Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Faito Dansaku

3 posters

Goto down

Faito Dansaku Empty Faito Dansaku

Příspěvek pro Anonymný Mon 21 Nov - 16:49

Jméno a příjmení: Faito (Jméno) Dansaku (příjmení)

Hodnost: Poručík ANBU v Otogakure

Věk: 27

Pohlaví: muž
Kvůli síle a specializaci pouze na genjutsu nemohu používat jiné techniky ani nemám elementární potenciál.

Kekkei Genkai: Nemuri no Isei (Sleep of powers)
Kekkei genkai se dědí v našem klanu už po staletí, a přestože nejsme žádný mocný klan, myslím si, že KG je jedno z nejsilnějších. Zvyšuje sílu genjutsu a vyvíjí se s nositelem:

První stupeň: Potřebuji oční kontakt, abych uvedl nepřítele do genjutsu. Pak mohu používat techniky Soen a Utsusemi.

Druhý stupeň: Oční kontakt mi zaručí maximální sílu Shunshin Dansaku a Soen no jutsu. Krom toho mohu využívat další tři genjutsu, která umím. Při očním kontaktu se do genjutsu chytí i Hyuuga nebo člověk se Sharinganem. Ovšem pouze na jediné moje genjutsu. Pak už jsou opět imunní. (Ale myslím, že i to stačí na morální sražení do kolen :-) )

Třetí stupeň: Otevírá mi možnost vkládání genjutsovch bodů do různých předmětů (kunaie, čepel wakizashi, náramky atd.) Doba vkládání a množství chakry se liší podle velikosti předmětu.
Například do kunaie vkládám chakrový bod přibližně minutu a mohu při tom dělat i jinou věc (kromě boje) a stojí mě chakry jako užití jednoho genjutsu. Na držení tohoto bodu se nemusím nijak soustředit a žere málo chakry (takže třeba po dni nošení tohoto nože v kapse mi začne být nevolno kůli ztrátě chakry).
Do obrazu Orochimara za rozměrů 2m x 1m vkládám už přibližně dvě hodiny vkuse. Musím se na to soustředit, ale ještě pořád u toho můžu mluvit s jinou osobou. Pokud bod vložím, udržím ho maximálně dvě hodiny a pak se mi začne motat hlava z úbytku chakry. Navíc musím se na obraz pořád sousdtředit, což zhoršuje například reakce v boji. Zlepšuje se mi užívání genjutsu proti lidem se sharinganem apod.

Útoky genjutsu:

Shunshin Dansaku no jutsu (B rank): Technika úniku- je to vlastně podobné jako Kawarimi no jutsu. Nepřítel mě probodne a já pomocí genjutsu a bleskového kroku uhnu, takže stojím za ním. (kdo sledujete Bleach, jistě víte, bohužel jsem nenašel žádné video)
Pravidla pro psaní: Jeden příspěvek před použitím napíšu, že jsem použil tuto techniku. Pak soupeř napíše svou akci a pak já buď tehcniku úspěšně použiju nebo se shunshinem přesunu nezávisle na soupeři. (takže mi to spotřebuje chakru za shunshin)

Charakter: Zrádný, nevypočitatelný, tajemný, někdy drzý a pyšný.

Inventář: Uniforma ANBU (tu kočičí masku nosím jen v případě nouze), na ní kabát (viz obrázek), dvě wakizashi a jedna katana (tu používám obouruč a je zavěšená na zádech kolmo k zemi), deset kunaiů s oranžovou čepelí (kvůli přitaženípohledu nepřítele), pár výbušných lístků.

Životopis: Povolání ninjů je velmi populární, zvlášť ve skrytých vesnicích. A teď si představte, že neovládáte žádný element, nezvládáte ani tu nejslabší elementární ani bojovou techniku. Šikana ostatních mě doháněla k šílenství, ale jakžtakž jsem to přežil. Zatímco všichni ostatní se učili na akademii, já jsem makal jak mourovatej, protože jsem neměl talent. A přesto, když všichni mí přátelé z dětství odešli za dobrodružstvím, všimlo si mě ANBU. Objevili ve mně potenciál iluzí a začali ho cvičit. Kvůli radosti z toho, že nejsem jen obyčejný člověk, ale mám taky potenciál, jsem cvičil tak tvrdě, jak to jen šlo. Když se jeden z mých přátel vrátil na chvíli do vesnice, nestačil se divit. Od té doby pracuji jako důstojník ANBU a zodpovídám hlavně Reině, kterou obdivuji jakožto vůdce.

Obrázek: Faito Dansaku Vampirehunterd



Obrázek masky: Faito Dansaku Ichigomask



Naposledy upravil Faito Dansaku dne Wed 15 Feb - 18:25, celkově upraveno 12 krát (Reason for editing : Obrázky)

Anonymný
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Faito Dansaku Empty Re: Faito Dansaku

Příspěvek pro Noriko Kana Mon 21 Nov - 16:53

Jsem polichocena za mne ano jen jsem říkala to první jutsu je shunsin Wink
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Faito Dansaku Empty Re: Faito Dansaku

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Mon 21 Nov - 16:58

Povoleno, jak jsem slíbila XD Tomu se říká protekce, že ano? Very Happy
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Faito Dansaku Empty Re: Faito Dansaku

Příspěvek pro Noriko Kana Mon 21 Nov - 17:10

No jo protekce ale za tohodle borce já vlastnoručně ručím Wink nudit se rozhodně nebudete !!!
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Faito Dansaku Empty Re: Faito Dansaku

Příspěvek pro Anonymný Mon 21 Nov - 17:15

Tak jestli se za mě Reina zaručila (čímž si vlastn podepsala rozsudek smrti), tak já budu hodný.
Díky

Anonymný
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Faito Dansaku Empty Re: Faito Dansaku

Příspěvek pro Anonymní Mon 21 Nov - 17:27

Atsuka má novú hračkúúú xDD

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Faito Dansaku Empty Re: Faito Dansaku

Příspěvek pro Anonymní Tue 22 Nov - 21:41

Za mě: přepracuj techniky, zdají se mi, až moc OP.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Faito Dansaku Empty Re: Faito Dansaku

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Wed 23 Nov - 0:56

Souhlasím s Assasinem... Jestli nevíš, co třeba, tak je to v užívání Genjutsu... První stupeň - Pokud jsme pochopil správně, jsou to oči, pečetě a různé jiné věci k využití Genjutsu... oči bych však dal, až do druhé úrovně, protože to je mnohem náročnější a už se to podobá Uchihum...
2 - stupeň - části těla... to by souhlasilo.. ukázáním prstem a takový... ale chtělo by to více specifikovat... co dotyčný zrovna musí udělat... kolik čakry, soustředěnost a podobné věci... asi by těžko jen tak stál a najednou se ti někdo podívá na rameno a je v Genjutsu... to je trochu moc, protože by to nešlo obejít ani... takže trochu snížit to asi a specifikovat...
3 - úroveň - Vkládání čakry do věcí a pak dotyčného tím uvrhovat do Genjutsu... hmm... myslím, že na to existují i techniky v Narutovi, že je to něco jako Genjutsu psat.... ale chtělo by to rozdělit na síly... třeba C Rank genjutsu... B a tak... napsat tam dobu přípravy, protože to jistě nejde jen tak a taky sílu genjutsu, aby dotyčný věděl, co vlastně je potřeba učinit, aby se z toho dostal... to znamená čas, udělat na to nějaký techniky ještě... no a asi, že by si to dokázal vložit hned, třeba do kunaiu, tak nějaký slabší to by šlo, aby to bylo rychlé, ale nemohlo být tak silné... nanejvýš pak udělat S Rank techniku s tímto a napsat tam sílu Gen a podobně...

Nakonec techniky... Měl by sis vytvořit v dané sechy, tedy Vlastní techniky, topic, kde je sepíšeš a napíšeš úroveň, sílu, výhody/ nevýhody, prostě vše, co k tvoření techniky patří... bez toho to mít nemůžeš a bez toho taky nikdo neví, jak to prolomit, protože není ani určený Rank...
K technice Haiki no jutsu - Hm... jen tak zrušit mávnutím něčí útok? To není myslím ani genjutsu, takže... bral bych to, že když začne něco tvořit, uvrhneš ho nějak do genjutsu a on si bude myslet, že techniku vytvořil a vyslal ji na tebe, ale bude to Genjutsu a čakru vypustí do okolí...Ale asi by to nešlo na všechno... některé techniky jsou dost silné a také rychlé... prostě by to bylo o tom, v jakou chvíli by si to použil... kdyby to byla nějaká slabá a na uvrhnutí do Genjutsu stačí jen málo, ano... to by šlo myslím i mávnutím ho do něj uvrhnout, ale pro silnější využití čakry, která Genjutsu rozptyluje by to asi nebylo tak snadný....
Ty techniky by to prostě chtělo rozepsat, orankovat a ještě některé vytvořit.... tohle určitě...
Kdyby si nevěděl, stačí mi napsat na PM a nebo na skype Mayestro691... Sice toho mám dost, ale čas si na tebe určitě udělám a můžu ti pomoct ty techniky domyslet nebo vymyslet a taky ti pomoct s úpravou... Rád pomůžu, když můžu a kdyby si něco ještě nechápal, tak také stačí jen napsat... Jelikož s tím nemáš tedy zkušenosti, tak ti není, co vyčítat a myslím, že se to dá všechno vyřešit Wink Můžeš říct i Reině... má taky můj skype a vyzná se v tom také dost Smile
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Faito Dansaku Empty Re: Faito Dansaku

Příspěvek pro Anonymný Wed 23 Nov - 8:43

Díky moc, upravím schopnosti a pak to sem napíšu.

Anonymný
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Faito Dansaku Empty Re: Faito Dansaku

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Wed 23 Nov - 8:58

Není zač Wink Jak říkám, rád pomůžu Smile
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Faito Dansaku Empty Re: Faito Dansaku

Příspěvek pro Anonymný Wed 23 Nov - 9:26

Tak edit. Je to v dovednostech i tady. Doufám, že takhle rozepsané to stačí.

Anonymný
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Faito Dansaku Empty Re: Faito Dansaku

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru