Daichi Akasuna [GENIN]

Goto down

Daichi Akasuna [GENIN]

Příspěvek pro Daichi Akasuna za Fri 25 Jan - 22:57


~Pohlaví~ Muž
~Věk~ 9 let
~Výška~ 149cm
~Váha~ 37kg
~Narození~ 17.července
~Hodnost~ Student Akasamie--->Genin
~Vesnice~ Sunagakure no Sato
~Klan~ Akasuna
~Kekkei Genkai~ ---
~Element~ Katon (neobjevený)
~Zaměření~ Loutkařství, Taijutsu
~Rodina~ Akasuna no Pilikka--->matka, Yoko Ayame--->tetička
~Zvláštnosti~ Daichi je zvláštní tím, že má otce z klanu Uchiha a svou matku z klanu Akasuna. Lidé čekají že se u něho objeví Sharingan, ale to ponechávají osudu, protože už v to přestali věřit.
~Fóbie~ Daichi se strašně moc bojí hadů, když uvidí nějakého který se nehýbe a jen syčí, tak je tuhej jak poleno, ale jestli uvidí pohybujícího hada, utíká jak mu nohy stačí i když někdy třeba neví kam.
~Sen/Cíl~ Daichi se snaží v sobě probudit Sharingan, i když i on ví že toho asi nedosáhne. Pak se jednou chce stát tak silným jako je jeho maminka, kterou obdivuje. Snaží se dosáhnout výtvorem nejlepší loutky, i když mu to pořád nejde, tak se snaží.

~Oblíbené~ Daichi má spoustu oblíbených věcí...Třeba jeho nejoblíbenější barva je zelená. Pak miluje svoji maminku a tetičku. Má moc rád, když si může hrát s loutkami, nebo si jednu i vyrobit. Mezi jeho oblíbená jídla patří asi Pizza, Rámen, sladké Dango. Na pití má moc rád Colu, Pepsi, vodu, nebo nějakou dobrou ochucenou vodu. Taky má moc rád sníh. Má svůj snowboard, na kterém jezdí někdy i závodně, teda jenom v zimě. Taky miluje Freyu a Al-Kaidu, jejich domácí mazlíčky se kterými tráví spoustu volného času.

~Neoblíbené~ No, Daichi nemá moc rád když ho lidé berou pouze jako toho vzácného synáčka Kazekage. Chce aby ho lidé brali jako normálního člověka a nepřátelili se s ním jenom pro jeho mámu a otce. Taky nemá moc rád když někdo mluví špatně o jeho rodině, nebo ho podceňuje. Co se týče uklízení, no to nemá rád asi každý, ale on má ve svém pokoji vždycky binec, takže ho máma nutí uklízet a při tom přímo zuří a trucuje.


~Povaha~ Daichi je strašně aktivní dítě. Na jednom místě nevydrží stát pomalu ani 5 minut. Pořád se věnuje domácím mazlíčkům, nebo loutkám se kterými si moc rád hraje a snaží se i nějakou vyrobit. Je takový dost náladový, takže když má zrovna den blbec, dělá samé potíže. Když má den kdy je v klidu tak je k zulíbání. Je to hodný, milý a přátelský kluk který se snaží dosáhnout velkého úspěchu a síly. Co se týče kamarádu, tak těch má docela dost, ale on vidí že se děti s ním kamarádí jen pro to kdo jsou jeho rodiče a to nesnáší. Má v podstatě jenom jednoho kamaráda, který s ním tráví už od doby co se nastěhoval do Suny a to ani on sám nevěděl kdo je jeho maminkou. Daichi je ale i paličatý jak mezek. Jeho do něčeho donutit stojí fakt mnoho námahy, ale, no řekněme že k mamince má o něco větší respekt a vždycky ho přesvědčí. Když s někým bojuje, snaží se přemýšlet o kroku který by mohl udělat a jeho postupy jsou nepředvídatelné. Co se týče studia, no řekněme to tak že on se učit nemusí, má fotografickou paměť, takže si něco 1x nebo 2x přečte a už to umí. S technikami je to ale jiné, hlavně co se týče ovládání loutek, hýbat s nimi umí moc dobře, ale bojovat ještě zatím moc ne. Když už má proti někomu bojovat tak používá Taijutsu. Jo a taky strašně moc rád odmlouvá, ale to jen v den kdy vstal levou nohou.

~Vybavení~
1 svitek, ZVN. Ve svitku má pouze jednu loutku, kterou většinou používá na obranu než na útok, protože zatím bojuje pouze s kunaii, shurikeny, no prostě ZVN xD.Prokletí, nebo Zázrak!
Noc v úplňku a vítr ve vlasech, stromy šustící v harmonii oplývají lesy, kde se může stát cokoliv.
Přesněji na hranici Sunagakure no Sato a Konohagakure no Sato rodila žena, jež byla ANBU z Vesnice ukryté v Písku. Při ní stál muž, který i stejně jako ona byl ANBU, ale ve Vesnici ukryté v Listí. Tito dva lidé, kteří spolu při misi zplodili dítě nastal čas aby se narodilo. Právě zde se narodil Daichi, kterého čekalo těžké rozhodnutí, nebo spíš rozhodnutí vesnic.
Jelikož byl Daichi synem muže z klanu Uchiha a měl matku z klanu Akasuna, bylo rozhodování jestli chlapce nechají žít v Listové nebo Písečné. Toto rozhodnutí bylo těžké pro oba dva rodiče, které své dítě možná zplodili pouze omylem, ale i tak ho milovali. Rada obou vesnic se nakonec shodla že chlapec jako potomek Uchihy bude žít s otcem v Listnaté vesnice, pro rozvoj klanu.
Toto rozhodnutí byly tak těžké, že jeho otec odmítl, chtěl aby jeho syn žil s matkou, chtěl aby byl šťastnější po boku ženy která ho porodila, i když ho i on miloval. Pro jeho matku to byl šok, nedokázala si představit že by přišla o svého jediného syna, i když oboum bylo pouhých 16 let. Tento chlapec byl předán otci a odveden od matky, která od toho dne přestala být ANBU. Ztráta syna pro ní byla nejhorší ztrátou v životě, spolu s jejích otcem.


Zábava, láska, pohoda...Tragédie!
Jak již bylo řečeno, Daichiho měl vychovávat jeho otec, který věděl o dětech velký kulový, proto to pro něho bylo neskutečně namáhavé. Měnit plínky, dát napít, uspávat, zabavit a všechny věci kolem toho byly pro muže opravdu náročné. No, jeho otec si na toto ale zvyknul, Daichiho miloval, i když jeho matku skoro vůbec neznal a toto se stalo pouhou nechtěnou situací, ale i tak ho měl moc rád. No, co roky plynuly Daichi rostl a vnímal okolí kolem sebe. Už od narození byl poměrně hodné dítě, tak se otec snažil aby si to udržel. Když mu byli 3 roky, otec s ním skládal puzzle a kostky, ale taky se ho snažil naučit něco o světě shinobi a jak přežít v tomto světě. O matce mu ale nic říci nemohl, Daichi si musel myslet že je jeho matka mrtvá. No, každopádně ti dva se fakt nenudili, jeho otec s ním strávil spoustu času. Ve 3 letech po něm rada očekávala že se začne aspoň trošku věnovat cvičení, to ale bylo její pouhou myšlenkou. Daichiho otec totiž nedovolil aby se již ve 3 letech učil něčemu takovému, co se sotva naučil běhat a mluvit plynule. Navíc, chlapec měl už od narození tmavě hnědé vlasy, které stále rok co rok nabíraly tmavějšího odstínu. Daichimu již bylo 5 let, krásných 5 let života se svým milovaným otcem. Však všechno se ale od této doby změnilo. Daichiho dospívání si vybralo svou daň a začínalo ho zajímat to, proč nemá matku. V ten den mu vše musel otec říci, ale vše co řekl byla lež. Daichiho to popadlo za srdce, protože mu otec řekl že byl matkou nemilován a odhozen. On ale nemohl jinak, byl to rozkaz na kterých si on potrpěl. Taky, když mu přišla mise, na kterou mohl pouze on, musel jít. Daichi zůstal doma sám, opuštěný a jen čekal až se jeho otec vrátí a obejme ho...To se však nestalo. Do jeho domu přišla osoba menší postavy, byla ho Hokage. Čupla si k malému Daichimu stojícím před dveřmi a oznámila mu zprávu, že jeho otec zemřel při akci. Daichiho to úplně rozdrtilo, jeho otec jimž byl tak milován umřel.


Po dešti a slunci vždy vznikne barevná duha!
Tato událost byla pro Daichiho obrovskou ztrátou, myslel si že je navždy sám, nemilován, bez přátel, bez smyslu života. Když ale Hokage viděla jak se Daichi touto zprávou zachvěl a začal plakat, nemohla jinak než ho přesunout do Písečné, kde měl svou matku, o niž si myslel že je mrtvá. Když se tak stalo, nepochopil důvod, který se tak moc snažil zjistit. Nechápal proč se musí přestěhovat jinam a už vůbec proč zrovna do Písečné. Nikdo mu nemohl říci pravdu, tu si totiž musel najít on sám. Jelikož mu bylo 5 let, tak stále na Akademii nesměl, protože musel mít minimálně 6. V Písečné vesnice ho ale k matce nepustili, protože on to nesměl od nikoho vědět, musel si na to přijít sám, nebo vůbec, nikdo ale nechápal důvod. Daichi s Písečné dostal svůj vlastní byt, který mu platila vesnice, stejně tak i živobytí a další věci potřebné aspoň k trochu spokojenému životu. No, jak už vám asi může být jasné, jeho matce nikdo nic neřekl, protože před ní to taky muselo zůstat skryté. Tato informace se však dlouho neudržela v tajnosti.
Po roce, kdy Daichimu bylo již 6 let nastoupil na Akademii. Jako student prvního ročníku je přišla podpořit Kazekage, Pilikka Akasuna. Když Daichi seděl v poslední lavici, vlasy již měl celé černé, kůži bílou a modré pronikavé oči, prostě celá máma. Nikdo si toho ale nevšimnul do doby co Pilikka vstoupila do místnosti. Na chvilku zaznělo to zaznělo to tajemné vsáknutí vzduchu na to že se každý diví. Daichi ale nechápal co dělají. Když si však Pilikka prohlédla všechny v lavicích, u Daichiho se zastavila. Samozřejmě že matka vždy pozná své dítě, tak se taky stalo. Stála tam před nimi s vykulenýma oči a bušícím srdcem na plno obrátek. Daichi nechápal co se to tam právě stalo, myslel si že ti lidé z Písečné jsou nějací postižení či co. Pilikka ihned opustila místnost a stála za zavřenými dveřmi s rukou přikrytou na ústech. Stála tam poměrně dlouho a to se Daichimu chtělo na záchod. Jejich sensei co tam měl právě přednášku ho tedy pustil. Když Daichi otevřel dveře a překročil práh třídy a chodby uviděl ženu která před několika minutami odešla tak najednou ze třídy. No, Daichi za sebou zavřel a díval se na ní. Ta byla ale celá strnulá a jen se chvěla.
"Promiňte jste v pořádku paní?" Zeptal se jí poněkud starostlivým hlasem, i když on byl taky skleslí ze smrti svého otce, ale věděl že je ve skutečnosti stále s ním. Když však na ní prohodil tyto slova, ona pomalu svůj zrak upřený do blba přesunula na něj a koukla se mu přímo do očí. Když je viděla, stékla jí jedna slza z jejího oka, protože to druhé měla zakryté. Daichi se na ní díval jak na úplný pako, který se rozbrečí jen tak. Chvilku se nic nedělo, ale on měl strašnou potřebu na WC, takže aniž by mu ta žena odpověděla už utíkal na záchod. Když se vrátil, tak tam ta žena už nestála. Nechápal to, opět vešel do třídy jakoby nic a dál se věnoval přednášce.
Když ale skončila, chlapec před ním jménem Tadashi mu zaklepal na čelo a řekl jestli je někdo doma. Daichi se na něho díval poměrně naštvaně, protože za prvé stál na jeho stole a za druhé se ho vůbec dotknul. Ten kluk ale věděl o čem mluví, tak nechápavému Daichimu vše řekl.
Řekl mu že ta žena co odešla byla nová Kazekage a že se jí neskutečně podobal. Prostě mu to vyklopil na rovinu. Daichi sice nevěřícně poslouchal, ale pak si vlastně uvědomil že mu ta žena byla opravdu podobná. No, jako 6 letý kluk měla u něho zvědavost navrch. Prostě si nemohl pomoci, sice informace co mu zdělil otec považoval za pravdivé, ale předpoklad co mu řekl Tadashi bral taky na zřetel. Díky tomu že byl opravdu malí, se prosoukal skoro kamkoliv. Jako informační zdroje si vybral knihovny s tajnými svitky. Samozřejmě že všechny nástrahy jako jsou kastróly nad dveřmi, nebo drátky na podlaze které ho svážou, tak se do nich samozřejmě chytil. Měl to štěstí, že kdyby tam neměl Tadashiho jako ochranku, tak by se z těch drátů už nevymotal. Hledal poměrně dlouho a pořádně. Všude byly blbosti jako o mírových smlouvách, nebo přijetí ninjů do vesnice. No, po dlouhém pátrání se konečně dostal k porodním listům. Mezi nimi ale našel své jméno, však pod jiným příjmením, ano, do teď ho nazývali Daichi Uchiha. Když však otevřel složku s nápisem Daichi Akasuna, byla tma jeho fotka, když byl jako malí venku s otcem. Nechápal co to je, jak to že je jeho rodný list v této vesnici a už vůbec nechápal proč pod jiným příjmením. Když se Tadashiho zeptal na to jak se jmenuje Kazekage, odpověděl mu. Ano, Pilikka Akasuna. Daichimu tlouklo srdce jak o závod, taky když četl dál, bylo tam vše do podrobna napsané. Bylo ale pozdě! Tadashiho a Daichiho tam načapal strážný který obhlížel vesnici. Tadashi mohl domů, ale Daichi, jelikož to byl jeho nápad se i se složkou pod tričkem dopravil ke Kazekage, protože ho tam vedl ten hlídač. Když ho pustil do kanceláře, Kazekage byla k němu zády, nevěděla kdo to je ani proč tu je. Až mu hlídač podal informace, stále se neotáčela a zůstala tak jak byla, v křesle zády. Jakmile ale hlídač odešel otočila se koho neviděla. Skleslého Daichiho, který měl svůj pohled upřený do rohu místnosti. Pilikka však vzchopila všechnu sílu co měla a byla si vědoma toho že mu nic nesmí prozradit, proto se s ním snažila komunikovat jako s normálním neznámým člověkem. Daichi však odmítal jakkoliv komunikovat. Pořád měl svůj zrak upřený na roh místnosti a složku držel za zády pod tričkem. Kazekage měla ale trpělivosti asi habaděj, ale nakonec i ona podlehla jeho trucování. Když už zvyšovala hlav, Daichi se pohnul, prudce přistoupil ke stolu a hodil jí na stůl složku, nebo spíš jeho porodní list. Kazekage zůstala nehybně seděl a dívala se na Daichiho, který měl naštvaný výraz v obličeji. Chvilku se na sebe tak dívali, až když Daichimu stékly slzy z očí, teprve pak se začalo komunikovat.
"Věděla jste to? Heh...a to mi řekli že jste mrtvá." Díval se jí do očí a jeho slzy byly na tváři stále a stékaly dolů jak vodopád. Nikdy si nepomyslel že jeho matka žije a teď když před ní stál jako její kopie si to přiznal i on, byla to pravda! Kazekage jen tak seděla a po chvíli se zvedla, to si ale už Daichi přetíral slzy a stál na stejném místě. Přistoupila k Daichimu, chytla ho za ramena a následně ho objala. Byl to den na který nejspíš oba čekali, získali rodinu a konečně se našli. No, snad vám nemusím dál říkat že Daichi se k ní přestěhoval, lépe se poznali a po týdnu se už brali jakoby se znali věčnost. Daichiho věk stále byl větší stejně tak i jeho láska k nové rodině, kamarádům, najednou ho znala celá vesnice a jeho minulost jakoby se rozplynula kromě otce, kterého stále nosil v srdci a věděl že je stále sním. Pak taky dostal od své matky loutku, kterou používá stále...takto prostě plnynul rok za rokem až mu bylo 9 let a blížili se zkoušky na genina. Sharingan v sobě stále neprobudil, ale to už každý bral jako odložený případ, protože si byli jisti že se to nestane, ale Dachi stále věřil že ano...

~Body~
Ninjutsu~2
Taijutsu~3,5
Genjutsu~0,5
Inteligence~2
Rychlost~2
Síla~1
RP~2
Chakra~2
Celkem~15


Naposledy upravil Riko Akasuna dne Sat 26 Jan - 11:03, celkově upraveno 1 krát
avatar
Daichi Akasuna

Počet príspevkov : 97
Join date : 20. 01. 13
Bydlisko : Suna xD xP

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna/Uchiha

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Daichi Akasuna [GENIN]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori za Sat 26 Jan - 10:59

Z Pili je už maminka? No to jsou mi novinky Very Happy
Co se týče toho sněhu, co máš tak rád, tak počítej s tím, že v Suně ho moc nebude xD
Mimochodem, zdá se mi, že už máš tři postavy, nebo se snad mýlím? Když májí dva hráči stejnou IP, špatně se to odhaduje xD

_________________
Techniky:

Vybavení:
ZVN, katana, lékárnička, jedy, protijedy, shurikeny, kunaie, výbušné lístky, pečetě

Body schopností:
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 5
Genjutsu - 2
Inteligence - 4
Síla - 5
Rychlost - 5
Chakra - 5
Ruční pečetě - 3
Celkem - 34 body

Vzhled v Henge:

Kiyoko si dává za vinu současný stav vesnice a nechce, se ukazovat ani vlastním lidem, proto tak chodí skoro pořád, nikdo netuší, že to je právě jejich Tsuchikage.
avatar
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 23

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Daichi Akasuna [GENIN]

Příspěvek pro Daichi Akasuna za Sat 26 Jan - 11:10

Jojo xD. Ano, mám tu 3 postavy, teda tato je 3 xD.
1. Shaky Rokogu ^^
2. Hiroshi Senju ^^
3. Daichi Akasuna ^^
avatar
Daichi Akasuna

Počet príspevkov : 97
Join date : 20. 01. 13
Bydlisko : Suna xD xP

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna/Uchiha

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Daichi Akasuna [GENIN]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori za Sat 26 Jan - 11:36

Pokud se nechystáš probudit Sharingan, tak POVOLENO, pokud ho však někdy během hry probudit chceš, povolím ti postavu taktéž, avšak ohledně Sharinganu si budeš muset promluvit s HA*. Jestli ti to povolí, nebo ne už bude na něm. Smile

_________________
Techniky:

Vybavení:
ZVN, katana, lékárnička, jedy, protijedy, shurikeny, kunaie, výbušné lístky, pečetě

Body schopností:
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 5
Genjutsu - 2
Inteligence - 4
Síla - 5
Rychlost - 5
Chakra - 5
Ruční pečetě - 3
Celkem - 34 body

Vzhled v Henge:

Kiyoko si dává za vinu současný stav vesnice a nechce, se ukazovat ani vlastním lidem, proto tak chodí skoro pořád, nikdo netuší, že to je právě jejich Tsuchikage.
avatar
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 23

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Daichi Akasuna [GENIN]

Příspěvek pro Daichi Akasuna za Sat 26 Jan - 11:39

Dobře, měl jsem v plánu ho probudit ale asi až později Very Happy, při jedné z misích, nebo tak. Takže zatím to nechávám ve vzduchu ^^ a až bych si řekl že bych ho chtěl tak si promluvím s Akihirem ^^
avatar
Daichi Akasuna

Počet príspevkov : 97
Join date : 20. 01. 13
Bydlisko : Suna xD xP

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna/Uchiha

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Daichi Akasuna [GENIN]

Příspěvek pro Akihiro Kazuki za Sat 26 Jan - 11:45

No uvidíme xD Já si to ještě rozmyslím Razz xD

_________________
Techniky:


Body:
Ninjutsu - 5
Genjutsu - 2
Taijutsu - 4
Intelekt - 4
Síla - 4
Rychlost - 5
Chakra - 5
Ruční pečetě - 4


Vzhled:

My theme:

avatar
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 23
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Daichi Akasuna [GENIN]

Příspěvek pro Daichi Akasuna za Sat 26 Jan - 12:34

Ok, ok xD Razz
avatar
Daichi Akasuna

Počet príspevkov : 97
Join date : 20. 01. 13
Bydlisko : Suna xD xP

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna/Uchiha

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Daichi Akasuna [GENIN]

Příspěvek pro Daichi Akasuna za Sun 28 Apr - 22:44

Po delším rozhodování, stresu a rozpaků (kecááááám) pokračuji ^^

_________________

Aj gomeeen T.T...Věk~9....Překlik no xD

~My Theme~
avatar
Daichi Akasuna

Počet príspevkov : 97
Join date : 20. 01. 13
Bydlisko : Suna xD xP

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna/Uchiha

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Daichi Akasuna [GENIN]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru