Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lázně a horké prameny

Goto down

Lázně a horké prameny Empty Lázně a horké prameny

Příspěvek pro Ayame Takahashi Thu 10 May - 17:52

I ve skalnaté Kumo se nachází lázně a horké prameny.
Místo, kde se můžete pořádně uvolnit po těžkém tréninku. Mezi další služby patří masáže, manikúra...prostě vše pro to, abyste se cítili co nejlépe.

Lázně a horké prameny 2292_11
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Lázně a horké prameny Empty Re: Lázně a horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Tue 26 Jun - 21:49

Došel jsem do lázní a proběhl šatnou kde jsem odhodil oblečení a šmátl po ručníku. Hupsnul jsem rovnou do vody a přivřel oči. "Nádhera" Nadechl jsme se a zase zhluboka vydechl. Poraněnou ruku jsem měl ven z vody a užíval si klid...byl jsme tu sám a to mi vyhovovalo.
"Šak já sa chcu taky namočit!"
Promluvil jsem pisklavým hláskem a poté šokovaně zíral na ruku.
"Ty mluvíš?"
"Máš něco proti?" Odpověděl jsem sám sobě pisklavým hláskem a cukl rukou.
"Ne, to vůbec ne ale je to divný ne?"
"Koukni na sebe...ty jsi divný. Co tu vůbec večer děláš?! Víš kolik ti už je? Co celý dny děláš?! Lenošíš a pěstuješ ty pošahaný jahody! Na co ti asi budou, stejně je hned sníš a pak nemáš nic."

Kape mi na maják..měl bych s tím něco udělat. Mluvím tady s vlastní rukou.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně a horké prameny Empty Re: Lázně a horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Wed 27 Jun - 16:22

Užíval jsem si dál klid a zavřel oči, vyrušila mě ale facka která přistála na mé tváři.
"Má dokonalá tvář!" Prudce jsem otevřel oči ale nikdo tam nebyl, pomalým pohybem jsem se koukl na sovu ruku a nasadil nechápavý výraz.
"Já jsem se vážně zbláznil." Vydal ze sebe plačtivě
"Ale vůbec ne, tohle všechno je vlastně sen...ne sen ne, ale noční můra!" Ruka se začala třást v předstíraném návalu hrozivého smíchu.
Zíral jsem na ruku jak člověk který si právě uvědomil že se zbláznil.
"Měl bych si zajít k doktorovi.." Podrbal jsem se ve vlasech, chtěl jsem dát ruku zase dolu ale nešlo to, má ruka se pevně držela mých vlasů.
"Mé dokonalé vlasy!" Zhrozil jsem se a snažil ruku odtrhnout. Nic...stačil krátký pohyb a má ruka nasměrovala hlavu proti okraji. Rána do hlavy stačila k tomu abych se potopil pod vodu. Moje dokonalé čelo...
Vynořil jsem se nad hladinu a promnul si bolavé čelo.
"Je čas jít.." Usoudil sem a vylezl z vody, zamířil jsem přímo do šatny ale ve dveřích jsem se zasekl. Má ruka se držela za futro a nechtěla se pustit.
"Já nechcu! Ještě jsem se nenamočila!" Pronesl jsem pisklavě a zároveň se snažil ruku dotrhnout. Zapřel jsem se a ruka povolila, následoval kotrmelec dozadu a náraz do skřínky ze které na mě vypadli věci. S povzdechem jsem se oblékl a zmizel dřív než jsem se stačil ještě zranit.
-Přesun-

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně a horké prameny Empty Re: Lázně a horké prameny

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru