Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dědictví Jiraiyi Uzumaki

Goto down

Dědictví Jiraiyi Uzumaki Empty Dědictví Jiraiyi Uzumaki

Příspěvek pro Anonymní Thu 17 May - 4:22

Dědictví Jiraiyi Uzumaki Gorgeoushawaiivillahome
Nedaleko hlavního centra Konohy se nachází vilka po Jirayiově otci. Současně zde bydlí společně s jeho trhačem Zeusem ^^.

Dědictví Jiraiyi Uzumaki Orielliotbywolfvane14
Společnost mu dělá mluvící ninja žabka jménem Twiky ^^.

Dědictví Jiraiyi Uzumaki Frogbyravenclawyoshipng
Villa má 2 patra, z nichž prostor tvoří několik ložnic, 3 koupelny, velký obyvák a nádherná kuchyň. Kvůli jeho velikosti nechává u sebe přespat jakékoliv přátelé, návštěvníky, ale i cizince. Je zařízena spíše v moderním stylu. Ze zadní strany domu je bazén a příjemné posezení. Za bazénem se nachází rozlehlá zahrada, kudy protéká malý potůček, a kde rozkvétá spousta nádherných rostlin.


Pod domem se nachází Jiraiyova speciální rostlinná dílna, kde míchá nejrúznější jedy, protijedy, ale taky mnoho pilulek.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dědictví Jiraiyi Uzumaki Empty Re: Dědictví Jiraiyi Uzumaki

Příspěvek pro Anonymní Thu 17 May - 20:27

Již s chrastícími klíčemi v rukou jsem došl ke dveřím a jemně se vzdychl.
" Ohh, tak... Dlouho jsem nebyl doma a jak to tak vypadá, ani tomu tak nebude i teď, " s provinilým pocitem jsem pořádně aspoň podrbal Zeuse, jelikož mi bylo jeho zanedbávání opravdlu líto, ale bohužel jsem neměl dostatek času..
Snad ho Hikari zase někdy vezme... pomyslel jsem si na její dobrý skutek, který pro mě tehdy vykonala a doufal, že ho snad někdy i zokpakuje. Nechtěl jsem ji však v žádném případě využívat, jen mi bylo líto toho malého čuníčka..
S dobrým pocitem jsem mu aspoň otevřel dveře na zahradu, ať může jít kdykoliv ven a šel si do pokoje připravit všechny věci.
S téměř plnou výbavou mi už jen zbývalo zajít si do laboratoře pro mé nejnovější výrobky, které se nám podle mého určitě budou hodit, no pro jistotu jsem jich vzal ještě víc, než mi bylo zvykem a ještě si v kuchyni zabalil jidlo a vodu na cestu.
" No nic, asi je čas vyrazit, " s vystrašeným výrazem jsem si představil rozbouřenou Satsuki, která už z čekání asi celou naši Konožskou bránu zcela zdeformovala a vydal se příma za ní...

(Přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru