Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo klanu Namikaze

+7
Hiroshi Senju
Kaori Senju
Yoshio Yamanaka
Kiwi Namikaze
Daiki Ayme
Satsuki Aizawa
Raiken Namikaze
11 posters

Strana 12 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Goto down

Sídlo klanu Namikaze - Stránka 12 Empty Sídlo klanu Namikaze

Příspěvek pro Raiken Namikaze Fri 21 Sep - 21:46

First topic message reminder :

Spoiler:
Sídlo klanu Namikaze sa nachádza hneď na začiatku ulice.
Dom ma veľkú záhradu, ktorá je obklopená jazierkom.
To slúži napríklad na trénovanie, alebo dokonca aj na kúpanie.
Spoiler:
Ako prvá izba, do ktorej vkročíte je obývačka, z ktorej
sa dá dostať do každej ostatnej miestnosti ako kuchyňa,
izba, kúpeľňa a pod.
Spoiler:
Dom je tiež zariadený malým balkónom,
z ktorého je krásny výhľad na väčšinu časti Konohy.
Spoiler:
A dostávame sa k izbe Raikena, v ktorej slovo ako
"poriadok" je na poslednom mieste. V tejto izbe je,
možné nájsť rôzne staré časopisy, prázdne zvitky
a všetky takéto blbosti. Sám Raiken sa tu občas
nevyzná, a často tu niečo stratí.
Spoiler:
A na samom konci tu máme ešte jedného malého
obyvateľa domu. Tým je malé mača menom Limo,
ktoré Raikenovi robieva spoločnosť v čase, keď je
doma. Je dosť vymýšľavé, a tiež hravé. Hostí sa
samozrejme bojí, no na milú spoločnosť si ľahko zvyká.
Spoiler:
Najtajnejšia miestnosť sa nachádza na hornom
poschodí, v posledných dverách. Na mrežiach,
ktoré predstavujú okno visí na šnúre bleskový
kunai, ktorý slúži Raikenovi ako záchrana v núdzi.
Takže sa sem môže podľa potreby kedykoľvek
objaviť vďaka Hiraishinu, a môže sa tak zachrániť.
Spoiler:
Takže, ďalšia z niekoľkých miestností domu je izba,
v ktorej býva Kiwi. Je pomerne veľká, a zaplnená
vecami jej "majiteľky". Prístup je pre všetkých
zakázaný, a vstúpiť smú len tí, ktorím to ona povolila! xD


Naposledy upravil Raiken Namikaze dne Sun 6 Jan - 23:23, celkově upraveno 4 krát
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down


Sídlo klanu Namikaze - Stránka 12 Empty Re: Sídlo klanu Namikaze

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sun 12 May - 15:28

Už som iba pokýval hlavou na súhlas, a nešiel som sa ani vlastne vyjadriť. Tentoraz to ale nebolo z toho, žeby som mal tú zlú náladu alebo niečo. Tentoraz som iba nevedel ako reagovať, tak som radšej len prikývol. Následne som si spomenul na predošlé raňajky, ktoré si neužila ani Yo a ani ja, nie po tej správe.
Um, donesiem niečo pod zub? Potichu som sa spýtal. Pritom som ešte aj prstom behal v jej vlasoch, a s jedným podvihnutým kútikom pier som si vytváral opäť malý úsmev. Snažil som sa zabudnúť, nemyslieť na to a radšej sa teda venovať jej. Horšie to bude, keď odíde späť do Suny... ale vlastne, nato som mal tiež jeden liek!
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Namikaze - Stránka 12 Empty Re: Sídlo klanu Namikaze

Příspěvek pro Yoko Ayme Sun 12 May - 17:17

Po jeho podotknutí o tom, že přinese něco na zub, mi zakručelo v žaludku. Né, že bych vůbec neměla smůlu na to, že se to ždycky stane ve chvíli, kdy se mi na to někdo zeptá. Musím potom vypadat jako žrout, a jednou pak sním i Raikena. Protočila jsem nad sebou očima, vyhoupla se do sedu a pak jen přikývla.
"Pokud budeš.. pokud teda chceš, něco bych si dala.." Pousmála jsem se a přikývla. Potom si prohrábla blonďaté vlasy, promnula oči a už se ani nepokoušela zkulturnit, když už mě viděl po ránu, tak už to horší být nemůže. Ale to mi bylo vcelku fuk.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Namikaze - Stránka 12 Empty Re: Sídlo klanu Namikaze

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sun 12 May - 18:06

Hneď som tu. Pošepkal som, načo som sa dvihol do sedu a rovno som sa aj prebleskol do kuchyne. Yoko mi nepripadala hrozne nikdy, mohla byť aj strapatá ako chcela, mohla byť ospalá ako chcela, neupravená. Pre mňa už bola aj tak stále ta najkrásnejšia! A dokonca občas vyzerala, ráno, dosť roztomilo! No ale teraz som sa musel venovať jedlu. Niečo som opäť pripravil, také ľahšie, pohádzal som to na tácku a znova som sa vrátil Hiraishinom do izby. Tácku som jej hneď položil na nohy, a posadil som sa k nej.
Mno, dobrú chuť. Pousmial som sa, oprúc sa rukami o posteľ. Hodlal som si tiež dať, ale najprv som si ju chcel obzrieť... neviem síce prečo, asi len tak.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Namikaze - Stránka 12 Empty Re: Sídlo klanu Namikaze

Příspěvek pro Yoko Ayme Sun 12 May - 18:13

Mezitím, než přišel, jsem chvíli zamyšleně hleděla do zdi. Nechtělo se mi to říkat, ale.. Čas vrátit se do Suny se blížil, byl to můj domov, měla jsem tam své nejbližší, ale tady taky. Tok mých myšlenek přerušil až Raiken, který tu byl vážně dost rychle, ale na to jsem si pomalu zvykala, měl ty hiraishin kunaie skoro všude!
"Jééé, děkuju!" Podotkla jsem, znovu se mi dětinsky rozzářila očka a s chutí jsem se pustila do toho. Po chvilce jsem se zarazila, v hůlkách jsem zrovna svírala papriku a zarazila se.
"Etto.. ty nebudeš?" Otočila jsem se na něj, jen mě pozoroval, čímž jsem se trochu ošila a znovu si poupravila pramínky vlasů, bylo na mě snad něco divně? No, podívala jsem se na talíř.. Tímhle tempem mu to totiž celé sním, nemám ponětí proč, ale.. měla jsem nějak extra velkou chuť k jídlu! Což rozhodně nebylo zlé, pro mě.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Namikaze - Stránka 12 Empty Re: Sídlo klanu Namikaze

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sun 12 May - 18:57

Kukol som sa na jedlo, potom na ňu, jedlo, na ňu, a zase na jedlo. Rozhodoval som sa, či si dám teraz, alebo ešte nejakú chvíľu počkám. Ale riskoval som, že by to všetko spapala, a mne by nič neostalo. Tak som nakoniec do ruky uchopil niečo z tej tácky, a hodil som si to do úst.
Umm, ak by si chcela, mohol by som objednať aj niečo lepšie. Z tohto veľmi nevyžijeme. Trošku pobavene som podotkol, toto boli skôr raňajky, takže ľahšie jedlo, čiže to chcelo aj niečo lepšie! Teda, ak by chcela ona. Ja som teraz vedel vydržať...
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Namikaze - Stránka 12 Empty Re: Sídlo klanu Namikaze

Příspěvek pro Yoko Ayme Sun 12 May - 19:47

Byla jsem ráda, že si také konečně něco vzal! Už jsem si myslela, že tu bude o hladu, tímhle tempem z něj bude jen kost a kůže, tseh! Nad jeho otázkou jsem krátce popřemýšlela.
"Objednat? Umm, mě je to jedno. Což mi připomíná.. Nevadí ti sedět tady doma? Jakože se projít nebo zatrénovat..Víš, nemusíš tu se mnou být, jestli mát nějaké jiné věci na práci, tak ti nebráním.. a .." Nějak jsem se do toho zamotala, tak jsem to nakonec ještě nějak se pokusila napravit poloúsměvem a nevinným výrazem ve tváři.
"Ale jak chceš.." Podotkla jsem potom, odložila tác stranou, přisunula se k němu a zády se o něj zapřela. Nějak jsem čekala, že mi odpoví!
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Namikaze - Stránka 12 Empty Re: Sídlo klanu Namikaze

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sun 12 May - 19:57

No, ak chceš, tak na nejaké prechádzky môžme ísť. Pousmial som sa, hodlal som začať aj s tréningom, ale na to som tu mal aj našu vlastnú trénovaciu miestnosť, takže to by som taktiež ďaleko asi nešiel. Ale vyhovovalo mi aj ostávať doma, nikam nechodiť, a takto si predlžovať to svoje voľno. A po tej udalosti som na to mal aj právo! Nejakú misiu by som totiž ešte rozhodne nezvládol na 100%. Chvíľu som ešte potom sledoval, ako odkladá tácku, a následne akoby inštinktívne som ju hneď objal, keď sa o mňa oprela. Hlavu som jej položil na rameno, a len tak som jej fúkol na krk.
Chce to ale nejakú činnosť, telku sme už kukali, aj variť sme už stihli... nenapadá ťa niečo? Pošepky som sa spýtal, chcel som pravdaže niečo robiť, aby som nemusel myslieť furt a stále na Naa, a pri niečom by to šlo určite ľahšie. Takto by to zas bolo naopak, nič nerobiť a len sa zamýšľať.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Namikaze - Stránka 12 Empty Re: Sídlo klanu Namikaze

Příspěvek pro Yoko Ayme Sun 12 May - 20:10

"Haai, předtím než.. než no.." Nějak mi to nešlo přes rty, nechtěla jsem na to ani myslet, ale jednou to stejně jít ven muselo.
"..než odejdu, chci se jít podívat na monumenty. Je to v Konoze, teď už včetně vašeho domku, moje nejoblíbenější místo" Pousmála jsem se, čímž by slíbil, že se tam někdy vydáme! Potom se zeptal, co mě napadá. Natáhla jsem nohy před sebe a zamyslela se.
"Heeh, moc věcí mě nenapadá. Jedině teda nějaký ten menší trénink, potřebuju se trošku protáhnout a taky někomu nakopat zadek.." Tichá výzva a provokace? Ale pochopila bych, kdyby nechtěl.
"Ale nikdy se nic nedělá bez odměny. Chtělo by to.. masáž.. Co chceš jako odměnu ty?" Zeptala jsem se ho, zatímco jen pootočila hlavu a rty se mu otřela o tvář, potom se pousmála.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Namikaze - Stránka 12 Empty Re: Sídlo klanu Namikaze

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sun 12 May - 20:24

Keď sa rozhovorila o tom, že chce pozrieť monumenty ešte pred odchodom, som na chvíľu stiahol úsmev. Na ten deň som sa teda fakt netešil, vlastne, stále som mal ten nápad! A predovšetkým som si začínal uvedomovať, že keby nemám Hiraishin, tak by som bol čoskoro véééľmi nešťastný.
Takže monumenty? Platí. Znova som sa teda pousmial, tiež som ich mal rád, a opäť, dostať sa tam som dokázal aj v tomto momente. Potom tak nepriamo navrhla tréning, alebo skôr tréningový boj. Opäť raz mi vyšiel úsmev.
Skúsiť to môžme. Pošepkal som, trochu viac ju stisnúc v objatí. Následne som sa musel zapremýšľať o odmene, masáž som jej pokojne mohol spraviť aj teraz, ale keď to chce ako odmenu... xD Chvíľku som rozmýšľal, až ma nakoniec nič nenapadlo, tak som sa teda rozhodol pre kompromis.
Odmenu nechám na tebe, mňa totiž nič nenapadá. Pošepkal som jej do uška, do ktorého som ju ešte jemne kusol, aby som zistil, či na to nebude reagovať nejako... "výnimočne".
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Namikaze - Stránka 12 Empty Re: Sídlo klanu Namikaze

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Sun 12 May - 21:56

Dopadla som v podzemí sídla tohto klanu, priamo na cvičné priestory ktoré som pred tým označila mojou značkou. V rukách som zvierala Arisu no vedela som si živo predstaviť, čo sa bude diať teraz. Tu to však už bolo len na mne. Raiken ma počuť nemohol páč to tu bolo zvukotesné a tak bolo dosť možné, že ma tu Arisu zabije. Bola som s tým však zmierená. Aj tak sa mi priečial myšlienka, že by ju mal znova niekto zapečatiť. Muselo to ísť aj iným spôsobom. Rýchlo som uskočila na asi dva kroky od Arisu a stála som pripravená obraňovať sa. Vlastne som si ešte aj pripravila pečate. Všade po stenách boli rozvešané ako bratrancove, tak aj moje bleskové kunaie, takže by mi nerobilo problém vyhnúť sa jej frontálnemu útoku, ktorý by som stihla zaregistrovať. Pocítila som, ako mi po bruchu steká krv.. takźe ma predsa len zasiaha. Muselo to byť vtedy, keď som si ju k sebe pritiahla. Porezala ma na rebrách no moc mi to neprekážalo, aj tak som pripomínala múmiu.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Namikaze - Stránka 12 Empty Re: Sídlo klanu Namikaze

Příspěvek pro Arisu Otoginokuni Sun 12 May - 22:04

Arisu

Oběť číslo dvě. Sekla jsem jí po krku. Nezajímalo mě nic jiného. Ale to už stačí! Křičela jsem v duchu. Ona není soupeř! Z očí steklo pár slz čímž rozmazali krev která pod nimi byla. Ale já dál útočila.
Arisu Otoginokuni
Arisu Otoginokuni

Počet príspevkov : 440
Join date : 01. 03. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Namikaze - Stránka 12 Empty Re: Sídlo klanu Namikaze

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Sun 12 May - 22:13

Bolo to z nej cítiť. Cítiť jej chuť zabíjať, ten úmysel, niekoho podrezať. Už len z jej jednoduchého no smrtiaceho útoku. Zastavila som ho clekom jednoduchým spôsobom, aj keď som mala na mále. Nastavila som jej do rany ďalśí z mojich kunaiov no nezastavila som ju silou, len som jej čepeľ nechala skĺznuť nad moju hlavu, čím som sa sama vlastne moc neobmedzila v pohybe. Nezaútočila som však. Mohla pocítiť len moje ruky okolo jej ramien. Nebolo to však žiadne škrtenie či drvenie alebo prehodenie za seba o zem. Objala som ju.
"Pšššt.. nie si tu sama, Arisu-chan." Pošepla som. Krvácala som znova na viacerých miestach no nie z jej útokov. Ak to takto bude pokračovať ďalej, tie rany sa mi nikdy nezahoja. Prebehlo mi hlavou a dúfala som, že to zaberie. Tak či tak som tent osúboj nemohla vyhrať. Buť ju upokojím, alebo ma rozseká na kúsky.. príjemné vyhliadky.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Namikaze - Stránka 12 Empty Re: Sídlo klanu Namikaze

Příspěvek pro Arisu Otoginokuni Mon 13 May - 11:18

Arisu

Nejprve schytala Kiwi velkou ránu pěstí do žaludku a poté jsem jí obejmula. Pomalu ale jistě ze mě slézala Hysterie až byla nakonec pryč. Poté jsem se složila na zem. Je to paralíza která jí následuje. Z očí mi tekli slzy.
Arisu Otoginokuni
Arisu Otoginokuni

Počet príspevkov : 440
Join date : 01. 03. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Namikaze - Stránka 12 Empty Re: Sídlo klanu Namikaze

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Mon 13 May - 17:35

Zvraśtila som čelo a musela som sa zakusnúť do pery, aby som zo seba nevydala po tom jej údere do brucha ani hláska. Nakoniec to však na moje prekvapenie zabralo. Ako sa zložila na zem, len som si k nej rýchlo čupla a s menšou známkou námahy, ktorú som sa vśak rozhodla ignorovať, som ju zobrala na ruky. Neniesla sa mi práve ľahko no nejakým spôsobom sa mi to podarilo. Pomaly som ju zaniesla až do obývačky, kde som ju len položila na posteľ a sadla som si k nej. Zotrela som jej z očí slzy a mierne som sa pousmiala.
"Oi oi.. takej peknej dáme nesluší keď jej po tvári tečú slzy." Šepla som povzbudivo, zatiaľ čo som si skontrolovala moje zranenia. Niektoré sa otvorili.. hlavne na bruchu. Nechala som ich však tak. Zaviazané boli dobre a to že ma Yo-chii zabije... už bola druhá vec.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Namikaze - Stránka 12 Empty Re: Sídlo klanu Namikaze

Příspěvek pro Yoko Ayme Mon 13 May - 18:58

Potěšila mě zpráva o monumentech i o souhlasu s tréninkem. Stejně jsem věděla, že nebude dlouhý, protože s tím, jak je rychlý, nemám šanci ho porazit a navíc mu ještě nedokážu ublížit, co mě to zase napadlo. Aspoň to bude vtipné!
Nakonec jsem se mu pomalu, ačkoliv jsem nechtěla, vykroutila z objetí a postavila se.
"Ne, že by tvé tričko nebylo pohodlné.." Otočila jsme se, hrábla po svých věcech a převlékla se, načež jsem se potom otočila a podala mu tričko.
"Ale asi nebude na trénink a nechci si ho poničit, takže mi ho uschovej, ještě ho budu chtít.." Mrkla jsem na něj a potom se trošku protáhla.
"Tak.. ehm, nějak nevím, kde to je, jestli někam půjdem, nebo tu máš tréninkovou místnosti.." Podrbala jsem se ve vlasech a nevinně se usmála, což jsem dělala pokaždé, když jsem sii nebyla jistá nebo něco nevěděla.

Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Namikaze - Stránka 12 Empty Re: Sídlo klanu Namikaze

Příspěvek pro Raiken Namikaze Mon 13 May - 19:12

Nakoniec sa postavila, prezliekla a podala mi naspäť tričko. Trošku pobavene som ho prevzal, načo som ho hneď poskladal a uložil na kraj postele. Ešte som sa musel prezliecť ja, v tomto by sa mi dobre nebojovalo. Dal som si na seba len modré tričko aj s nohavicami, vzal som si jednu kapsu s kunaimi a ostatným vybavením, a otočil som sa k nej.
Neboj, tričko tu na teba počká. Tak... vlastne tá naša tréningová miestnosť nieje veľmi na boje vhodná, takže zvolíme cvičisko. Potom môžme ísť na tie monumenty. Žmurkol som na ňu jedným okom, pobozkal som ju na líce a hneď som ju vzal Hiraishinom preč z domu. A to čo sa vlastne dialo dole, som teda fakt ani netušil.
Presun
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Namikaze - Stránka 12 Empty Re: Sídlo klanu Namikaze

Příspěvek pro Arisu Otoginokuni Tue 14 May - 15:48

Arisu

Ležela jsem bez hnutí a jen něco brblala. Slzy stále tekli a rozmazávali krev na mém obličeji. Nevěděla jsem ani na co myslet. Bylo mi prostě horzně. Opět jsem někomu nechtěně ublížila.
Arisu Otoginokuni
Arisu Otoginokuni

Počet príspevkov : 440
Join date : 01. 03. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Namikaze - Stránka 12 Empty Re: Sídlo klanu Namikaze

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 12 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru