Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+3
Aki Kana
Daiki Ayme
Daichi
7 posters

Strana 9 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Goto down

 - Stránka 9 Empty Re:

Příspěvek pro Guest Thu 29 Dec - 22:48

First topic message reminder :

S nadějí jsem se na něj koukla.
"Umíš nějakou že jo?"
Krev která mi stékala po čele přes tvář mě začínala šimrat, strašně moc jsem se potřebovala podrbat na čele a snažila jsem se pohnout rukama.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


 - Stránka 9 Empty Re:

Příspěvek pro Guest Thu 23 Feb - 22:16

Došla jsem před restauraci která byla už zavřená, podrbala jsem se zamyšleně na hlavě a pak jsem se otočila na protější dům kde majitel bydlel.
K jeho smůle měl otevřené okno, proč taky ne že? Určitě nepředpokládal že k němu večer někdo skočí oknem. Stála jsem nad jeho postelí a přemýšlela jak nejšetrněji ho probrat pak jsem se zazubila a prstem mu začala šťouchat do tváře. Něco zabručel a ohnal se já jsem ale pokračovala až nakonec otevřel oči, vytřeštil je a posadil se.
Nasadila jsem úsměv a z černé mlhy se mi nad hlavou udělala svatozář.
"Neboj se"
Zašeptala jsem potichu a elegantně se usmála.
"Jsem Anděl který sestoupil z nebe jen kvůli tvému vyhlášenému nápoji"
Zašeptala jsem znova a snažila jsem se nesmát, jelikož byl rozespalý a v šoku zdálo se že mi to i věří.
"Myslíte k-kafe?"
Přivřela jsem krátce oči a pomalu přikývla, vykulil oči a stoupl si při tom ze mě nespouštěl oči. Pak se rozeběhl do kuchyně a já využila tu chvíli abych se mohla zasmát. Když se vrátil držel v ruce kafe v kelímku aby se nerozlilo a podával mi ho.
"Děkuji ti dobrý člověče, budeš odměněn"
Věnovala jsem mu úsměv a vyskočila z okna, černá svatozář nad mou hlavou se rozplynula a s pobaveným úsměvem na rtech jsem zamířila pryč.
-přesun

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Strana 9 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru