Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zborcená brána

+2
Daichi Akasuna
Akasuna no PiliKKa
6 posters

Goto down

Zborcená brána Empty Zborcená brána

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sun 26 May - 16:16

Zborcená brána Haibaneren
Brána kdysi bývala chloubou Suny a dnes... zbyli jen velké sloupy a navršené kamení. Nikdo už v budce nehlídá, nikdo už nevítá návštěvníky.. všechno je tiché a smutné a zaváté pouštním pískem...
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Zborcená brána Empty Re: Zborcená brána

Příspěvek pro Daichi Akasuna Thu 30 May - 15:17

Doběhl jsem k bráně a utíkal jsem dál prostě jsem musel domů za jakýkoliv podmínek, i když jsem chtěl tak moc bojovat, to co mi dal Akio mi připadalo dost důležité a proto jsem běžel jak jen jsem mohl a stále svíral ten svitek.

Přesun
Daichi Akasuna
Daichi Akasuna

Počet príspevkov : 97
Join date : 20. 01. 13
Bydlisko : Suna xD xP

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna/Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Zborcená brána Empty Re: Zborcená brána

Příspěvek pro Daichi Akasuna Sat 15 Jun - 21:17

Opět jsem doběhl až k bráně. Maminku jsem ztratil z dohledu a jediné místo co mě teď napadlo byla brána. Moc jsem nevěděl co dělat, hledali jsme Akia a já věděl, že je to takto nebezpečné, ale nedalo mi to, prostě jsem měl o něj strach, přeci to byl jen můj kámoš a prej i strejda, ale to jsem bral vpotaz. "Akiooo! Á-" Než jsem to stačil doříct, ucítil jsem pěknou tlakovou vlnu přímo ze hřbitova. Věděl jsem že tu máme dva Jinchuuriki. Tetu Yoko a pak nějakou dívku a já jen doufal že to nebude tetička, protože už jednou jsem něco takového zažil a nechtěl jsem znovu. Bohužel mi to nijak nedalo, musel jsem to vidět. Byl jsem dítě, prostě u mě měla zvědavost navrch.


Přesun
Daichi Akasuna
Daichi Akasuna

Počet príspevkov : 97
Join date : 20. 01. 13
Bydlisko : Suna xD xP

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna/Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Zborcená brána Empty Re: Zborcená brána

Příspěvek pro Aki Kana Mon 24 Jun - 19:11

 Hlavne klid.... musel som myslieť rýchlo, pritom akoby nestačilo som bol zmätený ešte z tohoto čo sa udialo pred chvíľou. Nič sa nedalo robiť. Pozrel som sa na Daichiho a povedal som. Pošlem s tebou Naa, ten ti pomôže a ochrániť ťa. Nájdete spolu PiliKKu a privediete ju. Ja musím ísť...zadržím Ichibiho a udržím Yoko kým neprídete... sice rozpačito ale povzbudivo som sa naňho usmial. Vstal som a roztrapatil som mu vlasy. Verím že ju nájdeš...neboj nájde sa aj mama a bude v pohode aj teta yoko...Sľubujem. Následne som zložil pečate. To Genjutsu zrušilo moje privolanie a tak som Naa zavolal späť. Nao si sadol Daikimu na rameno a poslušne zasalutoval. Žmurkol som na Daikiho a stále mal ten optimistický úsmev. Choď, nájdi mamu a priveď ju.... dodal som ešte predtým než som sa rozbehol smerom k epicentru. Dedina bola zničená už tak, nie to ešte toto + nemohol som dopustiť aby sme o Yoko prišli. Dve veci na ktorých záležalo PiliKKe, a tým že mne záležalo na nej, záležalo mi aj na tomto. Musel som to spraviť.

(Presun)
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Zborcená brána Empty Re: Zborcená brána

Příspěvek pro Daichi Akasuna Mon 24 Jun - 19:19

Zborcená brána Tumblr_m9dkqyHj7Q1repmu8o1_500


Díval jsem se na něj tak nějak dokonale vykolejený, ale musel jsem se vzchopit. Teď bylo hlavní najít mámu, aby to dala do pořádku. Když mi roztřapil vlasy, přivřel jsem oči a otevřel jsem je až ve chvíli, kdy jsem už jen viděl jeho záda. Bylo to jak ze špatného snu, jako z minulosti když jsem se díval na tátu jak takto odchází, ale už se nevrátil. Byl jsem teď ale starší, věděl jsem jak bych ho mohl zachránit a měl tu i Naa. Otřel jsem si slz a podíval se na něj tak trošku kolmo, protože mi seděl na ramenu.
"Dobře Nao, spoléhám na tebe, doufám že nemáš rýmu, skus jí prosím nějak najít, aspoň stopu...Já totiž nemám ani nejmenší tušení kde by mohla být." Řekl jsem na jednu chvilku sklesle, ale pak jsem mu musel dát důvěru, 100% jsme jí museli najít. Protože jsem věděl že když toto nedokážu, možná nepříjdu jen o Akiho ale i o yoko a to bych nepřežil a věděl jsem že ani máma. Právě proto jsem čekal na to až Nao chytí nějakou stopu které bychom se mohli aspoň na kousek chytit a pak by mě možná napadaly místa kde by mohla být.
Daichi Akasuna
Daichi Akasuna

Počet príspevkov : 97
Join date : 20. 01. 13
Bydlisko : Suna xD xP

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna/Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Zborcená brána Empty Re: Zborcená brána

Příspěvek pro Kazuki Yatoshi Tue 25 Jun - 18:27

Sedel jsem kousek od brany aniz bych se pohnul. A sledoval more pisku. Krome pohledu do pouste pro me uz moc veci nemelo ani smysl. Ten pohled do zlataveho more ppisku mi pripominal to co mam a co jsem a i me schopnosti. I kdyz jejich pouzivani bylo na mizerne urovni. Diky valky jsem prisel o rodinu a tim i vlastne o cast sebe sama. Nakonec jsem jen slysel jak se nekdo o necem bavi nejak moc jsem nerozumel o co slo a ani nejak me to nezajimalo. A i kdyby vedel jsem ze toho moc nezmuzu. Tak jsem jen cekal co se bude dit dale a jen tak dale ziral do pouste.
Kazuki Yatoshi
Kazuki Yatoshi

Počet príspevkov : 17
Join date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Zborcená brána Empty Re: Zborcená brána

Příspěvek pro Aki Kana Wed 26 Jun - 14:15

Nao zoskočil a dal sa na štyri. Nenasával okolitý pach ale mal zatvorené oči a sústredil sa. Mal stopu, síce slabú a pochyboval o nej ale teraz nebolo inej možnosti. Pika, Pika! zakričal a prudko ukázal tým smerom kde to cítil a následne sa rozbehol tým smerom ale tak aby mu Daichi stíhal.
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Zborcená brána Empty Re: Zborcená brána

Příspěvek pro Daichi Akasuna Wed 26 Jun - 14:49

Když jsem viděl jak našel stopu, hned jsem utíkal za ním. Já měl energie dost, spíš adrenalin mnou vřel. Tolik věcí, tolik problému tak naráz, nebyl jsem na to zvyklý. Byl jsem přeci jen pořád dítě a toto vše jsem moc neuměl snést, proto jsem měl co dělat abych udržel slzy. Tolik strachu jsem nepocítil snad nikdy, protože jsem věděl že teď je v ohrožení života každý člen naší rodiny a jen pomyšlení na to že bychom měli někoho ztratit pro mě bylo utrpení. Proto jsem běžel rovnou za Naem a doufal že stopu neztratí.

-přesun-
Daichi Akasuna
Daichi Akasuna

Počet príspevkov : 97
Join date : 20. 01. 13
Bydlisko : Suna xD xP

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna/Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Zborcená brána Empty Re: Zborcená brána

Příspěvek pro Kazuki Yatoshi Thu 27 Jun - 14:40

Po nekolika hodinovem zirani do more pisku jsem se rozhodl trochuse projit a zavitat na hrbitom za svou rodinou. Nikdy me pohled do pouste neomrzel vazne bych tak vydrzel asi sedet i tydny. Poust me fascinovala uz od mala a to se zdrejmne nezmenilo. Po chvili rozhlizeni sem se vydal smerem nekam ven.
(presun)
Kazuki Yatoshi
Kazuki Yatoshi

Počet príspevkov : 17
Join date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Zborcená brána Empty Re: Zborcená brána

Příspěvek pro Rokudo Mukuro Tue 30 Jul - 11:48

Přišel jsem k bráně u které jsem se ale zastavil. Trochu jsem se porozhlížel z opatrnosti, protože i když jsou to jen trosky z vesnice pořád tu někdo může přetrvávat. Podíval jsem se potom na toho Anbu jestli začne už rozmisťovat nástrahy u brány nebo si necháme bránu až na konec.
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro

Počet príspevkov : 50
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Zborcená brána Empty Re: Zborcená brána

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Tue 30 Jul - 12:38

Chvíli po Rokudem jsem dorazil i já. Rozhlížejíc se okolo, promluvil jsem-> "Bránu si necháme až na konec, nejdřív by bylo nejlepší podívat se zdali ve vesnici se nacházi nějaké pomůcky pro Shinobiho, jako např.: ZVN, ocelové lanka etc... to by jsme pak následně využili." Jakmile jsem domluvil, porozhlédl jsem se ještě jednou okolo. Jak jsem si myslel. Nikdo se zde nenacházel, a však co mě překvapovalo. Nebyl zde ani žáden nukenín... bylo tu zcela prázdno.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro

Počet príspevkov : 131
Join date : 08. 04. 13

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Zborcená brána Empty Re: Zborcená brána

Příspěvek pro Rokudo Mukuro Tue 30 Jul - 13:18

" Dobře tak tedy jdeme dovnitř, kdyby se ukázal nějaký odpor určitě víš co máš dělat. " Spoléhal jsem na jeho špičkový výcvik a šel jsem branou do vesnice kde jsem se už začal pomalu rozhlížet po cených věcech, které bychom mohli využít k vytvoření pastí. (přesun)
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro

Počet príspevkov : 50
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Zborcená brána Empty Re: Zborcená brána

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Tue 30 Jul - 19:55

Jeho obavy o tom zdali vím co mám dělat byli zbytečné. Každý Anbu by si měl v takových to podobných situacích vědět rady. Jediné co mě znepokojovalo bylo to ticho. Když jsem se nad tím však chvíli zamyslel, došlo mi, že při této práci bude ticho nejlepší možná varianta. "Nebude na škodu, když se podíváme i do okolních zhroucených domů." Stihl jsem podotknout ještě před tím než se Rokudo odhodlal jit dál.


Přesun
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro

Počet príspevkov : 131
Join date : 08. 04. 13

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Zborcená brána Empty Re: Zborcená brána

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Tue 6 Aug - 19:34

Dorazil jsem ke bráně Sunagakure no sato. Jak se zdálo... toto bylo poslední místo, které mi chybělo. "To jsem zvědav jak si vede Rokudo." Pomyslel jsem si, vytahujíc ocelové lanko. Dále jsem přišel blíž ke bráně, uvázal ho při jedne stráně průchodu bránou, a pak ke druhé. Poté jsem ho zasypal pískem. Následně jsem si odkrokoval jeden a půl metru a umístil tam kunai bodcem nahoru, který jsem následně taky zasypal pískem. Tohle jsem pak udělal každým směrem po 25 cm. Když mi došli kunai, porozhlédl jsem se. Jak se zdálo... tohle prozatím stačilo... shinobi, který zakopne o ocelové lako, pravděpodobně spadne nehezkým způsobem na jeden z těch kunaiů. Já jsem po vykonáni své prace uskočil o pár metru směrem k vesnici a čekal, pozorujíc na mé dílo. 
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro

Počet príspevkov : 131
Join date : 08. 04. 13

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Zborcená brána Empty Re: Zborcená brána

Příspěvek pro Rokudo Mukuro Wed 7 Aug - 14:37

Já jsem mezitím už také dorazil k bráně a skočil vedle toho Anbu. " Tak jsem zajistil to náměstí. Je brána už také zajištěna? Potom se totiž vydáme směr Iwagakure. Třeba to tam aspoň bude živější a nebude tam taková nuda jako tady. Na žádnej odpor jsem totiž nenarazil, překvapuje mě jak je vesnice nehlídaná i když už byli shinobi poraženi. Předpokládal bych, že se sem uprchlíci budou stahovat " Jakmile jsem domluvil čekal jsem na něj.
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro

Počet príspevkov : 50
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Zborcená brána Empty Re: Zborcená brána

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Sat 10 Aug - 11:44

Chvíli po mě dorazil i Rokudo se svými zprávami o průběhu mise v této vesnici. Jen jsem si ho vyslechl, a pak mírně přikývl. [b style="font-size: 13px;"]"Dobrá... myslím, že bude nejlepší čas se nyní rozdělit."[/b] Tak se stalo, že jsem se nyní kompletně přichýlil k jeho původni verzi, i když jsem ji zpočátku odmítal. Nejspíš to bude vážně rychlejší.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro

Počet príspevkov : 131
Join date : 08. 04. 13

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Zborcená brána Empty Re: Zborcená brána

Příspěvek pro Rokudo Mukuro Tue 13 Aug - 6:53

" Dobře, já tedy půjdu do Iwagakure, třeba se v nějaké vesnici potkáme " Jakmile jsem dořekl, zmizel jsem z této oblasti a vydal se směrem do skryté kamenné kde jsem však něco tušil. Šel jsem tentokrát sám, a proto jsem si musel dávat větší pozor při cestě. (přesun)
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro

Počet príspevkov : 50
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Zborcená brána Empty Re: Zborcená brána

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru