Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Místo pro trénink

+8
Manami Yuki
Tasai
Yoshiro Tomoki
Yin
Nukenin
Iono Miho
Kin Yuki
Kiyoko Hokori
12 posters

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Místo pro trénink - Stránka 4 Empty Místo pro trénink

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sun 26 May - 19:11

First topic message reminder :

Místo pro trénink - Stránka 4 Details_moonlight-lake-1-1

Kolem jezera, které se rozprostírá blízko vesnice se v mlze povalující se nad hladinou leckdo skryje při svém tréninku.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down


Místo pro trénink - Stránka 4 Empty Re: Místo pro trénink

Příspěvek pro Yoshiro Tomoki Sat 29 Jun - 21:00

Znova jsem si povzdechl. Chápal jsem tu zvědavost, tu touhu vědět co je za tou maskou. I já to kdysi pociťoval. Ale jistí lidé by si konečně mohli uvědomit, že jediná cesta jak zjistit naše jméno je přidat se k Oinimům. A i tak by to chtělo hodně přesvědčování.
Jsem Oinin. Podotkl jsem. Nic víc, nic míň.
Yoshiro Tomoki
Yoshiro Tomoki

Počet príspevkov : 48
Join date : 01. 06. 13
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Tomoki

Návrat nahoru Goto down

Místo pro trénink - Stránka 4 Empty Re: Místo pro trénink

Příspěvek pro Kin Yuki Sat 29 Jun - 21:49

Naklonila jsem hlavu mírně na stranu. Usilovně jsem přemýšlela. 
"Iono tě zná," podotkla jsem a zapojila do věty jméno své nové kamarádky. "I když to možná byl jiný Oinin."
Povzdechla jsem.
"Vymyslím ti přezdívku," dodala jsem nakonec a zůstala jsem na chvíli zticha. 
"Jsi arogantní, tichý, nepředvídatelný, minule jsi nám nepomohl a v nevhodnou chvíli ses chtěl plést do toho, do čeho jsi se plést neměl," opakovala jsem své myšlenky sama.
"Budu ti říkat Kami-kun," rozhodla jsem se. "Protože bohové jsou také arogantní, neodpovídají na modlitby, nemůžeš je ale předvídat. A pomůžou jenom, když to po nich nikdo nechce."
Odůvodnění to nebylo zrovna lichotivé, ale v mém hlasu nebyla žádná zloba. Naopak jsem se tvářila jako andílek.

 Místo pro trénink - Stránka 4 Tumblr_moenuzABva1rdk9kzo1_500
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Místo pro trénink - Stránka 4 Empty Re: Místo pro trénink

Příspěvek pro Yoshiro Tomoki Sun 30 Jun - 8:25

Usmál jsem se. Kami-kun mi vyhovoval. Bohové se do našich věcí příliš nepletou. Živě jsem si představoval, jak na nás koukají jako na kino. Těžko jsem jim to mohl mít za zlé.
Chvíli jsem přemýšlel jakou přezdívku dát Kin, když mě to trklo. Tvářila se jako andílek. Andílek. Dobře Tenshi-san. Řeknu po chvíli a vyčkával jsem co bude s tím tréninkem.
Yoshiro Tomoki
Yoshiro Tomoki

Počet príspevkov : 48
Join date : 01. 06. 13
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Tomoki

Návrat nahoru Goto down

Místo pro trénink - Stránka 4 Empty Re: Místo pro trénink

Příspěvek pro Manami Yuki Sun 30 Jun - 9:10

Dorazila jsem na cvičiště. Jako obvykle dost tiše, ne proto, že bych taková byla, ale proto, protože jsem nepotřebovala vzbuzovat velkou pozornost. I tady na těhle místech jsem si nepřipadala v bezpečí. Porozhlédla jsem se, zahlédla trénující Shinobi a odebrala se k jezeru. V jedné ruce jsem svírala pár svitků s technikami klanu a v té druhé jsem svírala drobou ruku Naa, který se mě jako obvykle držel jako klíště.
"Už je to v pořádku niichan.." Pousmála jsem se na něj, ale na okolí se trochu zamračila. Posadila jsem se do tureckého sedu, zády opřela o kmen stromu a sledovala poklidnou hladinu jezera.
"Nechceš mi ukázat, jak dlouho na tom vydržíš?" Hlavou jsem kývla směrem k vodě.
Manami Yuki
Manami Yuki

Počet príspevkov : 6
Join date : 23. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Místo pro trénink - Stránka 4 Empty Re: Místo pro trénink

Příspěvek pro Nao Yuki Sun 30 Jun - 9:17

Držiac za ruku ségru, s tričkom prežúvajúcim v ústach, sme sa spoločne dostavili na cvičisko. Pamätal som si ho, keď ešte bolo obrovské a dedina bola pokope. Zvyšky miesta, ktoré som nazýval domovom, boli teraz tak chladné a .. tiché. Na slová ségry som sa pustil jej ruky, keď ma uistila v bezpečnosti miesta, pomalým krokom som sa postavil vedľa nej, a zazrel na jazero. Ostal som ticho stáť, k jazeru som ani veľmi nešiel a len malý nesúhlasný pokyv hlavou jej naznačil, že po vode neviem chodiť. A čo viac, len nedávno som vyšiel z akadémie, nevedel som chodiť ani po stromoch.
Nao Yuki
Nao Yuki

Počet príspevkov : 5
Join date : 23. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Místo pro trénink - Stránka 4 Empty Re: Místo pro trénink

Příspěvek pro Manami Yuki Sun 30 Jun - 9:20

Často si hrával u vody, myslela jsem, že už se to naučit dokázal, ale pravděpodobně ještě ne. Jeho nesouhlas mě překvapil, porozhlédla jsem se a rozhodla se, že ho takovýmhle základům naučím. Já už byla skoro chunnin, ovšem chunninská zkouška byla přerušena právě ve chvíli útoku nukeninů.
Svitky jsem odložila stranou a postavila se.
"Chceš to naučit?" Zeptala jsem se ho.
Manami Yuki
Manami Yuki

Počet príspevkov : 6
Join date : 23. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Místo pro trénink - Stránka 4 Empty Re: Místo pro trénink

Příspěvek pro Nao Yuki Sun 30 Jun - 9:37

Pohľad som od jazera nestrhával, v hlave mi kolovalo opäť veľké množstvo myšlienok, ktoré som nechcel pretrhnúť. Otec ma sem stále vodil, bolo tu jazero kde sme chodili chytať aj ryby. Ale to bolo dávno.. Ešte pred tým než mi zbledla tvár. "Hai.." Ozvalo sa tichom, keď som si po pár minútach sledovania jazera prisadol k ségre, otočil na ňu svoj pohľad a jemne, ale naozaj jemne, akoby som sa bál, som sa pousmial.
Nao Yuki
Nao Yuki

Počet príspevkov : 5
Join date : 23. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Místo pro trénink - Stránka 4 Empty Re: Místo pro trénink

Příspěvek pro Manami Yuki Sun 30 Jun - 9:47

Na Naovo chování jsem si s odstupem času zvykla, ale neustále mě trápilo. Utrpěl šok a já byla ráda za každou vzácnou chvíli, kdy se pousmál nebo mi alespoň něco řekl. Byl to náznak k lepším zítřkům.
"Umm, tak prvně začneme se stromem. Představ si, že vytváříš sníh. Představ si chakru, jako vodu, jako něco, co plyne, ale ty její proud musíš soustředit jen do jednoho bodu a to budou nohy.. Musíš tu chakru tak udržet.." Položila jsem nohu na strom a šla pomalu nahoru. Potom jsem se ale vrátila.
"Není to těžké, chce to jen cvik, tak běž, budu tě jistit.."
Manami Yuki
Manami Yuki

Počet príspevkov : 6
Join date : 23. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Místo pro trénink - Stránka 4 Empty Re: Místo pro trénink

Příspěvek pro Nao Yuki Sun 30 Jun - 11:12

Môj výraz v očiach bol na nezaplatenie. Samozrejme tam bol obdiv spojený s malou závisťou, ale predovšetkým ako vždy, tam bol úsmev len pre ňu. Plamienok života ktorý vo mne rozfúkavala. Okamžite ako dopovedala som sa rozbehol proti stromu, nejako divne stláčajúc čakru do chodidiel, vrazil som nohou do stromu aby som naň vyliezol, ale prehnal som to s čakrou, tá strom nalomila a ja som po 4roch krokoch padol k zemi.
Nao Yuki
Nao Yuki

Počet príspevkov : 5
Join date : 23. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Místo pro trénink - Stránka 4 Empty Re: Místo pro trénink

Příspěvek pro Madoka Mon 1 Jul - 12:05

Vydala jsem se na toto místo kde bych mohla někoho najít. Rozhlížela sem se a spatřila dvě postavy jak spolu ténují. Sice tady bylo místo pro trénink, ale zároveň i klid. Možná by ti dva mohli o někom vědět. Pomalu sem přišla k nim a zeptala se: "Ahoj,vidím že tu trénujete.Nevíte o někom kdo umí zacházet s přivolávacími svitky?"
Madoka
Madoka

Počet príspevkov : 19
Join date : 03. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Místo pro trénink - Stránka 4 Empty Re: Místo pro trénink

Příspěvek pro Kin Yuki Tue 2 Jul - 22:31

Kami-kun mi řekl, že jsem Tenshi-san. 
Přehrávala jsem si tu myšlenku v hlavě a musela jsem se rozesmát. 
"To se mi líbí," přikývla jsem spokojeně. "ALE žádný sarkasmus."
I oči mi pobaveně hrály.
"Čím začneme?"
K jezeru mezi naší řečí někdo dorazil. Neviděla jsem od lesa na druhý břeh, který byl blíž k vesnici, a nerozeznala tedy tváře, ale nevypadali nebezpečně a tak jsem se dál věnovala kamarádovi Bohu.
"Snad Taijutsu trénink? Nebo dáváš přednost hře se vším všudy?"
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Místo pro trénink - Stránka 4 Empty Re: Místo pro trénink

Příspěvek pro Yoshiro Tomoki Wed 3 Jul - 8:49

Zjevně jsem ji pobavil.
Na její poznámku o sarkasmu jsem jen přikývl.
To bych si nedovolil, O mocná. Pomyslel jsem si a ušklíbl se.
Další výhoda masky: Nikdo nevidí na vaši tvář.
Povšiml jsem si, že někdo dorazil, ale nevypadali nebezpečně a kdyby chtěli zaútočit, už by to udělali.
Obrátil jsem se zpět k Tenshi-san.
Já raději hru se vším všudy.
Zvedl jsem meče k nebi. V tu chvíli se na nebi začaly stahovat mraky. Dva blesky sjely do mečů, které okamžitě začaly probleskávat.
Na teatrálnost jsem si moc nepotrpěl, ale tohle si o to přímo žádalo.
Yoshiro Tomoki
Yoshiro Tomoki

Počet príspevkov : 48
Join date : 01. 06. 13
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Tomoki

Návrat nahoru Goto down

Místo pro trénink - Stránka 4 Empty Re: Místo pro trénink

Příspěvek pro Manami Yuki Wed 3 Jul - 11:44

Sledovala jsem brášku, jak jsem věděla, mě trvalo snad měsíc než jsem se to naučila a to ještě za posměchu mých bývalých týmových partnerů, kteří to zvládali snad ještě hůř než já!
"Niichan, soustřeď se a zkus to ještě.." Povzbudila jsem ho, no to jsem si všimla černovlásky. Na něco se nás ptala, jen jsem pokrčila rameny, ale pokusila se být milá.
"Přivolávací techniku neumím, ale zkus se zeptat támhle.." Prstem jsem ukázala na dva bojující Shinobi, jeden s maskou, jedna žena, kterou jsem občas vídávala.
Manami Yuki
Manami Yuki

Počet príspevkov : 6
Join date : 23. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Místo pro trénink - Stránka 4 Empty Re: Místo pro trénink

Příspěvek pro Kin Yuki Sun 7 Jul - 13:24

Pozvedla jsem obočí.
"Ty s ničím moc cavyky neděláš, že?"
Hm, hry se vším všudy...
S těmihle meči jsem ho k sobě pustit netoužila. Kysele jsem se ušklíbla. 
"Hissatsu Hyōsō."
Žádné pečetě, žádné varování, až na tato slova. Všude před námi začaly o pár sekund déle ze země nepředvídatelně vyrážet ledové hroty.
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Místo pro trénink - Stránka 4 Empty Re: Místo pro trénink

Příspěvek pro Yoshiro Tomoki Mon 8 Jul - 19:49

Uchechtnu se.
Ty zjevně taky ne.
Téměř znuděnê jsem čekal až se něco začne dít, když v tom se zničehonic začaly ze země vyrážet ledové hroty. Lehce podrážděně jsem sykl. Na první pohled se vynořovaly náhodně, nebyl v tom žádný řád. To ztěžovalo situaci; nemohl jsem předvídat, kde se objeví příště a tak jsem musel spoléhat na instinkt.
V duchu jsem pochválil její taktiku, nepustit si soupeře, který má zbraně na blízko k tělu je rozhodně chytrý nápad. Bohužel pro ni, já jsem byl nebezpečný i na dálku.
Uskočil jsem jednomu hrotu a prořízl se dalším. Potřeboval jsem volnou dráhu ke Kin. Když se mi ji podařilo získat, zkřížil jsem před sebou meče. Z místa jejich zkřížení vyrazil ke Kin blesk.
Raiton: Raiga
Yoshiro Tomoki
Yoshiro Tomoki

Počet príspevkov : 48
Join date : 01. 06. 13
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Tomoki

Návrat nahoru Goto down

Místo pro trénink - Stránka 4 Empty Re: Místo pro trénink

Příspěvek pro Tasai Tue 16 Jul - 10:10

Pohmkával som si melódiu jednej pesničky. A v ušiach som mal slúchatká od prehrávača. Púšťal som si svoje obľúbené pesničky. Pobehoval sem a tam a zároveň vnímal všetko na cvičisku. Bola to akási rozcvička, zároveň sa sústrediť na cestu behu a zároveň na niekoho iného. Nič iného a zmysluplnejšieho ma nenapadlo. Vzhľadom k tomu že tu bolo moc očí, ktoré by som najskôr musel vypichnúť aby som tu mohol začať plnohodnotne trénovať. Nakoniec som ako nekontrolovatelná strela zase vyrazil do ulíc hliadkovať.

(presun)
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Místo pro trénink - Stránka 4 Empty Re: Místo pro trénink

Příspěvek pro Nao Yuki Wed 17 Jul - 9:06

Mienil som v tichosti pokračovať vo svojom tréningu, ale tu nás vyrušila nová osoba, ktorej som sa radšej vyhol. Ja a moja povaha, okamžite ako sa ozvala som sa stiahol za chrbát ségry, kde som ju pevne rukou chytil za tričko a iba trochu vykukol spoza neho, v domienke že sa jej bojím a mohla by mi ublížiť. Taký som bol a nikto ma nezmení, môj strach bolo cítiť keď začalo vďaka tomu z ničoho nič snežiť. Snežilo vďaka mne a môjmu strachu, ľadové kvapky dopadali na tváre ostatných a tam sa menili na kaluže vody, pre nás veľkých, to boli ale kvapky.
Nao Yuki
Nao Yuki

Počet príspevkov : 5
Join date : 23. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Místo pro trénink - Stránka 4 Empty Re: Místo pro trénink

Příspěvek pro Madoka Wed 17 Jul - 9:17

Podívala jsem se na kluka který se schoval za svou tu dívku. Nejspíš se mě bojí. Sklopila jsem smutně oči a pak řekla: "Jo, děkuju." a vydala jsem ze tam, kam mi ta holka ukázala. Přišla jsem k starší společnosti a zeptala se: "Dobrý den, neumí tady někdo z vás přivolávací techniku?"
Madoka
Madoka

Počet príspevkov : 19
Join date : 03. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Místo pro trénink - Stránka 4 Empty Re: Místo pro trénink

Příspěvek pro Manami Yuki Sun 21 Jul - 11:30

Podívala jsem se na brášku který se za mnou opět krčil a pohledem potom sledovala i tu dívku. Potom mi na tvář dopadli kapky, věděla jsem, kdo to dělá a tiše si povzdechla.
Kdybych mohla změnit minulost.. A vidět ho zase se smát..
"Tak to pojď ještě zkusit, šup, nevzdáváme to!" Povzbuzovala jsem ho, bylo to jednoduché a on se svým talentem to zvládne. A každý pád, ho naučí se oprášit a zase vstát.
Manami Yuki
Manami Yuki

Počet príspevkov : 6
Join date : 23. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Místo pro trénink - Stránka 4 Empty Re: Místo pro trénink

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Sun 21 Jul - 21:19

Vyšli sme z podzemia a pomaly sme sa presúvali smerom k cvičisku, na tvári som mala stále ten svoj veselý úsmev.
"Ale no, ja by som blonďáka nedala len tak ľahko vykuchať. V Kiri sa nájde len minimum blonďákov. To by museli mať sakra dobrý dôvod!"
Poznamenala som a pomaly sme sa blížili k cvičisku, začala tu byť hmla, a to znamenalo, že sme bližšie a bližšie. Hmla bola čím ďalej hustejšia. Zahaľovala cvičisko pred nukeninmi.
Natiahla som k nemu ruku a chytila ho za ruku.
"Poď pekne za mnou a nezakopni. "
Ja som sa v hmle vedela dokonale pohybovať, a tak som nemala problém sa dostať na cvičisko. Čoskoro hmla ustupovala, ale ja som stále Daikiho držala za ruku. Nevedela som prečo ani načo. Proste len tak. Vôbec som si to neuvedomovala.
"Už sme skoro tam."
Dodala som a pokračovala som v ceste.
Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Místo pro trénink - Stránka 4 Empty Re: Místo pro trénink

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Sun 21 Jul - 21:36

Dorazili jsme na cvičiště, moc jsem tohoale z něj neviděl! Její poznámka o blonďáácích, co proti nim všichni mají? I Mizukage měla nějaký narážky, asi se nechám přebarvit. Potom mě Mizuki vzala za ruku, upřímně jsem byl rád, neviděl jsem si ani na špičku nosu, ale na druhý straně, docela jsem se jí divil! Že se mě nebála, co kdybych fakt byl nukenin? Ta její naivita, ale na jednu stranu byla roztomilá.
"To doufám!"
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Místo pro trénink - Stránka 4 Empty Re: Místo pro trénink

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Sun 21 Jul - 21:47

Ešte chvíľu sme šli cez hmlu, ktorá bola stále menej hustá a nakoniec sme došli až na okraj jazera. Stále som Daikiho držala za ruku, ale neuvedomovala som si to. Konečne sme videli cvičisko. Bol to menší areál pri jazere a vlastne aj jazero. Na jeho narážku som povedala.
"Niečo sa ti nepáči na mojom doprevádzaní? Mohla by som ťa nechať samého blúdiť tou hmlou!"
No ale povedala som to tak klidnejšie a s úsmevom. Taká som bola vždy nevedela som sa poriadne uraziť nahnevať a podobne, ale ak ma teda niekto k tomu donútil, tak som bola fakt ostrá!
"Tak fajn, ten Yoshiro je Anbu, tak budeme mať problém. Musíme prejsť okolo jazera... a nájsť ho!"
Pomaly som ho viedla okolo toho jazera a hľadala som nejakého Anbu, ktorý by mohol byť Yoshiro.
Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Místo pro trénink - Stránka 4 Empty Re: Místo pro trénink

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Mon 22 Jul - 10:53

Kdyby nebylo Mizuki, asi bych se fakt ztratil, takže jsem nechal těch podpichovačných poznámek a jen se na ni pousmál. Dovedla mě až k jezeru, uvědomil jsem si, že mě pořád drží za ruku, tak jsme jen čekal, kdy si to uvědomí.
"ANBU? Tak to problém bude, ale zase pravděpodobně ho znáš, ne?.." Spoléhal jsem v tomhle jen na ní a pokrčil rameny.
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Místo pro trénink - Stránka 4 Empty Re: Místo pro trénink

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Mon 22 Jul - 11:18

"Jasné, toho poznám, viem ako je vysoký a viem aj akú má masku, takže to mi problém robiť nebude."
Poznamenala som a pokračovala v ceste, to že ho držím za ruky som si stále neuvedomovala, až zrazu mnou trošku cuklo a ja som sa pozrela na neho. Pustila som ho a cela som sa začala červenať. Ono to ale fakt bolo samo a nevedela som prečo, ale stále som bola červenejšia a červenejšia v líciach. Potom som od neho odtrhla zrak a hľadala Yoshira. Bolo tu pár ľudí, až napokon som zahliadla jedného Anbu, vypadal ako Yoshiro. Mal takú masku a výška by sedela. Preto som len povedala.
"Tamten Anbu to bude najskôr Yoshiro."
Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Místo pro trénink - Stránka 4 Empty Re: Místo pro trénink

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Mon 22 Jul - 11:41

Jen jsem na její slova přikývnul a dál se nechal vést, když v tom mojí ruku pustila, nejspíš si něco uvědomila. Sledoval jsem její obličej a kráátce povytáhl koutek úst nahoru.
"Jsi roztomilá, když se červenáš.." Neodpustil jsem si poznámku, mrkl na ní, zarazil ruce do kapes a prošel kolem. Podíval jsem se směrem, kam ukazovala a někoho si vážně všiml.
Dá mi sebou ANBU a Jounina.. A já ani nevím, co ten nukenin umí, to s tím Mizukage vážně nehodlá nic dělat?
Bylo to fakt zvláštní, obrátil jsem se na Mizuki.
"Mizuki?" Oslovil jsem jí a počkal, až na mě zareaguje.
"Co víš o tom nukeninovi? Vzhled, jakákoliv maličkost.. Dost by mi to pomohlo.." Krátce jsem se zamračil.
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Místo pro trénink - Stránka 4 Empty Re: Místo pro trénink

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru