Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mladý Faito Dansaku

Ns: Go on :: Smeťák :: Smeťák :: Koš :: S1 + S2 :: Server#2 :: Postavy

Goto down

Mladý Faito Dansaku Empty Mladý Faito Dansaku

Příspěvek pro Anonymný Mon 13 Feb - 18:01

Jméno a příjmení: Faito (Jméno) Dansaku (příjmení)

Hodnost: Maličký chuunin, který právě začíná svou kariéru ANBU (Rank C-B)

Vesnice: Kirigakure

Věk: 15

Pohlaví: muž
Kvůli síle a specializaci pouze na genjutsu nemohu používat jiné techniky ani nemám elementární potenciál.

Kekkei Genkai: Nemuri no Isei (Sleep of powers)
Kekkei genkai se dědí v našem klanu už po staletí, a přestože nejsme žádný mocný klan, myslím si, že KG je jedno z nejsilnějších. Zvyšuje sílu genjutsu a vyvíjí se s nositelem:

První stupeň: Potřebuji oční kontakt, abych uvedl nepřítele do genjutsu. Pak mohu používat techniky Soen a Utsusemi.

Druhý stupeň: Oční kontakt mi zaručí maximální sílu Shunshin Dansaku a Soen no jutsu. Krom toho mohu využívat další tři genjutsu, která umím. Při očním kontaktu se do genjutsu chytí i Hyuuga nebo člověk se Sharinganem. Ovšem pouze na jediné moje genjutsu. Pak už jsou opět imunní. (Ale myslím, že i to stačí na morální sražení do kolen :-) )

Třetí stupeň: Otevírá mi možnost vkládání genjutsovch bodů do různých předmětů (kunaie, čepel wakizashi, náramky atd.) Doba vkládání a množství chakry se liší podle velikosti předmětu.
Například do kunaie vkládám chakrový bod přibližně minutu a mohu při tom dělat i jinou věc (kromě boje) a stojí mě chakry jako užití jednoho genjutsu. Na držení tohoto bodu se nemusím nijak soustředit a žere málo chakry (takže třeba po dni nošení tohoto nože v kapse mi začne být nevolno kůli ztrátě chakry).
Do obrazu Orochimara za rozměrů 2m x 1m vkládám už přibližně dvě hodiny vkuse. Musím se na to soustředit, ale ještě pořád u toho můžu mluvit s jinou osobou. Pokud bod vložím, udržím ho maximálně dvě hodiny a pak se mi začne motat hlava z úbytku chakry. Navíc musím se na obraz pořád sousdtředit, což zhoršuje například reakce v boji. Zlepšuje se mi užívání genjutsu proti lidem se sharinganem apod.

Umím první stupeň a i při něm se pěkně zapotím.

Techniky:

Narakumi no Jutsu (Technika vize pekla) - rank D

Jigoku Kouka no jutsu (Technika sestupu do pekla) - rank C

Genjutsu SHibari (Technika spoutání) - Rank A

Charakter: Usměvavý, optimisický, přátelský mladík

Inventář: Dvě wakizashi, maska a uniforma ANBU, deset kunaiů

Životopis: "Faito! Faito! Cos to udělal?" ozývalo se ze všech stran, ale já to nevnímal. V ruce jsem svíral wakizashi a jako bez duše jsem zíral před sebe. Mají pravdu! Co jsem to udělal? blesklo mi hlavou. Podíval jsem se na konec katany. Krev. Ještě pořád mi to nedocházelo. Ten muž, který ležel přede mnou bez života byl přece nukenin! Špehoval ve vesnici! Musel jsem ho zastavit!
"Faito..."

O měsíc dříve:
"A tímto prohlašuji Faita Dansaka za nového člena ANBU." Za bouřlivého potlesku ostatních ANBU jsem hrdě vykročil pro dokument opravňující mě nosit zvířecí masku a pomáhat vesnici. Do hodnosti kapitána a člena "Lovců" to mám sice ještě daleko, ale i tohle je malý krůček k cíli, který jsem si vytyčil. "Od teď s námi budeš bránit vesnici před hrozbami, které by škodily jejím obyvatelům." Uklonil jsem se a posadil se.

Muže už dávno odváželi, když jsem se poprvé pohnul. Podíval jsem se na dav, který mě probodával pohledem, ženy v něm plakaly, a muži se mračili. A přece tam byla osoba, u které jsem pocítil náznaky sympatie. Můj sensei- starý poručík ANBU mě sledoval a s drobným úsměvem kýval hlavou. Zadíval jsem se do země a koutky úst mi klesly. Můj první nukenin... Co to bylo za palčivý pocit? Musím se toho pocitu zbavit.
Starý pán ke mě přišel a pomalu mi vymanil wakizashi z rukou. Já sebral rozříznutou masku, která ležela opodál, a navlékl ji na šňůrku u pasu. Bojoval jsi velmi dobře, Faito, jsem na tebe pyšný. Je škoda, že se přidal k ostatním a my museli podniknout tenhle krok a zabít jeho i jeho ženu. Je mi jen líto toho chlapce, který zůstal v Konoze sám. řekl sensei a posadil se. Dnes končí cesta mladého chlapce a začíná cesta dospělého muže.
Pokýval jsem hlavou a poprvé jsem se sebevědomě usmál.

Schopnosti:

Taijutsu/Kenjutsu: 4,5
Genjutsu: 4,5
Inteligence: 3
Rychlost: 3
Síla: 2
Chakra: 3
Pečetě: 0
Ninjutsu: 0

Obrázek: Mladý Faito Dansaku Youngalucardnnby19nadja



Naposledy upravil Faito Dansaku dne Mon 13 Feb - 18:38, celkově upraveno 2 krát

Anonymný
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Mladý Faito Dansaku Empty Re: Mladý Faito Dansaku

Příspěvek pro Shinjiro Mon 13 Feb - 18:11

Za prve nemuzes pouzivat ninjutsu tak nemuzes Pouzit Shushin a za druhe genin nemuze byt ANABU
Shinjiro
Shinjiro

Počet príspevkov : 775
Join date : 15. 12. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Hyuuga

Návrat nahoru Goto down

Mladý Faito Dansaku Empty Re: Mladý Faito Dansaku

Příspěvek pro Anonymný Mon 13 Feb - 18:20

Proč by nemohl být genin v ANBU?

Anonymný
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Mladý Faito Dansaku Empty Re: Mladý Faito Dansaku

Příspěvek pro Anonymní Mon 13 Feb - 18:26

Já bych řekl, že je to spíš ANBU na úrovni Chuunina. Proto i B-rank. Navíc, mizukage potřebuje osobní stráž.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Mladý Faito Dansaku Empty Re: Mladý Faito Dansaku

Příspěvek pro Shinjiro Mon 13 Feb - 18:26

Genin urcite ne Min Chuunin ale genin sy myslim ze ne jinak zivotopis hezky akorat by jsi mohl trochu vice zviditelnit vesnici
Shinjiro
Shinjiro

Počet príspevkov : 775
Join date : 15. 12. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Hyuuga

Návrat nahoru Goto down

Mladý Faito Dansaku Empty Re: Mladý Faito Dansaku

Příspěvek pro Anonymný Mon 13 Feb - 18:38

Tak edited. Přidal jsem si genjutsu techniky a upravil ranka a vesnici.

Anonymný
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Mladý Faito Dansaku Empty Re: Mladý Faito Dansaku

Příspěvek pro Shinjiro Mon 13 Feb - 19:08

U me dobry Nemam namitek
Shinjiro
Shinjiro

Počet príspevkov : 775
Join date : 15. 12. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Hyuuga

Návrat nahoru Goto down

Mladý Faito Dansaku Empty Re: Mladý Faito Dansaku

Příspěvek pro Anonymní Mon 13 Feb - 19:34

V naprosté pohodě.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Mladý Faito Dansaku Empty Re: Mladý Faito Dansaku

Příspěvek pro Anonymný Mon 13 Feb - 19:46

Děkuji.

Anonymný
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Mladý Faito Dansaku Empty Re: Mladý Faito Dansaku

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

Ns: Go on :: Smeťák :: Smeťák :: Koš :: S1 + S2 :: Server#2 :: Postavy

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru