Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daichi

2 posters

Goto down

Daichi Empty Daichi

Příspěvek pro Daichi Tue 27 Dec - 21:42

Daichi
Genin
Konoha
23.3
13let
muž
nemá sensei
nemá klan,nepamatuje si svou rodinu
nemá kekkei genkai ale využívá technik které si vymyslel,využívá smrti(ano smrt-sama xD)
Daichi je samostatný,nikoho nezatěžuje a nerad si nechává pomoct,je osamělý hlavně proto že si nepamatuje skoro nic kromě posledního roku na akademii,nevyhledává přátele jen málo kdo se mu zalíbí.Má rád smrt a bolest.
V úterý 23 března v den kdy zemřel Daichiho otec Daichiho matku odvezli uplakanou se zprávou o smrti jejího manžela do porodnice kde se měl Daichi narodit.Porod trval necelých 11 hodin.Pár minut po půlnoci necelou hodinu po porodu zemřela i Daichiho matka.Daichi strádal, byl strašně nemocný a umíral.Povídá se že když mu lékaři stanovili smrt že se oběvil bůh smrti a předurčil si Daichiho.Daroval Daichimu život.Nebyl to dar z milosti paní smrti to ne,každému komu smrt daruje život jí ho musí vrátit.S každým zabitím onoho vyvoleného roste síla i chuť po krvi.Lékaři co návštěvu paní smrti přežili rozšířili tuhle událost dál.Tak se to šířilo dál a dál.Daichi neměl nikoho kromě své Opatrovničky která ho milovala jako svého vlastního.Byla to schopná kunoichi tak Daichiho doma učila.Nepřihlásila ho na Akademii ze strachu o jeho život.Bylo plno lidí co ho chtěli zabít.Báli se ho že když se s ním budou stýkat příjde smrt a zabije je.Daichimu bylo 6 a už se začal vyptávat.Strašně chtěl mít kamarády,lidi co ho budou mít rádi.Chtěl začít chodit na Akademii.Opatrovnička (fatk netuším jeslti to píšu správně xD)nakonec svolila.Ubýhali dny,týdny a měsíce vše šlo zatím dobře Daichi měl kamarády až do jednoho dne.Z ničeho nic ním začli opovrhovat.Daichi netušil proč,ano dostalo se na to co Opatrovnice tušila pár lidí se ho pokusilo zabít,bránila ho do posledních sil no bohužel zabili i ji.Daichi se rozčílil,oběvila se v něm tajemná chakra,neveděl kde se to v něm bere,ostatní ano to smrt mu dala sílu.Daichi už ve svém věku zabil dva shinobi na úrovni Chuunin a tokubetsu Jounin.Ráno se probudil vedle dvou mrtvol.Neveděl co se stalo rozeběhl se s brekem do nemocnice.Tam ho speciální jednotky ošetřili a pak s doměním že potlačí smrt mu dali injekci se sérem zapomění.Ano Daichi na většinu věcí zapoměl.Natloukli mu do hlavy že je obyčejný člověk co chodí na Akademii.Dařilo se.Tak Daichi vystudoval Akademii a stal se z něj plnohodnotný genin. Pomalu se však začíná rozpomínat už kvůli technikám které umí aní nevý od kud.Teď už jen čeká až ho přidělí někam do týmu.
Kawarimi no Jutsu - technika náhrady
Kakuremino no Jutsu - technika neviditelného pláště
Nawanuke no Jutsu - útěk z pout
Henge no Jutsu - přeměna
Bunshin no Jutsu - technika klonu.
Henge-shinigami-přeměna v boha smrti (smrťák)-vylepší všechny Daichiho Atributy
/-obraz smrti(genjutsu)-neovládá(až později xD)
/-útok jehlou-při pohledu Daichimu do očí se Daichiho medvídek(jeho jediný přítel xD)změní na nepřítelovu menší verzi z plyše xD do kterého může Daichi bodat kunaiem/jehlou to pak způsobuje nepříteli škody na těle (plně neovládá)
/-Katana Boha smrti-v proměně na smrt může vytvořit katanu z temné chakry která vysává duši (samozřejmě né najednou celou xD postupně při zásahu takže nemusí vyrvat celou duši ale třeba jen udělat z člověka nepřítomného mrzáčka co si slintá na košili)-neovládá
/-přivolání nemrtvá armáda (na téhle úrpvni si dokáže vyvolet 1 kostlivce na ochranu-)dárek od smrti xD)
další pak doplním Wink snad mi to povolíte xD moýná když udělám smutná očka xD Smile
Daichi
Daichi

Počet príspevkov : 419
Join date : 27. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Daichi Empty Re: Daichi

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Dec - 14:22

No..nevím ale to co se podobá voodoo..tak i když to protivníka ZATÍM nemůže zabít,podle mě by měl udělat víc než se mu podívat do očí,minimálně získat jeho DNA ^^

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Daichi Empty Re: Daichi

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Wed 28 Dec - 16:10

A čo Naomi? *fňuk* Ta mi chybí... (Nu hai, zase jsem studovala IP )
Povolím, ale jenom životopis. Techniky dej do vlastních a počítej s tím, že za mě ne. Nelíbí se mi to. Nejsme v Bleach xD Ale v Narutovi. Proto Shinigami sem nepatří a Naruto ani neví, kdo to je xD

Ale ten jeden kostlivec na ochranu mě pobavil Very Happy
Dej ty techniky do vlastních a pěkně si je rozepiš podle osnovy xP
Já schvaluji jenom životopis, charakter, hodnost a jméno xD
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Daichi Empty Re: Daichi

Příspěvek pro Daichi Wed 28 Dec - 18:58

tak jo no xD....to není podle bleach Shinigami je bůh smrti ano je aji v bleach ale proč ne v narutu ? xD ale jo xD ty techniky jde vydět že jsem vymýšlel xD z většiny
Daichi
Daichi

Počet príspevkov : 419
Join date : 27. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Daichi Empty Re: Daichi

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 29 Dec - 8:08

xD Já vím, ale když jsme v anime, tak jediné, které znám a je s tím spojeno je Bleach.
V Narutovi Voo doo... Nevím, nevím xD Životopis ano, tohle za mě ne. Zkus to trochu vyladit na "narutovskou" vlnu a přepsat do vlastních technik. Hodně vyladit xD
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Daichi Empty Re: Daichi

Příspěvek pro Anonymní Thu 29 Dec - 8:11

Při použití Shiki Fuujin se vyvolá Shinigami - bůh smrti.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Daichi Empty Re: Daichi

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 29 Dec - 8:20

Vidíš, to je pravda xD Děkuju xD
Poslední dobou to mám tak spojené s Bleach, že jsem na toto úplně zapomněla.
To je podstatná připomínka.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Daichi Empty Re: Daichi

Příspěvek pro Anonymní Thu 29 Dec - 8:51

Shinigamiové sou i v Death Notu Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Daichi Empty Re: Daichi

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru