Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hideo Uzumaki

4 posters

Goto down

Hideo Uzumaki Empty Hideo Uzumaki

Příspěvek pro Daiki Ayme Tue 13 Dec - 21:37

Ja
Spoiler:

Život:
Počiatok
Jedného upršaného rána sa ozývali chodbou výkriky dieťaťa. Práve porodeného dieťaťa. Bol to Hideo z klanu tak starého a skoro vyhynutého. Z klanu Uzumaki. Jeho matka mu dala meno Hideo a zavrela oči, ktoré sa už nikdy neotvorili. Hideov otec dokonca nikdy ani nevidel svojho syna. Umrel, aby ochránil Hidea a jeho matku. Nemocnica dala Hidea do inej rodiny, ktorá mala z ninjami spoločné len mená. Bola to bohatá rodina, ktorá nemohla mať deti, lebo ich príroda sterilizovala. Hideovy nepovedal nič o tom že je ninja, a vychovávali ho ako svojho. Nikto z nich však nevedel že nemocnica si nechala zvitky od Hideových rodičov, aby ich v správny čas vrátila ich majiteľovy. (samozrejme že Hideovy. )
Pravda
Do jeho 8 rokov bol Hideo vychovávaný ako normálny človek. Ako neninja. Celých 8 rokov Hideo pociťoval jeho rozdielnosť od svojich rodičov. Nemal z nimi nič spoločné, ako exteriér, tak aj interiér. Oni mu však klamali, že vraj je po dedovi, babke, dokonca že je vraj po svojom strýkovi, pričom žiadneho nemal. To bolo do jeho ôsmych rokov. No v deň jeho narodenín zaklopal na dvere cudzí muž. Či už náhodou alebo osudom, otvoril dvere práve Hideo. Ten muž mu povedal len "Drž ich v tajnosti", podal mu zvitky a odišiel. Hideo teda skryl zvitky a oslavoval svoje narodeniny. Jeho adoptívnym rodičom však nič nepovedal. Večer keď odišiel späť, vytiahol namiesto spánku zvitky a pustil sa do ich čítania. Takto sa Hideo dozvedel o svojej pravej rodine. O tom že je ninja z klanu Uzumaki. Ako bonus tam boli pečatiace zvitky a pár jutsu zvitkov. Hideo v tú noc vôbec nespal. Ráno nevstal, pretože bol celú noc hore, ale akonáhle vstali jeho adoptívny rodičia, pošiel za nimi a spýtal sa ich na to. (aspoň vidíte čo znamené pre Hidea "Drž to v tajnosti") Spočiatku zapierali ale keď vytiahol tie zvitky a rodný list, priznali sa. Hideo sa rozhodol odísť do Konohy, dediny kde žili jeho rodičia. Adopťáci protestovali, dokonca Hidea zamkli v dome. No Hideovy sa podarilo utiecť. Vydal sa smerom do Konohy, kde ho čakal nový život.
Nový život
Konoha. povzdychol si chlapec, asi 10 ročný pred bránami Konohy. Celé 3 roky mu trvala cesta do Konohy. Na tejto ceste sa naučil že život je krutý a svet plný vojen. Zaprisahal sa, že nastolí mier. Videl umierať svojho najlepšieho kamaráta, a nedokázal mu pomôcť. To v ňom ostalo, ako životabudič, nikdy sa nevzdať. Ďalšie 4 roky bol študentom akadémie. (bolo to pako, ale vďaka svojej vôli nevzdať sa a jeho väčšej zásobe čakry to zvládol.) Bol to tupec, ktorý nikdy neposlúchal, ani nerešpektoval autoritu. V radách učiteľov si nevybudoval veľa priateľstva a porozumenia, avšak pri jeho vrstvovníkoch áno. Predsa sa mu len podarilo prejsť, a už len čaká, koho bude nasierať teraz.
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Hideo Uzumaki Empty Re: Hideo Uzumaki

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Wed 14 Dec - 14:22

Krása. Tento životopis opravdu stojí za to.
Ale stínové klony... Jej. Jsem ráda, že je tu další Uzumaki a líbí se mi, jak píšeš i provedení životopisu. Jenže. Genin a technika B? Nu nevím... Prozatím jako kdybys ji neměl, ale když to prodiskutuješ z hlavním adminem, u tvého klanu by se mohla udělat vyjímka...
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Hideo Uzumaki Empty Re: Hideo Uzumaki

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Wed 14 Dec - 15:09

Shijin sry že ti do toho kecám len chcem jeho skype a Pm nejak sa mi nechce písať Very Happy
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Hideo Uzumaki Empty Re: Hideo Uzumaki

Příspěvek pro Daiki Ayme Wed 14 Dec - 16:04

S tou technikou asi prediskutujem s adminom, Very Happy nejak sa mi nejak nechce meniť ten char. ale ak bude problém, v poho zmením.
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Hideo Uzumaki Empty Re: Hideo Uzumaki

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 15 Dec - 10:34

Hai xD Já jsem taky admin, ale tohle bude lepší s ním.
Jinak vyjimečně se nebudu zlobit, že mi do schvalování někdo kecá, protože jsem se chtěla zeptat na to samé. Hodil by se tvůj Skype.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Hideo Uzumaki Empty Re: Hideo Uzumaki

Příspěvek pro Daiki Ayme Thu 15 Dec - 11:36

No hodil by sa ale ja ho nemám Very Happy takže.... mám Fb ale skype ani ICQ nie Very Happy
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Hideo Uzumaki Empty Re: Hideo Uzumaki

Příspěvek pro Daiki Ayme Fri 16 Dec - 17:37

No Kage Bunshin mám povolené, ale aj tak sa pýtam či už je povolená postava, pre istotu Smile
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Hideo Uzumaki Empty Re: Hideo Uzumaki

Příspěvek pro Len Fri 16 Dec - 17:40

Máš farbu aj hodnosť takže asi hej Very Happy
A hoď mi tvoj FB do PMky to som ja Shi Very Happy
Len
Len

Počet príspevkov : 251
Join date : 14. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Hideo Uzumaki Empty Re: Hideo Uzumaki

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru