Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Místo pro trénink

+8
Manami Yuki
Tasai
Yoshiro Tomoki
Yin
Nukenin
Iono Miho
Kin Yuki
Kiyoko Hokori
12 posters

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Goto down

Místo pro trénink - Stránka 5 Empty Místo pro trénink

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sun 26 May - 19:11

First topic message reminder :

Místo pro trénink - Stránka 5 Details_moonlight-lake-1-1

Kolem jezera, které se rozprostírá blízko vesnice se v mlze povalující se nad hladinou leckdo skryje při svém tréninku.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down


Místo pro trénink - Stránka 5 Empty Re: Místo pro trénink

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Mon 22 Jul - 11:59

Keď mi povedal, že som roztomilá, keď sa červenám, tak som len zareagovala.
"Za to môžeš len ty!"
Uškrnula som sa a potom, keď ma oslovil som sa naňho pozrela a ruky som si založila na prsiach.
"No vypadal celkom tajomne, nemal na sebe nič výnimočné. Kartár dostal prezývku len preto, lebo používal nejaké karty k boji, čo bolo dosť otravné. Inak nič viac ti k tomu povedať nemôžem."
Pokračovala som v ceste a keď som prišla k Yoshirovi pozrela som sa naňho. Bola som od neho vzdialená par metrov.
"Mizukage nám dala misiu, takže to znamená,že ideš s nami. Yoshiro?"
Povedala som mu s otázkou na konci. Musela som sa uistiť, že je to on, aby som to proste vedela na istotu.
Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Místo pro trénink - Stránka 5 Empty Re: Místo pro trénink

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Mon 22 Jul - 12:08

Tázavě jsem nadzvedl obočí a ušklíbl se.
"Já? To jsem tak přitažlivý?" Rozesmál jsem se a cvrknul jí do čela, rád jsem lidi pošťuchoval.  to málo mi stačilo, dokázal se dostat z kanceláře! To už určitě musel být silný.. Znovu jsem přikývl a všiml si, jak Mizuki přišla k tomu muži v ANBU masce, otráeně jsem si odfrkl, to bude zase vysvětlování kdo jsem, odkud jsem a nedvěřivé pohledy. Ale tohle mě čekalo v každé vesnici.
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Místo pro trénink - Stránka 5 Empty Re: Místo pro trénink

Příspěvek pro Yoshiro Tomoki Mon 22 Jul - 12:15

Netrpělivě jsem čekal, co udělá Tenshi - san, když mě vyrušil známý hlas. Mizuki.
Svoje jméno jsem neslyšel už nějakou dobu. A nehodlal jsem to nikomu říkat. Nicméně díky tomuto zázraku o tom právě vědí další tři lidé z vesnice. Začala se mi vlévat krev do tváří a já znova děkoval bohu za masku. Chvíli jsem zauvažoval, zda je to dost, abych mohl Mizuki zabít, ale nakonec jsem to odmítl. Na to bude dost času potom a navíc mise od Mizukage.
To je celá ona. Když jsem u ní, že chci misi tak mi ji nedá, když si konečně najdu něco na zabití času, tak mě najednou potřebuje.
Povzdechl jsem si a otočil se ke Kin. Gomenasai, Tenshi - san. Zdá se, že se náš souboj bude muset odložit. Lehce jsem se uklonil.
Zatím sarabada. Otočil jsem se k Mizuki a spatřil jsem i jistého blonďáka. Chvíli jsem si ho měřil pohledem, ještě jsem ho ve vesnici neviděl. Nakonec jsem pokrčil rameny, pokud mu věří Kage tak já nemám právo pochybovat. Hodil jsem si meče Kiby na záda do pochev a s tázavým výrazem se podíval na Mizuki.
Tak o co se jedná?
Yoshiro Tomoki
Yoshiro Tomoki

Počet príspevkov : 48
Join date : 01. 06. 13
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Tomoki

Návrat nahoru Goto down

Místo pro trénink - Stránka 5 Empty Re: Místo pro trénink

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Mon 22 Jul - 12:20

Na Daikiho otázku som len zmätene povedala.
"Jooo.. vlastne nee! Jo! neee! .. Awrgh!"
Povzdychla som si nakoniec, celá som sa červenala, už ma s tým jeho podpichovaním a uvádzaním do rozpaku štval! Pozrela som sa na Yoshira a keď mi položil tu otázku, tak som odpovedala hneď.
"Ide o toho kartára, my sme vlastne taký tým, ktorý by ho mal nájsť a zabiť. Takže ako budeme postupovať ďalej? "
Otočila som sa na Daikiho, on tu s tým prišiel, tak som si myslela, že má nejaké podstatné informácie alebo tak. Teraz som teda čakala už len na reakcie tých dvoch.
Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Místo pro trénink - Stránka 5 Empty Re: Místo pro trénink

Příspěvek pro Yoshiro Tomoki Mon 22 Jul - 17:10

S přikývnutím jsem si vyslechl Mizuki.
Takže kartář...Do háje. Neměl jsem rád souboje s někým o kom jsem věděl jen velký, kolosální prd.
Ale už to bylo dlouho, co jsem byl v týmu. A vzhledem k tomu, že moji identitu už stejně znají, tak bych si mohl sundat i masku. Potlačil jsem chuť zamnnout si ruce a pohlédl na blonďáka.
Yoshiro Tomoki
Yoshiro Tomoki

Počet príspevkov : 48
Join date : 01. 06. 13
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Tomoki

Návrat nahoru Goto down

Místo pro trénink - Stránka 5 Empty Re: Místo pro trénink

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Mon 22 Jul - 18:27

Když se bavili dpolečně, nějak jsem se jim do toho nemotal. Rýpnul bych si dál do Mizuki, ale jen jsem jí věnoval uštěpačný pohled a úsměv, než se mě zeptali, co bude dál.
"Předpokládám, že budou mít úkryt někde mimo vesnici. Vydáme se mezitím k bráně.." Potom mi došlo, že mě ten ANBU sleduje.
"Jsem Daiki Yatoshi.. Potulný.." Dodal jsem, čímž jsem si pravděpodobně moc důvěry nezískal, ale už od prvního pohledu bylo jasné, že nejsem z Kiri. Potom jsem se chtěl vydat k bráně, ale stoupnul jsem si za Mizuki. Nemohl jsem přece říct, že nevím kudy!
(Přesun)
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Místo pro trénink - Stránka 5 Empty Re: Místo pro trénink

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Mon 22 Jul - 18:51

Zatiaľ čo on mi daroval pohľad s úsmevom ja som ho tým svojim prepichla a bol taký chladný.
Potom som si ho samozrejme vypočula a bez slov som šla proste len k bráne. Mala som príležitosť neužiť toho, že nevie, kde je brána, ale neurobila som to. Škoda, aspoň by bola sranda. Cestou k bráne som sa zamýšľala, prečo vlastne dôverujem Daikimu. No aspoň som si myslela, že ak by ma chcel zabiť tak by to urobil. Preto som dúfala, že to nie je nukenin. Vlastne tak ani nevypadal.
Presun

Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Místo pro trénink - Stránka 5 Empty Re: Místo pro trénink

Příspěvek pro Yoshiro Tomoki Mon 22 Jul - 18:56

Přikývl jsem a vydal se k bráně. Daikiho nápad zněl rozumně.
//Přesun
Yoshiro Tomoki
Yoshiro Tomoki

Počet príspevkov : 48
Join date : 01. 06. 13
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Tomoki

Návrat nahoru Goto down

Místo pro trénink - Stránka 5 Empty Re: Místo pro trénink

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru