Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gats Hyuuga

+2
Shijin Hyuuga
Gats Hyuuga
6 posters

Goto down

Gats Hyuuga Empty Gats Hyuuga

Příspěvek pro Gats Hyuuga Thu 18 Oct - 19:24

Hádžem tu jeden obrázok na ktorom som včera pracoval. Má rovnakú veľkosť ako všetky obrázky na nsgoon, takže bude presne pasovať. Je to zatiaľ iba prototyp a pravdepodobne sa bude meniť, takže ak by ste ničo zmenili alebo doplnili, určite to napíšte a ja budem iba rád Smile .

Gats Hyuuga Konohansgoon
Gats Hyuuga
Gats Hyuuga

Počet príspevkov : 39
Join date : 30. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Gats Hyuuga Empty Re: Gats Hyuuga

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 18 Oct - 20:08

No... Sato, vesnice, se píše s jedním "t."
Grafika není moje silná stránka, takže bych ji nerada příliš hodnotila, ale nelíbí se mi dvě věci. Barvy. (Černé okraje, když máme šedé pozadí, které buď na mobilu nejsou vidět skoro vůbec nebo na pc jsou vidět až moc a působí úplně jinak, než jak je stylizované záhlaví. A barva písma, které se příliš ke konožské rudé nehodí, ani k písmu v záhlaví.) A druhá věc, která mi trochu vadí, je fakt, že slova zasahují do obrázku stejné žluté barvy a trochu tak splývají.

Na druhou stranu je fajn, že ses do něčeho pustil, dal sis s tím práci a výběr Minata taky není špatná volba. Upřímně řečeno se mi ale víc líbí Ayushiho výtvory. Tvůj jde totiž, jak jsem řekla, mimo to, jak jsme doteď stylizovali Ns, třeba kvůli tomu písmu. To neznamená, že jsi něco udělal špatně, ale když se podíváš na font v záhlaví, musíš sám uznat, že to ne-e.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Gats Hyuuga Empty Re: Gats Hyuuga

Příspěvek pro Gats Hyuuga Thu 18 Oct - 20:37

Gats Hyuuga Konohansgoon2

Verzia #2 Very Happy

A nakoniec verzia 3. Určite spoločne nájdeme štýl, ktorý sa vám najviac páči Very Happy .

Gats Hyuuga Konohansgoon3
Gats Hyuuga
Gats Hyuuga

Počet príspevkov : 39
Join date : 30. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Gats Hyuuga Empty Re: Gats Hyuuga

Příspěvek pro Anonymní Fri 19 Oct - 11:07

Takže já vím sice nemám povolenou postavu a dalších milión věcí, ale stejně sem napíšu.
1. Styl okrajů ti ořezává obrázek a to není nikdy dobré, vypadá to pak, jako kdyby jsi si s tím nedal práci.

2. Minato vypadá moc světle a "divně" ořezaně. Kdyby jsi trochu vyladil jas a další krávovinky které se mi nechcou vypisovat vypadalo by to lépe. Potom jen vyhladit trochu okraje a zase, je to lepší.

3. Nápis "Konohagakure no Sato" by měl být přes jeden řádek, stylisticky to vypadá lépe a když to někomu na monitoru nevyšlo, tak by to scrollování kvůli "no Sato" mohlo vcelku zhoršit náladu.
Na konec, obrázky jsou pěkné, ale u v2 a v3 jde vidět že jsi jen upravil v1. Ano, vím co znamená upgrade, ale tohle je spíš na půl udělaný upgrade. Tak se na mě nezlob, pokud jsem se tě nějak dotkl, ale podle mne je lepší ti to říct teď a touhle formou než, aby se pak rozpoutala nějaká hádka. Smile
Pac a pusu :*
- Váš Senko

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Gats Hyuuga Empty Re: Gats Hyuuga

Příspěvek pro Gats Hyuuga Fri 19 Oct - 13:01

Gats Hyuuga Konohansgoon4
Gats Hyuuga
Gats Hyuuga

Počet príspevkov : 39
Join date : 30. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Gats Hyuuga Empty Re: Gats Hyuuga

Příspěvek pro Killunia Fri 19 Oct - 13:31

Nechci tě nijak urazit ani nic podobného, jen.... nelíbí se mi to. Minatův obličej bych posunula nahoru, aby bylo vidět co nejvíce z obličeje. Ayushiho (ve zmenšené verzi) se mi líbí teda mnohem víc. Gomene, ale jako člověku s trochou uměleckého citu se mi zdá kompozice obrázku docela... nepovedená. Kdybych mohla a měla PS a zkušenosti s grafikou, určitě bych ti ukázala, jak bych si to představovala já, ale jaksi nemůžu a neumím to. Umím pracovat s tužkou a papírem, ne s počítačem. Neměla bych ti do toho mluvit.
Jen jsem chtěla vyjádřit svůj názor.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Gats Hyuuga Empty Re: Gats Hyuuga

Příspěvek pro Anonymní Fri 19 Oct - 13:46

Nom, tak jsem tady, zjevně jsi mé poslední větě rozuměl ^^
Podle toho, jak jsi okecával mojí práci, jsem od tebe čekal MNOHEM, ale MNOHEM víc. Říkal jsi že jsem jenom nacpal do obrázku čáru s glow efektem. Ok, že jsi vynechal další X efektů ignoruju, ale zeptám se, co jsi na tom obrázku udělal jinak než já? Jenom tam nemáš čáru, ale tu jsi nahradil tím, že jsi tam nacpal glow efektu víc než dost.

Jop, Minato je dobrá volba, ale jednoduše si člověk musí rád hrát, aby ho dokázal zakomponovat do tmavého prostředí jako které jsi zvolil ty. Můj pocit z toho obrázku je především takový, že je moc napláclý na sebe, nemá v sobě prodyšnost, svoje místečko, takový ten jistý "komfort".

Ale musím říct, že od verze jedna to prošlo svým způsobem slušným upgradem, ale verze jedna ... Mám o ní svůj názor. Vysvětluju si to buď tak, že jsi to odflákl, neboj si měl vážně SAKRA BLBEJ den.
Dále souhlasím se vším co zde bylo řečeno, neber to jako útok, vyjádřil jsem svůj názor ^^ Cya ^^
M.Ú.P.S.: Příště si ale urážky na mojí osobu ohledně hájení nech ^^
M.Ú.P.S.2.: Neodpovídat, pokud se chceš na něco zeptat, vyříkat si: darixiis, skype určitě máš.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Gats Hyuuga Empty Re: Gats Hyuuga

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Fri 19 Oct - 17:46

A nyní k mému názoru... -.-"
Když okrájím Ayushiho komentář o oba dodatky a ofenzivní přístup (Žádné "flame war," prosím, tentokrát by to nekončilo jen napomenutím!), tak s ním souhlasím. Stejně tak s Killu. Vždyť to vidíš, Minatovu tvář jsi rozřízl v levém koutku úst! Chudák. Okraje se mi pořád nelíbí, i když barvy už jsou (řekněme) lepší. Dal jsi tam příliš vystouplých věcí a konečný dojem je přeplácaný.

Od první verze byla úprava až překvapivá, ale pořád se k tomu, jak je stylizované Ns, nehodí ani jedna pětina z celého obrázku. Vezmi si - rozličné okraje, písmo...

Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Gats Hyuuga Empty Re: Gats Hyuuga

Příspěvek pro Gats Hyuuga Fri 19 Oct - 18:55

Gats Hyuuga Konohansgoon

Mám strašne dobrú náladu. 5 Hodín mi nešiel na počítači internet, začínal som dostávať depky a konečne sa mi ho podarilo nahodiť. Ďakujem všetkým, ktorý tu napísali a úspešne sa nám podarilo z toho Prototypu niečo vytvoriť. Toto je konečná forma a i keď sa vám to k fóru nehodí, dúfam, že sa vám to aspoň páči.

Pre Shijin: Ak to budeš čítať, v tom obrázku sa mení Minato, Kakashi a Jiraiya. Viem že na mobiloch nefungujú gif obrázky, čo ma niekedy dosť štve Very Happy
Gats Hyuuga
Gats Hyuuga

Počet príspevkov : 39
Join date : 30. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Gats Hyuuga Empty Re: Gats Hyuuga

Příspěvek pro Anonymní Fri 19 Oct - 19:46

Tak ten poslední obrázek se mi vážně docela líbí ^^ už i obličej má Minato v rámci možností posunutý.. Před tím jsem byl stoprocentně rozhodnut pro Ayushiho, ale ted jsem už v rozpacích , dobrá práce ^^

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Gats Hyuuga Empty Re: Gats Hyuuga

Příspěvek pro Gats Hyuuga Fri 19 Oct - 19:52

Som rád, že ma pochválil mladý Minato Very Happy. Taký dobrý pocit z toho Very Happy. Ďakujem, že sa ti to páči Smile
Gats Hyuuga
Gats Hyuuga

Počet príspevkov : 39
Join date : 30. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Gats Hyuuga Empty Re: Gats Hyuuga

Příspěvek pro Shinobi Fri 19 Oct - 19:55

Taky se my to už líbí o hodně více ^^ Dobrá práce Smile
Nechával jsme hodnocení na ostatní a přidávám se teprve až teď xDD Hehe xD
Ale nejvíce se my líbí teda ten kakashi tam xDDD
Tedy, když je tam zrovna jeho obrázek xD Ten tam fakt sedí xD
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Gats Hyuuga Empty Re: Gats Hyuuga

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Fri 19 Oct - 20:02

Ta animace je geniální.
Vskutku. I tak se mi ale upřímně řečeno víc líbí Ayushiho práce, to ty okraje. Takové vystouplé věci, kterým u tohohle říkají "rámeček." Profesní deformace blogerky, knihovnice a pychopata v jedné osobě.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Gats Hyuuga Empty Re: Gats Hyuuga

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Fri 19 Oct - 20:14

Právě ty okraje se mě na tom skoro nejvíce líbí xDD
Vždy není dobré nechávat okraje volné nebo přecházet do ztracena xD
A co se týče ohledně zbarvení fóra, celkové gradiky, barvy písma i rozložení stránky, tak se to sem takhle orámovaný hodí a teď už je to i Designově sladěný xDD
- Profesní deformace IT oboru xDD (A možná to, že teď probíráme grafiku a sladěnost xD)
Podle grafické tabulky Karla Václava Klíče by byla sladěnost a trefnost hodnocena 8/10 XD
10 získává jen absolutní souhra, což bývá většinou u grafiky, jež byla tvořená pro všechno stejně zároveň, při tvoření celého díla XDD
Ale úžasný postup od toho prvního díla xDD
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Gats Hyuuga Empty Re: Gats Hyuuga

Příspěvek pro Gats Hyuuga Fri 19 Oct - 20:14

Arigatooo. Tie okraje sa mi práve že páčia Very Happy. Dal som si záležať, aby to budilo efekt nejakej obrazovky, v ktorej sa premieta taký obraštek. Je vidieť Shijin, tento krásny jav ľudskej fantázie, keď sa nikto nemôže zhodnúť na tom čo sa mu páči. "Každý sme iný." Jeden z mojich obľúbených výrokov. A nekrivdi si, určite nie si psychopat. Si najlepší hlavný admin na rpg text, akého som kedy poznal. Dokonca lepší ako ja Crying or Very sad
Gats Hyuuga
Gats Hyuuga

Počet príspevkov : 39
Join date : 30. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Gats Hyuuga Empty Re: Gats Hyuuga

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Sat 20 Oct - 2:16

Musím uznat že ten poslední Gif je vážně dobrý Smile....Předešlě se mi vůbec nelíbili přilo mi to příliš obyčejné a přeplácené prostě Designově to vážně nebylo moc pěkné a hlavně ani moc moderní Very Happy (Omlouvám se profesní deformace Umělce a magora na design Very Happy )......Ale ten Gif je vážně povedený ale stejně abych řekl pravdu se mi pořád líbí více Ayushiho návrh Smile je prostě čistší,designově je velmi dobrý a líbí se mi to že nemá ty okraje Smile není to stejné jako všude jinde Smile......Ale pořád si stojím za tím že kdyby jste vy dva spojili svoje práce a nápady dohromady vzniklo by z toho něco geniálního Wink a to by teprve byla pecka Smile takže pokud by jste mi chtěli udělat radost Very Happy což asi ne ale i tak to zkusím Very Happy promluvte si a zkuste něco dát dohromady Wink klidně vám s tím pomůžu jestli chcete sice neumím pracovat s programy a grafikou ale zase se vyznám v Designu a můžu vám to posoudit Wink
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Gats Hyuuga Empty Re: Gats Hyuuga

Příspěvek pro Gats Hyuuga Sat 20 Oct - 8:08

Zakončujem úpravu toho obrázku a hodím vám sem niečo z mojej tvorby. Boli to začiatky takých už trochu kvalitnejších efektov, na ktorých sa človek fakt narobí a veľmi mi pri tom pomohli tutoriály od Chchcheckit.com

Gats Hyuuga Gatsfireaurora

Nebol pri tom použitý ani jeden obrázok z internetu. Všetko je nakreslené...
Gats Hyuuga
Gats Hyuuga

Počet príspevkov : 39
Join date : 30. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Gats Hyuuga Empty Re: Gats Hyuuga

Příspěvek pro Anonymní Sat 20 Oct - 9:27

Tasuo, nebuď naivní, já už jsem na Gatse po jeho výrocích vůči mě tak radikálně změnil názor, že s ním nedokážu ani mluvit jako se sobě rovným, čehož sis určitě všiml. Jo, může bejt fajn a super, může bejt dobrej kamarád, ale u mě už to prostě nepůjde. Mě na mojí hrdosti totiž střelil do toho nejzranitelnějšího místa do jakého se mohl vůbec trefit a proto říkám narovinu, že mě by ke spolupráci s ním nedohnal ani Ježíšek, to by jsem šel radši někam do uranových dolů. I kdyby z náší spolupráce mělo vyjít perpetuum mobile, nemám jednoduše to srdce se takhle přemáhat ^^

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Gats Hyuuga Empty Re: Gats Hyuuga

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru