Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pro hráče^^

Goto down

Pro hráče^^ Empty Pro hráče^^

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Thu 10 May - 20:19

Takže prvně; Vítejte ve vesnici!^^
Chtěla jsem jen pár věcí, abychom si rozuměli^^
Zaprvé; Buďte slušní, ohleduplní a chovejte se normálně^^ nerada bych řešila nějakou stížnost^^
Zadruhé; Byla bych ráda, kdybyste mohli dodržovat alespoň základy gramatiky, rozvedli své myšlenky a napsali komentáře delší než jedno slovo^^. Hrajeme přeci textovou hru, jde nám hlavně o mluvení, pocity, nálady a podobně a jsem si jistá, že každý z vás máte větší slovní zásobu než; jo, ne, možná^^.
Zatřetí; Budu ráda, když budete mít nějaký nápad, připomínku, klidně stížnost, ale prosím, konzultujte to se mnou. Ráda bych měla přehled o tom, co se děje! Myslím, že jsem dost benevolentní a je se mnou domluva, ale prostě ráda mám přehled^^.
S tímto taky souvisí zakládání topiců. Nevadí mi to, ale nechci tu zbytečná témata, takže mi prosím napište a nějak se domluvíme^^. (Nejedná se samozřejmě o zakládání vlastních obydlí do obytné čtvrti)
Začtvrté; Mějme na paměti, kde jsem a co tedy můžeme umět^^. Máme svá speciální ninjutsu, která se liší od ostatních, stejně jako jiné vesnice, takže někoho s byakuganem tu opravdu vidět nechci^^
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru