Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo klanu Namikaze

+7
Hiroshi Senju
Kaori Senju
Yoshio Yamanaka
Kiwi Namikaze
Daiki Ayme
Satsuki Aizawa
Raiken Namikaze
11 posters

Strana 1 z 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Goto down

Sídlo klanu Namikaze Empty Sídlo klanu Namikaze

Příspěvek pro Raiken Namikaze Fri 21 Sep - 21:46

Spoiler:
Sídlo klanu Namikaze sa nachádza hneď na začiatku ulice.
Dom ma veľkú záhradu, ktorá je obklopená jazierkom.
To slúži napríklad na trénovanie, alebo dokonca aj na kúpanie.
Spoiler:
Ako prvá izba, do ktorej vkročíte je obývačka, z ktorej
sa dá dostať do každej ostatnej miestnosti ako kuchyňa,
izba, kúpeľňa a pod.
Spoiler:
Dom je tiež zariadený malým balkónom,
z ktorého je krásny výhľad na väčšinu časti Konohy.
Spoiler:
A dostávame sa k izbe Raikena, v ktorej slovo ako
"poriadok" je na poslednom mieste. V tejto izbe je,
možné nájsť rôzne staré časopisy, prázdne zvitky
a všetky takéto blbosti. Sám Raiken sa tu občas
nevyzná, a často tu niečo stratí.
Spoiler:
A na samom konci tu máme ešte jedného malého
obyvateľa domu. Tým je malé mača menom Limo,
ktoré Raikenovi robieva spoločnosť v čase, keď je
doma. Je dosť vymýšľavé, a tiež hravé. Hostí sa
samozrejme bojí, no na milú spoločnosť si ľahko zvyká.
Spoiler:
Najtajnejšia miestnosť sa nachádza na hornom
poschodí, v posledných dverách. Na mrežiach,
ktoré predstavujú okno visí na šnúre bleskový
kunai, ktorý slúži Raikenovi ako záchrana v núdzi.
Takže sa sem môže podľa potreby kedykoľvek
objaviť vďaka Hiraishinu, a môže sa tak zachrániť.
Spoiler:
Takže, ďalšia z niekoľkých miestností domu je izba,
v ktorej býva Kiwi. Je pomerne veľká, a zaplnená
vecami jej "majiteľky". Prístup je pre všetkých
zakázaný, a vstúpiť smú len tí, ktorím to ona povolila! xD


Naposledy upravil Raiken Namikaze dne Sun 6 Jan - 23:23, celkově upraveno 4 krát
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Namikaze Empty Re: Sídlo klanu Namikaze

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sun 14 Oct - 18:32

Objavil som sa v tajomnej, tmavej miestnosti, do ktorej prenikalo iba slabé svetlo cez strešné okno. V miestnosti som našiel hneď kapsy s bleskovými kunaimi. Vzal som si dve, ktoré som si pripäl k pásu pod plášť, a ešte som nejaký len tak pozeral do tmy, a zhlboka dýchal, než som opäť spravil jednoduchú pečať, a odrazu som zmizol preč.
Presun
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Namikaze Empty Re: Sídlo klanu Namikaze

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sun 14 Oct - 20:41

Objavil som sa znovu v tmavej miestnosti, s Naom v náručí. Vyšiel som do chodby, nohou som zavrel za sebou dvere, a mieril som na prízemie. Prešiel som do svojej izby, kde som Naa položil do postele. Nikam nechoď, teraz si musíš oddýchnuť. Povedal som mu, s vážnosťou v hlase. Keď už bol na posteli, prešiel som k stolíku, kde som položil jeden bleskový kunai, aby som sem mohol hocikedy prísť, pre istotu žeby sa niečo dialo. To ale nebolo všetko, čo som mal v pláne. Keďže Naovi sa nedalo tak ľahko dôverovať, že ostane na jednom mieste, potreboval som mu tu nechať dozor. Kusol som si do prstu, z ktorého vytieklo trochu krvi. Ňou som si potrel jednu ruku, zložil som pečate, a onú ruku som priložil na zem. Kuchiyose no Jutsu. Predo mnou sa trochu zadymilo, a keď sa rozplynul, zabodli sa na mňa dve oči. Takže čo to bude tentoraz? Spýtal sa rys, ktorý sedel predo mnou. Chcem aby si ho tu postrážil. Skús ho tu zdržať, až kým nebude vo svojej forme. Povedal som, pričom som ukázal na Naa. Rys ~ Bee, prikývol a posadil sa niekam vedľa postele. Myslím, že tu už potrebný niesom. Povedal som pokojne, načo som sa z domu vyparil naspäť k Hokage.
Presun
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Namikaze Empty Re: Sídlo klanu Namikaze

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Mon 15 Oct - 16:03

Najít sídlo klanu Namikaze zase takový problém nebyl. Vzhledem k tomu, že Konohu jsem znala nazpaměť a navíc, sídlo se nacházelo hned na začátku ulice, přehlédl by to asi jen slepec. Zastavila jsem se před brankou a porozhlédla se. Přece jen, takhle někomu lézt do baráku bylo fakt divný, a mě to přišlo navíc děsně blbé, ale co, teď na tohle fakt čas nebyl.
Přesto jsem jen opatrně otevřela dveře a vešla dovnitř. Celé sídlo zelo prázdnotou, bylo tak tiché, tak opuštěné.. Nebo alespoň takhle na mě zezačátku působilo, trochu strašidelně.
Procházela jsem jednotlivými místnostmi, jen je přejela pohledem, nebyla jsem tu od toho, abych zkoumala něčí sídlo, i když svou krásou a majestátností mě uchvátilo, uchvátilo by každého, to náš domek byl sotva polovina tohohle. Z mého krátce zasněného výrazu mě ale něco vyrušilo. Zvuk tichých krůčků těsně za mnou.
He?

Zavrtěla jsem hlavou, nejspíš jsem byla paranoidní, když v tom jsem zaslechla kroky za sebou, jen tichoučké, nikoho jsem neviděla, tak jsem se to rozhodla neřešit, chtěla pokračovat dál v pátrání, když v tom se mi něco připletlo pod nohy a já se uprostřed chodby rozplácla až to zadunělo. Přičemž jsem sebou stačila vzít i stolek na kterém byla jakási váza a já jí tak tak zachránila před roztřískáním. Ještě platit nějakou vázu z Dynastie Ming, to by mi tak scházelo!
Vázu jsem položila vedle sebe a vyhoupla se do sedu. V tom jsem před sebou zahlédla malinkou roztomilou kočičku, jak mě pozorovala zlatýma kukadlama, stejnýma, jako jsem měla já. Krátce jsem se usmála a zavrtěla hlavou.
Vyděsila mě kočka, jsem fakt pitomá.
Vynadala jsem si v duchu, chtěla kočičku pohladit, no ucukla a ztratila se zase kdesi ve stínech domu. Tak jsem se vyhoupla na nohy, protřela si bolavý krk a naraženou zadnici, pak toho nechala a vydala se hledat to pako blonďatý, no já měla co říkat.
Prohledání sídla mi zabralo celkem čas, než jsem v přízemí narazila na jeden pokoj. Chvíli jsem počkala, než, slušnost mi nedala, prostě jsem musela zaklepat, i když jsem byla upozorňována jak na to, že Nao spí, tak na to, že se nemám vyděsit té číči, no, já jsem holt ta hlava děravá a jen jsem doufala, že svou malou aférkou s vázou, jsemm ho neprobudila. No co, doufat jsem mohla.
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Namikaze Empty Re: Sídlo klanu Namikaze

Příspěvek pro Raiken Namikaze Mon 15 Oct - 16:15

Bee

Rys sa medzitým uložil vedľa postele, a v ležiacej polohe oddychoval. Ani buchot, ktorý nastal pádom Satsuki ho nevyviedol z pokoja. Až keď niekto zaklopal na dvere, dvihol hlavu a trochu ostražito sa zadíval pred seba. Vstúpte. Preniesol hrubým hlasom, a hlavu si zas uložil na svojich labkách. Čo za osobu sem Raiken zas poslal? Zašomral si nespokojne, že musí byť teraz trochu ostražitý...
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Namikaze Empty Re: Sídlo klanu Namikaze

Příspěvek pro Daiki Ayme Mon 15 Oct - 16:16

Ani som sa nenazdal, a už som ležal na posteli, v cudzom dome, poriadne nevediac ani kde som. No nato som ani nereagoval, vedel som že ma tam potrebujú! Našťastie som mal ešte čakry, ale reakcia na využite takého množstva bola príliš drsná. No ani to som neriešil.. Moje myšlienky skĺzli na nedávnu udalosť, ktorou bola smrť toho nevinného človeka...
„Kvôli mne..“ Znova som sa utrápil v duchu, znova som nechal slzy tiecť po lícach, znova som padol do depky. Pretože som to videl, ako som odchádzal. Keď som s Mogenom prechádzal ulicou, zastavila ma jeho rodina.. To čo sa stalo pri bráne, sa dozvedela celá Konoha. A tá chvíľka z nimi ma zničila.
„Prečo vôbec žijem.. Všetko len ničím..“ Pohľad som sklonil k zemi, slzy som neprestával púšťať, a aj keď som počul nejaký hrmot za dverami, neozýval som sa. Bol som ticho, v depke som sedel na posteli a nechcel ani žiť. Zničil som si svoj sen, kde som veril že ochránim každého..

Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Namikaze Empty Re: Sídlo klanu Namikaze

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Mon 15 Oct - 16:34

Zaslechla jsem vyzvání, sice to nebyl hlas Naa, tak jsem si na chvíli říkala, jestli je fakt tady, ale vzala jsem za kliku a vešla dovnitř.
Krátce jsem se porozhlédla po místnosti ve které pořádek teda fakt nepanoval. Přelétla jsem ho očima, krátce to zakotvila na rysovi ležícím u postele a až pak zvedla pohled k Naovi, nebo aspoň k něčemu, co ho mělo připomínat, jen díky blonďatým vlasům. Protože ten všudy přítomný úsměv byl ten tam, což mě na chvíli vyděsilo. Jen jsem přešla do místnosti a zaklapla za sebou dveře, snad abych upozornila na svojí přítomnost.
"Ahoj Nao.." Pronesla jsem, nevěděla jsem, co v tu chvíli říct, netahala jsem z lidí problémy, bývala jsem jen ta tichá opora, co naslouchá a čeká na okamžik, kdy se jí lidé svěří.
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Namikaze Empty Re: Sídlo klanu Namikaze

Příspěvek pro Daiki Ayme Mon 15 Oct - 16:42

Kvapky sĺz ustáli, len čo som započul Satsukin hlas, no viac som neurobil. Bol som príliš.. nalomený?
„Hoy..“ Pozdravil som nasucho, sťažka preglgol, no tvár som nedvihol. Za prvé som nemohol, za druhé som sa hanbil za svoju slabú chvíľku. Vždy som sa usmieval, ale nie po tom čo som ho „zabil“. Určite to vedela, teda, skôr som dúfal že nie.. Ale aj tak, niekedy, myslím.. že by to mala vedieť.. Dlho bolo ticho, ja som ho nenarušoval a ani ona sa nemala k svetu, keď zo mňa trasľavo vyšlo.
„Zabil som..“ Viac som vážne nemohol a môj hlas zanikol v zvuku mraučanie rysa vedľa postele.
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Namikaze Empty Re: Sídlo klanu Namikaze

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Mon 15 Oct - 16:49

Nakonec jsem přešla k posteli a bez vyzvání si sedla vedle něj. No, spíš jsem koukala kamsi před sebe a čekala, co z něj vyjde nebo, co mi poví, vysvětlí, proč je tady, proč odpovídá a nabírá síly, proč je vůbec ztratil. pohled jsem na něj stočla až ve chvíli jeho poslední věty.
"Cože jsi udělal?" Zopakovala jsem po něm, jestli jsme správně slyšela a taky, chtěla jsem, aby tu větu dokončil. Nijak jsem se netvářila, chtěla jsem, aby to z něj vypadlo samo.
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Namikaze Empty Re: Sídlo klanu Namikaze

Příspěvek pro Daiki Ayme Mon 15 Oct - 17:03

Nie, viac som ani nemohol. Fakt toho bolo príliš. Príliš to bolelo a ..
„Počula si dobre..“ Hlesol som znova a tvár si skryl medzi kolená, do mojej poslednej obrany. Taký stav sa u mňa ukázal len raz, keď som stratil brata.
„Znova som nedokázal ochrániť..“ Po tvári mi nanovo stiekla slza, no tvár som nechal zaborenú pri mojich kolenách. Nevnímal som ju, jej blízkosť, to že sedí vedľa mňa, to že sa mi možno snaží pomôcť..
„Umrel kvôli mne..“ To už bol vzlyk.

Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Namikaze Empty Re: Sídlo klanu Namikaze

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Mon 15 Oct - 17:08

Jen jsem ho poslouchala. Netušila jsem, co se stalo, tak jsem mu nedokázala pomoct. Ale zažila jsem něco podobného.
"Nao, co se stalo? Kdo umřel?" Zeptala jsem ho, když nevím, o co jde, jak ho můžu povzbudit a pomoct mu? Když tu sedí jako hromádka neštěstí? Zlehka jsem mu položila dlaň na rameno.
"Můžeš mi to říct, jsem tvůj přítel.." Pousmála jsem se.
"I kvůli mě někdo umřel, pomůžu ti.." Podotkla jsem potom tišeji, já už se s tím smířila, i když to trvalo dlouho.
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Namikaze Empty Re: Sídlo klanu Namikaze

Příspěvek pro Daiki Ayme Mon 15 Oct - 17:26

Len čo som pocítil jej ruku na mojom ramene, ošil som sa a trochu sa odtiahol. Vyzeralo to istotne divne, ale nebolo to nijak zvláštne. Jednoducho som sa zlomil..
„Nechápeš to.. Nepomôžeš mi..“ Hlesol som sťažka, viem že začala protestovať, ale ona nikdy nikoho nezabila..
„To kvôli mne..“ Začal som, každé slovo ktoré som hovoril ma bolelo. Ničilo ma to, ale čo už. Bol som tak zlomený a fakt som to musel už niekomu povedať.. Tak som doslova až zreval.
„Nemôžeš mi pomôcť! Kvôli mne vybuchla dnes kancelária, bola to moja vina! Kvôli mne umrel ten Shinobi ktorý mal na sebe výbušné lístky a ešte neviem koho zo sebou zobral. Neviem koľký kvôli mojej nerozvážnosti ešte zomreli!“ Zreval som, áno reval som ale nie na ňu. Pri mojom reve leteli aj slzy, a ja som zaboril hlavu do vankúša.
„Nevieš aké to je, keď na teba zazerajú, pretože vedia, že to ty si im zabil syna, otca, vnuka.. Nevieš, aké to je..“ Zarýval som sa hlbšie a hlbšie až mi myšlienky padli na brata.
„Môj brat veril že ho nahradím na poste Hokágeho.. Môj brat sa ním takmer stal a ja som prisahal že budem ako on! Ale kvôli nemu nikdy nikto neumrel.. On dokázal ochrániť všetkých, napriek smrti.. Ja som všetko len pohnojil..“ Hlas sa stišoval, ale aj nárek a moja tvár bola plne vlezená do vankúša.
„Nedokážem nič robiť.. Chcem byť Hokágem.. Ale ako ním môžem byť, keď som nedokázal ochrániť člena Konohy?!.. Keď kvôli mne zomrel.. Keď som ho zabil! Som na nič.. Ja.. Ja..“ Sekol som sa..

„Ochránim Konohu, stanem sa Hokágem a nikdy sa nevzdám, nepadnem ani neumriem, kým sa mi to nesplní..“ Počul som sa, svoj hlas vo vnútri a pridávali sa iné..

„Ja som nepovedal že sa ním nestaneš.. Len hovorím že nie hneď..“ Ten hlas.. Patril tej istej osobe, ktorá bola so mnou v miestnosti.

„Si ako tvoj brat.. Raz sa ním staneš..“ Moja mama.. Hovorila ku mne, napriek tomu že už bola dávno mŕtva.

„Nesklameš ma a verím ti, a už sa teším ako sa stretneme na bojovom poli..“ Hokáge..

Otvoril som oči, z ktorých mi prestali tiecť slzy, ale aj tak.. Nevládal som, všetkých týchto ľudí som sklamal. To čo som myslel. To všetko sa vyplavilo na povrch v jedinej vete..
„Všetkých som sklamal, všetkých čo vo mňa verili..“

Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Namikaze Empty Re: Sídlo klanu Namikaze

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Mon 15 Oct - 18:12

Dál jsem ho poslouchala, jako obvykle a ruku z jeho ramene stáhla. Přemýšlela jsem, co mu říct, jak ho povzbudit, i když jsem mlčela, měla jsem toho na jazyku spoustu, ale dorazila mě jeho poslední věta.
"Nikdo nedokáže ochránit úplně všechny. I když se snaží, jak nejvíc může, nejsme Bozi, nejsme všemocní Nao. Lidi, shinobi dělají chyby. Když jsem byla menší, měla jsem hlídat mladší sestru, ale místo toho jsem si šla hrát ven s kamarády, vykašlala jsem se na ní, byla doma sama, měla srdeční vadu, nesměla být Shinobi, ale ona trénovala a srdce jí selhalo. Kdybych tam byla, nikdy by se to nestalo. Vyčítala jsme si to, ale místo, aby mě to trápilo celý život, rozhodla jsem se žít pro ní! Žít kvůli ní! A bojovat pro ni!" Podotkla jsem potom k jeho předchozím slovům.
"Víš, máš pravdu. Zklamal jsi, nevím jak je, ale mě ano.." Podotkla jsem a prudce se na něj podívala.
"Zklamal jsi nás tím, že tu sedíš jako troska a neděláš nic jinýho než sám sebe lituješ, místo aby ses vzchopil a pokusil se svoje chyby napravit, život mu sebelitováním nevrátíš a nikomu tím nepomůžeš. Místo toho, aby ses začal snažit, abys ses postavil tomu životu a osudu, abys byl ten Nao, ten veselý Nao, kterého znám, tak ne... Řekla jsem ti, že se Hokagem nestaneš hned, ale jednou určitě. Protože být Hokagem sebou nese odpovědnost, bude tě totiž čekat spoustu rozhodnutí, spoustu ztrát. A jen pravý Hokage se s tím dokáže vyrovnat a místo na minulost hledět dopředu, na budoucnost. Tak by si to všichni, co v tebe věří, přáli.." Dodala jsem, za svým názorem jsem si stála, nehodlala jsem ho tady litovat, věděla jsem, že to ničemu nepomůže, z vlastní zkušenosti. Pak jsem vstala.
"Původně jsem za tebou přišla kvůli tomu, že jsem ti chtěla říct, že v tebe věřím, že tě nechci ztratit a že jsi můj přítel. Že vím, že ty tam půjdeš, nakopeš tomu šílencovi, co chce vyhladit Konohu prdel a vrátíš se jako hrdina. Ale co místo toho najdu? Hromádku neštěstí." Zavrtěla jsem hlavou.
"Moje slova platí, stále jsi můj přítel a stále jsi mou důvěru neztratil. Ale vzchop se sakra Nao, Konoha, já, všichni ostatní tě potřebují, bude to jen na vás všech zachránit Konohu, zachránit nás. Jseš si jistý, že to dokážeš? No tak, kde je ten Nao Uzumaki! A nenu´t mě ten dlouhý proslov opakovat!" Široce jsem se usmála a natáhla k němu otevřenou dlaň.
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Namikaze Empty Re: Sídlo klanu Namikaze

Příspěvek pro Daiki Ayme Mon 15 Oct - 18:55

Každé jej slovo, ktoré vypustila z úst, a ktoré sa mi dostalo do uší sa mi rylo a rylo nie do pamäte ale srdca. Prečo? Ako ju dorazila moja reč o sklamaní, mňa dorazilo to, prečo je Shinobi ona.
„Plní sen svojej sestre.. Onii-chan..“ Prešlo my mysľou. Nevedel som čo robiť, no ako prvé som zastavil prúd sĺz. Ruku som priložil k očiam a potiahol, čím som sa zbavil zbytočnej vlhkosti v očiach, ktoré boli od neustáleho plaču červené ako paradajky. Aj keď bolo namáhavé aby sa nespustili znova. Môj pohľad, aj keď skalený, som upriamil na Satsu, a na jej vrúcnu dlaň.. Nič som nehovoril, nič som nepovedal , jednoducho som ju chytil a vstal, za jej pomoci. Môj pohľad bol však stále plný zármutku, plný zloby, ale aj nešťastia a sebaľútosti.. Pomaly som prešiel k oknu, chrbtom k Satsu a zahľadel sa na Konohu.. Na jej ľudí, ktorý boli tak.. šťastný.. Nevediac, že ich možno čaká koniec...
„Môj brat.. Umrel na misii, len kvôli tomu aby ochránil zbytok tímu. Ostal aby im kúpil čas.. On.. On sa mohol stať Hokágem, každý vedel že len čo sa vráti, vymenujú ho. To bol jeho sen, stať sa ním a ochrániť každého..“ Rukami som sa oprel o parapetu a pohľadom zablúdil na neďaleké monumenty Hokágov, kde som pozoroval jednu tvár. Narutovu.
„Neznášal som ho, vždy som vyrastal v jeho tieni.. Nao, buď ako tvoj brat, Nao buď ako on, Nao ber si príklad z neho, Nao on je pecka.. blá blá blá..“ Nechápal som, prečo jej to hovorím, ale bolo na čase sa niekomu priznať, kto si tajomstvo zoberie a uschová.
„No bol môj brat, a ja som ho zároveň mal rád a obdivoval.. preto keď umrel a každý na neho zabudol.. Zaprisahal som sa že vrátim jeho sen na svet, a že v jeho mene ostanem bojovať, nevzdám sa a neumriem, kým sa nestanem Hokágem!“ Dokončil som svoj príbeh a zaťal päste na podokenici. Vtedy mi prišlo niečo na myseľ.. Kataro..
„Žalostný je pohľad na niekoho kto sa tak ľahko vzdá.. Raz som sklamal, druhý raz to neurobím! Pôjdem po Katara..“ Vzdychol som si, ale ostal stáť. Sklonil som hlavu aby mi do tváre Satsu nevidela a otočil sa k nej. Pomalým krokom som sa presunul až k nej, nikto nevedel čo urobím, no ja som ju len v tichosti objal. A teraz to nebol len plán dostať sa na jej hrudník, keďže bola vyššia. Dal som do toho všetko, čo som k nej cítil. Zveril som sa jej, a ona musela pochopiť prečo. A presne v tú chvíľu vo mne zahorela mocná Konžská ohnivá vôľa! Chrániť! Aj keď som nebol s čakrou najlepšie!
„Ďakujem..“ Hlesol som, odtiahol sa a ona mohla zahliadnúť v mojich očiach znova to čo tam chýbalo. Moju vôľu. Jej sen a jej slová mi ju vrátili!
„Ďakujem za všetko..“ Pousmial som sa, zatvoril oči a zoširoka sa usmial! Na tvári som mal len jedno, šťastie, pretože som mal, priateľa.. Najlepšieho!
„Tí ktorý bojujú za niekoho.." Začal som..

Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Namikaze Empty Re: Sídlo klanu Namikaze

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Mon 15 Oct - 19:12

Poslouchala jsem ho, jako obvykle. Byla jsem ráda, že svoje slova si vzal k srdci. Byla jsem ráda, že se vzchopil! Že už neměl v očích ten lesk sebelístoti, to zoufalství, ale že se tam vrátila jiskra odhodlání!
"To je Nao!" Zazubila jsem se, když jsem ho uviděla a zaslechla. Jeho příběh, bylo to tak podobné jako u mě, chtěl bojovat a žít za bratra, chtěl mu splnit sen, jako já Tami. Když mě objal jen jsem se pousmála.
"Nemáš zač Nao, tohle je povinnost správného přítele.." Podotkla jsem a odtáhla se taky. Na jeho větu jsem přesně věděla odpověď.
".. zesílí" Dokončila jsem jeho větu a pousmála se.
"Ale teď už mazej. Čekají všichni u brány na tebe! Běž jim nakopat zadek společně s ostatními." Zazubila jsem se.
"Ale předtím než odejdeš něco mi slib. Slib mi, že to nikdy nevzdáš, že překonáš každou překážku a že se vrátíš, nechci přijít o dalšího důležitého člověkka, věřím ti, na malíček" Pousmála jsem se a nastavila k němu malíček.
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Namikaze Empty Re: Sídlo klanu Namikaze

Příspěvek pro Daiki Ayme Mon 15 Oct - 19:28

Prešiel som až k nej, chytil jej malíček mojím a klepol.
„Ja Nao Uzumaki prisahám.. že kým sa nestanem Hokágem, nikdy sa nevzdám, nikdy nepadnem a ani neumriem, a nikdy ´ta neopustím. Tak sľubujem na malíček!“ Usmial som sa. Okamžite som sa dostal na nohy, no prv som z poličky zobral divné pilulky. Boli to čakra pilulky, aspoň podľa názvu. Veril som Raikenovi, nevediac že je môj strýko, že sú pravé a vrazil si ich do vrecka. Príliš unáhlene som prešiel k dverám, chytil ich, a zasekol sa, keďže moja čakra stále protestovala.
„Ehem.. Je to trápne, ale.. Pomôžeš mi trochu?“ Spýtal som sa, bolo to pod moju úroveň, no ja som musel ísť! Ale zároveň mi to telo nedovoľovalo.

Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Namikaze Empty Re: Sídlo klanu Namikaze

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Mon 15 Oct - 19:47

Široce jsem se usmála, jo to se mi zamlouvala, sliby se měly plnit a vzlášť ty na malíček. Pak jsem si všimla, že je pořád ještě malátný, a tak jsem šla za ním, někdy je zapotřebí pomoci druhých, ne? Přehodila jsem si jeho ruku přes ramena.
"Tak jdem nebo se tě nedočkají!" Podotkla jsem a potom společně společně s Naem sídlo klanu Namikaze opustili. Ještě jsem se na něj naposledy podívala, než se ztratila v uličkách.
(Přesun - oba)
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Namikaze Empty Re: Sídlo klanu Namikaze

Příspěvek pro Raiken Namikaze Mon 15 Oct - 20:27

Bee

Nemal som ho náhodou zdržať? No nič, vyzeral už celkom fajn. Zašomral si lenivo rys, a dvihol sa na nohy. Otriasol sa, a vycupital z izby. Dobehol až k dverám, na ktorých kľúčku šikovne vyskočil a otvoril si dvere. Vyšiel von, a labkou sa posnažil dvere zavrieť. Po desiatich minútach konečne zavrel dvere, a konečne sa rozbehol k bráne.
Presun
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Namikaze Empty Re: Sídlo klanu Namikaze

Příspěvek pro Raiken Namikaze Wed 14 Nov - 0:13

S Naom som sa objavil vo svojej izbe, pri kunai~i na stolíku, ktorý som tu zanechal ešte pred tým únosom. Naa som uložil do postele, a zakryl ho po krk paplónom. Tak to by sme mali. Povedal som si, plášť som položil na ten istý stolík vedľa bleskového kunaia, rovnako aj s čelenkou Konohy. Potom som sa z izby premiestnil na chodbu, privrel som dvere, a odkráčal som do hosťovskej izby, kde som sa uložil do postele...
Zaspať som síce nedokázal hneď, pretože som rozmýšľal nad Naom. Ale nakoniec moje viečka oslabli, oči sa mi zavreli a ja som zaspal ľahkým spánkom...
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Namikaze Empty Re: Sídlo klanu Namikaze

Příspěvek pro Daiki Ayme Wed 14 Nov - 13:54

Zato ja som spal ako drevo. Nie že by nato malo vplyv to bezvedomie, to nie. V podstate som bol dosť unavený. Len čo sme sa vrátili z misie, som namiesto návštevy v nemocnici, napriek nesúhlasu Satsuki, Raikena, Hokáge a Mogena, šiel radšej na rámen. A Raikenova správa ma len správne dorazila.
Ľahké ranné lúče presvitajúce cez polootvorené závesy zľahka dopadali na moju tvár, a jasné žlté slnko šteklilo moje líca, preťaté Kyuubiho čiarami. Hlava ma bolela, ten pocit bol na nevydržanie, a chvíľu trvalo než som kompletne nabil vedomie, a pootvoril rozospaté viečka. Pohľad zreničiek mi samozrejme padol na nebesia postele, čo mi prišlo dosť divné, keďže ja nebesia na posteli nemám. Z hlasným povzdychom a za hlučného praskania kostí na chrbte som sa posadil, dosť rozospato pokrútil hlavou, a po rozhliadnutí po izbe som skonštatoval že doma nie som.
„Dafuq?“ Perina mi z nosu skĺzla na postel, a ja ešte v polospánku som zazeral na pootvorené dvere, ktoré som pomaly ale isto spoznával.
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Namikaze Empty Re: Sídlo klanu Namikaze

Příspěvek pro Raiken Namikaze Wed 14 Nov - 14:05

Narozdiel od Naa, ktorý sa práve zobudil, som ja bol už nejaký ten čas hore, a len tak som sa nudil v izbe, alebo sa prechádzal po dome. Pri prechádzaní popri dverách izby kde bol Nao, som si všimol že sa už dvíha do sedu. To mi jasne zmenilo smer mojej cesty, dorazil som do kuchyne...
Po chvíľke sa stav pootvorených dverí zmenil na otvorené, pretože som vstúpil do izby s táckou v rukách. Na tácke sa nachádzala miska rámenu, a všetko čo k tomu treba. Náš spáč sa konečne zobudil? S úsmevom som sa spýtal aj keď nie tak, žeby nato mal odpovedať..Tácku som mu položil na voľnú časť postele, a ja som ostal stáť iba pri posteli. Pamätá sa vôbec na ten včerajšok? Spýtal som sa v duchu, a nad tým som rozmýšľal. Ale opäť, všetko sa to dalo zistiť iba podľa Naovho ďalšieho reagovania. Bez ďalšieho slova som iba vzal do ruky paličky, a vystrel ich k nemu.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Namikaze Empty Re: Sídlo klanu Namikaze

Příspěvek pro Daiki Ayme Wed 14 Nov - 14:14

Pri prezeraní štrbiny dverí som zahliadol ľahký ale dosť rýchly pohyb. Okamžite som to zaradil k Raikenovi, nie nadarmo ho nedokázal sledovať ani Sharingan, bol ešte rýchly aj za normálnej chôdze. Hypnotizovane som sledoval ten kúsok voľného priestoru od dverí Raikenovej izby, než sa otvorili dokorán a dnu vošiel Raiken z miskou rámenu.
„Čo sa stalo? Prečo som tu.. a ..?“ Viac som nepovedal. Dokonca som totálne od~ignoroval misku rámenu, čo bolo naozaj ako zvláštne tak aj vážne. Pohľad, dosť nechápavý som upriamil na Raikena. Samozrejme som si matne spomínal na Ichirak, ale nevedel som či to pravda je, alebo to bol len sen.
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Namikaze Empty Re: Sídlo klanu Namikaze

Příspěvek pro Raiken Namikaze Wed 14 Nov - 14:22

Včera v Ichiraku som ti prezradil, že sme rodina. Hneď si odpadol a tak som ťa doniesol sem. S úsmevom som mu odpovedal, z tej únavy si fakt asi nespomínal na včerajšok...Keď misku rámenu aj ponúkanie paličiek odignoroval, iba som ich vrátil na tácku a tú som presunul na stolík, ktorý bol zaprataný už plášťom, kunaiom, a ešte nejakými drobnosťami. Ja som sa posadil na to voľne miesto na posteli, na ktorom bola tácka. Len tak som ťa tam nemohol predsa nechať. Dodal som už iba tak, a zvedavosť na reakciu, ktorú som mal včera sa vrátila aj v tomto prípade.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Namikaze Empty Re: Sídlo klanu Namikaze

Příspěvek pro Daiki Ayme Wed 14 Nov - 14:35

Takže predsa to nebol sen. V tú chvíľu mi klesla hlava, a pohľad som sklopil na zem, ktorou bola plachta od postele kde som sedel. Kto vie čo mi v tú chvíľu prebiehalo hlavou, ale myslím že to vedel aj Raiken, od jeho summona ktorý nás počúval. Ja som žil vo vedomí že nikoho nemám.. Toľkí mi umreli, a predsa tu niekto bol kto mi bol blízky? Bol som dlho sám, a zrazu niekto príde? Znie to až príliš pekne aby to bolo reálne, čo ak to je vtip?
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Namikaze Empty Re: Sídlo klanu Namikaze

Příspěvek pro Raiken Namikaze Wed 14 Nov - 14:55

Nao bol ticho, a ja tiež čo vytvorilo moment ticha...Ale nakoniec som ho prelomil slovami: Možno tomu neveríš, alebo pochybuješ. Ale je to všetko iba na tebe, či tomu fakt uveríš, alebo to vezmeš ako nepravdivú informáciu..Pri tomto prehovorení som svoj neustály úsmev stiahol, a zmenil ho iba v normálny výraz, bez výraznej emócie. Vlastne, od toho môjho summona som veľa informácii nedostal, akurát iba to že si ich rozhovor vypočul, ale viac mi nepovedal. No i napriek tomu som vedel alebo tušil, ako sa Nao môže teraz cítiť...
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Namikaze Empty Re: Sídlo klanu Namikaze

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru