Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chrám Čtyř sluncí

4 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Chrám Čtyř sluncí - Stránka 2 Empty Chrám Čtyř sluncí

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sun 26 May - 15:11

First topic message reminder :

Chrám Čtyř sluncí - Stránka 2 Kanoenew
Místo daleko v poušti, hluboko zaváté pískem. Jedno z posvátných míst Suny, prastaré poutní místo, kde se modlitbám oddávají poutníci z celého světa.
V chrámu slouží několik kněžek, oddaných služebnic boha, které se sice podřídili temnotě, ale rády vám pomohou.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Chrám Čtyř sluncí - Stránka 2 Empty Re: Chrám Čtyř sluncí

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Thu 25 Jul - 14:12

Nejistě jsem sestupovala po schodech, přišla jsem si jako v nějakém hororovém seriálu, kdy hraju tu pipku, co nakonec umře pěkně krutě..
Ušklíbla jsem se, protože jsem věděla, že myslet na tyhle věci zrovna teď mi jednak nepomůže a jednak je to prostě hloupost. Jsem tu za jediným cílem a nenechám se rozházet nějakými temnými chodbami!
Vědomě jsem deaktivovala chakrovou kuličku ve svém těle, abych nic necítila. Bylo to tak asi lepší, kdyby mi někdo usekl ruku, nebude to bolet.
Podívala jsem se na Akia a pohotově se usmála. "No, tak se jdeme kouknout, co je za dveřmi." pokrčila jsem rameny a vydala se ke dveřím.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Chrám Čtyř sluncí - Stránka 2 Empty Re: Chrám Čtyř sluncí

Příspěvek pro Akio Sakkaku Fri 26 Jul - 9:23

Zdalo sa že v tichosti akej sa nachádzali sa nič nestane a ani sa nestalo! Prešla s Akiom k dverám, tie však mali tri prstence po celom obvode. Prstence sa dali pohybovať, takže od hora dolu boli tri vzorce ktoré musela vložiť do správneho tvaru aký potrebovala. Inak sa dvere neotvoria a ak zdá zlý vzorec. Diery pod ich nohami nasvedčovali o prítomnosti pascí ktoré možno nemuseli necitlivému ublížiť, ale mohli zabiť jej poslednú nádej na záchranu Akia. Jeho teraz už hmotného ducha, ktorý sa tváril akoby tu nebol a predsa tu akoby bol. „Určite tu je niekde nápomoc..“ Prehovoril som do ticha, a okamžite sa krokom dostal k najbližšiemu hrobu kde bol vzorec. Ako na dverách, ale len jeden. Do akého poradia ale patril? „Možno... je niečo vo vnútri..“ Vzal som si na starosť jeden z hrobov, pričom som po oku sledoval Pilikku. Tá bol bližšie ku vzorcu medveďa. Možno aj tam bude pomôcka vo vnútri.
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Chrám Čtyř sluncí - Stránka 2 Empty Re: Chrám Čtyř sluncí

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru