Gats Hyuuga [GENIN]

Goto down

Gats Hyuuga [GENIN]

Příspěvek pro Gats Hyuuga za Mon 1 Oct - 19:44

Gats Hyuuga

Hodnosť

Genin


Vek postavy

13 rokov


Narodenie

20.6


Pohlavie

Muž


Klan

Hyuuga


Kekkei Genkai

Byakugan (Biele oko)


Sensei

▄▄▄▄▄


Charakter

Gats Hyuuga nieje tak celkom obyčajný chlapec. Nikdy nepoznal svojich rodičov, no to na ňom nezanechalo žiadne veľké znaky. Mal totiž svojich priateľov s ktorými trávil väčšinu svojho času. Za svoju rodinu považuje celú Konohu, a položil by život za jej ochranu. Preto je jeho jediným snom stať sa silným a ochrániť všetkých svojich priateľov a Listovú vesnicu. Gats je veľmi inteligentný a dosahuje vysokých taktických schopností, no učenie mu nikdy nešlo. Je to melancholik, takže tichý, skromný, ale veľmi starostlivý a poriadkumilovný. Jeho kamarátske vzťahy sú veľmi silné a je dôverčivý, ale podozrievavý. Nemá žiadny extrémny talent a určite ho nemôžete považovať za génia klanu Hyuuga, ale jeho odhodlanie byť silnejší a tvrdohlavosť ho vedú k neustálemu tréningu.

ŽivotopisMalý Gats nikdy nepoznal svojich rodičov. Odkedy sa pamätá bol sám. Nikdy nepoznal rodičovskú lásku a to mu bolo veľmi ľúto. Začal chodiť von a skamarátil sa s ďalšími deťmi. Každý deň vstal ráno o deviatej a hneď išiel von, či už sa túlal po uliciach alebo sa hral s priateľmi. Občas ho k sebe pozvala suseda na šálku čaju a tak začal mať malý Gats konečne pocit, že vie čo je to rodičovská láska. V hlave mu ale vznikla myšlienka, že svojich rodičov nájde a bude s nimi žiť. Mladý a naivný v to začal dúfať a tešil sa na to, keď ich prvý krát spozná. Keď mal asi 4 roky, prišiel k nemu domov člen hlavnej rodiny, odviedol ho k hlave rodiny a čakal. O chvíľu k nemu prišiel samotný šéf hyuugov a povedal: "Ahoj ty si Gats? Prepáč mi, že som ťa takto vyrušil, ale potrebujem ťa na niečo dôležité." Pristúpil ku Gatsovy a začal robiť pečate. Potom mu priložil ruku na čelo a Gats začal kričať od bolesti. Trvalo to asi 2 sekundy a bolo to preč. "Prepáč mi to prosím ťa, ale musel som. Teraz môžeš ísť domov a oddychuj." Povedal nakoniec...

Neskôr začal chodiť do akadémie a medzi učiteľmi nebol veľmi obľúbený. Bol síce slušný a cez hodiny sedel ticho, no nikdy nič nevedel. Nedokázal sa naučiť tie zložité poučky ninjov, a vždy nejaké zabudol. Ale zato jeho inteligencia bola veľmi vysoká. To bolo jediné v čom bol perfektný. Jeho ninjutsu bolo priemerné, genjutsu podpriemerné a dokonca nijak zvlášť nevynikal ani v taijutsu, čo bolo od člena klanu Hyuuga veľmi nečakané. Na akadémii sa začali učiť o spise všetkých ninjov a občanov Konohy. Učili sa ako presne je zapísané každé meno človeka, ktorý vo svojom živote vstúpil do Listovej. Gats začal premýšľať nad tým, že svojích rodičov asi nikdy nenájde, pretože sú mrtvý...Tiež si začal uvedomovať, čo dokáže pečať vedľajšej rodiny, a cítil sa trochu menejcenný, ale vedel, že to je obyčajné pravidlo, ktoré ak bude dodržiavať bude v poriadku. Roky plynuli a Gats sa pomaly zlepšoval v taijutsu a ninjutsu. Vo svojich desiatich rokoch prestal pátrať po svojich rodičoch, a uvedomil si že jeho rodina je celá Konohagakure no satto. Stále bol však zvedavý, čo sa s nimi stalo.

Raz v jeden obyčajný deň išiel spolu so svojím kamarátom domov, a po ceste ich prepadli zlodeji. Gats si povedal, že keď sa už tak dlho učí v akadémii mohol by ich bez ťažkostí poraziť, ale to sa nestalo. Zlodeji boli príliš silný a ani vtedy, keď Gats zaútočil so svojím kamarátom ich neporazili. Zlodeji boli veľmi nahnevaný a škaredo ich zbili. Gats bol sám na seba dlho nahnevaný, že bol taký slabý a nedokázal ochrániť ani svojho kamaráta.

Začal trénovať oveľa častejšie a jeho prospech v škole sa rýchlo zlepšil. Síce teóriu stále neovládal. Začal konečne využívať svoje kekkei genkai a zlepšoval si juuken. Vo svojich dvanástich rokoch zmaturoval a jeho snom sa stalo ochrániť všetkých ľudí, ktorý mu sú drahý, aj keby mal kvôli tomu zapredať svoju dušu diablovi. Mal odhodlanie, ktoré je veľmi zriedkavé. A tak sa ohnivá vôľa zapálila v ďalšom kráľovi tohoto sveta ninjov. Je už len na ňom či svoj sen splní alebo nie.

Techniky

Kakuremino no Jutsu ( Technika neviditeľného plášťa )
Nawanuke no Jutsu ( Technika úteku z pút )
Kawarimi no Jutsu ( Technika náhrady )
Henge no Jutsu ( Technika premeny )
Bunshin no Jutsu ( Technika klonu )
Juuken ( Vznešená päsť )
Naposledy upravil Gats dne Fri 5 Oct - 14:59, celkově upraveno 2 krát
avatar
Gats Hyuuga

Počet príspevkov : 39
Join date : 30. 09. 12

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Gats Hyuuga [GENIN]

Příspěvek pro Shijin Hyuuga za Fri 5 Oct - 18:50

Krásné! Velmi se mi to líbí a velmi ráda ti to povolím.
Přihlašovací jméno si nemůžeš změnit sám, ale hned to udělám a přitom ti dám barvu a hodnost. Příjemnou hru Smile

_________________
avatar
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 23
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Zobrazit informace o autorovi Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Re: Gats Hyuuga [GENIN]

Příspěvek pro Gats Hyuuga za Sun 16 Dec - 20:36

Chcem ďalej hrať. Bol som trochu neaktívnejší, ale dúfam, že sa to zlepší.

_________________
Spoiler:
avatar
Gats Hyuuga

Počet príspevkov : 39
Join date : 30. 09. 12

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Gats Hyuuga [GENIN]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori za Tue 15 Jan - 19:19

Kvůli neaktivitě hráče přesunuto do neaktivních ...

_________________
Techniky:

Vybavení:
ZVN, katana, lékárnička, jedy, protijedy, shurikeny, kunaie, výbušné lístky, pečetě

Body schopností:
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 5
Genjutsu - 2
Inteligence - 4
Síla - 5
Rychlost - 5
Chakra - 5
Ruční pečetě - 3
Celkem - 34 body

Vzhled v Henge:

Kiyoko si dává za vinu současný stav vesnice a nechce, se ukazovat ani vlastním lidem, proto tak chodí skoro pořád, nikdo netuší, že to je právě jejich Tsuchikage.
avatar
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 23

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Gats Hyuuga [GENIN]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru