Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stará ubytovna

3 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Stará ubytovna Empty Stará ubytovna

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Fri 21 Sep - 17:47

Stará ubytovna Scary_house_by_arsenixc-d59piqg

Během let se Oto o trochu posunula.
Respektive části, které byly dřív obydlené, jsou nyní opuštěny a průmysl se rozvíjí jinde. Příkladem opuštěné části je stará ubytovna, teď už zarostlá nerozpletitelným množstvím rostlin. Na místo se nepouští děti, protože se okolo mohou nacházet střepy, ale i nějaké ty kunaie, shurikeny, staré a nebezpečné výbušné lístky... I přes příšerný stav a polorozpadlou střechu je místo oblíbené pro dospělé. Je tu nádherné ticho, klid a možnost nerušeného přemýšlení.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Stará ubytovna Empty Re: Stará ubytovna

Příspěvek pro Michiko Tue 12 Feb - 17:51

Můj skvělý, úžasný, dokonalý nosík nás dovedl až sem. Zůstala jsem před tou opuštěnou budovou stát jako opařená..bála jsme se. Ale já nechtěla aby vědět že se bojím tak jsem si odkašlala a šla pomalu blíž. "Věděl jsi že to tu je?" Přišla jsem k rozbitému oknu a pod nohama mi zaskřípaly střepy, opatrně jsem nakoukla dovnitř ale viděla jsem jen tmu takže jsem nic neviděla xD.
Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Stará ubytovna Empty Re: Stará ubytovna

Příspěvek pro Reibi a Henbi Tue 12 Feb - 18:04

// xD
Následoval Esu až sem, k tejto prázdnej ubytovni. Prikročil k nej, a s rukami vo vreckách si budovu prezrel. Musel usúdiť...že to je len opustená budova, ničím preňho strašná, podľa jeho názoru a pohľadu aspoň. Ticho ju sledoval, ako nakúka cez rozbité okno dnu, napadlo mu, že ju vyľaká. Ale to nechal na inú chvíľu. Pristúpil zasa bližšie k nej, a zozadu sa díval do obloku, nič vidieť nebolo, aká škoda...
Čo tu chceme vlastne robiť? Spýtal sa Henbi do ticha...
Reibi a Henbi
Reibi a Henbi

Počet príspevkov : 90
Join date : 04. 10. 12

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Stará ubytovna Empty Re: Stará ubytovna

Příspěvek pro Michiko Tue 12 Feb - 18:13

"Co já vím? Ale mohli by jsme se tam kouknout..protože se ani jeden..to..nebojíme ne?" Zamumlala jsem a a podél zdi došla k polorozpadlým dveřím. Koukla jsem se na zebe abych se ujistila, že jde se mnou a pak do dveří trochu čutla abych je otevřela. Vešla jsem do tmy a znova se otočila jestli jde se mnou. "Já..tě jen kontroluju aby jsi se neztratil. Třeba by jsi se pak bál." Pokusila jsem se mu vysvětlit proč kontroluju jestli jde se mnou a nuceně se ušklíbla. Já přece mám ráda tajemná místa ne? Tak se nemusím bát...hlavně když je tu se mnou někdo další. Polkla jsme a vykročila do tmy, když si oči přivykli na tmu rozeznávala jsem obrysy a věci které byli blízko mě. Zamžourala jsem do tmy a vydala se ke schodišti které sice nevypadalo moc stabilně ale což...další zaskřípání střepů které byly doslova všude po zemi.
Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Stará ubytovna Empty Re: Stará ubytovna

Příspěvek pro Reibi a Henbi Tue 12 Feb - 18:23

Henbi sa nebál, zato Esu tomu veľmi nenaznačovala. Ale čo, mala odvahu tam aspoň vstúpiť. Henbi jej šiel za chrbtom, a všímal si stále jej otáčanie sa, a ako to ona povedala, kontrolovala či ho nestratila. Henbi sa iba uškŕňal, a naschvál bez slova mieril stále za ňou. Zvuk vydával iba svojimi krokmi, kedy stúpal po črepoch. Zastavil sa pred schodmi, nevyzerali dôveryhodne. Začal na ne pozerať, a ani sa nehol. Veľmi sa mu nechcelo do toho, ísť po týchto schodoch. Mohli sa hocikedy prepadnúť, a ešte sa tu prizabiť! To teda né!...
Reibi a Henbi
Reibi a Henbi

Počet príspevkov : 90
Join date : 04. 10. 12

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Stará ubytovna Empty Re: Stará ubytovna

Příspěvek pro Michiko Tue 12 Feb - 18:31

Stejně jako on jsem se zastavila u schodů a pak se na něj koukla. "Srábotko.." Utrousila jsem a položila ruku na zábradlí, následně jsem po špičkách začala stoupat po schodech a dávala si pozor abych šlapala na části které vypadali nejlépe. Dostala jsme se bezpečně až nahoru a vítězoslavně zvedla ruce nahoru. Tentokrát jsem na něj nečekala, když jsem zvládla tohle zvládnu už všechno. Vydala jsem se po temné chodbě k prvním dveřím a jimi vešla do pokoje který vypadal...no vážně hrozně. "Jdeš?" Křikla jsem abych se přece jen ujistila a bloudila očima po pokoji.

Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Stará ubytovna Empty Re: Stará ubytovna

Příspěvek pro Reibi a Henbi Tue 12 Feb - 18:43

Tse. Odfrkol si, keď ho nazvala "srábotko", a zamračene sa díval, ako mizne na horné poschodie. Následne zmizla niekam k jednej z izieb, to ju už sledovať nemohol. Chvíľu váhal, ale nakoniec sa chytil zábradlia, a opatrne stúpil na prvý schod. Ten zavŕzgal, a nahlas popraskal. Preto nohu hneď stiahol, a tento prvý schod radšej prekročil, a stúpil na ten druhý. Ten taktiež zavŕzgal, ale našťastie nepopraskal. Prevážil váhu svojho tela na túto nohu, a tou druhou vystúpil na nasledujúci schod. Nič sa nestalo. Stúpil na ďalší, ďalší a ďalší. Pri posledných si pozor už veľmi nedával, zdalo sa, že už sú všetky pevné a bezpečné. Preto už len tak vyhopkal hore, až pod ním opäť niečo zapraskalo, priamo pod jeho nohami...
O-óóu. Jediné čo stihol zo seba dostať, keď schody začali praskať už všetky, a rázom sa celé zosypali, spoločne s Henbim, ktorého zakryl ešte aj dym a prach, ktorý tu ostal po zrúcaní. Chvíľku ešte dopadali dosky, klince a podobné veci niekam do temna, a viac počuť už nebolo. Teda, niečo hej...
Po-móc... Aj toto jedno slovo, prerušené rýchlym nádychom zaznelo do ticha z dymu. Henbi sa totiž aspoň stihol zachytiť o posledný, pevný schod už na hornom poschodí, teda visel a držal sa za ruky. Ako tak zisťoval, rozpadnuté schody dopadali do nejakej divnej diery, asi predtým slúžila upratovačom na špinavé veci, teraz bola diera však plná črepov, dreva, klincov, kamení, a iných vecí, ktoré keby na ne padne, tak to dobre neskončí. On dobre vedel, že sa nemá trepať hore!...
Reibi a Henbi
Reibi a Henbi

Počet príspevkov : 90
Join date : 04. 10. 12

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Stará ubytovna Empty Re: Stará ubytovna

Příspěvek pro Michiko Tue 12 Feb - 18:50

Když se ozvala série zvuků při kterých se schody zřítily vypískla jsme a zacpala si rychle pusu abych nekřičela. Chvíli jsem stála na místě a ani nedýchala abych něco slyšela, aspoň kroky vraha který by se mě snažil zabít. Uslyšela jsem ale jen Henbiho, nedůvěřivě jsem vykoukla na chodbu a ke schodům. "Ježiši!" Zalamentovala jsem a klekla si. "Ty jsi fakt..." Odmlčela jsme se a chytla ho rukou za zápěstí. Neměla jsem šanci abych ho já sama vytáhla a tak jsem druhou rukou složila krátkou pečeť po které mi zazářily přívěšky pod tričkem a mě obklopila růžová chakra. "Měl by jsi zhubnout jsi těžký.." Zamumlala jsem a jeho druhé zápěstí ovinulo růžové chapadlo z chakry. Pak jsem zatnula zuby a začala ho tahat nahoru.
Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Stará ubytovna Empty Re: Stará ubytovna

Příspěvek pro Reibi a Henbi Tue 12 Feb - 19:03

S pomocou, ktorú si vytvorila z chakry, bolo dosť ľahké ho už vytiahnuť hore. Akonáhle už nevisel, ľahol si na zem a začal sa vydýchavať. Jednu ruku si držal na hrudi, a druhú len povedľa tela, na chladnej zemi, kde sa ešte aj stihol porezať. Ale to mu už nevadilo, bol skôr v šoku z toho zrútenia...
V-...vďaka... Šepol ešte stále na ležiac na zemi, z nej sa pohnúť nechystal, kým ho ten šok prejde! Podcenil tie blbé posledné schody...
Reibi a Henbi
Reibi a Henbi

Počet príspevkov : 90
Join date : 04. 10. 12

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Stará ubytovna Empty Re: Stará ubytovna

Příspěvek pro Michiko Tue 12 Feb - 19:09

Vyškrábala jsem se na nohy a chakra zmizela. "Snad jsi se nebááál." Škodolibě jsem se ušklíbla a vydala se zpět do pokoje. Samozřejmě že kdyby se to stalo mě nejspíš bych omdlela ale to je nepodstatný detail! Přišla jsem k zaprášenému psacímu stolu a pokusila se otevřít šuplík, po chvíli povolil. Jen papíry..rozpadlá knížka a křížek na šňůrce. Vzala jsem ho do ruky a prohlídla si ho...nebylo na něj nic zvláštního, byl zašlý a šňůrka roztrhnutá. Něco jsem si zamumlala a položila ho na stůl, přešla jsem k rozbitému oknu a opatrně se koukla ven. Bylo vidět na les který vypadal ještě strašidelněji. "Fuj" Vypadlo ze mě když mi přejel mráz po zádech a přimhouřila jsem oči.

Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Stará ubytovna Empty Re: Stará ubytovna

Příspěvek pro Reibi a Henbi Tue 12 Feb - 19:19

Henbi jej neodpovedal, bol rád že je ešte zdravý. Zatiaľ čo zmizla do izby, Henbi naďalej zotrvával na onej zemi, a nadobúdal pokojný dych. Šlo to ťažko. Až o chvíľu sa dokázal už dvihnúť, vyškrabal sa na nohy, a obzrel sa. Bol v pohode, až na to menšie porezanie na ruke, ktoré ignoroval. Len si to utrel do oblečenia, a potichu pristúpil na prah dvier izby, v ktorej Esu stála. Odtiaľto ju sledoval, ale o chvíľu prehodil pohľad na chodbu a tie schody, ktoré už vlastne schody neboli. Nebál sa...ale už chcel byť z tejto diery vonku. To by radšej bral ten les!...
Reibi a Henbi
Reibi a Henbi

Počet príspevkov : 90
Join date : 04. 10. 12

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Stará ubytovna Empty Re: Stará ubytovna

Příspěvek pro Michiko Tue 12 Feb - 19:23

Otočila jsme se na něj a provokačně se usmívala. "Ale nebój, koupíme ti sloná." Zahuhlala jsem jako na malé děcko a přišla až k němu. Chytla jsem ho za tváře a začala s nimi podivně hýbat, prostě tak jak se to dělá maličkatým prckům. Strach ze mě opadl když se on málem zřítil a tak jsem se kolem něj protáhla a otevřela další dveře. "Radši vymysli jak se odsud dostaneme když nejsou schody."
Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Stará ubytovna Empty Re: Stará ubytovna

Příspěvek pro Reibi a Henbi Tue 12 Feb - 19:38

S čistým poker-face-om sa na ňu díval, keby si ju neobľúbil, už by jej to nejako vrátil, a dvojnásobne! Takto ju však iba sledoval, nechával si ťahať si líca do strán, až ho nakoniec pustila a prešla do inej miestnosti. Henbi sa v tom momente presunul k oknu, z ktorého pred chvíľou hľadela von, a na moment sa tiež zadíval...
Niesu schody, vymyslí sa niečo iné. Šepol si, a holými prstami sa zbavil skla na okrajoch rozbitého skla, aby sa náhodou neporezal pri vyskakovaní von. Ale ešte nevychádzal, vrátil sa na chodbu, a rovno pristúpil k Esu zozadu. Schválne tak, že jej až dýchal na krk...
Kam by si to chcela odísť maličká? Prehovoril zmeneným hlasom, potichšie a chladne tak, že to muselo spôsobiť ďalšie vyvolanie mrazu na chrbte. A možno ani nie, veď bolo na 95% isté, že to bude iba Henbi, a nie niekto cudzí. Ale aj tých 5% mohlo niekoho vydesiť! Ak nie, tak nič. Asi by už vyskočil z tejto búdy von. V každom prípade, teraz sa premáhal a dusil smiech, potom by mohol pokaziť svoj pokus!...
Reibi a Henbi
Reibi a Henbi

Počet príspevkov : 90
Join date : 04. 10. 12

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Stará ubytovna Empty Re: Stará ubytovna

Příspěvek pro Michiko Tue 12 Feb - 19:47

V dalším pokoji to vypadalo skoro stejně až na to že na stole bylo několik skleniček. Tady asi někdo rád pil.. Zamysleně jsem vzala skleničku do rukou, po obvodu byla nakřáplá a pěkně špinavá. Nakrčila jsme nad tím nos a povzdechla si. Chtěla jsem jí vrátit na stůl ale to už za mnou stál Henbi a ucítila jsem jeho dech na krku. Následně pak ten hlas, vydala jsem přidušený zvuk a stiskla skleničku v ruce. Z ní zbily už jen střepy které popadaly na zem. Hned mi ale došlo že to byl on...ale kdo by se nelekl?! "T-ty jsi fakt...agr.." Vydala jsem ze sebe znova přidušeně a dala ruku podél těla. Dlaň mě pálila a horká krev začala kapat na podlahu. "Jdi prosim tě.." Otočila jsme se k němu čelem a začala ho strkat druhou rukou pryč z pokoje. Díky tmě nic nebylo vidět a tak jsem ho strkala dál pryč až k tomu oknu. "Půjdeme oknem jo?.." Zamrmlala jsem s rukou za zády a trhla hlavou ať jde první.

Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Stará ubytovna Empty Re: Stará ubytovna

Příspěvek pro Reibi a Henbi Tue 12 Feb - 19:53

No, aspoň som ju nestrašil pre nič za nič. Následne sa ale otočila, a začala ma šťuchať von z miestnosti, dokonca rovno k tomu oknu, cez ktoré som týmto cúvaním takmer vypadol. Pobavene som sa otočil, prikrčil som sa, a jednoducho som vyskočil z okna von, dopadajúc na zem, už blízko lesa. Kým ona asi vyskakovala, dúfam že dopadne dobre (xD), otočil som sa k tomu lesu, a rozmýšľal som či doň vykročiť, alebo nie...
Reibi a Henbi
Reibi a Henbi

Počet príspevkov : 90
Join date : 04. 10. 12

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Stará ubytovna Empty Re: Stará ubytovna

Příspěvek pro Michiko Tue 12 Feb - 19:58

Chvíli jsem tam nahoře zůstala a otřela si dlaň do rukávu mikiny, moc to nepomohlo ale aspoň na chvíli jsem jí neměla jak když mi jí někdo uřízl xD.
Vyskočila jsem z okna a došla k němu. "Chceš tam jít?" Koukla jsme se jak přemýšlí a nečekala na odpověď, rovnou jsem se vydala tím směrem..strach byl fuč momentálně jsem myslela na něco jiného. "Máme v Oto vlky?" Zamžourala jsem do tmy, kdyby jo tak bych asi rychle utekla, vlci by šli přece po krvi ne? Polkla jsme a otočila se na něj.
Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Stará ubytovna Empty Re: Stará ubytovna

Příspěvek pro Reibi a Henbi Tue 12 Feb - 20:09

Teba ten strach ale rýchlo prešiel. Poznamenal Henbi, keď ako by sa nechumelilo, vykročila ďalej do lesa. Tak ju bez protestov následoval, kráčajúc vedľa nej...
Vlky? Čo ti ja viem? Pokrčil ramenami, tipoval ale že vlci tu budú. Nahlas túto úvahu ale nechcel povedať, Esu by sa mohla vyplašiť, a bolo by po výlete. Také niečo nemohol spraviť, stačilo len to, že Esu bola porezaná, on po šoku a k tomu taktiež trochu porezaný! xD...
Reibi a Henbi
Reibi a Henbi

Počet príspevkov : 90
Join date : 04. 10. 12

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Stará ubytovna Empty Re: Stará ubytovna

Příspěvek pro Michiko Tue 12 Feb - 20:16

Něco jsem zamumlala a po jeho odpovědi jsem ruku ze které si dál vesele kapala krev a dělala tak cestičku od ubytovny jsem strčila do kapsy mikiny. "No doufám že tu nejsou." Prohodila jsme a až doteď jsem šla o pár kroků před ním, jenže jsem se zastavila a počkala na něj abych šla po jeho boku. Cítila jsme se tak bezpečněji, kdyby přišel nějaký ten vlk předhodila bych mu jeho xD!
Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Stará ubytovna Empty Re: Stará ubytovna

Příspěvek pro Reibi a Henbi Tue 12 Feb - 20:48

Tú ruku by si si mala obviazať, nejak veľmi ti krváca. Zamyslene sa ozval, keď si aj napriek tme povšimol cestu z krvi za nimi, a uvedomil si aj to, ako ho počkala...
Héh, niekto sa tu asi bojííí. Pousmial sa, a bez iného slova pokračoval v chôdzi. Pravda, pre každí prípad sa sem tam obzrel, či ich náhodou neprenásleduje armáda vlkov! (xD) Škoda, že si nezobral niečo, čo by im mohol hodiť, keby ich stretnú...nejakú hračku, kosť zo špagátu napríklad...
Reibi a Henbi
Reibi a Henbi

Počet príspevkov : 90
Join date : 04. 10. 12

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Stará ubytovna Empty Re: Stará ubytovna

Příspěvek pro Michiko Tue 12 Feb - 20:51

Zarazilo mě že si toho všiml a trochu jsem se zamračila. "Nene...je to jen pár kapek. To ty by jsi si to měl obvázat." Odsekla jsem navzdory tomu že jsem měla už celou kapsu nasáklou krví, klidně bych z toho mohla vyždímat pořádnou skleničku pro upíra xD.
"To půjdeme pořád dál a dál...a dááál?" Nadzvedla jsem obočí, nikdy jsem tu nebyla a tak jsem ani nevěděla kam ten les vede nebo kde končí.
Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Stará ubytovna Empty Re: Stará ubytovna

Příspěvek pro Reibi a Henbi Tue 12 Feb - 20:57

To skôr u mňa je to pár kvapiek, u teba je to ale ako vodopád. Uškrnul sa a naďalej pokračoval ďalej, a ďalej. O chvíľu ale zastavil, ju pozastavil chytením za rameno a prešiel k nej otočený čelom. Kľakol si, a zasmeroval pohľad na jej vrecko...
No ukáž mi tu ruku. Natiahol svoju vlastnú k nej, aby mu ju ukázala. Nemohla tu behať a strácať toľko krvi, to proste nie!...
Reibi a Henbi
Reibi a Henbi

Počet príspevkov : 90
Join date : 04. 10. 12

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Stará ubytovna Empty Re: Stará ubytovna

Příspěvek pro Michiko Tue 12 Feb - 21:03

"Ále kecy v kleci. Je tma blbě vidíš." Zaprotestovala jsem a když se postavil přede mě obezřetně jsem ho sledovala.
"Ne...moje ruka." Znova jsem zaprotestovala a ruku nechala v kapse. "Měli by jsme radši jít ať jsme co nejdřív na druhém konci lesa." Sledovala jsem ho a dál zarputile nechávala ruku v kapse. Nebylo to tak vážné ne..? Na nohou jsem ještě stála a nechtěla jsme nikomu přidělávat práci. Jak klečel nakonec jsem tu ruku vytáhla ale nakreslila sem mu na tváře pomocí ukazováčku a krve takové ty čárky jak měli indiáni. Ruku jsem zase rychle stáhla pryč a obešla ho.

Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Stará ubytovna Empty Re: Stará ubytovna

Příspěvek pro Reibi a Henbi Tue 12 Feb - 21:18

No, už z neho bol indián, vlk by mu predsa nemal robiť už problém. Lenže nepáčilo sa mu, ako sa mu snažila vyhnúť a obísť ho. Ľahko ju chytil za jej nezranenú ruku, a zabránil jej tak v pokračovaní v chôdzi...
No ták, musím sa nato pozrieť. Ešte mi tu vykrvácaš a čo s tebou potom? Prehovoril starostlivo, prekvapivo, a nechystal sa ju pustiť, kým mu tu rúčku neukáže! A nebol by problém pre neho spraviť zase niečo bláznivé, aby jej tú ruku pozrel! A to Esu už dobre vedela...
Reibi a Henbi
Reibi a Henbi

Počet príspevkov : 90
Join date : 04. 10. 12

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Stará ubytovna Empty Re: Stará ubytovna

Příspěvek pro Michiko Tue 12 Feb - 21:23

Když mě chytl za druhou ruku koukla jsem se na něj. "Tss.. já a vykrvácet? Opovaž se na tu ruku sáhnout..kousnu tě." Cvakla jsem zuby a usmála se. Nemusel z toho dělat takovou tragédii, sice jsem si připadala trochu divně ale to nemohlo být z toho že jsem ztratila těch pár kapek krve. Zavrtěla jsem hlavou a dál měla ruku v kapse. "Póójď." Zkusila jsme nasadit psí oči.
Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Stará ubytovna Empty Re: Stará ubytovna

Příspěvek pro Reibi a Henbi Tue 12 Feb - 21:29

Ak to teda nieje také zlé, prečo ju nechceš ukázať? Veď ja ťa neuhryznem...možno. Uškrnul sa, a rovnako cvakol zubami aj on, v pohode by jej to vrátil! (xD) Ani psí kukuč nezlomil jeho vôľu, stále ju držal za ruku, a čakal nato, kedy jej rúčku ukáže. Vzdať sa nehodlal, ale na druhú stranu, mohol jej to zase pripomenúť kedy by padla na zem, celá bledá. Toto nebolo zrovna ľahké zranenie, keď robila cestičku krvi za nami, a vrecko mala tiež krvavé viac než dosť...
Reibi a Henbi
Reibi a Henbi

Počet príspevkov : 90
Join date : 04. 10. 12

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Stará ubytovna Empty Re: Stará ubytovna

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru