Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mystičtí koně

4 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Mystičtí koně - Stránka 2 Empty Mystičtí koně

Příspěvek pro Killunia Sun 18 Dec - 16:39

First topic message reminder :

Název: Shinpi-tekina uma (Mystický kůň)
Popis:
Tato rasa je poněkud zvláštní. Vznikla někdy v počátcích světa. Tehdy se populace různých druhů pohybovala po celém světe, ale časem je vytlačili lidé a nyní jim patří jen malé území u Kemono no Sato, kde se nachází vhodné podmínky pro život posledních pěti stád. Mystičtí koně umí mluvit, ale mají stejnou velikost jako normální koně. Je pět druhů koňů, každý podle jednoho z pěti živlů.
Jsou to mystická zvířata, a tak si oni sami vybírají, kdo je může přivolat. Proto také nelze smlouvu uzavřít úplně se všemi. Může je přivolat kdokoli z jakékoli vesnice, kdo s nimi má uzavřenou smlouvu.
Mystičtí koně se dělí do 5 skupin podle vztahu k živlu:
1. Rai no Uma - Bleskoví koně
Koně v tomto stádě jsou spjati s bleskem. Ovládají bleskové techniky nehledě na příslušnost k vesnici či osobě (oni nevědí, že ty techniky používá ještě někdo jiný). Jsou slabší proti vzdušným koňům, ale silnější než zemští koně. Žijí obvykle ve skalách, kde se často vyskytují bouřky. V této skupině jsou jednorožci.
Koně tohoto druhu nabírají světle modrých, světle žlutých nebo bílých barev, oči jsou čistě černé. Hříva i ocas jsou normální koňské, rohy jednorožců rámují blýskající blesky.
2. Mizu no Uma - Vodní koně
Koně v tomto stádě jsou spjati s vodou. Ovládají vodní techniky nehledě na příslušnost vesnici či osobě. Jsou slabší oproti zemským koňům, ale výrazně silnější proti ohnivým. Dokáže je ale také zranit blesk, jelikož je voda vodivá. Tito koně žijí ve velkém jezeře. Patří sem vodní koně (viz Maelia).
Koně tohoto druhu nabírají modrých až zelených barev. Hřívy jsou blanité, ocas má ploutev (ale jen malou, zlepšuje schopnost pohybu ve vodě). Oči mají tmavě modrou barvu.
3. Hi no Uma - Ohniví koně
Koně v tomto stádě jsou spjati s ohněm. Ovládají ohnivé techniky nehledě na příslušnost vesnici či osobě. Jsou slabší než vodní koně, ale silnější než vzdušní koně. Umí ale ublížit i zemským koňům, pokud zemští koně použijí přírodní energii. Tito koně žijí v lávové oblasti. Patří sem noční můry (koně s ohnivou hřívou a ocasem, viz Heroes of Might and Magic IV a V).
Barva hřívy je ohnivě oranžová až rudá, ocas, prodloužená srst u kopyt taktéž. Někdy bývají tyto části těla dokonce tvořeny z plamenů. Zbytek těla je černý. Oči mohou být buď zářivě bílé, černé nebo zářivě rudé. V zářivých verzích nejsou vidět zornice.
4. Tsuchi no Uma - Zemští koně
Koně v tomto stádě jsou neobyčejně silně spjati s přírodou a zemí. Používají techniky Dotonu nehledě na příslušnost vesnici či osobě. Oni to používali odjakživa. Jsou silnější než vodní koně, ale slabší než bleskoví koně. Tento druh žije v lesích. Patří sem zemští jednorožci.
Zemští koně mají obvykle zelenou nebo hnědou srst. Vyznačují se také tím, že mají na sobě nějaký znak země nebo přírody. Hříva i ocas bývají dlouhé. Také nemívají obyčejná koňská kopyta, ale například srnčí kopýtka. Oči jsou hnědé nebo zelené.
5. Fuu no Uma - Vzdušní koně
Tito koně jsou spjati s větrem. Ovládají větrné techniky bez ohledu na příslušnost vesnici nebo osobě. Jsou silnější než bleskoví koně, ale slabší než ohniví koně. Žijí v horách. Mezi tyto koně patří vzdušní koně v čele se svým královským rodem, který se zároveň snaží také velet i všem magickým koňům. Z celého královského rodu zbylo pouze 6 vzdušných koňů. Král, královna a jejich 4 hříbata.
Členové královské rodiny jsou bílí, ale někdy v nádechu modré, růžové (většinou u klisen) nebo fialové. Jejich těla často působí jako průhledná nebo průsvitná. Členové královské rodiny mají vlnitou hřívu a ocas. Oči jsou buď černé, světle modré nebo zářivě bílé bez zornic.
Někteří z těchto koňů ovládají techniku, pomocí níž mohou nějakou dobu levitovat ve vzduchu (asi 10-20 minut).
Limity Kuchiyose: Nelze jich vyvolat více najednou. Pouze jeden, a to nehledě na živel. Navíc nejdou vyvolat některé živly v některých prostředích. Vodní kůň nelze vyvolat v poušti nebo nějaké sopečné oblasti. Ohnivý kůň nelze přivolat na moři nebo ve vlhkém prostředí. Zemský kůň nemůže být přivolán na moři. Na vzdušné a bleskové koně se žádné podmínky nevztahují.
Výskyt: Kemono no Sato a její okolí

Arthas

Mystičtí koně - Stránka 2 230cf5b882_82127216_o2
Povaha: Arthas je energický, hyperaktivní a zbrklý. I přes tuto část je inteligentní a zkušený bojovník. Občas se chová i trošku dětinsky, i když je již několik desítek let dospělým bleskovým jednorožcem.
Element: Raiton
Techniky:
(B) Raiton: Gian
(C) Raiton: Jibashi


Maelia

Mystičtí koně - Stránka 2 8423823591_82100656_o2
Povaha: Maelia bývá nejčastěji klidná. Když ji ale někdo naštve, není vůbec příjemná a dokáže ublížit dokonce i osobě, která ji přivolala.
Element: Suiton
Techniky:
(B) Suiton: Bakusui Shōha
(C) Suiton: Mizurappa


Axis
Mystičtí koně - Stránka 2 6c197e52a6_82127218_o2
Povaha: Axis je výbušný a trochu sebestředný. Nechová v sobě příliš optimismu, ale alespoň se o to snaží. Rád se vrhá do bojů a bitek bez rozmyslů. Plně ale poslouchá příkazy Draka Ohně.
Element: Katon
Techniky:
(B) Katon: Zukokku
(C) Katon: Ryūka no Jutsu


Zoiros
Mystičtí koně - Stránka 2 035e6de75e_82100658_o2
Povaha: Zoiros je flegmatik. Jen tak ho prostě něco nerozhodí. Své přátele chrání jako nic jiného. Díky své paličatosti se dostává také do sporů a pokud se někomu podaří ho naštvat, jeho klid rázem zmizí nahradí ho zcela nečekaná zuřivost.
Element:
Techniky:
(B) Doton: Doryūheki
(B) Doton: Domu


Thalia
Mystičtí koně - Stránka 2 Ef69171122_82130316_o2
Povaha: Thalia, krásná princezna vzdušných koňů. K těm, kteří nemají urozený původ jako ona, se chová panovačně. Ale ke člověku, ke kterému si vybuduje pouto, je milá a laskavá. Občas se také dokáže naštvat a tehdy je zlá a rychlá jako hurikán.
Element: Fūton
Techniky:
(B) Fūton: Atsugai
(C) Fūton: Daitoppa


Naposledy upravil Killunia dne Sat 24 Dec - 12:00, celkově upraveno 9 krát
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down


Mystičtí koně - Stránka 2 Empty Re: Mystičtí koně

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Mon 19 Dec - 21:04

Všichni koně souhlas až na ty pegase k těm jsem se vyjádřil a měnit to nebudu promiň Smile
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Mystičtí koně - Stránka 2 Empty Re: Mystičtí koně

Příspěvek pro Killunia Tue 20 Dec - 7:55

Proč mám pocit, že nic nedělám správně? T_T
Editla jsem to, ale vzdušný koně už nemaj tu svou mystčnost, kterou měli mít.
Chtěla jsem udělat něco, co by shrnulo koně, o kterých se vypráví legendy, dohromady. Nakonec se z toho vyvinuli úplně obyčejní koně. Děkuju pěkně.

PS: Ne, opravdu nemám dobrou náladu. Dvě písemky z chemie a pád ze schodů není nic hezkého. A hlavně se mi nelíbí, jak všem vadí to, co si vymyslím. A jelikož všem vadím, mám sto chutí spáchat harakiri...
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Mystičtí koně - Stránka 2 Empty Re: Mystičtí koně

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Tue 20 Dec - 8:33

Harakiri kvůli tomuto? Tatsuo, předem se omlouvám, že se do toho vkládám, ale nemohu si pomoci.

Killunio, jsi dobrá hráčka a inteligentní člověk.
Řeči o sebevraždě od člověka tvé inteligence zní opravdu trochu směšně. Doufám, že to bylo řečeno pouze v afektu. Upřímně ti přeju, aby ti ty písemky dopadly co nejlépe a... Btw... Jsi v pořádku? xD Já ze schodů spadla nedávno xD Au...

Nicméně ke Kuchiyose.
Vezmi si kupříkladu žáby. Je to jedno z nejsilnějších Kuchiyose, alespoň dle mých předpokladů. A i tak dokáží většinu technik pouze s tím, kdo je vede a ovládají pouze jeden element. I tak jsou silní. Takové Kuchiyose Naruto prvně sotva zvládl.
Nepřijde ti příliš lehké, že on to měl tak těžké a ty bys najednou mohla přivolat šest koní, každý s jedním živlem. To by sis pak asi jen tak sedla do kouta a čekala, až to dobojují. Už takhle máš Killuniho, či ne?

Snažím se to brát logicky.
Vezměme si to dle mytologických zvířat na fóru. Máme tu šavlozubé tygry. Objevili se v anime, v Narutovi, takže tam nebyl problém. Ale ani já jsem si netroufla jim dát víc než pouhé vystřelení vody nebo vzduchu. Jinak umí mluvit, ale zdaleka nejsou tak silní. Dál třeba draky. Chrlí oheň nebo kupříkladu led. Dle toho, kdo je přivolává. I tak ale nemají všechny elementy. A z OP Kuchiyose je tu kupříkladu Peinovo, takže by se mu žádné, které nemá Rinnegan, nemělo rovnat. Danzouovo Kuchiyose zvládlo něco "přisát" a to je zase vše.

Já bych navrhovala, aby sis třeba vybrala určitého koně.
Kupříkladu s ohněm. Dala bys mu techniky, pořádně by ses o něm rozepsala. Mohl by být třeba mnohem větší než obyčejný kůň. Dovedeš si představit sílu jednoho takového koně? Podívej se třeba na ony šavlozubé tygry - https://nsgoon.forumczech.com/t1790-savlozuby-tygr-z-kumogakure
Tví ohniví koně (Nebo jaký živel si vybereš) by mohli být pro změnu Kuchiyose pouze pro Oto. Zkrátka nepřijde ti to jako lepší způsob než Harakiri?
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Mystičtí koně - Stránka 2 Empty Re: Mystičtí koně

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Tue 20 Dec - 10:37

Tohle jsem jí povolil takže si tam může nechat všechny elementy Smile má jako limit že může přivolat jenom jednoho a ještě je nemůže přivolávat kdekoli takže v tom problém nevidím Smile . Pak jí ještě bude trvat než se všemi naváže nějaké pouto a začnou ji poslouchat nebo je bude moct přivolat.Takže jediné co se mi tam nelíbilo byli křídla a ploutev to se změnilo v tom případě : POVOLENO

PS: Píšu každý den minimálně tři písemky a teď mám mít volno na učení a přesto ti tady odepisuji a snažím se to nějak vyřešit dokonce jsem ti hledal i obrázek takže mi to prosím nepiš že máš chuť spáchat harakiri jelikož kdybych to měl udělat pokaždé kdy mě něco naštve už bych tu nebyl Wink a k tomu že všechno vadí. Nejsi jediná která to musí přepisovat nebo něco předělávat Smile a myslím že jsi dost zkušená hráčka na to aby jsi to pochopila a přešla to Smile
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Mystičtí koně - Stránka 2 Empty Re: Mystičtí koně

Příspěvek pro Killunia Tue 20 Dec - 14:10

Shijin: Tím harakiri jsem myslela, že ho spáchám v rámci jedné z svým PC her. Sice přijdu o těžko sehnatelné expy, ale co, mám na to náladu... Very Happy
btw: Po tom pádu mám minimálně naražený loket. A písemky z chemie nvypadají vůbec dobře... xD
ke Kuchiyose: Nebudu jich umět přivolat všech 5 najednou (narozdíl od těch žab, co dáváš za příklad, kterejch si mohli přivolat, kolik chtěli... xD), ale vždycky si vyberu jenom jednoho z nich, kterého chci přivolat. A ne, Killuni mi nestačí. xD Už jenom proto, že to s ním bude horší než s kdejakým Bijuu. xD xD Killuni i já jsme velice paličatí, takže to bude občas horší než Naruto a Kyuubi... xD xD xD

Tatsuo: Harakiri vysvětleno výše. xD
To, že máš spoustu písemek.... K tomu se dá říct jenom jedno. Jsem ráda, že jsem teprve v prváku. xD
A tohle není jediné místo, kde něco musím přepisovat. Jelikož hraju i jinde, musela jsem (zrovna včera) ještě čelit jedné námitce k nečemu, co jsem si vymyslela z hlavy. Takže jsem to musela předělat. Celé odznova. A měla jsem toho prostě dost. A navíc, jsem velice paličaté a rozmazlené dítě, které si rádo stojí za tím, co si samo vytvořilo... xD Až budu mít lepší náladu, dopadne to líp. Teda jestli se teda někdy změním.... Very Happy
A ještě něco. Ne, nejsem zkušená hráčka. xD
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Mystičtí koně - Stránka 2 Empty Re: Mystičtí koně

Příspěvek pro Anonymní Tue 20 Dec - 22:04

Okey, je povoleno, ale musím si rýpnout. Jsou povolení tygři s křídly, hydry s X hlavami, gryfové, golemovém, Husky, Draci, škorpioni, pandy, fénixové atd..Já mám jen v porovnání s tímto výčtem jen trapné a slaboulilinkaté hady a neodvažuji si dát jen jediný element pro jediného hada. A to jsem hlavní admin..Tak teda ptám se z vlastní iniciativy, proč nebyl povolen Kůň s křídly? :-) Navíc, je tady dost faktorů, které ovlivňují celkový dojem z toho Kuchiyose. Například..Originalita (Koně tady ještě nikdo neměl..), skvěle sepsané, Killunia není OP hráčka, jako jiní a ještě jednou, je to skvěle sepsané. :-)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Mystičtí koně - Stránka 2 Empty Re: Mystičtí koně

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Tue 20 Dec - 22:20

Prosím nemluv tady o Kuchiyose u kterých jsem tady nebyl s těmi už nic neudělám Wink to zaprvé.Hadi jsou hold klasika z Naruta takže by se měnit neměli.Golema jsem povolil jelikož je to Kuchiyose do Iwi.A proč jsem ho nepovolil je myslím dost popsané v minulých příspěvcích. Smile omlouvám se ale teď nemám čas abych to tady znovu vypisoval Smile
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Mystičtí koně - Stránka 2 Empty Re: Mystičtí koně

Příspěvek pro Ayame Takahashi Tue 20 Dec - 22:39

Já...argh...zase se pletu někam, kam nemám a klidně mě za to ukamenujte, je mi to jedno (sorry Smile ).
Jediná otázka: proč?
Je to hezky napsané, je to vymyšlené.
A sakra co s tím má společného to, že jsi tu na některé kuchiyose nebyl?
Tak snad když už se něco podobného jednou schválilo, tak je nasazena nějaká laťka a ta by neměla být pro někoho níž a někoho výš, ne?
Jsou schválení tygři s křídly...o co horší jsou koně s křídly? (Podle mě jsou teda ti tygři horší xDD)
Co chci říct: já nevím, co ti tolik vadí? Máš nějaký komplex s okřídlenými koňmi? Vadí ti, že se ti nezdá o jednorožcích? xD
Nebo já fakt nevím, co je důvodem toho, že to nepovolíš.
A když už mluvíme o OP. Já se dobrovolně přiznávám - ačkoliv jsem to neudělala schválně xD - prohlédněte si moje kočky a pak suďte, co je OP, když si někdo vymyslí své summony Smile
Toť vše.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Mystičtí koně - Stránka 2 Empty Re: Mystičtí koně

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Wed 21 Dec - 5:30

Ano všichni sem píší když už jsem to schválil a řeší to tady dál......Jednorožce jsem jí povolil jestli sis nevšimla Wink a co s to s tím má společného? asi to že bylo řečeno když se zakládala vesnice že se to nedotkne již existujících Kuchiyose.Kdyby bylo na mě některé by vůbec nebyli to to s tím má společného Wink ....Už jsem se k tomu vyjádřil několikrát a po změnách jsem to schválil znovu to sem psát nebudu.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Mystičtí koně - Stránka 2 Empty Re: Mystičtí koně

Příspěvek pro Killunia Wed 21 Dec - 6:38

Koukám, že můj/moji Summon/i vyvolal/i bouřlivou diskuzi... Very Happy
Jednorožci mi byli povoleni a s tím jsem spokojená, ti jsou lepší než pegasi (viz HoMM, kde jednorožci jsou a pegasi ne xD)... Trochu mě pořád mrzí, že to s tím pegasem nevyšlo aspoň u vzduchu, ale co se dá dělat... Nějak to přežiju... xD
Akorát jsem si nikde nevšimla tygrů s křídly, jen lvů s křídly a škorpioním ocasem alias mantikory... xD Neprozradil by mi teda někdo, kdo má tygry s křídly? xD

PS: Assasin: Já nejsem OP? xD Děláš si legraci? xD Killuni je víc OP než vy všichni tady dohromady... xD Až na pár nevýhod ohledně toho, že je v lidském těle... xD I když je pravda, že nejsem OP už od začátku... xD xD
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Mystičtí koně - Stránka 2 Empty Re: Mystičtí koně

Příspěvek pro Anonymní Wed 21 Dec - 6:42

Moje mrtvá postava Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Mystičtí koně - Stránka 2 Empty Re: Mystičtí koně

Příspěvek pro Killunia Wed 21 Dec - 6:43

Arget: Ty drž hubu Very Happy Tebe nemám ráda, takže mlč xD
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Mystičtí koně - Stránka 2 Empty Re: Mystičtí koně

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru