Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Horké prameny

2 posters

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Horké prameny Empty Horké prameny

Příspěvek pro Uzumaki Allii Thu 10 May - 15:36

Horké prameny 59526645
V lázních si můžete odpočinout po celodenní práci a uplně vypnout. Tady vám nehrozí žádné nebezpečí, maximálně že se utopíte. Lázně jsou oddělené ale nachází se zde i část která je spojená. Jsou zde tři pokoje ve kterých můžete přespat pokud se vám nechce domů z tohoto krásného místa.
Lady Mizukage
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 1543
Join date : 19. 04. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sat 12 May - 17:49

Dorazil som sem pred budovu a čakal som kým príde Yuki ja som tu už mal vlastne z predtým objednaný na dnešný deň termín aj vlastne ja som tu plánoval prespať proste taký poriadný oddych jedlo a všetko ako má byť , dokonca som našiel aj spoločnosť vlastne som to vybavil tak aby nejaká bola . Hmm nejaké to odreagovanie zlé nieje ...
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 19:01

Omlouvám se že jdu pozdě sensei. Doběhla jsem za ním celá udýchaná. Cestou mi vypadly z kapsy jehly musela jsem je sbírat. Při té vzpomínce jsem kapsu radši zkontrolovala. Takže jdeme? Nakoukla jsem za něj na dveře budovy.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Horké prameny Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sat 12 May - 19:12

"To je v poriadku tak pôjdeme ... " Povedal som jej a vošiel som dnu prvý ale podržal som potom dvere aby vstúpila aj ona .Potom som zamieril k recepcii kde som povedal že mám tu rezervované a on mi dal akési dve priepustky alebo čo to vlastne bolo ja som jednu dal Yuki . "Máme tu ale len jednu izbu takže tam si môžeš odložiť veci ... , ja tu dnes aj ostanem nakoniec na noc . " Oznámil som jej a potom som potom zamieril smerom k horkým prameňom a pritom som zasa povedal .
"No tak keby tak až tam ? " Opýtal som sa a otočil radšej na ňu a čakal čo ona.
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 19:22

Um... hai! Arigato. Půjdu si teda odložit věci a pak příjdu. Usmála jsem se a namířila si to do pokoje odložit si věci. Nezdržela jsem se tam dlouho jen jsem deštníky a katanu postavila za dveře a pak se pomalu vydala zpět za senseiem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Horké prameny Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sat 12 May - 19:26

Ja som už medzi tým bol v prezliekarni lebo som vedel že mi to bude dlhšie trvať . Popravde som tu ešte nebol lebo som vodu nemal rád lenže táto bola horúca a poriadne a to sa mne pozdávalo ako som sa teda vyzliekol a obmotal okolo pása uterák nakoniec som spravil ale do utieraka menšiu dieru kvôli ocásku . No to budem musieť asi zaplatiť no nevadíí Zastrihal som ušami a zamieril rovno do vody kde som sa usadil ku kraju a trocha privrel oči vážne bola príjemná . No tak ... toto je naozaj dobréé ...
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 19:33

Přišla jsem až do kabinky kde jsem se vyslékla a obmotala kolem sebe ručník. Jakmile jsem otevřela dveře spatřila jsem slabý opar nad hladinou vody do které jsem se okamžitě ponořila až po krk. Sensei? Myslela jsem že vám voda vadí. Zasmála jsem se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Horké prameny Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sat 12 May - 19:39

Jedným očkom som pozeral ako vchádzala do vody no potom som jej odpovedal ako sa opýtala . "Popravde vadíí ... lenže táto je tak horúca že si normálne ani nepripadám že som vo vode ... " Objasnil som jej . Niekedy si tak hovorím že je škoda že je to moja žiačka ... Pomyslel som si mierne z humorom . "Ale ak si tak zoberieš na relax je aj tak teplo to najlepšie nie ?"
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 19:47

Možná by bylo pro příště lepší koupat se třeba v lávě, ale do ní mě nedostanete ani náhodou. Zvedla jsem jednu nohu nad hladinu a jakmile jsem zjistila že je venku zima okamžitě byla zase pod hladinou. Už odsud nevylezu. Oznámila jsem mu a ponořila se na chvíli pod hladinu úplně celá abych se na chvilku pořádně zahřála. Po chvíli jsem zase vykoukla a držela v ruce jeho ocas. Ehm... za tu ránu se omlouvám.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Horké prameny Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sat 12 May - 20:05

Ja som sebou mykol ako som videl čo drží v rukách normálne som až zčervenal. "Nevadí ni sa nestalo ... to sa zahojí a dorastie " Povedal som radšej a potom som dodal ."Tak naštastie ja viem svoje teplo ovládať takže mne zima nebude tak či tak ." Pozrel som uprene k nej. "Ale výjsť odtiaľto aj tak budeme musieť lebo nás čaká potom večera ... ale dosť veľkáá ... "
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 20:11

Se zájmem jsem si ten mokrý ocas prohlížela a z rukou ho nepouštěla. Zajímavá věcička. Možná není zas tak špatný být napůl kočka. Zasmála jsem se a jemně ocas hladila po hebké srsti. Kawaii. Um... večeře? Nemám místo žaludku černou díru takže toho zas tak moc nesním. Upozornila jsem ho se smíchem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Horké prameny Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sat 12 May - 20:17

To hladenie ale vôbec zlé nebolo. Znervózňovať ma to ale znervózňovalo ."A tak zjeme čo môžeme ... no ... " Odpovedal som na to posledné ale teraz som sa k nej viac priblížil chcel som od nej vlastne dostať môj ocásek . "Až tak zlé to nieje lenže som mal kvôli tomu keď som bol malý len problémi ... ale tak ak už má človek v okolí lepších ľudí tak to až tak nevadí . No a nieje to vecička ... je to úplne citlivé ... " Povedal som a keď som bol bližšie moje ruky som ale teraz položil na jej mal som v pláne tak trocha ukradnúť svoj ocásek hoc to tak nevyzeralo keďže som pozeral na ňu .
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 20:23

Problémy? Kdo by ubližoval malému bezbranému koťátku? Usmála jsem se na něj a ocas z rukou nepouštěla, i když mi na ruce položil ty svoje. Spíš jsem ho ještě víc sevřela tak aby to nebolelo a jednou rukou ho stále jemně hladila a zkoumala.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Horké prameny Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sat 12 May - 20:54

"No ... to by sa niekedy človek divil ... " Odpovedal som jej a trocha som prešiel po jej rukách mojími dlaňami , kto vie možno by zmiernila to zovrenie . "Hmm .. a tebe sa to divné nezdá ? Že niečo také ako je tento ocas mám ? " Opýtal som sa jej medzi tým . Naozaj som mohol ale uznať že to bolo zvláštne bol som u nej nezvykle blízko a k tomu v takej situácii .
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 11:08

Tohle vám nedám! Vyplázla jsem na něj jazyk a ocas si pevně přitiskla k hrudníku a dál ho hladila. Tak heboučký.... Je to zvláštní, ale kawaii. Odpověděla jsem mu s úsměvem. Přisunula jsem se k němu blíž abych si ukořistila větší část ocasu pro sebe zároveň jsem chytla jednu ruku, kterou mě hladil a začala si ji prohlížet. A ty drápky fungují jak?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Horké prameny Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sun 13 May - 12:51

Medzi sebou sme už mali len malú škiveru a to vlastne len tie ruky ako ale spomanula o pazúroch tak tie moje sa naschváĺ predĺžili len som trochu pokrčil palce ."Ako u každej mačky ...., a nieje to kawaii chlapci majú byť skôr drsný ... "Odporoval som a skúmavo som teraz pozeral do jej tváre ."Vieš o tom že takto si to privlastňovať nesmieš ??"Opýtal som sa jej a čakal čo na to ona vedel som že teraz už len tak nepustí a ja som mal veľmi zvláštne myšlienky a to by som mať nemal ako senseii .
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 13:01

Jakmile vysunul drápky okamžitě jsem palcem zkusila jak jsou ostré. To je pořádná zbraň. Na kůži se mi objevila kapička krve. Nesmím? Podívala jsem se na něj hrajíc uraženou a víc si jeho ocas přitiskla na hrudník. Dokud ho držím tak můžu. Upozornila jsem ho a nebrala jsem další ohledy na jeho mužskou pýchu a začala se s ocáskem bez zábran mazlit. Asi si koupím kotě je to tak heboučké.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Horké prameny Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sun 13 May - 13:09

"Ehm ale no ... tak ... " Tak mohol som konštatovať že niečo také sa mi ešte vážne nestalo. Nevedel som čo s tým narobiť . Kvôli tomu ako ho mala a aby ma neťahala som sa natlačil aj ja viac na ňu keď ešte k tomu mala ruky u hrude.
Prečo sa somnou takto hrá moja žiačka a ešte k tomu musí vyzerať tak dobre ... ach V hlave som vymýšľal k tomu čo tak najlepšie spravím aby som nemal blbé myšlienky a ktomu aby ma pustila ."Hmm a čo teda za to že aby si mohla ?" Opýtal som sa pre zmenu takto .
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 13:24

Jemně jsem ho políbila do srsti na ocase a dál se o něj otírala. Tohle nestačí? Byl tak heboučký sama jsem nevěděla proč to vlastně dělám, ale líbilo se mi to.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Horké prameny Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sun 13 May - 13:34

"Ehm no ... " Proti tomu čo ale povedala som nemal ako odporovať,Bolo to proste príjemné ale aby som začal vrňať to už nie ! Až tak strápniť som sa nepotreboval naštastie až tak som sa dokázal kontrolovať .Nakoniec ma ale tak napadlo že čo ak je šteklivá preto obe moje ruky sa tak trocha vzdialili od jej a pomaly prešli k jej bokom kde som ju začal tak nečakane ale jemne štekliť.
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 13:46

To ne sensei! Začala jsem se smát, ale ocas jsem neměla v plánu pustit. Ten ocas vám stejně nevrátím. Stále jsem se smála největší mojí slabinou bylo vždy lechtání.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Horké prameny Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sun 13 May - 13:49

Ako som videl aká je šteklivá normálne som sa lišiacky usmial a pokračoval som v šteklení mieril som na jej bokoch od zhora dole vedel som že ma určite takto pustí dúfam som že sa ale nejako nemykne lebo keby mi potiahla ocásek to už by bolelo a ja preto som sa tak trochu viac na ňu tisknul ."Ale ja si myslím že vrátíš a ak nie tak ťa došteklím len sa pekne teda vzdaj ," Povedal som pobaveným tónom .
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 14:05

Nikdy! Vyplázla jsem na něj jazyk a tiskla k sobě jeho ocas. Tady máte. Hodila jsem po něm ručník, který doteď skrýval moje tělo byla jsem pod vodou takže až na obrysy nic vidět nebylo. Mazlete se s tímhle a me nechte ocásek. S těmi slovy jsem si jeho ocásek znovu přitiskla na hruď a začala se s ním mazlit.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Horké prameny Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sun 13 May - 14:28

Ako to spravila mňa to dá sa povedať už odrovnalo toto som vôbec nečakal. Hneď ako som ho mal v rukách ten uterák objal som ju ním ."Vieš čo ... nechal si ocásek ale aj ten uterák dobre ??" Toto som jej povedal a pozeral jej do očí aby vedela že to myslím vážne .
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 14:31

Uvázala jsem si ručník zpět a podívala se mu do očí. Hai. Zašeptala jsem a opřela si o něj hlavu. Stále jsem na sobě měla jeho ocásek přitisknutý a spokojeně jsem odpočívala.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Horké prameny Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru