalej ostáva veliteľom odporovej divízie Konohy, a počká si na príležitosť priniesť svetu lepší zajtrajšok.

~Techniky~
~S rank~
Raikiri
~A rank~
Genjutsu: Sharingan (Pasívna techniky, ovláda ju každý Sharingan)
~B rank~
Doton: Doryuheki (B)
Kage Bunshin no Jutsu (B)
Suiton: Suiryudan no Jutsu (B)
Raiju Hashiri no Jutsu (B)
~C rank~
Mizu Bunshin no Jutsu (C)
Kuchiyose no Jutsu (C)
Doton: Shinju Zanshu no Jutsu (C)
~D rank~
Hachimon (D) 1 brána only
Sairento Kiringu (D) a všetky ostatné v podpise^^



Naposledy upravil Hideo Hatake dne Tue 11 Jun - 18:13, celkově upraveno 1 krát
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Jounin *A
Jounin *A

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Hideo Hatake [JOUNIN] Empty Re: Hideo Hatake [JOUNIN]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Mon 27 May - 14:55

POVOLENO
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru