Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dan Uzumaki

Ns: Go on :: Smeťák :: Smeťák :: Koš :: S1 + S2 :: Server#2 :: Postavy

Goto down

Dan Uzumaki Empty Dan Uzumaki

Příspěvek pro Anonymní Fri 10 Feb - 22:53

Jméno a příjmení: Dan Uzumaki(Utsukshi)
Hodnost: Genin
Vesnice: Konohagakure no sato
Věk: 15
Narození: 29.2.
Pohlaví: Muž...Nebo žena? Hádejte můžete 3x! Very Happy
Klan: Uzumaki
Kekkei genkai: Zvláštní čakra schopná potlačit bijuu. Čakrové řetězy.
Sensei:
Charakter: Má "jemně" vznětlivou povahu, i když i to dokáže ovládat, ale jen těžce. Dokáže být hodně drzý a hrubý, ale dokáže být i příjemný a jemný, ale to se tak často nestává! Nikdy po něm nechtějte, aby udělal něco co nechce udělat, ani z toho nic nemá...neudělá to! Sedí na ně: První mluví a pak myslí...ale dokonale, něco plácne a až pak mu dojde co řekl.
Životopis:
Narodil jsem se v konoze, jednomu členu klanu Uzumaki, jmenoval se Araku a řadové Kunoichi jménem Shirina. Vychovávaly mne jako každého jiného, jen s malým rozdílem, projevila se u mě čakra schopná potlačit bijuu což ze mě dělalo potencionálního jinchuriki, ačkoliv bych na to nikdy nepřistoupil pokud by to nebylo nutné. Moje vlasy byly rudé, tak rudé že se mi ostatní smáli, pokaždé jsem je zmlátil, ačkoli sám ty vlasy nenáviděl, byl jsem jak maják mezi ostatními, byly moc výrazné.
Když už mi bylo tak 10 tak otec šel na misi, šel na ni sám, ačkoli to nebyla mise při které by mohl přijít o život tak už se nevrátil, nemohl být mrtvý, musel utéct, zradit vesnici, nechápal jsem to, ale zřekl jsem se jména Uzumaki, nenáviděl jsem je, přijmul jsem matčino příjmení. Jediný kdo by mohl vědět že jsem z klanu Uzumaki, je někdo znalý kdo by to poznal podle vlasů, nebo Hokage jelikož to má v papírech.
Na akademii jsem šel později než ostatní, ale zvládal jsem ji perfektně, základní genjutsu jsem sice rušil s obtížemi, ale nikomu to nevadilo, vzhledem k tomu že jsem ninjutsu zvládal bez problémů. I v taijutsu se ubránil, ale byl pomalý, proto nakonec vždy sáhnul po ninjutsu, buď to kawarimi, nebo bushin. Proto jsem vyhrál i když mne pokaždé seřvaly za to že jsem použil něco jiného než jen taijutsu, úplně jsem je ignoroval, někdy jsem na ně dokonce vyplázl jazyk. I když to nebylo zas tak často, pořád jsem je bral jako autoritu i když, autority neuznával.
Když došlo na maturitu tak jsme měli za úkol udělat klony, udělal jsem jen 2, ale i tak jsem odmaturoval, a tak jsem se vrátil domů čelenku jsem měl místo opasku, byl jsem hrdý že jsem se stal genin, mamka mne vzala na ramen, moje oblíbené jídlo. Další den jsem jen tak lenošil v posteli, a dnes jsem se konečně rozhodl zajít za hokagem, aby mi přidělil senseie, i když se někde ještě nejspíš stavím.
Avatar:
Dan Uzumaki Saske
Body:
Ninjutsu: 3,5
Taijutsu: 1,5
Genjutsu: 0,5
Inteligence: 2,0
Rychlost: 1,0
Síla: 0,5
Chakra: 3,5
Ruční pečetě: 2,5
Celkem: 15
Oblíbené: Jídlo, klid, knihy.
Neoblíbené: Trénink, mise, jméno uzumaki.


Naposledy upravil Dan Uzumaki dne Sun 12 Feb - 20:14, celkově upraveno 5 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dan Uzumaki Empty Re: Dan Uzumaki

Příspěvek pro Shinjiro Fri 10 Feb - 23:03

Husty podobnu jak Ja Taky nerad Prijmeni body by meli sedet
Shinjiro
Shinjiro

Počet príspevkov : 775
Join date : 15. 12. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Hyuuga

Návrat nahoru Goto down

Dan Uzumaki Empty Re: Dan Uzumaki

Příspěvek pro Anonymní Fri 10 Feb - 23:10

Díky...mě už vynechává mozek divným se že jsem vůbec napsal životopis, jsem na nohou od 6 když jsem šel na půl sedmé do školy, dělal jsem poskoka u zápisu Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dan Uzumaki Empty Re: Dan Uzumaki

Příspěvek pro Shinjiro Fri 10 Feb - 23:13

jaj no jo jinak neres moji cestinu jsem uz par let v zahranici to jenom tak okrajove ty vole ja jsem vzhuru od 4:30 a nestezuju si
Shinjiro
Shinjiro

Počet príspevkov : 775
Join date : 15. 12. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Hyuuga

Návrat nahoru Goto down

Dan Uzumaki Empty Re: Dan Uzumaki

Příspěvek pro Anonymní Fri 10 Feb - 23:44

Povoleno Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dan Uzumaki Empty Re: Dan Uzumaki

Příspěvek pro Anonymní Fri 10 Feb - 23:46

ARIGATOOOOO!!! Pocem Assassine ať ti můžu dát pusu! :*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dan Uzumaki Empty Re: Dan Uzumaki

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

Ns: Go on :: Smeťák :: Smeťák :: Koš :: S1 + S2 :: Server#2 :: Postavy

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru