Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stará ubytovna

3 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Stará ubytovna - Stránka 2 Empty Stará ubytovna

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Fri 21 Sep - 17:47

First topic message reminder :

Stará ubytovna - Stránka 2 Scary_house_by_arsenixc-d59piqg

Během let se Oto o trochu posunula.
Respektive části, které byly dřív obydlené, jsou nyní opuštěny a průmysl se rozvíjí jinde. Příkladem opuštěné části je stará ubytovna, teď už zarostlá nerozpletitelným množstvím rostlin. Na místo se nepouští děti, protože se okolo mohou nacházet střepy, ale i nějaké ty kunaie, shurikeny, staré a nebezpečné výbušné lístky... I přes příšerný stav a polorozpadlou střechu je místo oblíbené pro dospělé. Je tu nádherné ticho, klid a možnost nerušeného přemýšlení.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Stará ubytovna - Stránka 2 Empty Re: Stará ubytovna

Příspěvek pro Michiko Tue 12 Feb - 21:31

"Áááá ty jsi tak otravný." Povzdechla jsme si hlasitě a zkusila trhnout rukou abych se mi vyvlíkla. "Já ti jí prostě neukážu." Koukla jsme se mu tvrdě do očí...nehodlala jsem prohrát. Když říkám že to nic není tak to nic není a nehodlala jsem přiznat opak. "Jen si něco zkus." Vycenila jsem zuby a pak se ušklíbla, kliidně ho pokoušu když tak zachráním svou ruku xD.
Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Stará ubytovna - Stránka 2 Empty Re: Stará ubytovna

Příspěvek pro Reibi a Henbi Tue 12 Feb - 21:41

No dobre teda. Nakoniec ustúpil, pustil jej ruku a vstal. Raz sa snaží byť nápomocný...a takto ho odmietne! Hlboko v sebe bol urazený (xD). Pokračoval teda v chôdzi, on ale vedel, prečo ju teda nechal. Les bol dlhý, cesta tiež, a krv nieje nekonečná. Stačilo len počkať...
Reibi a Henbi
Reibi a Henbi

Počet príspevkov : 90
Join date : 04. 10. 12

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Stará ubytovna - Stránka 2 Empty Re: Stará ubytovna

Příspěvek pro Michiko Tue 12 Feb - 21:47

"Hehéé" Vítězoslavně jsem se zasmála a pohodila vlasy. Doběhla jsme ho a spokojeně si vedle něj poskakovala. "Kdy už tam budéém?" Nafoukla jsem tváře a po očku ho sledovala.
Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Stará ubytovna - Stránka 2 Empty Re: Stará ubytovna

Příspěvek pro Reibi a Henbi Tue 12 Feb - 21:58

Kde kedy budeme? Spýtavo sa na ňu kukol, nevedel o tom, žeby presne vedeli, kam idú. Možno ona vedela, ale on teda nie. V každom prípade, cesta týmto smerom bola ešte dlhá...
Máme ešte dosť cesty. Žmurkol na ňu provokačne, a prezrel si svoje oblečenie. Bolo tu chladno, a jeho mikinu mal Reibi! Prekrížil si ruky na hrudi, do pokusu sa otepliť aspoň trošku, a takto pokračoval v ceste...
Reibi a Henbi
Reibi a Henbi

Počet príspevkov : 90
Join date : 04. 10. 12

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Stará ubytovna - Stránka 2 Empty Re: Stará ubytovna

Příspěvek pro Michiko Tue 12 Feb - 22:03

Protočila jsem očima a popoběhla si abych ho přeběhla. Postavila jsme se proti němu, nafoukla tváře a stoupla si na špičky. "Copak? Zima je ti zima?" Promluvila jsem hlubším hlasem a počkala až dojde ke mě. Pak jsem okolo něho oběhla dvě kolečka a zase se zastavila před ním. "Už je ti teplo děvečko, teplo?" Zazubila jsme se a napodobovala tak Mrazíka. Pak jsem mu ale uhnula z cesty protože se mi zatočila hlava. Zamračeně jsem hlavou zavrtěla a pokračovala v cestě.
Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Stará ubytovna - Stránka 2 Empty Re: Stará ubytovna

Příspěvek pro Reibi a Henbi Tue 12 Feb - 22:10

No, touto napodobeninou Mrázika mu teda vééľmi pomohla. Iba s úškrnom pokrútil hlavou, a zasa pokračoval. Veď zima ho prejde, hádam. Ako sa tak ale obzeral...
Neviem ako ty, ale ja myslím, že sme zablúdili. Uškrnul sa, a zastavil. Obzrel sa zase, a kukol si aj na svoje porezanie. Štípalo to, ale čo. Nebolo to horšie než to jej! A to ma teda fakt prekvapovalo, že ju to vôbec nebolelo...
Reibi a Henbi
Reibi a Henbi

Počet príspevkov : 90
Join date : 04. 10. 12

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Stará ubytovna - Stránka 2 Empty Re: Stará ubytovna

Příspěvek pro Michiko Tue 12 Feb - 22:18

"Hééé?!" Vyděsila jsme se a na chvíli se zastavila. Viděla jsem ho totiž dvakrát. Přimhouřila jsem oči a šla dál, tentokrát ale pomaleji a opatrně. Jak jsem byla pár kroků za ním vytáhla jsem ruku z kapsy a zamžourala na ránu..díky tomu že byla celá rudá jsme stejně nic neviděla. "Henbi?" Zvedla jsem oči od té ruky kterou jsem zase schovala do kapsy a šla za tou dvojicí Henbiáků xD.
Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Stará ubytovna - Stránka 2 Empty Re: Stará ubytovna

Příspěvek pro Reibi a Henbi Tue 12 Feb - 22:38

Zastavil sa, keď aj ona a pozrel sa na ňu. Už teraz trochu bledla, divné že ešte vôbec vládala. Stiahol ruky k pásu, strčil ich do vrecka a sledoval ju. O chvíľu sa otočil, a zase pokračoval...
Áno? Ozval sa k jej osloveniu, a kukol na ňu. Asi už začínala byť mimo, tak jej treba, keď si nenechala odo mňa pomôcť!...
Reibi a Henbi
Reibi a Henbi

Počet príspevkov : 90
Join date : 04. 10. 12

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Stará ubytovna - Stránka 2 Empty Re: Stará ubytovna

Příspěvek pro Michiko Tue 12 Feb - 22:53

"Počkej.." Natáhla jsem k němu zraněnou ruku ale byl o pár kroků přede mnou. Sebrala jsem poslední sílu jestli se to tak dá říct a doběhla ho, chytla jsme ho za tričko a předklonila se abych se dala do normálu ale nešlo to. Chvíli jsem tak zůstala a pak se zase narovnala. "Chtěla jsem...jen..." vydala jsem ze sebe potichu protože se mi hlava točila celkem dost. Stála jsem proti němu a napůl se o něj opřela abych sebou nesekla. "..poděkovat." Bylo vidět že se přemáhám abych vůbec stála a mluvila. Můj obličej se začal nebezpečně přibližovat k tomu jeho. Když jsme se rty skoro dotýkala těch jeho zamžourala jsem. "Je mi nějak..divně." Následně jsme se sesunula k zemi.
Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Stará ubytovna - Stránka 2 Empty Re: Stará ubytovna

Příspěvek pro Reibi a Henbi Tue 12 Feb - 23:08

Henbi zastavil, a otočil sa k Esu, keď ho chytila za tričko. Hneď ju prichytil rukami, aby nepadla. Pozorne počúval, čo mu chcela zdeliť, a trochu ho to aj potešilo. Trochu ale znervóznel, on!, keď bola pri ňom tak blízko. Takmer ju už sám pobozkal, lenže skončilo to inak. Ešte niečo povedala, načo sa zosypala. Henbi ju však udržal, a kľakol si na zem...
Sakra, mala mi ruku ukázať čo najskôr! Zamračene si zakričal v mysli, a konečne si pozrel tú jej ruku. Toľko krvi, to bolo fakt aj na neho trochu veľa. A horšie bolo, že krv stále tiekla. Preto si vytiahol kunai, roztrhol si kúsok trička, a obviazal jej ním ruku, viac krvi nesmela stratiť! Poriadne to utiahol, načo jej obe ruky položil na brucho, a dvihol ju na ruky. Teraz sa už musel ponáhľať, otočil sa na päte a rozbehol sa s ňou cestou naspäť, cestou ktorú poznal lepšie než tú lesom...
Presun
Reibi a Henbi
Reibi a Henbi

Počet príspevkov : 90
Join date : 04. 10. 12

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Stará ubytovna - Stránka 2 Empty Re: Stará ubytovna

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru