Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konferenční sál

+3
Ayame Takahashi
Mukotushi Ururu
Tatsuo Reigi
7 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Konferenční sál  Empty Konferenční sál

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Mon 15 Oct - 4:47

Konferenční sál je veliká kruhovitá místnost kde zasedají rady a probírají se různé strategie.V čele místnosti sedí Raikage a jeho poradce/zástupce a ostatní sedí naproti nim.
Konferenční sál  Kumoporadns
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Konferenční sál  Empty Re: Konferenční sál

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Mon 15 Oct - 16:13

Dorazil jsem do Konferenčního sálu ale byl jsem tu jediný."Hmmm to nám to dobře začíná."řekl jsem si potichu pro sebe a šel jsem si sednout ke stolu a uspořádat si papíry.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Konferenční sál  Empty Re: Konferenční sál

Příspěvek pro Mukotushi Ururu Mon 15 Oct - 16:18

Pred dverami chvíľu zastavil aby sa mohol vydýchať, no potom sa vzpriamil a otvoril dvere. Vošiel dnu rozhliadol sa po miestnosti, kde si všimol Raikageho. Kývol hlavou na pozdrav zamieril to rovno k sedadlu na ľavo do neho. Tam sa usadil do kresla a čakal spolu s Raikagem na ostatných.
Mukotushi Ururu
Mukotushi Ururu

Počet príspevkov : 357
Join date : 27. 12. 11
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: None

Návrat nahoru Goto down

Konferenční sál  Empty Re: Konferenční sál

Příspěvek pro Anonymní Mon 15 Oct - 17:01

Právě jsem šla kolem konferenčního sálu, když jsem uviděla, že tam vchází Jounin z Kumo * Dneska je nějaká konference ? ... možná ano ... měla bych se tam jít podívat. * Vešla jsem dovnitř, kde už seděl Raikage a nějaký Shinobi, pouklonila jsem se abych je pozdravila " Omlouvám se za spoždění Raikage-sama, ale nikdo mi neřekl, že je dneska konference " řekla jsem a cítila jsem se trochu trapně, protože podle jejich výrazů už čekají asi dlouho. Sedla jsem si vedle toho shinobiho a čekala jsem s nima.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Konferenční sál  Empty Re: Konferenční sál

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Mon 15 Oct - 17:05

Podíval jsem se na nově příchozí."Nevadí je to trochu na rychlo takže jsem počítal s tím že někdo bude mít zpoždění."za chvíli jsem ještě dodal."A jak že se vlastně jmenuješ?"Dneska se nikdo neumí představovat.Pomyslel jsem si.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Konferenční sál  Empty Re: Konferenční sál

Příspěvek pro Ayame Takahashi Mon 15 Oct - 17:12

Do místnosti přicuptala hnědobílá kočka se sněhově zbarvenýma tlapkama. Nejdřív dveřmi prostrčila malou hlavu a pak dovnitř proklouzla celá. Lehce vyskočila na stůl a posadila se na místo před židlí napravo od Raikageho. Obtočila si ocas kolem nohou a hlasitě zamňoukala, jako by kohokoli, kdo si jí ještě nevšiml, chtěla upozornit na svou pozornost.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Konferenční sál  Empty Re: Konferenční sál

Příspěvek pro Anonymní Mon 15 Oct - 17:13

" Moc se omlouvám Raikage-sama ... Jmenuji se Hiroko Rin " odpověděla jsem a cítila jsem se ještě víc trapně * Hiroko, Hiroko, Hiroko ... dneska není tvůj den * . " A jestli se můžu zeptat, proč se koná tato schůze ? ... Vidím, že tu jsou jenom Jouninové " .

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Konferenční sál  Empty Re: Konferenční sál

Příspěvek pro Sho Rin Mon 15 Oct - 17:14

Doběhl jsem k konferenční místnosti. " Omlouvám se za zpoždění Raikage - sama." Když jsem to dořekl přejel jsem pohledem po všech přítomných. " Hiroko je zde taky?" Pomyslel jsem, když jsem usedával do křesla v místnosti. " Zdravím " pronesl jsem k Mukutshushimu.
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Konferenční sál  Empty Re: Konferenční sál

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Mon 15 Oct - 17:17

Podíval jsem se na nově příchozí.Kočka mě ani nepřekvapila něco podobného jsem od Ayame čekal."Na tvoji otázku brzo dostaneš odpověď."řekl jsem Hiroko."A těší mě."usmál jsem se na ni aby se necítila tak nepříjemně.Potom jsem se podíval na Shoa."V pořádku někde se posaď."
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Konferenční sál  Empty Re: Konferenční sál

Příspěvek pro Mukotushi Ururu Mon 15 Oct - 17:19

,,Dobrý podvečer." Prešomral Mukotushi popod ruky, ktorými mal teraz podopretú tvár pred ústami s prstamy popletenými medzi sebou.
Mukotushi Ururu
Mukotushi Ururu

Počet príspevkov : 357
Join date : 27. 12. 11
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: None

Návrat nahoru Goto down

Konferenční sál  Empty Re: Konferenční sál

Příspěvek pro Ayame Takahashi Mon 15 Oct - 17:31

Chodbou se nesl klapot podpatků. Nezněl nijak uspěchaně, ale ani to nebylo procházkové tempo. Typické. Naprosto typické. Samozřejmě, že mi o tomhle setkání podají zprávu zrovna, když jsem s nimi venku, prolétlo mi hlavou.
Došla jsem ke dveřím a otevřela je. Ještě než jsem vstoupila, rychle jsme očima přelétla po místnosti. Poslední. Tolik k tomu, že se Shi nutně musela zastavit u Škorpióna.
„Zdravím,“ adresovala jsem všem v místnosti, a obdařile jsem je energickým úsměvem. Konečně jsem vstoupila dovnitř a než jsem za sebou zavřela dveře, vpustila jsem do místnosti i celou delegaci.
Zatímco jsem se vydala na své místo vedle Raikageho, ukázala jsem pravou rukou na místo vedle dveří. „Místo,“ rozkázala jsem a dva z mých společníků se uložili na zem, každý z jedné strany vchodu.
„Pardon. Zpráva o konferenci mě přepadla při venčení smečky,“ omluvně jsem se usmála, když jsem se posadila. Shi zaujala místo po mé pravici, zatímco sněžný leopard na druhé straně. Natáhla jsme se a vzala Kinjiki, která do té doby stále seděla na stole, do náručí.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Konferenční sál  Empty Re: Konferenční sál

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Mon 15 Oct - 17:38

"Konečně"usmál jsem se na Ayame. Potom jsem se postavil a podíval jsem se po všech přítomných."Takže tohle je naše první porada.Jelikož tu máme už i moji Zástupkyni Ayame a její raťafáky můžeme začít."Na chvíli jsem se odmlčel."Takže prvním bodem programu budou týmy.Dovolil jsem si vás rozdělit do týmů ve kterých budete trénovat a dělat mise."potom jsem počkal na reakce.
(Pořadí jak budeme psát bych udělal -Raikage,Ayame,Ururu,Sho,Hiroko doufám že všichni souhlasíte Smile )
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Konferenční sál  Empty Re: Konferenční sál

Příspěvek pro Ayame Takahashi Mon 15 Oct - 17:44

Shi se při uslyšení slova Raťafák trochu přikrčila a tiše zavrčela. Položila jsem jí ruku na hlavu. Tiše, napomenula jsem ji v duchu.
Na Tatsua jsem kývla. „Do toho,“ pobídla jsem ho s úsměvem. Docela jsem se těšila jestli a koho mi přiřadí. Vždy je dobré potrápit nějakou mladou krev.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Konferenční sál  Empty Re: Konferenční sál

Příspěvek pro Mukotushi Ururu Mon 15 Oct - 17:47

Hm. Tak tým, toho som sa obával. Po tom incidente, neviem, či budem schopný viesť ešte nejaký tým. Ak to tak však Raikage chce, určite vie čo robí. Premýšľal Mukotushi po tom ako Raikage započal našu nudnú debatu.
Mukotushi Ururu
Mukotushi Ururu

Počet príspevkov : 357
Join date : 27. 12. 11
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: None

Návrat nahoru Goto down

Konferenční sál  Empty Re: Konferenční sál

Příspěvek pro Sho Rin Mon 15 Oct - 17:53

Mlčky jsem seděl a čekal co bude dál. Zajímalo mě do jakého týmu bych mohl být přiřazen. Na to že bych sám vedl nějaký tým jsem se necítil. Určitě bych na to nebyl připravený, takže jsem počítal s tím, že budu k někomu přiřazen. Ještě víc než k komu budu přiřazen, mě zajímalo, s kým v týmu budu.
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Konferenční sál  Empty Re: Konferenční sál

Příspěvek pro Anonymní Mon 15 Oct - 18:01

" Tým no ... to bude zajímavé " pousmála jsem se. " Osobně mi to nevadí, ale záleží s kým budu" . " Takže všechno záleží jen na vás Raikage-sama " odpověděla jsem. * No nečakla jsem to ale nevadí * pomyslela jsem si a čekala až poví s kým budu v týmu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Konferenční sál  Empty Re: Konferenční sál

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Mon 15 Oct - 18:08

Byl jsem rád že všichni aspoň trochu projevili svůj názor."Dobrá takže první tým který se jmenuje Furasshu (Tým blesku) se bude skládat z následujících osob. Mukotushi Ururu,Sho Rin a Hiroko Rin s tím že velitelem tohoto týmu budu Ururu."podíval jsem se po jmenovaných a kývl potom jsem pokračoval."Druhý tým který se jmenuje Yuki (Tým sněhu) povede Ayame Takahashi a bude pod sebou zatím mít pouze Chuunina jménem Kensei. Potom pod tebe dám ještě další lidi."Podíval jsem se na Ayame a usmál se."A poslední tým který bych chtěl zmínit je tým s názvem Arashi (Bouře). Bude to můj tým a jeho členové jsou zatím neznámí ale časem to upřesním."uzavřel jsem složku ve které jsem měl rozepsané týmy."Takže jeden bod porady by jsme měli ukončený pokud chcete ještě chcete něco dodat než budeme pokračovat můžete teď."
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Konferenční sál  Empty Re: Konferenční sál

Příspěvek pro Ayame Takahashi Mon 15 Oct - 18:15

Na tváři se mi objevil spokojený výraz a i Shi zazářili oči, ačkoliv pravděpodobně z jiného důvodu, než mně.
„Není na škodu předat své schopnosti další generaci,“ zapředla jsem a na chvíli jsem se zatvářila až ďábelsky. Pak ale stejně zvítězil úsměv ještě posílený Shiinou reakci. „Konečně si budu mít s kým hrát!“ zvolala. Kdo ji znal, pravděpodobně si vybavil lov na jelena.
Nakonec jsem jenom kývla, že nic dalšího dodat nechci a klidně můžeme pokračovat.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Konferenční sál  Empty Re: Konferenční sál

Příspěvek pro Anonymní Mon 15 Oct - 18:20

* Mukotushi, Sho a já ... no to bude zajímavé * pomyslela jsem si. " Mám otázku, budou týmy nějak speciálně rozděleny ? ... Například útočný, obranný, výzvědný a tak podobně ? " zeptala jsem se velmi tázavým hlasem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Konferenční sál  Empty Re: Konferenční sál

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Mon 15 Oct - 18:27

Podíval jsem se na Hiroko."Dobrá otázka."pochválil jsme ji."Ano váš tým bude útočný.Co se týče týmu Ayame u toho se rozhodnu až bude kompletní.Ještě jsem vám zapomněl říct aby jste počítali s tím že možná pod sebe časem dostanete každý ještě tým složený z Geninu ale o tom vás budu informovat až nadejde ta chvíle."usmál jsem se a čekal jsem na názory ostatních.
(A pořadí je ta tam Very Happy )
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Konferenční sál  Empty Re: Konferenční sál

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Mon 15 Oct - 18:56

Chvíli jsem čekal jestli se ještě někdo nějak vyjádří ale jelikož jsme neměli moc času pokračoval jsem dál."Takže další bod na programu je Iwagakure a její festival který pořádá 3. Listopadu.Byl bych velmi rád kdyby jste se všichni zúčastnili.Mohlo by to zlepšit vztahy mezi Iwou a Kumo a také kdyby se náhodou něco stalo.Já osobně tam pojedu s celou svojí rodinou takže doufám že to bude pro nás všechny velká zábava."Tak to by bylo o Iwě a teď to hlavní."A díky Iwě jsem také dostal nápad já.Mohli by jsme uspořádat souboje v aréně na které by jsme pozvali všechny vesnice a mohl by se účastnit kdokoli.Co na to říkáte?Prohloubilo by to naše vztahy s ostatními vesnicemi."Jakmile jsem řekl všechno co jsem chtěl posadil jsem se a poslouchal co mi k tomu řeknou.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Konferenční sál  Empty Re: Konferenční sál

Příspěvek pro Ayame Takahashi Mon 15 Oct - 19:04

Shi se nespokojeně zavrtěla. Už tu bylo ticho nějak dlouho. Několikrát škubla ocasem a ošila se. „Uklidni se,“ napomenula jsem ji. „Je tu nudáá!“ zaprotestovala. Na chvíli na mě upřela svoje azurové oči, než se zase začala rozhlížet po místnosti. „Chováš se jako malá,“ uvědomila jsem ji a prohrábla srst Kinjiki, která mi teď ležela na klíně a tiše předla. „To teda nene!“ zvolala nespokojeně a nakrčila čumák. „A přesně takhle by odpovědělo pětileté dítě,“ odpověděla jsem pobaveně.
Pak se Tatsuo konečně přesunul k dalšímu bodu. „Festival? Jako ohňostroje, hry, hudba a masky?“ začala tygřice zprvu rozjařeně, ale postupně její nadšení opadávalo. „Masky...“ zopakovala s tichým zavrčením.
Povzdechla jsem si. „Rádi se zúčastníme,“ odpověděla jsem raději a usmála jsem se. Pak jsem se zamyslela nad souboji. „Je to dobrý nápad. Bude tu sice spoustu práce a rizik, ale to půjde,“ vyslovila jsem nakonec svůj názor, než jsem se znovu odmlčela.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Konferenční sál  Empty Re: Konferenční sál

Příspěvek pro Mukotushi Ururu Mon 15 Oct - 19:10

Táto informácia ho celkom zaujala. Hlavne tá druhá polovica. Konečne by si mohol dobre zabojovať aj s inými shinobi bez toho, že by ich musel zabíjať, alebo niečo podobné. ,,Určite sa toho festival zúčastníme, o to sa nebojte. Ale tá druhá správa sa mi celkom pozdáva. Urobilo by to dobré meno nielen pre vesnicu, ale aj pre ostatné dediny z okolia." Prehovoril, naznačujúc, tak obrovskú radosť z toho, že sa Kumo možno znova raz dostane k tým vesniciam, o ktorých si ľudia rozprávali s obdivom.
Mukotushi Ururu
Mukotushi Ururu

Počet príspevkov : 357
Join date : 27. 12. 11
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: None

Návrat nahoru Goto down

Konferenční sál  Empty Re: Konferenční sál

Příspěvek pro Sho Rin Mon 15 Oct - 19:26

Přikývl jsem. " Ty souboje v Aréně jsou perfektní ... a ten festival by šel podle mne z kousnout taky." Odpověděl jsem, zírajíc si na ruce, které jsem měl položené na stole. "Ta aréna by byla schopna udělat dobré jméno Kumo a i Raikagemu ... tu arénu musíme pořádat." Pomyslel jsem si a přejel pohledem na Hiroko.
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Konferenční sál  Empty Re: Konferenční sál

Příspěvek pro Anonymní Mon 15 Oct - 19:30

" Toho festivalu se zůčastníme to je jasné " , " A ty souboje to je dobrý nápad. Ale bylo by dobré kdyby se už dohodlo datum, aby se to všechno stihlo připravit a dohodnout " navrhla jsem a čekala co na to poví. * Tahle konference se už možna trochu protahuje * nenápadně jsem si povzdechla.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Konferenční sál  Empty Re: Konferenční sál

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru