Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chrám Čtyř sluncí

2 posters

Goto down

Chrám Čtyř sluncí Empty Chrám Čtyř sluncí

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 14 Sep - 22:29

Chrám Čtyř sluncí Kanoenew
Místo daleko v poušti, hluboko zaváté pískem. Jedno z posvátných míst Suny, prastaré poutní místo, kde se modlitbám oddávají poutníci z celého světa.
V chrámu slouží několik kněžek, oddaných služebnic boha, které vám v rozjímání jistě pomohou.


Naposledy upravil Akasuna no PiliKKa dne Mon 11 Feb - 19:50, celkově upraveno 1 krát
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Chrám Čtyř sluncí Empty Re: Chrám Čtyř sluncí

Příspěvek pro Erigor Mon 21 Jan - 19:52

Když jsem letěl nad vesnicí a jejim okolím, na zemi jsem uviděl nějakou obrovskou budovu. Okolí Suny jsem ještě moc neznal, ačkoliv jsem zde bydlel už od narození. Několik metrů od té budovy jsem přistál a pomalým krokem jsem se vydal směrem k ní. Když se moje zorné pole zvětšilo, protože písek přestál létat všude kolem, tak jsem uviděl tuto obrovskou budovu v celé její kráse. Vypadala vážně úchvatně a také klidne. Věděl jsem, že je to chrám, takže jsem doufal že lidé se v něm budou chovat tiše a já tam budu mít klid. Otevřel jsem dveře a vstoupil dovnitř. Uvnitř jsem si sundal kapuci a pomalým krokem šel stále dál, až jsem došel k jedné z soch. Byla to socha bohyně Morany. Bohnyě smrti. Sedl jsem si do tureckého sedu a začal meditovat.
Erigor
Erigor

Počet príspevkov : 88
Join date : 11. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

Chrám Čtyř sluncí Empty Re: Chrám Čtyř sluncí

Příspěvek pro Erigor Sat 26 Jan - 17:30

V chrámu jsem strávil několik posledních dní. Nevím přesně kolik, protože jsem u třetího dne přestal počítat úplně. Za tu dobu se mi však mysl vyčistila úplně. Dalo by se říct, že teď jsem nemyslel vůbec na nic. Otevřel jsem oči a vstal jsem. Strávil jsem zde mnoho dní, takže je asi na čase se vrátit zpět do vesnice. Najíst se, napít, možná si zajít na nějakou misi. Bylo by dobré kdybych si mohl zabojovat. Zase protáhnout svaly a kosti a všechno možné. Pomalým krokem jsem se vydal ven z Chrámu. Vyskočil do vzduchu a zůstal tam. Vyrazil jsem směrem k Suně.

- Přesun -
Erigor
Erigor

Počet príspevkov : 88
Join date : 11. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

Chrám Čtyř sluncí Empty Re: Chrám Čtyř sluncí

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru