Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vilka rodiny Akasuna

2 posters

Goto down

Vilka rodiny Akasuna Empty Vilka rodiny Akasuna

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Tue 19 Feb - 17:05

Vilka rodiny Akasuna 23294519
V této budově, nedaleko od centra, žije Akasuna no Pilikka se svou sestřenicí Yoko Ayme.
Dávejte si pozor, domek nám střeží naše trhačka Freya^^.
Vilka rodiny Akasuna Fraya
Náš křeček Al-Kaida! xD

Vilka rodiny Akasuna Alkaidao
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Vilka rodiny Akasuna Empty Re: Vilka rodiny Akasuna

Příspěvek pro Phele Sun 7 Apr - 21:41

Počas cesty sa toho nestalo moc no.. to ako som jednu z jouniniek v sunagakure no sato ožral a musel potom na rukách niesť cez celú blbú Sunu páč by to inak trvalo až od západu slnka !! na to budem spomínať ešte dlho. Konečne som rozkopol bráničku a v momente som takmer zvreskol od bolesti, keď sa mi Freya zakúsla do nohy.
"Blbý pes.." Precedil som poedzi zuby. Kimi bola asi spokojná.. v takom delíriu v ktorom jej asi absolútne nič nevadilo. Nejakým spôsobom sa mi podarilo otvoriť dvere a dokonca sa mi podarilo Kimi dovliecť do jednej z izieb, ktorá bola pre hostí. O opatrnom položení na posteľ sa moc nedalo hovoriť. Ruky ma celkom pálili z toho, že sa furt nejak hmírila a ja som si furt musel nájsť spôsob, ako ju udržať.. a že to trvalo kým sme sem prišli !! Proste som sa postavil nad postel a pustil som ju do nej.
"Tak.. hotovo." Povzdychol som si a rukávom som si utrel čelo.
Phele
Phele

Počet príspevkov : 50
Join date : 02. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Vilka rodiny Akasuna Empty Re: Vilka rodiny Akasuna

Příspěvek pro Guest Sun 7 Apr - 21:45

Jó já si cestu užívala a hlavně jsem hledala toho slona a pořád sebou šila.
Usmívala jsem se jak kdybych spadla z Marsu a přemýšlela nad tím, kde ten zatracený slon je.
O chvíli později jsem žuchla na postel a koukala se na něj totálně vytlemená.
"A ten slon?"
Zeptala jsem se ho zcela vážně.
Až se zítra probudím nejspíš si budu chtít prostřelit hlavu za tohle všechno co jsem vyváděla.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vilka rodiny Akasuna Empty Re: Vilka rodiny Akasuna

Příspěvek pro Phele Sun 7 Apr - 21:49

"Navštívi ťa v snoch, sľubujem." Usmial som sa a sám som sa zvalil do kresla, ktoré sa v miestnosti nachádzalo. Zničene som sa na Kimi pozeral a s takou tou dávkou "nechápavosti" som pokrútil hlavou.
"Vážne.. dám povinne zaviesť pitný režim alkoholu v dedine všetkých shinobim nad pätnásť rokov.." Skonštatoval som a nakoniec som sa trocha zachechtal.
"Mala by si spať Kimi, zajtra ti bude príšerne.. gomen.. je to moja vina." Zasmial som sa znova a poškrabal som sa vo vlasoch.
Phele
Phele

Počet príspevkov : 50
Join date : 02. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Vilka rodiny Akasuna Empty Re: Vilka rodiny Akasuna

Příspěvek pro Guest Sun 7 Apr - 21:52

"He? Ale to není fér."
Zamrmlala jsem a převalila se na bok abych na něj nějak viděla.
"Příšerně? Tssch to není možný mě je teď vážně super a to se nezmění."
Zasmála jsem se a pak jsem ztichla.
Chvíli jsem na něj čučela a pak začala pomalu zavírat oči až jsem nakonec usnula.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vilka rodiny Akasuna Empty Re: Vilka rodiny Akasuna

Příspěvek pro Phele Sun 7 Apr - 21:55

Bez slova som ju sledoval, ako zaspáva. Nereagoval som ani na jej ďalšie slová páč by som ju zbytočne len vyrušil a potom by nezaspala už vôbec. Akonáhle som si bol istý, že sa uložila do pokojného. .teda dúfam pokojného.. spánku, ostal som tam len sedieť a stále som ju sledoval. Dával som na ňu pozor nozároveň som nemal čo iné robiť. Ja som spával tak .. jednu hodinu za deň. Tú som už mal odspatú v kancli kde bola naozaj veľká nuda. Nepotreboval som spánok tak ako ostatný, teda lepšie povedané nikdy som nevedel zaspať na dlhšie než na hodinu. Preto som v rovnakej polohe a stále s otvorenými očami ostal celú noc..
Phele
Phele

Počet príspevkov : 50
Join date : 02. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Vilka rodiny Akasuna Empty Re: Vilka rodiny Akasuna

Příspěvek pro Guest Mon 8 Apr - 9:00

Zpět k "životu" mě přivedla bolest hlavy.
Nespokojeně jsem zavrčela a přetočila se na druhý bok přičemž jsem si na hlavu tiskla polštář jakoby to mohlo pomoct.
O můj bože...co to je?
Po chvíli jsem otevřela oči protože ta bolest neustupovala.
Najednou mi došlo, že tohle není moje postel.
Prudce jsem se posadila a chytla se za hlavu. Začala jsem si mlhavě vybavovat co se stalo a začala rudnout.
Proboha...takhle se předvést před Kazekagem!
Nehorázně jsem se styděla a s obavami v očích jsem se koukla na Phela, která tam seděl.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vilka rodiny Akasuna Empty Re: Vilka rodiny Akasuna

Příspěvek pro Phele Mon 8 Apr - 17:53

Jej vstávanie bolo epické. Dali by sa o tom písať balady.
"Heeem.. etoo.." Zamumlal som potichu a s povzdychom som sa postavil. Podiśiel som k nej, pri čom som už v rukách držal horký čierny čaj a malý poldecák vodky. Aspoň to teda bola najúčinnejší liek proti opici, aký som poznal.
"Bude ti lepšie, ak si to dáš. Do ničoho ťa ale nútiť nebudem." Uškrnul som sa. Asi sa trocha hannbila. Bolo to vidieť na tom, ako sa červenala.
"Ak ťa to uteší, vyzeráš horšie než sa cítiš." Uchechtol som sa znova.
Phele
Phele

Počet príspevkov : 50
Join date : 02. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Vilka rodiny Akasuna Empty Re: Vilka rodiny Akasuna

Příspěvek pro Guest Mon 8 Apr - 18:19

Zhnuseně jsem se koukla na to co mi podával a vzala si jak čaj tak i vodku.
"Heh...to mě teda vážně neutěšilo!"
Zamrmlala jsem, copak se tohle říká?!
S podivným xichtíkem jsem to do sebe všechno hodila a rozhlídla jsem se.
"Ah..em..kde to vlastně jsem?"
Vykoktala jsem po chvíli a vážně bych se teď někam zahrabala jako krtek.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vilka rodiny Akasuna Empty Re: Vilka rodiny Akasuna

Příspěvek pro Phele Mon 8 Apr - 19:12

"No.. skôr som nechcel aby si sa zľakla, keď sa pozrieš do zrkadla. Tie kruhy pod očami.. väčšie už snáď má len moja nebohá babka ktorá sa teraz pravdepodobne v hrobe obracia keď ju spomínam ku takej krásnej slečne." Zachechtal som sa a len som sa oprel o stenu, vedľa posteli v ktorej ležala.
"Doma nie si. Tvoj otec by ma zabil... oprávnene." Ubezpečil som ju a následne som si z kabáta vytiahol jablko, ktoré som začal veselo konzumovať.
"Si u mňa. Teda .. v sídle klanu Akasuna o ktoré sa momentálne starám." Zamumlal som, keď už som mal v ústach asi štyry hlty jablka. Preto som trocha žužlal a moc mi rozumieť nebolo.
Phele
Phele

Počet príspevkov : 50
Join date : 02. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Vilka rodiny Akasuna Empty Re: Vilka rodiny Akasuna

Příspěvek pro Guest Wed 10 Apr - 6:51

"Nééé stačí!"
Zacpala jsem si uši když začal mluvit o kruzích pod očima a začala si v duchu zpívat abych na to nemyslela.
Pak jsem dala ruce zase pryč a vyčítavě se na něj koukla. Nechtěla jsem to slyšet, dneska se budu zrcadlu asi hooodně vyhýbat a někam se zavřu aby mě nikdo neviděl.
Když vytáhl jablko nadzvedla jsem obočí.
Co ještě vytáhne...nosí u sebe snad všechno ne?
Jakmile jsme se dozvěděla kde jsem začala jsem se až s uctivým pohledem rozhlížet.
Pááááni! Já jsem v sídle bývalé kage...ježiš nesmím na nic sáhnout.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vilka rodiny Akasuna Empty Re: Vilka rodiny Akasuna

Příspěvek pro Phele Thu 11 Apr - 15:43

Keď si zapchala uši, pokračoval som pochopiteľne v rozprávaní ďalej xD. Pomaly som konzumoval dokonca už aj stopku od jablka, čo pre mňa bolo niečo ako žuvačka.
"Taaaakže.. čo plánuješ spraviť teraz? Hm.. vyzerá to tak, že sa asi nechceš pozrieť na toto." Začal som sa druhý krát hrabať v kabáte a znova som sa o niečo priblížil. Behom sekundy som vytiahol príručné zrkadlo ktoré som jej vytasil priamo pred nos a s úškrnom som sledoval jej reakciu. Musela sa na seba pozrieť !! Proste by nestihla odvrátiť zrak.
Phele
Phele

Počet príspevkov : 50
Join date : 02. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Vilka rodiny Akasuna Empty Re: Vilka rodiny Akasuna

Příspěvek pro Guest Fri 19 Apr - 7:39

Sledovala jsem ho a podezřívavě přimhouřila oči když začal hrabat zase v tom svém kabátě! Když vytáhl zrcátko zasekla jsme se a pak vypískla.
Viděla jsem se! Pane bože!
Schovala jsem se pod peřinu a hodlala tam zůstat už celý svůj život...no vlastně ne, jen do té doby než budu vypadat zase normálně.
Po chvíli jsem ale vystřelila z postele a proběhla okolo kageho, musela jsem domů a tam se zamknout xD!
Teď mě čekal jen běh po vesnici aby mě nikdo neviděl.

-přesun-


Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vilka rodiny Akasuna Empty Re: Vilka rodiny Akasuna

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru