Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chrám Lilií

4 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Chrám Lilií - Stránka 3 Empty Chrám Lilií

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 21 Sep - 20:00

First topic message reminder :

Chrám Lilií - Stránka 3 Ueret

Chrám Lilií se nachází někde na území vesnice Skryté v Trávě. Je to komplex několika budov, kam chodí vesničané, muži i ženy, ninjové i kunoichi, aby zde meditovali a modlili se.
Chrám je poklidné místo, kde pracuje pár knězů a kněžek, kteří jsou velmi inteligentní, znalí věd i historie.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Chrám Lilií - Stránka 3 Empty Re: Chrám Lilií

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Sat 9 Mar - 23:17

Jedna z legiend o mečoch hovorí, že tie z Kirigakure no Sato vytvorili samí bohovia. Pochybujem, že ten tvoj falošný meč niečo vydrží. No, ale koniec rozprávania. Je na mne aby som urobila prvý krok. Povedala som s úškrnom poskladala som pečate a povedala Kirigakure no Jutsu. Urobila sa naokolo obrovská hmla. Táto bola naozaj obrovská a naozaj hustá. Jej kenjutsu štýl obrany som týmto totálne rozbila. Bude sa vedieť brániť pomocou toho štýlu aj bez toho, aby ma počula a videla. Dosť absurdné. Vedela som presne kde je ona. Zavládlo tu hrobové ticho. Dávala som si pozor na každé vydatie zvuku . Môj dych sa stíšil. Srdce mi zrazu začalo slabšie biť. Dostávala som sa do formy dokonalého Sairento Kiringu. Už bolo jednoduché bez upozornenia sa dostať za Misaru. Bola som asi 10 krokov za ňou. Hmla bola taká hustá, že ma nemohla ani len vidieť. Šanca, že by ma počula bola absurdná . A tak som sa priblížila k nej na nebezpečnú vzdialenosť. I keby túto techniku ovládala. Silne pochybujem, že na úrovni legendárneho šermiara. Dostala som sa tesne za Misaru a so Samehadou som jej mierila na chrbát a snažila sa ju zasiahnuť.
Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Chrám Lilií - Stránka 3 Empty Re: Chrám Lilií

Příspěvek pro Nukenin Sat 9 Mar - 23:30

MISARA / ZENBUKEN
Technika skrývania v hmle. Keby som povedala, že ma to prekvapovalo, klamala by som. Bola to tá najchytrejšia vec, ktorú niekto v jej pozícii mohol urobiť. To bol práve jeden z dôvodov, prečo som s tým počítala. Myslieť si však, že ostanem iba nehybne na mieste, bola tá najväčšia chyba, akú mohla urobiť. V momente ako sa ku mne priblížila a zaútočila som sa začala hýbať. Samozrejme, že som mala problém sa v hmle orientovať, ale to v tejto chvíli vôbec nevadilo. Podstata mojej taktiky spočívala jednoducho v tom, že bez ohľadu na to, aká bola dobrá, trafiť rýchly pohyblivý cieľ bolo o čosi zložitejšie ako keby som iba stála na mieste.
Naivné... nenechám ťa sa ku mne priblížiť...
Namiesto toho, aby som začala prepadať panike, som zahájila svoj Dankuuken behom pohybu a vytvorila tak čosi pripomínajúce bleskové tornádo. To som následne skombinovala s jednou z techník meča a zahájila jak obranu, tak zároveň aj protiútok.
"Raitō Jutsu, Raikyū!" vykríkla som a spôsobila čosi pripomínajúce bleskovú guľu, ktorá mala na svedomí explóziu v celej oblasti. Tá následne pochopiteľne úspešne rozohnala hmlu a zbavila tak Mizuki jej výhody.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Chrám Lilií - Stránka 3 Empty Re: Chrám Lilií

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Sat 9 Mar - 23:41

Keď tu bola ešte hmla vytvorila som Mizu bushin no jutsu. Klon sa vytvoril hneď vedľa mňa. Ja som vyskočila na strom a klon som nechala ďalej pobehovať . Následne som počula výbuch, ktorý hmlu rozohnal. Klon sa správal ako ja. Zaujal obrannú pozíciu. Bol asi 20 krokov od Misari. Klon sa na ňu usmial a čakal, kým zaútočí ona. Pri čom povedal Ty si ale šikulka. Stále som sa držala môjho plánu. Dúfala som len v jedno, že Misara nebola senzibil. Čo najskôr ani nebola, ale nikdy som si nemohla byť istá. Z daného stromu som sledovala, čo urobí. Nebola som ďaleko od klona.
Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Chrám Lilií - Stránka 3 Empty Re: Chrám Lilií

Příspěvek pro Nukenin Sat 9 Mar - 23:52

MISARA / ZENBUKEN
Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že situácia v boji hrala najmä na moju stranu. Pravda však bola predsa len malinko iná. Predsa len, jestvoval dôvod, prečo som jej predchádzajúce slová nevyvracala.
Heh, má pravdu. Nise Kiba je stále iba kópia, ak od neho budem požadovať toľko čo od originálu, nepotrvá dlho a neunesie to. Navyše... i napriek môjmu sebavedomému výstupu ohľadom produkcii bleskov... hoci samotné techniky meča Samehada pohltiť nedokáže, môže si vziať chakru, ktorou svoje čepele poháňam a tým ich zastaviť. Nemôžem si dovoliť ísť na blízko, analyzovala som situáciu.
Ako správna kunoichi som si však zachovala chladnú hlavu.
"Raiton, Raiga," vydala som zo seba a nechala Nise Kibu vyprodukovať ďalšie blesky, ktoré som akoby rozohnala po celej oblasti. Samehadou to vyblokovať nešlo, nehovoriac o tom, že tá, ktorá predo mnou stála, bola iba vodný klon, a tak na ňu môj raiton mal dvojnásobný účinok. Samozrejme, že vzhľadom na to, že bolo postihované celé okolie, som tým však nechcene zaútočila i na originál.
Nemôžem si dovoliť svoju zbraň šetriť... musím sa jej zbaviť čo najrýchlejšie a na to potrebujem silné techniky...
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Chrám Lilií - Stránka 3 Empty Re: Chrám Lilií

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Sun 10 Mar - 0:19

Vytvorila som pečate ,,Shunshi..." nestihla som ani dopovedať, tak rýchlo som urobila pečate. Prebleskla som sa až k Misare. Presnejšie 2 malé kroky pred ňu. Žiaden blesk ma nestihol zasiahnuť. Samehadu som držala pevne v rukách, no nepribližovala som sa bližšie k nej, lebo ten jej kenjutsu štýl by ma zničil. Bola som dostatočne blízko na to, aby Samehada dokázala odsávať netransformovanú chakru a bola som aj dostatočne ďaleko, aby ma to dievča nezasiahlo. Môj plán ako ju poraziť zlyhal. Vypadalo to so mnou dosť biedne. Klon sa nestihol vyhnúť a dostal zásah. Rozpadol sa na kúsky.
Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Chrám Lilií - Stránka 3 Empty Re: Chrám Lilií

Příspěvek pro Nukenin Sun 10 Mar - 0:36

MISARA / ZENBUKEN
Mala šťastie. Vzhľadom na to, že sa Mizuki nachádzala na vyvýšenom mieste, bola schopná urobiť Shunshin tak aby ju moje blesky nezasiahli. Dostala sa ku mne pomerne blízko... dosť blízko na to, aby mi dokázala vysávať chakru, avšak...
Heh, zdá sa, že aj legendárne šermiarky robia chyby... pousmiala som sa v duchu, hoci navonok som ako obvykle nedala najavo žiadnu zo svojich emócií. Odmerala si to perfektne, skutočne stála na mieste, kde by ju za normálnych okolností môj dosah nezastihol a zároveň aby vďaka Samehade získala výhodu, no na jej smolu si neuvedomila jednu vec, ktorá momentálne zohrávala pomerne dosť veľkú rolu.
"Dankuuken... Raiton, Bakurai."
Bez ohľadu na to, či si to už stačila uvedomiť alebo nie, bolo už neskoro. Je pravda, že za normálnych okolností by som na ňu nedosiahla, ale tým, že dĺžka mojich čepelí tentokrát závisela od raitonu, sa rozsah môjho Dankuukenu zdvojnásobil. Vo chvíli, kedy sa pri mne objavila, sa teda stačilo rozohnať mečmi a potom ako sa k nej dostatočne priblížili (hoci nie dosť na to, aby ju samotné zasiahli) použiť jednu z mojich bleskových techník. Tentokrát bol zásah mojim bleskom nevyhnutný, Shunshin vzhľadom na to, že ona bola tá, ktorá ku mne skočila + iba máločo mohlo prekonať rýchlosť blesku, neprichádzal do úvahy. Pravda, táto technika možno nebola dosť silná na to aby zabila, ale rozhodne rýchla a schopná spôsobiť nepríjemné popáleniny.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Chrám Lilií - Stránka 3 Empty Re: Chrám Lilií

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Sun 10 Mar - 1:08

*Huh? Pomyslela som si a dostala som dávku Raitonu. Skončila som na zemi s popáleninami. Doplo mi, čo urobila. S týmto som vôbec nepočítala. No nechcela som sa vzdať. Čo by som aj bola za šermiarku. Zaprela som sa o Samehadu a postavila som. Ľavou rukou som na zem hodila clonovú bombičku, ktorá ju mohla vyviesť z mieri a odskočila som čo najďalej. Rýchlo som poskladala pečate a vytvorila som techniku ,,Suiton:Bakusui Shoha!" Na ňu mierili obrovské vlny vody. Celý čas mi šlo len o to dostať veľa vody na na bojisko z viacerých dôvodov. Ľavej ruky som sa dotkla vody, ktorú vypúšťam a tá voda začala byť z elektrizovaná. Ja sama som ovládala raiton, nie síce na extremne silnej úrovni, ale šlo to.
Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Chrám Lilií - Stránka 3 Empty Re: Chrám Lilií

Příspěvek pro Nukenin Sun 10 Mar - 1:30

MISARA / ZENBUKEN
Neostávalo mi než sa len pozastaviť nad jej ohromnou výdržou.
Tse... tá je ale odolná. Dostala zásah plnou silou môjho dáždnika, po ktorom majú iní problémy sa postaviť, takmer som ju usmažila svojim raitonom, ale ona sa stále hýbe skoro ako keby to na ňu nemalo žiadny vplyv. Naproti tomu ja som sa nenechala priamo trafiť ešte ani raz, ale stačilo mi použiť dva krát Dankuuken a tri bleskové techniky a už sa cítim unavená, pochválila som ju v mysli.
Nie nadarmo ma prezývajú "zázračným dieťaťom v ovládaní zbrane"... to prekonáva dokonca i výrazy ako "génius"... mám rýchlejšie reakcie, som opatrnejšia a moje taktiky sa zdajú byť efektívnejšie, tak ako je možné, že ju nie som schopná doraziť? Ako je možné, že náš stav je po tom všetkom ešte stále približne vyrovnaný? nech som sa už snažila prísť na čokoľvek, bolo to zbytočné. Rozhodla som sa prestať fantazírovať a plne sa sústrediť na boj.
Takže tentokrát clona... heh, počujem vodu a akési iskrenie, ktoré sprevádza svetlo... mohol by to snáď byť...? vo svojej súčasnej situácii som si nemohla dovoliť ísť do útoku. Neostávalo mi nič iné než využiť svoju ohromnú rýchlosť tentokrát na uskakovanie a vyhýbanie sa jej technike.
Že je schopná používať suiton, toho som si bola vedomá, ale aj raiton?! Tá žena ma neprestáva prekvapovať, nemala som veľa iných možností ako proste iba unikať. Doteraz som bola tá s prevahou ja, ale karta sa akoby obrátila a momentálne som to bola ja, kto sa len bránil cudziemu nátlaku.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Chrám Lilií - Stránka 3 Empty Re: Chrám Lilií

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Sun 10 Mar - 7:21

Suiton:Bakusui Shoha sa už zmenšil a nakoniec zanikli vlny, ktoré som pomocou techniky vytvorila. Chytila som sa za rameno. Bola tam dosť veľká popálenina moje čierne tričko s dlhým rukávom začalo byť na niektorých miestach tmavšie, to boli popáleniny spôsobené technikou, ktorá ma zasiahla. Samehada mi našťastie dávala stále chakru, čo mi dávalo aj dosť sily. Clona už zmizla ja som ju nejako nezahliadla. Nakoniec bola dosť ďaleko. Keď sme šli smerom do chrámu všimla som si tadiaľ ísť nejakú menšiu rieku. Typovala som, že je niekde v okolí 100 metrov, a tak mi dalo primerane sa sústrediť a vytvoriť tu techniku. Urobila som pečate. Vyskočila na strom a povedala Suiton:Daibakufu no Jutsu Chvíľu sa nič nedialo, to jutsu tu len smerovalo. Po chvíli bolo počuť otrasy a o ďalšiu chvíľu dorazila veľká masa vody priamo na bojisko. Voda šla dosť rýchlo a rúcala nejaké stromy. Ja som našťastie stála na jednom z tých silnejších.
Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Chrám Lilií - Stránka 3 Empty Re: Chrám Lilií

Příspěvek pro Nukenin Sun 10 Mar - 13:56

MISARA / ZENBUKEN
Nemala som veľa možností než len nepretržite pokračovať v úteku. Bola som od nej ďaleko takmer už na vzdialenosť pol kilometra a preto som bola v miernom predstihu. I napriek tomu ma však jej vlna dostihla a tak mi neostávalo než vyskočiť na jeden zo stromov a v závislosti od toho, ktoré sa ako valili, preskakovať od jednej koruny na druhú až kým sa tlak vody konečne nezmiernil.
Čo sa to stalo? Ešte pred nedávnom som bola iba krôčik od toho, aby som ju odpravila zo sveta živých a teraz...?! Tse, vyzerá to takmer ako keby som pred ňou proste utekala... neprípustné, zanadávala som aspoň v mysli a lapala po dychu.
Tentokrát do toho dám všetko, na počudovanie som ihneď potom ako technika Mizuki ustála zišla dole a zabodla svoje meče do zeme. Bola som si samozrejme vedomá toho, že ak použijem raiton s nohami po kolená vo vode, zasiahnem i sama seba a preto som sa o rukoväte mojich čepelí zaprela a urobila stojku tak, že som sa vody vôbec nedotýkala. Na to, aby ma Mizuki prekvapila, som od nej bola až príliš ďaleko a to až tak, že dokonca ani so Samehadou nemala šancu na to, aby vedela, kde presne sa vlastne nachádzam. To som samozrejme nevedela ani ja o nej, ale to v tejto chvíli nevadilo, keďže môj plán bol...
"Usmažím ťa aj s celým lesom! Raiton... Sandāgēto!"
Technika, ktorá bola považovaná za najmocnejšiu zo všetkých, aké boli jak meče Kiba, tak i Nise Kiba schopné v minulosti vyprodukovať. S dostatočnou dávkou chakry to malo na svedomí, že sa nad celým lesom začali zbiehať blesky, ktoré zaradom likvidovali absolútne všecičko, čo im prišlo do cesty. Aby toho ale nebolo málo, vzhľadom na to, že jeho veľkú časť Mizuki zaplnila vodou, celou oblasťou (jak les tak aj samotný chrám) prechádzala neuveriteľne mocná smrtiaca smŕšť bleskov, ktorá bola tak silná, že všetku vodu zohriala do teploty varu behom pár okamžikov. Nepochybne veľmi mocná technika, nič v okruhu troch kilometrov štvorcových nemalo okrem iného práve aj vďaka jej vode žiadnu šancu na únik.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Chrám Lilií - Stránka 3 Empty Re: Chrám Lilií

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Sun 10 Mar - 15:29

Videla som, že tá maniačka niečo chystá. Skočila som priamo do vody. Niekto by mohol povedať, že to bolo to najhoršie čo som mohla urobiť, len že rýchlo som sa dostala na dno a pomocou Samehady a môjho Suitonu som vodu vytlačila a urobila som okolo seba nejakú bublinu. Žiadna voda sa ma nedotýkala. Po obvode mokrej bubliny som urobila čiaru, veľmi hlbokú a strašne rýchlo. Stíhla som to len tak tak . Tým, že som urobila hlbokú čiaru v zemi oddelila som tým vlastne dva vodiče a elektrina sa nemohla šíriť cez suchú zem v hĺbke ani cez vzduch(medzeru) medzi mokrou zeminou v bubline a pod vodou. Tu čiaru som urobila naozaj hlbokú, aby som mala istotu. Hneď na to prišli otrasy a následne tieto blesky začali ohrievať vodu a mne bolo strašne teplo. Blesky narážali do vody a za pomoci vody sa šírili .*Najsilnejšia technika Kiba? Pomyslela som si. Blesky hneď ako sa stretli z vodou tak zmenili smer a šírili sa po vode. Človek by si myslel, že tam nemám kyslík, no v Samehade bol otvor, dosť veľký a vlastne Samehada nabrala obrovské množstvo kysliku, v takejto veľkosti, ale dýchala som veľmi málo, aby som prečkala túto techniku. Toto bol asi najlepší plán aký ma mohol napadnúť, vlastne by som so svojimi technikami nič lepšie neurobila.
Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Chrám Lilií - Stránka 3 Empty Re: Chrám Lilií

Příspěvek pro Nukenin Sun 10 Mar - 16:09

MISARA / ZENBUKEN
Nanešťastie pre Mizuki to zopár údermi bleskov nekončilo. Naopak, pôsobilo to takmer ako keby technika nebodaj silnela. Bolo to tým, že som do nej vrážala obrovské množstvo chakry. Chcela som si byť istá, že to týmto ukončím. Spôsob obrany Mizuki bol síce dobrý, ale nie dosť. Pravdou totiž bolo, že vzhľadom na to, že zo seba urobila stred obchádzky bleskovej smŕšte, sa vzduch okolo nej, ale aj v tej takzvanej bubline, čoraz väčšmi a väčšmi ohrieval. Jej popáleniny sa tým pádom zhoršovali a dokonca aj vznikali nové, situácia sa pre ňu zdala byť bezvýchodisková. Kto vie, čo by sa bolo stalo, keby som to vydržala o čosi dlhšie, ale to v mojom súčasnom stave nebolo možné, nehovoriac o tom, že sa vyskytol nový problém. Na mojej Nise Kiba začali vznikať praskliny, ktoré sa čoraz viac a viac rozširovali.
To je zlé! Ak budem pokračovať, meče sa rozbijú a ja dostanem smrtiaci zásah svojou vlastnou techikou... Tse, neostáva mi než dúfať, že už je po všetkom, pomyslela som si, konečne uvoľnila raiton a opäť raz lapala po dychu. Už predtým som bola vyriadená, no teraz priam dvojnásobne.
Huh, uf... zdá sa, že moje čepele na tom nie sú zle ako jediné... po tom všetkom mám už strašne málo chakry. Za normálnych okolností by som sa v takejto situácii rozhodla pre taktický ústup, ale takto..., nešlo to. Dokonca i pre tak rozvážnu a opatrnú kunoichi bolo nemysliteľné jednoducho využiť šancu a uniknúť bez toho, aby som sa uistila, či nepriateľ prežil alebo nie. Musela som si to ísť overiť osobne a veru, tak sa aj stalo. Vydala som sa teda smerom, odkiaľ som ešte pred nedávnom unikala...
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Chrám Lilií - Stránka 3 Empty Re: Chrám Lilií

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Sun 10 Mar - 17:09

Hneď ako sa začalo otepľovať ma niečo napadlo.Vytvorila som veľmi malo suitonu a natierala som si ho na telo. Stále dookola som ho vytvárala. Voda mala veľkú mernú tepelnú kapacitu, a tak aspoň z väčšej časti chránila moje telo pred vzniknutím nových popálenín. Zrazu sa obloha stíšila a ja som už nepočula žiadne blesky ani hromy. Nemala som už vzduch. No hneď ako prestali blesky, cez vodu o niekoľko sekúnd bolo bezpečne prejsť, akurát bola natoľko horúca, že by ma celú popálila. Za pomoci chakry som si urobila nejaký tunel von z vody. Hneď som skočila na ten strom, z ktorého som skočila do vody. Moje telo pocítilo úľavu, už tu nebolo tak horúco. Ja som sa pre istotu skryla do koruny a oddychovala. Bolesti som mala riadne a ako naschval sa začala Samehada už zmenšovať a brať si malú časť mojej chakry.
Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Chrám Lilií - Stránka 3 Empty Re: Chrám Lilií

Příspěvek pro Nukenin Sun 10 Mar - 17:21

MISARA / ZENBUKEN
Z miesta, ktoré doposiaľ doslova prekypovalo mierom a prosperitou, sme behom pomerne krátkej chvíle urobili hotové peklo. Väčšina stromov lesa bola vyvalená, na mnohých častiach sa nachádzali zvyšky vriacej odparujúcej sa vody a poniektoré lístie a koruny stromov dokonca horeli. Všade to tu bolo jeden kráter za druhým, nehovoriac o chráme, ktorý síce na počudovanie ešte stále stál, ale zjavne potreboval rekonštrukciu. A tých zopár ľudí, ktorí sa v okolí nachádzali, vrátane senzibila, bolo nepochybne vo veľmi kritickom stave.
Zdá sa, že sme obe zašli poriadne ďaleko. Pravdou je, že si už ani nespomína, kedy naposledy som mala súboj tomuto podobný... Som vyšťavená, moje zbrane ledva držia pohromade, nemám už dosť chakry a predsa sa hrniem do potenciálneho nebezpečenstva. Nemôžem si pomôcť... Tá žena... mi "ho" tak strašne pripomína! pomyslela som si a konečne sa dostavila na miesto, kde mala byť Mizuki. Samozrejme, že tá o mne vedela o čosi skôr práve vďaka jej Samehade, no predsa som dbala na to, aby som bola neustále v pohybe a doslova skákala od jedného úkrytu k druhému. Boli iba dve možnosti - buď ju nájdem mŕtvu, alebo ma napadne a ja budem musieť ihneď zaujať svoj Dankuuken. I napriek všetkému som preto bola v strehu viac ako kedykoľvek predtým, pripravená i na najhoršie.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Chrám Lilií - Stránka 3 Empty Re: Chrám Lilií

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Sun 10 Mar - 18:38

Počkala som, kým Misara prešla za strom, ktorým som bola. Bola mi otočená chrbtom.*Tak a je to tu, teraz alebo nikdy! Pomyslela som si. Začala som skladať pečate. Nevypadala, že by sa šla otočiť. Zaprela som pravú nohu a pomocou chakry som sa odrazila. Moja rýchlosť bola dosť neuveriteľná na to v akom som bola stave. No pochybovala som, že by ma mohla začuť. Pretože aj na takéto situácie som používala Sairento Kiringu. Keď som bola tesne za Misarou, vytvorila som ,,Suirō no Jutsu!" Mala by som ju chytiť do vezenia vo vzduchu a pristáť pred ňou.
Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Chrám Lilií - Stránka 3 Empty Re: Chrám Lilií

Příspěvek pro Nukenin Sun 10 Mar - 19:05

MISARA / ZENBUKEN
A bolo to tu. Chvíľa, ktorá mohla rozhodnúť celý tento súboj, práve nastala. Keby som nebola dosť ostražitá (ako to už bolo povedané v predchádzajúcom komentári), nemala by som už najmenšiu šancu na protiútok, ale práve ten fakt, že som si predom pripravila Dankuuken, mi umožnil hneď pri prvom náznaku útoku Mizuki brániť sa. Aby toho ale nebolo málo, opäť raz som do toho pridala blesky.
"Raitō Jutsu, Rakurai!" i napriek tomu, že sa mi podarilo uštedriť jej zásah, moje meče to už neuniesli a rozbili sa, následkom čoho som i ja dostala zásah vlastnou technikou.
Sakra, jednala som inštinktívne... úplne som zabudla na to, že to už nesmiem opakovať! keď som si to ale uvedomila, bolo už až príliš neskoro. Paralyzovala som sama seba a prišla o svoju zbraň.
Nemožné... Prečo ju nemôžem doraziť?! Takto to nesmie skončiť... sila mojej vôle ma však i naďalej pobádala k tomu, aby som lapala po svojom dáždniku.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Chrám Lilií - Stránka 3 Empty Re: Chrám Lilií

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Sun 10 Mar - 19:25

Och áno zasa ma zasiahla. Bolo to už o nervy. Zasa som skončila na zemi, ale aj ona. Jej meče sa rozpadli a teraz mi stačilo niečo silného urobiť. Dala som sa na kolená urobila pečate a povedala som ,,Suiton:Bakusui Shoha" Vypustila som z úst vlnu vody. Nie smrteľnú. Skôr len takú, aby som ju skolila najviac do bezvedomia. Pozviechala som sa a sledovala som, čo sa tu presne deje. Chvíľu som sa ešte opierala o Samehadu. Po dlhom čase som sa poriadne rozhliadla a snažila sa nájsť očami Misau.
Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Chrám Lilií - Stránka 3 Empty Re: Chrám Lilií

Příspěvek pro Nukenin Sun 10 Mar - 19:43

MISARA / ZENBUKEN
Podarilo sa. I po tom všetkom som bola schopná tasiť svoj dáždnik a roztvoriť ho pred seba, čím som zmiernila silu vlny, ktorú na mňa Mizuki poslala. Očividne mala už po tom všetkom problémy s pohybom, bola som presvedčená o tom, že toto bol jej posledný pokus o to ma doraziť.
Nemôžem... konečne som sa priblížila k jej porážke... som tak blízko... nemôžem prehrať! z posledných síl som sa zapierala a doslova kráčala naproti vlne.
To je ono... už len chvíľu... dostanem sa k nej... a dorazím ju! myslieť som si to mohla, ale tlak vody bol až príliš na to, aby som to dokázala ustáť. I napriek tomu, aké tesné to bolo, potom ako som si uvedomila, že to nedám, neostávalo mi nič iné než povoliť.
Nemá to zmysel... stratila som už až príliš veľa chakry. Prečo to takto dopadlo? Prečo ma vždy ľudia jej podobní dokážu priviesť do tohoto stavu? Moje kenjutsu je už nejaký ten čas S-class... som "zázračné dieťa v ovládaní zbraní", Zenbuken... tak prečo sa ani s tak mocnou atrapou nedokážem vyrovnať tvojej sestre... tak ako nikdy nedokážem poraziť teba? Nerozumiem tomu... Odjakživa mi všetci hovoria aká som geniálna a predsa som sa ti nikdy nedokázala vyrovnať... a neporazila som ani len tvoju sestru... nie je snáď ani nutné dodávať, že ma vlna odmrštila do najbližšieho stromu. Náraz v kombinácii s tým, že som ešte len pred chvíľou dostala plnú dávku svojich vlastných bleskov, ma pripravil o vedomie...
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Chrám Lilií - Stránka 3 Empty Re: Chrám Lilií

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Sun 10 Mar - 20:04

Uvidela som ju na zemi v bezvedomí. Prišla som až k nej a nahla som sa.,,Dievča, dievča nemohla si radšej odísť obe by sme to mali ľahšie." Povedala som. Samehadu som už mala na chrbte. Zobrala som Misari . Hodila som si ju na ľavé plece a pomaly som sa dotrepala na nejaké suchšie miesto. Z plášťa som vytiahla obväz nebolo ho dosť veľa. *Som moc milá na legendárnu šermiarku. Pomyslela som si. Potom som si vyzliekla dole moje tričko s dlhým rukávom a obviazala som si rany. Dala som si dole nohavice a to isté som urobila . Potom som si dala nohavice naspäť na nohy a z môjho trička som odtrhla rukávy. Rozrezala som ich na pol. Vznikli mi 4 obväzy. Obviazala som jej poranenia. No prečo som ju zachraňovala? Predsa mala informácie a navyše bola veľmi zručná. Taký veľký talent by som nenechala vyhasnúť. Z plášťa som vybrala všetky doklady a peňaženku a dala som si ich do nohavíc. Plášť som zložila dala som ho pod hlavu toho dievčaťa. Ľahla som si vedľa nej a začala som rozmýšľať nad postupom. *Mareo to musí zvládnuť sám ja nemám chakru som zranená a navyše ich v takomto stave nedobehnem. Bude lepšie ak sa vydám do Kiri aj s Misari. Pre istotu som Misari zaviazala ruky a nohy s mojím oceľovým lankom. Prehodila som si ju cez pravé plece a pomalým krokom som sa vydala smerom na Kirigakure no Sato. Samehada jej nechávala chakru, ale ak dosiahla nejakej väčšej chakry Samehada ju absorbovala.
Presun
Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Chrám Lilií - Stránka 3 Empty Re: Chrám Lilií

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru