Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moře a útesy

4 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Moře a útesy - Stránka 2 Empty Moře a útesy

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sun 26 May - 14:13

First topic message reminder :

Moře a útesy - Stránka 2 Ddbsb
Průzračně modré, čisté a chladně svěží to je krásné moře, rozlehlé a nedosažitelné, které se dá tak dokonale pozorovat z obrovských, vysokých útesů a hltat jeho nevyčíslitelnou krásu. Břehy ale mohou být nebezpečné, vlny zrádné.. nikdy není nic tak docela bez kazu!
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Moře a útesy - Stránka 2 Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Fri 19 Jul - 13:49

Založila som si ruky na hrudi a len som sa začala smiať.
"Hej jasné.. vyzerám na maníka ktorý vie pohľadom zodvihnúť vodu z jazera a preniesť ju sem ? Čo som mala asi tak spraviť po tom, keby som ten kameň ohriala ? Napluť na neho? Spravila som všetko čo bolo v mojich možnostiach." Mikla som ramenom a trocha som sa zamračila.
"Mal by si sa naučiť že nie každému človeku z hlavy rastú nejaké rohy.." Zaťukala som si na čelo a znova som sa uškrnula.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy - Stránka 2 Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Sennin Sun 21 Jul - 10:24

Znova som sa pousmial, očakávajúc takúto odpoveď. Trik nebol v tom aby praskla kameň, ani v tom že som chcel ukázať svoje rohy. V mojom mienení bolo úplne niečo iné, čo sa tak ľahko nedalo popísať priamo, preto som chcel ukázať jej aspoň malú časť sily ktorú môže dosiahnuť. „Nešlo o to aby si kameň praskla, práve týmto spôsobom. Šlo o to aby si svoju slabinu dokázala využiť proti súperom. V boji to nie je len na závislosti aké mocné techniky poznáš, ale na tom ako ich využívaš. Dám ti príklad, proti tvojmu rasenganu by niekto tvojej úrovne len so schopnosťou myslieť dopredu, dokázal poraziť ťa aj s obyčajnými e rankovými technikami a 2ma kunaimi. Máš v sebe moc ktorá dokáže obrátiť chod ľudstva, a keď sa to naučíš.. Mienim ťa naučiť využívať líščiu čakru na tej najvyššej úrovni..“ Dokončil som a prezradil jej môj dôvod návštevy. Privlastniť si čakru démona a využívať ju ako svoju vlastnú, to bol môj dôvod návštevy, to je môj cieľ naučiť ju.
Sennin
Sennin
Sennin
Sennin

Počet príspevkov : 43
Join date : 31. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy - Stránka 2 Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Sun 21 Jul - 19:36

Ani som ho nedopočúvala. Proste som sa postavila, ruky som si znova dala do vreciek a začala som kráčať niektorým zo smerov.
"Drž hubu preboha.. nemienim tu počúvať blázna." Zavrčala som znechuteným hlasom približne v polke jeho príhovoru. Nikdy som nebola na dlhé reči. Samozrejme som si stále myslela svoje. Nemala som to ako prasknúť ak na to proste nefungoval rasengan, čo mi prišla tiež ako blbosť. Doton je obranný element ktorý je tuhý, rasengan by ho mal jednoducho prasknúť. Celé jeho slová o tom že neviem využívať to čo viem tak, ako by som mala mi boli niekde u zadnej časti tela. Ani to nevyeralo tak, že by som mu mienila povedať kam mám ísť. Proste som kráčala dopredu, pokojne aj niekoľko kilometrov od neho.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy - Stránka 2 Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Sennin Sun 21 Jul - 19:40

A ja som stál a čakal kým sa vráti. xD
Sennin
Sennin
Sennin
Sennin

Počet príspevkov : 43
Join date : 31. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy - Stránka 2 Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Sun 21 Jul - 19:44

Každopádne ja som sa vrátiť nemienila. Radśej by som sa Kyuubim nechala ovládnuť, než by som mala ďalej počúvať toho úchylného blázna. Ruky som si dala za hlavu, trocha som sa vystrela a s myšlienkou že do Konohy s mojim orientačným zmyslom nikdy nedorazím, som sa vydala do neznáma.. ako nejaké vajice na vandrovku. Ako som už povedala pred tým, ak som mala byť spásou ľudstva, tak bolo ľudstvo v dosť pekných sra***ch.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy - Stránka 2 Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru