Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mystičtí koně

4 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Mystičtí koně Empty Mystičtí koně

Příspěvek pro Killunia Sun 18 Dec - 16:39

Název: Shinpi-tekina uma (Mystický kůň)
Popis:
Tato rasa je poněkud zvláštní. Vznikla někdy v počátcích světa. Tehdy se populace různých druhů pohybovala po celém světe, ale časem je vytlačili lidé a nyní jim patří jen malé území u Kemono no Sato, kde se nachází vhodné podmínky pro život posledních pěti stád. Mystičtí koně umí mluvit, ale mají stejnou velikost jako normální koně. Je pět druhů koňů, každý podle jednoho z pěti živlů.
Jsou to mystická zvířata, a tak si oni sami vybírají, kdo je může přivolat. Proto také nelze smlouvu uzavřít úplně se všemi. Může je přivolat kdokoli z jakékoli vesnice, kdo s nimi má uzavřenou smlouvu.
Mystičtí koně se dělí do 5 skupin podle vztahu k živlu:
1. Rai no Uma - Bleskoví koně
Koně v tomto stádě jsou spjati s bleskem. Ovládají bleskové techniky nehledě na příslušnost k vesnici či osobě (oni nevědí, že ty techniky používá ještě někdo jiný). Jsou slabší proti vzdušným koňům, ale silnější než zemští koně. Žijí obvykle ve skalách, kde se často vyskytují bouřky. V této skupině jsou jednorožci.
Koně tohoto druhu nabírají světle modrých, světle žlutých nebo bílých barev, oči jsou čistě černé. Hříva i ocas jsou normální koňské, rohy jednorožců rámují blýskající blesky.
2. Mizu no Uma - Vodní koně
Koně v tomto stádě jsou spjati s vodou. Ovládají vodní techniky nehledě na příslušnost vesnici či osobě. Jsou slabší oproti zemským koňům, ale výrazně silnější proti ohnivým. Dokáže je ale také zranit blesk, jelikož je voda vodivá. Tito koně žijí ve velkém jezeře. Patří sem vodní koně (viz Maelia).
Koně tohoto druhu nabírají modrých až zelených barev. Hřívy jsou blanité, ocas má ploutev (ale jen malou, zlepšuje schopnost pohybu ve vodě). Oči mají tmavě modrou barvu.
3. Hi no Uma - Ohniví koně
Koně v tomto stádě jsou spjati s ohněm. Ovládají ohnivé techniky nehledě na příslušnost vesnici či osobě. Jsou slabší než vodní koně, ale silnější než vzdušní koně. Umí ale ublížit i zemským koňům, pokud zemští koně použijí přírodní energii. Tito koně žijí v lávové oblasti. Patří sem noční můry (koně s ohnivou hřívou a ocasem, viz Heroes of Might and Magic IV a V).
Barva hřívy je ohnivě oranžová až rudá, ocas, prodloužená srst u kopyt taktéž. Někdy bývají tyto části těla dokonce tvořeny z plamenů. Zbytek těla je černý. Oči mohou být buď zářivě bílé, černé nebo zářivě rudé. V zářivých verzích nejsou vidět zornice.
4. Tsuchi no Uma - Zemští koně
Koně v tomto stádě jsou neobyčejně silně spjati s přírodou a zemí. Používají techniky Dotonu nehledě na příslušnost vesnici či osobě. Oni to používali odjakživa. Jsou silnější než vodní koně, ale slabší než bleskoví koně. Tento druh žije v lesích. Patří sem zemští jednorožci.
Zemští koně mají obvykle zelenou nebo hnědou srst. Vyznačují se také tím, že mají na sobě nějaký znak země nebo přírody. Hříva i ocas bývají dlouhé. Také nemívají obyčejná koňská kopyta, ale například srnčí kopýtka. Oči jsou hnědé nebo zelené.
5. Fuu no Uma - Vzdušní koně
Tito koně jsou spjati s větrem. Ovládají větrné techniky bez ohledu na příslušnost vesnici nebo osobě. Jsou silnější než bleskoví koně, ale slabší než ohniví koně. Žijí v horách. Mezi tyto koně patří vzdušní koně v čele se svým královským rodem, který se zároveň snaží také velet i všem magickým koňům. Z celého královského rodu zbylo pouze 6 vzdušných koňů. Král, královna a jejich 4 hříbata.
Členové královské rodiny jsou bílí, ale někdy v nádechu modré, růžové (většinou u klisen) nebo fialové. Jejich těla často působí jako průhledná nebo průsvitná. Členové královské rodiny mají vlnitou hřívu a ocas. Oči jsou buď černé, světle modré nebo zářivě bílé bez zornic.
Někteří z těchto koňů ovládají techniku, pomocí níž mohou nějakou dobu levitovat ve vzduchu (asi 10-20 minut).
Limity Kuchiyose: Nelze jich vyvolat více najednou. Pouze jeden, a to nehledě na živel. Navíc nejdou vyvolat některé živly v některých prostředích. Vodní kůň nelze vyvolat v poušti nebo nějaké sopečné oblasti. Ohnivý kůň nelze přivolat na moři nebo ve vlhkém prostředí. Zemský kůň nemůže být přivolán na moři. Na vzdušné a bleskové koně se žádné podmínky nevztahují.
Výskyt: Kemono no Sato a její okolí

Arthas

Mystičtí koně 230cf5b882_82127216_o2
Povaha: Arthas je energický, hyperaktivní a zbrklý. I přes tuto část je inteligentní a zkušený bojovník. Občas se chová i trošku dětinsky, i když je již několik desítek let dospělým bleskovým jednorožcem.
Element: Raiton
Techniky:
(B) Raiton: Gian
(C) Raiton: Jibashi


Maelia

Mystičtí koně 8423823591_82100656_o2
Povaha: Maelia bývá nejčastěji klidná. Když ji ale někdo naštve, není vůbec příjemná a dokáže ublížit dokonce i osobě, která ji přivolala.
Element: Suiton
Techniky:
(B) Suiton: Bakusui Shōha
(C) Suiton: Mizurappa


Axis
Mystičtí koně 6c197e52a6_82127218_o2
Povaha: Axis je výbušný a trochu sebestředný. Nechová v sobě příliš optimismu, ale alespoň se o to snaží. Rád se vrhá do bojů a bitek bez rozmyslů. Plně ale poslouchá příkazy Draka Ohně.
Element: Katon
Techniky:
(B) Katon: Zukokku
(C) Katon: Ryūka no Jutsu


Zoiros
Mystičtí koně 035e6de75e_82100658_o2
Povaha: Zoiros je flegmatik. Jen tak ho prostě něco nerozhodí. Své přátele chrání jako nic jiného. Díky své paličatosti se dostává také do sporů a pokud se někomu podaří ho naštvat, jeho klid rázem zmizí nahradí ho zcela nečekaná zuřivost.
Element:
Techniky:
(B) Doton: Doryūheki
(B) Doton: Domu


Thalia
Mystičtí koně Ef69171122_82130316_o2
Povaha: Thalia, krásná princezna vzdušných koňů. K těm, kteří nemají urozený původ jako ona, se chová panovačně. Ale ke člověku, ke kterému si vybuduje pouto, je milá a laskavá. Občas se také dokáže naštvat a tehdy je zlá a rychlá jako hurikán.
Element: Fūton
Techniky:
(B) Fūton: Atsugai
(C) Fūton: Daitoppa


Naposledy upravil Killunia dne Sat 24 Dec - 12:00, celkově upraveno 9 krát
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Mystičtí koně Empty Re: Mystičtí koně

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Sun 18 Dec - 21:18

Víc rozepsat ten popis prosím Smile a výskyt napiš Kemono no Sato kde se podepíše smlouva a nebo od někoho kdo je ovládá Smile až to bude tak se na to mrknu Smile
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Mystičtí koně Empty Re: Mystičtí koně

Příspěvek pro Killunia Mon 19 Dec - 6:32

Jakej popis????? xD
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Mystičtí koně Empty Re: Mystičtí koně

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Mon 19 Dec - 7:34

Tu charakteristiku
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Mystičtí koně Empty Re: Mystičtí koně

Příspěvek pro Killunia Mon 19 Dec - 15:51

Já tam žádnou charakteristiku napsanou nemám... xD
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Mystičtí koně Empty Re: Mystičtí koně

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Mon 19 Dec - 17:47

No právě.......
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Mystičtí koně Empty Re: Mystičtí koně

Příspěvek pro Killunia Mon 19 Dec - 17:55

Problém je v tom, že charakteristika = vnitřní popis/popis povahy, chování. Takže nevím, jak mám napsat charakteristiku nějakýho Kuchiyose, když jich budu mít 5 a u každýho už mám povahu napsanou zvlášť. A nějaký popis jsem tam přidala...
(btw, jak má teda ta charakteristika vypadat?)
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Mystičtí koně Empty Re: Mystičtí koně

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Mon 19 Dec - 18:28

Jako charakteristika se bere celkově popis(To jak vypadají jak jsou velcí atd.) takže napiš prostě celkový popis k těm koním jestli nevíš jak podívej se k ostatním.....
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Mystičtí koně Empty Re: Mystičtí koně

Příspěvek pro Killunia Mon 19 Dec - 18:58

Tu velikost a vzhled tam mám... -.-" A u jednotlivých koní mám jenom povahu, protože vzhled odpovídá živlu... -.-"
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Mystičtí koně Empty Re: Mystičtí koně

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Mon 19 Dec - 19:11

No hele asi takhle zemští koně - určitě ne Koton ani Mokuton jedině Doton.
Jinak chápu že to mají být všechny druhy koňů ale moc se mi nelíbí že tam jsou pegasové a koně s ploutví.Kdyby si totiž každý udělal Kuchiyose které umí lítat,pohybovat se ve vodě a úplně všechno tak tady budou zajímavé hybridy.Takže byl bych pro aby vypadali všichni jako normální koně(myšleno tak že mají čtyři nohy a jsou bez křídel) a jednorožce bych ještě přešel.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Mystičtí koně Empty Re: Mystičtí koně

Příspěvek pro Killunia Mon 19 Dec - 19:16

No, takže Summony si dělat nebudu, protože bez křídel vzdušnej kůň udělat nejde. Takže
SUMMON ZRUŠEN!!!
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Mystičtí koně Empty Re: Mystičtí koně

Příspěvek pro Killunia Mon 19 Dec - 19:21

+ nikde jsem nenašla obrázek bleskovýho jednorožce ani obyčejnýho koně, takže ani blesk by nešel...
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Mystičtí koně Empty Re: Mystičtí koně

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Mon 19 Dec - 19:26

Obrázek se dá najít časem Smile ...a vzdušného koně si mohla udělat bez křídel ale s podstatou Fuutonu ale jak myslíš Smile
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Mystičtí koně Empty Re: Mystičtí koně

Příspěvek pro Killunia Mon 19 Dec - 19:31

Odkdy nemaj vzdušný tvorové křídla? To jim bude Fuuton k ničemu, když nebudou využívat hlavní mystickou vlastnost vzduchu... To je jako bys dovolil mít rybě vodní podstatu, ale nesměla by mít ploutve na plavání ve vodě...
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Mystičtí koně Empty Re: Mystičtí koně

Příspěvek pro Anonymní Mon 19 Dec - 19:33

Mystičtí koně Little_Black_Cloud_by_whirl_wind

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Mystičtí koně Empty Re: Mystičtí koně

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Mon 19 Dec - 19:33

Nesrovnávej tady rybu která žije ve vodě s koněm ok Wink prostě jsem řekl že nepovolím koně s křídly jestli chceš něco co umí lítat vymysli si nějakého ptáka Smile jsou tu i jiní kteří mají u Kuchiyose podstatu Suitonu nebo Fuutonu a nemusí mít kvůli tomu křídla a nebo ploutev Wink
ARGETE - Neházej sem prosím ty obrázky když tady něco řešíme děkuji Smile


Naposledy upravil Tatsuo Reigi dne Mon 19 Dec - 19:36, celkově upraveno 1 krát
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Mystičtí koně Empty Re: Mystičtí koně

Příspěvek pro Killunia Mon 19 Dec - 19:36

Arget: No z toho tam je teda toho hodně vidět... Vůbec neodpovídá popisu rasy...
+ Co se sem cpeš?!?

Tatsuo: Všichni dobře využitelní ptáci zabraní. A papoušky si dělat nebudu.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Mystičtí koně Empty Re: Mystičtí koně

Příspěvek pro Killunia Mon 19 Dec - 19:37

Chtěla jsem něco, co by shrnulo mystický koně dohromady... Takhle nebudu mít nic a žádný Summon už nechci. Děkuji, sbohem.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Mystičtí koně Empty Re: Mystičtí koně

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Mon 19 Dec - 19:40

Za to nemůžu měli to dřív Smile ale stačí se domluvit s někým kdo je má a můžeš podepsat smlouvu u něj.Ke koním jsem se vyjádřil jestli je chceš změň to podle toho jak jsem ti to napsal a jestli ne tak je smažeme Smile mimochodem tady máš obrázek co podle mě vypadá dobře Smile

Mystičtí koně Unicgp9

A buďte na sebe slušní prosím Smile
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Mystičtí koně Empty Re: Mystičtí koně

Příspěvek pro Killunia Mon 19 Dec - 19:44

A vzdušnej kůň bez křídel?
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Mystičtí koně Empty Re: Mystičtí koně

Příspěvek pro Anonymní Mon 19 Dec - 19:48

Ospravedlňujem sa, že sa do toho pletiem. Ale čo je také strašné na koňoch s krídlami? Už tu mám aj iné mýtické stvorenia. A popis sa jej tiež podaril.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Mystičtí koně Empty Re: Mystičtí koně

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Mon 19 Dec - 19:49

Toho asi nenajdu jelikož na to nemám ani teď čas píšu jsem v době kdy se učím takže promin ale na hledání obrázků teď vážně čas nemám Smile jestli chceš tak se po tom mrkni sama Smile já jsem ti řekl jak to máš upravit našel jsem ti obrázek bleskového koně a zbytek je na tobě já se na to podívám až to změníš a nebo jestli nebudeš chtít tak to smažeme je to jen na tobě Smile ale podle mě je škoda to mazat jen kvůli tomu že nemůžeš mít křídla a nebo ploutev Smile

Midotsuchi - Byl bych rád kdyby jste sem nepletli Kuchiyose u kterých jsem tu ještě nebyl Smile jestli chce Pegase může ho mít ale bude to její osobní summon a bude mít jenom jednoho Smile
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Mystičtí koně Empty Re: Mystičtí koně

Příspěvek pro Killunia Mon 19 Dec - 20:03

U vzduchu krom okřídlených nic... Ale bleskový byl upraven...
(sakra, a ke vzdušnejm mám tak hezkej popis... T_T)
P.S.: Tento Summon vlastně nebude potřebovat mé povolení pro ostatní, protože nebudu mít smlouvu uzavřenou se všemi... Vlastně nebude mé povolení potřebovat nikdy, protože si kůň sám vybere, kdo ho bude přivolávat.... Takže si někdo může tyhle koně použít někdo jinej... A to jakýmkoli způsobem...
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Mystičtí koně Empty Re: Mystičtí koně

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Mon 19 Dec - 20:06

Ale musí složit zkoušku v Kemono No Sato Smile no takže až to upravíš všechno podle toho jak jsem ti napsal tak mi dej vědět Smile zatím ahoj Smile
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Mystičtí koně Empty Re: Mystičtí koně

Příspěvek pro Killunia Mon 19 Dec - 20:16

Upravila jsem všechny krom vzdušných koňů, protože jsem bez křídel vážně nenašla. Pokud to opravdu bude vadit, na vysvětlenou dávám, že mezi ně patří pouze královská rodina a že pegasové existují jako samostatný druh.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Mystičtí koně Empty Re: Mystičtí koně

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru