Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Horké prameny

2 posters

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Horké prameny

Příspěvek pro Uzumaki Allii Thu 10 May - 15:36

First topic message reminder :

Horké prameny - Stránka 3 59526645
V lázních si můžete odpočinout po celodenní práci a uplně vypnout. Tady vám nehrozí žádné nebezpečí, maximálně že se utopíte. Lázně jsou oddělené ale nachází se zde i část která je spojená. Jsou zde tři pokoje ve kterých můžete přespat pokud se vám nechce domů z tohoto krásného místa.
Lady Mizukage
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 1543
Join date : 19. 04. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down


Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 18:07

Zívla jsem a položila si hlavu do jeho klína. Od kdy mi vadí tvrdý trénink? Zeptala jsem se ho se smíchem a znovu ukořistila jeho ocas. Já to teda všechno nesním je to hostina tak pro deset lidí. Spokojeně jsem hladila jeho ocas.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sun 13 May - 18:19

"Tak to že ti nevadí je len dobre ... " Pohladil som ju po tvári a potom som si povzdychol. "Chudák môj ocásek ... "Povedal som zo žartu a potom som dodal.
"Nemysli si ale že ma niekedy ale učuješ vrňať je to naozaj veľmi tráápne ... "Povedal som jej a dodal pre istotu.
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 18:23

Vymrštila jsem se na všechny čtyři a svou tvář s naprosto nadšeným výrazem přiblížila k jeho. Ty umíš VRNĚT??!! Chci to slyšet. Naklonila jsem hlavu na stranu a políbila ho. Prosííííím.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sun 13 May - 18:28

Ja som ju teraz tiež pobozkal a rozhodne prehovoril ."Nie ... za niečo také sa vážne hambím ani spomínať som to nemal ... " Vážne som si myslel že o tom vie a preto som na to poukázal proste som dostal sám seba .
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 18:36

Stejně to chci slyšet předemnou se stydět nemusíš. Přitulila jsem se k němu a zase se začala mazlit s jeho ocáskem. Po chvíli jsem začala trochu podřimovat, ale vždycky jsem sebou cukla a probudila se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sun 13 May - 18:38

Toho ako sa jej drieme som si všimol."Umm ... tak niekedy ti to možno ukážem .. " Povedal som a potom som dodal ."Akosi sa ti chce už spať ... nejdeme radšej do postele ?"Toto sa mi vyslovovalo trocha zvláštne ale čo .
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 18:52

Hai. Zašeptala jsem rozespale a chytla se ho kolem krku. Kterým směrem je postel? Měla jsem zavřené oči a nechtěly se mi otevírat. Věděla jsem že stejně budu muset vstát, ale i tak jsem se zeptala.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sun 13 May - 18:55

Mne sa zdalo že ona vlastne už skoro spí preto keďže sa ma už okolo krku držala tak som ju zobral do náručia a akosi pomaly vstal."Ja ťa tam odnesiem ... " Povedal som jej zo smiechom a položil ju pomaly do posteli a ja som si ľahol k nej . Prikril som nás oboch lebo tu bola len jedna pokrývka a aj postel vlastne . "Hmm no tak dobrúú noc ... "Povedal som jej a dal jej pusu na čelo. Potom som sa k nej trochu pritulil.
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 19:02

Potevřela jsem oči když jsem zjistila že ležím v posteli. Pomalu jsem přes něj přehodila jednu nohu, kterou jsem si ho přitáhla blíž a namáčkla se na něj svým objemným hrudníkem. Rukou jsem zkoumala jeho uši a naprosto fascinovaně na něj zírala.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sun 13 May - 19:06

Ako som pocítil ako presne u mňa leží a cítil som toho náhodou dosť možno som bol jemne aj červený.Kvôli tomu ako na mňa kukala chcel som ju nejako odreagovať tak som jej dal malý bozk na pery."Hmm a to som si ale hovoril že si nesmiem začať zo žiadnou študentkou ... "
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 19:10

Je v tom snad problém? Zeptala jsem se ho trošku zaraženě a stáhla nohu zpět. Asi jsem opravdu měla jít. Zaváhala jsem a stáhla i svou ruku.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sun 13 May - 19:17

"Nie nieje len ... ja som sa tak celkovo vyhýbal ľudom ."Povedal som jej a potom dodal . "A k tomu , to skôr kvôli etike študent žiak vieš ale keď žiačka ako ty je taká pekná tak to sa nedá ... " Povedal som k nej tichšie .a ako sa ona odtiahlia teraz trocha ja som sa zasa prisunul.
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 19:21

Aha... už chápu. Přitulila jsem se k němu a políbila ho na krk. Tohle si půjčím. Dodala jsem tiše a chmátla mu po ocásku, který jsem si k sobě přitáhla a hladila ho. Chtěla jsem slyšet alespoň slabé zavrnění. Přidala jsem k tomu tedy i škrábání za uchem a líbán na rtech, tvářích a krku.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sun 13 May - 19:26

Ako ma začala teraz až tak moc dráždiť naozaj som sa viac pritlačil k nej a trocha pevnejšie si ju objal. Bolo to až príliž príjemne a ja som sa snažil zadržať akýkoľvek zvuk.Vedel som čoho chce dosiahnuť a ak nie aspoň som si to ja myslel.Ehm ... toto je na mňa priveľa Pomyslel som si a ani som si to neuvedomil a pri tom keď som ju sem tam pobozkal na pery som začal tak jemne vrňať.Ale naozaj to bolo jemné lenže ona mala štastie že bola tak blízko a k tomu ja som ale sa teraz začal poriadne cítiť trápne dokonca som aj teraz viditeľne zčervenal.
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 19:29

To je tak roztomilé. Pomyslela jsem si když jsem uslyšela slabé vrnění a viděla jak se červená. To co jsem dělala jsem teď dělala ještě intenzivněji a oplácela mu jeho polibky.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sun 13 May - 19:34

Radšej som sa na to snažil nemyslieť a vložil som sa viac do bozkou pri tom som sa ale celý presunul nad ňu .Jednu ruku som mal vedľa jej hlavy ktorou som sa podopieral aby som na nej nebol celou váhou a druhou som sa začal hrať z jej vlasmi .Naschváľ som ju teraz aj tak jemne začal štekliť ocáskom .Stále som teraz tak trocha vrňal lebo to akosi nešlo zastaviť .
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 19:40

Jeho vrnění se mi hrozně líbilo a když mě začal lechtat snažila jsem se ze všech sil nesmát abych ho stále slyšela. Radši jsem se umlčela tím, že jsem ho políbila a jazykem začala prozkoumávat jeho ústa.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sun 13 May - 19:43

Ocásek ju nechal už na pokoji lebo som sa sústredil na jej bozky . Ako začala používať jazyk ten môj jej hneď vyhľadal a začal sa s ním hrať jemne sa oňho otieral naozaj tie bozky boli veľmi sladučké.Chcel som ju ale nejako tak "jemne" potrestať za to že ma donutila takto vrnieť ale nevedel som čo vlastne také by som mohol spraviť.
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 19:49

Líbala jsem ho dál a snažila se při tom dostat z něj další vrnění opravdu to bylo hrozně kawaii když takhle vrněl. Objala jsem ho rukama kolem krku a pokračovala v činnosti.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sun 13 May - 19:53

To vrnenie bolo sem tam také sekavé vlastne som sem tam vrňal sem tam nie . Predsa len som sa radšej sústredil na tie bozky . Na chvíľku som sa od jej pier odsunul a tak hravo som svoje pery namieril na jej krk .Najprv som dal nabok jej vlasy a začal som ju na ňom jemne pusinkovať a cumľať ju na jednom určitom mieste mal som v pláne jej tam spraviť menší cucfliečik .
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 19:57

Sledovala jsem co dělá a když mi došlo co má v plánu nechala jsem ho. Přecejen mi menší cucflek v ničem nevadil. Rukama jsem ho hladila po zádech, protože nic moc jinýho se momentálně dělat nedalo.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sun 13 May - 20:02

Ako tam nakoniec jeden mala spokojne som zamieril vyššie a jemne ju hryzol do uška a potom som ju zasa pobozkal a pozrel k nej."Myslím že som ťa asi troška prebral zo spania ... " Povedal som a zasa som spojil naše pery lenže teraz som ju začal najprv jemne hryzkať najprv jej spodná a potom horná pera . Nakoniec som ich ešte jemne olizol a prehĺbil bozk. Ja som sa tak trocha viac vlastne snažil aby sa jej to páčilo lebo mne hej .
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 20:11

Trošku? Zasmála jsem se. Myslím že teď už neusnu celou noc. Jen abys měl energii na zítřejší trénink. Nakonec mě umlčel polibkem takže jsem se nemohla dál vyjadřovat. Očividně ho bavilo mě okousávat a mě se to po pravdě i líbilo takže jsem ho nechala a polibky mu oplácela.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sun 13 May - 20:20

Pomaly som sa zasa presunul vedľa a najprv sa k nej pritulil a potom ju zasa pobozkal."Hmm to skôr aby si mala ty dosť energie na teraz ." Povedal som mierne zo smiechom .Videl som to tak že asi zajtra len tak skoro nevstaneme.Ako som to ale dopovedal zasa som ju začal bozkávať ale najprv len tak letmo som položil moje pery na jej a odtiahol sa potom som zasa spravil to isté a až na 3x som ju poriadne pobozkal tak trocha som sa s ňou hral.
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 20:26

Toho se opravdu nebojím. Zasmála jsem se a nechala ho si hrát. Pořád mě provokoval proto jsem neodolala a jakmile mě políbil vzlala jsem jeho ruku a položila mu ji na jedno moje prso. Opravdu mě zajímala jeho reakce, ale za to provokování si to zasloužil.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru