Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Knižnica

4 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Knižnica - Stránka 2 Empty Knižnica

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 9:03

First topic message reminder :

Knižnica

Knižnica - Stránka 2 The_library_of_babel_by_owen_c-d3gvei3

Knižnica sa nachádza v starodávnej budove neďaleko hlavnej budovy. Je súčasťou komplexu prvých budov, ktoré boli postavené. A preto sa v tejto budove zriadila knižnica pretože už len zo samotných stien tejto budovy sála história a starodávna minulosť. V tejto knižnici sú uschované všetky verejnosti dostupné zvitky, na ktorých je špeciálna pečať na ich zabezpečenie. Vo dne v noci je tam stále knihovníčka, ktorá dáva na zvitky ale hlavne na knihy pozor. Táto budova predstavuje celú inteligenciu Sunagakure no Sato zapísanú v knihách. Shinobi z celej vesnice tú často trávia celé hodiny v tichosti a študujú.

Sú tu uložené všetky zvitky s technikami ale nie všetky sú prístupné verejnosti. Najtajnejšie zvitky sú pochopiteľne ukryté na inom mieste.
Každý zvitok je zapečatený technikou a je na ňom vyrytá pečať Sekyuritishīru.


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Knižnica - Stránka 2 Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Dec - 19:06

Knihovníčka

Pousmiala sa spokojne knihovníčka a hlboko sa zamyslela nad tými technikami.,, Takže tieto." zašepkala potichu a zodvihla ruku. Vo vzduchu sa zamihotala len modrá farba a už leteli zvitky z vysokej výšky k nej a pristáli jej v dlani. Zopakovala ručné znamenia a slová, takto odstránila pečať.,, Nech sa páči." dodala a podala mu ich.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knižnica - Stránka 2 Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Dec - 19:16

Sěkovně jsem se na knihovnici podívala a zvala si svitek, schovala si ho a
už se těšila na tréning... s Yuusukem jsme se na sebe usmáli uklonili se před knihovnicí.
Poslušně jsem zasalutovali a s děkovnou řečí odešli.
(presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knižnica - Stránka 2 Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Dec - 19:19

Sonozaki Ayu

"Arigato." Usmála jsem se na knihovnici a vzala jsem si oba svitky, které jsem schovala do kapsy.
Hmm, tak co teď? ... Nejspíš zase trénovat. Povzdechla jsem si. Popravdě jsem neměla zrovna chuť trénovat, ale na druhou stranu jsem se chtěla naučit víc. Stejně jsem neměla co dělat, takže lenost zalezla do kouta a já jsem se rozhodla zase vrátit k tréninkovému areálu. Rozloučila jsem se s knihovnicí a odcházela jsem z knihovny.
(přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knižnica - Stránka 2 Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Ren Tao Tue 20 Dec - 16:16

Prišiel som do knižnice a pozeral som sa všade naokolo koľko tu len bolo kníh. Rozmýšľal som aké techniky by som sa mohol začať učiť.
Ren Tao
Ren Tao

Počet príspevkov : 157
Join date : 17. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan:

http://simonbeater.tumblr.com/

Návrat nahoru Goto down

Knižnica - Stránka 2 Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Anonymní Tue 20 Dec - 19:22

Přišla jsem do knihovny a rozhlížela se, jestli tu je Kalion. V rychlosti jsem proběhla mezi regály. Nikde ani známka, že tu je. Pozdravila jsem knihovnici a když jsem sem už přišla, řekla jsem si, že si půjčím rovnou další svitky. " Dobrý den... poprosila bych o svitky s technikami Shishi Rendan, Shunshin no jutsu a Shikei Seppun." mile jsem se usmála. Ještě sem musela najít Kaliona, takže jsem nechala Yuusukeho začít větřit aby ho našel.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knižnica - Stránka 2 Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Ren Tao Tue 20 Dec - 19:30

Videl som nejakú kunoichi ktorá poprosila nejakú ženu o zvitky. Kývol som jej na pozdrav a tak som čakal kým jej ich dá a budem môcť poprosiť ja o zvitky.
Ren Tao
Ren Tao

Počet príspevkov : 157
Join date : 17. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan:

http://simonbeater.tumblr.com/

Návrat nahoru Goto down

Knižnica - Stránka 2 Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Anonymní Tue 20 Dec - 19:38

Všimnula jsem si chlapce, který na mě kývl. Taky jsem kývla a trochu netrpělivě se rozhlížela. Bylo možné, že jsem byla poslední dobou celkem nervní. Tentokrát si jedná o misi. Takže jsem to chtěla urychlit a najít Kaliona. Možná sensei už čeká... jsem nemožná...vzdechnu si a smutnýma očima se podívám na Yuusukeho.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knižnica - Stránka 2 Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Ren Tao Wed 21 Dec - 14:43

Už ma to tu nebavilo čakať a keď som sa zamyslel ešte som mal nejaké klanové techniky ktoré sa môžem učiť a tak som odišiel preč. (Presun)
Ren Tao
Ren Tao

Počet príspevkov : 157
Join date : 17. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan:

http://simonbeater.tumblr.com/

Návrat nahoru Goto down

Knižnica - Stránka 2 Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Anonymní Wed 21 Dec - 20:11

Trvalo chvilku, než jsem zjistila, že hledání svitků bude trvat o něco déle. Vyndala jsem tedy z tašky papír a pero. Napsala dopis a dala ho Yuusukemu do tlamy. "Tak teď najdi Kaliona a doruč ano?" pohladila jsem vlka. Vlk se jen líně zatvářil, ale nakonec přeci jen šel. Pyšně jsem se za ním dívala a pak se už věnovala knihovnici. Zajímalo by mě jestli se techniky brzy naučím...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knižnica - Stránka 2 Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Anonymní Wed 21 Dec - 20:27

Knihovníčka

Pousmiala sa spokojne knihovníčka a hlboko sa zamyslela nad tými technikami.,, Takže tieto." zašepkala potichu a zodvihla ruku. Vo vzduchu sa zamihotala len modrá farba a už leteli zvitky z vysokej výšky k nej a pristáli jej v dlani. Zopakovala ručné znamenia a slová, takto odstránila pečať.,, Nech sa páči." dodala a podala mu ich.

*Shishi Rendan je technika Konohy takže si musíš nájsť inú*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knižnica - Stránka 2 Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Anonymní Wed 21 Dec - 20:45

"Děkuji moc..." řeknu a ukloním se. Věděla přesně kde co je... celkem jsem jí uznávala, nýbrž kdybych si měla tohle všechno pamatovat. Schovala jsem si teda svitky do tašky a rychle pospíchala za Yuusukem. *Yuusuke kde jsi?* vyslala jsem myšlenku. Bylo bezva, že jsme zatím nikdy neztratili kontakt mezi sebou. (presun)

*Ok tak si vezmu Kuchiyose no Jutsu*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knižnica - Stránka 2 Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Ren Tao Thu 22 Dec - 20:08

Vbehol som znova do knižnice ,,Zdravím..môžem vás poprosiť o nejaké zvitky?,, opýtal som sa knihovníčky.
A podal som jej lístoček z dvoma názvami techník:
Spoiler:


Naposledy upravil Naoki Heiki dne Thu 22 Dec - 20:32, celkově upraveno 2 krát
Ren Tao
Ren Tao

Počet príspevkov : 157
Join date : 17. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan:

http://simonbeater.tumblr.com/

Návrat nahoru Goto down

Knižnica - Stránka 2 Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Anonymní Thu 22 Dec - 20:30

Yukio Takai

Kráčel tak po městě, dokud se neodhodlal se jít podívat do knihovny. Možná by tam byla informace o jeho KG, vždyť on ani nevěděl, jak se jmenuje jen tak částečně věděl, jak funguje. Tak šel.
Po chvíli došel knihovny a opatrně zaklepal na dveře. "Je zde někdo?" zeptal se a vyšel dovnitř. Všiml, že tam je ještě nějaký chlapec, ale on se rozhodl se podívat sám po nějaké knize, i když to tu moc neznal.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knižnica - Stránka 2 Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Anonymní Thu 22 Dec - 20:36

Knihovníčka

Pousmiala sa spokojne knihovníčka a hlboko sa zamyslela nad tými technikami.,, Takže tieto." zašepkala potichu a zodvihla ruku. Vo vzduchu sa zamihotala len modrá farba a už leteli zvitky z vysokej výšky k nej a pristáli jej v dlani. Zopakovala ručné znamenia a slová, takto odstránila pečať.,, Nech sa páči." dodala a podala mu ich.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knižnica - Stránka 2 Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Ren Tao Thu 22 Dec - 20:39

,,Ďakujem hneď ako ich budem vedieť vám ich vrátim, Dovidenia ,, poklonil som sa a následne som sa rozbehol preč. Bol som jemne v časovom sklze takže som sa veľmi ponáhľal. (Presun)
Ren Tao
Ren Tao

Počet príspevkov : 157
Join date : 17. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan:

http://simonbeater.tumblr.com/

Návrat nahoru Goto down

Knižnica - Stránka 2 Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Anonymní Fri 30 Dec - 21:42

Isayama Miya


Nakonec jsem náhodou trefila do knihovny.
Vešla jsem dovnitř.
Prohlížela jsem si tu spoustu knih a hledala knihovnici.
Našla jsem ji u jednoho regálu.

Dobrý den, bože já ho zabiju, mohla byste mi prosím poradit?
Můj sensei, což je kus nezodpovědného vola, mě sem poslal, že si tu mám najít něco k technikám. Bohužel jsem v Suně nová a nevím, jak to chodí, a ten barový povaleč mi nic neřekne, tak nějak nevím, co mám přesně chtít. Umím jen základní techniky jako klon a náhradu. Takže nejspíš hledám něco o práci s čakrou a tvorbě stínových klonů. Byla byste tak hodná a poradila mi?
Nasadila jsem pohled zraněného štěnátka.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knižnica - Stránka 2 Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Anonymní Sat 31 Dec - 11:06

Klidným krokem jsem vešel do knihovny a rozhlédl se, jestli zde náhodou někoho neznám. Spatřil jsem však jen nějakou neznámou konoichi a tak jsem zaplul k nejbližším regálům. Vyndal jsem si svitky a knihy, které byli o obraném systému suny a proklatých pečetích. Ty jsem si dal do jedné ruky. Jako když nese číšník podnos a posunul se k regálům o kousek dál. Tam jsem si vytáhl veškerou dokumentaci o dracích a jim podobných bytostech. Konečně jsem měl dost studijního materiálu a navíc volný čas. Protože, mi Aiko tentokrát nedala žádného genina na výcvik. Takže jsem byl v cajku a užíval si volný den.

V Knižnici nie sú záznamy o obrannom systéme Sunagakure no Sato. O tom vedia len najvyššie postavení shinobi Suny.
Aiko Naihi, Hachidaime Kazekage.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knižnica - Stránka 2 Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Anonymní Sat 31 Dec - 12:32

Vstupil som do kniznice porozhliadol som sa videl som dvoch ninjov ale jedine co ma zaujmalo boli stare zapisy o Gaarovi a jeho technikach.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knižnica - Stránka 2 Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Anonymní Sat 31 Dec - 14:53

Prišiel som ku knihovníčke aj zo Svitko kde bolo napísane Daisan no Me(Tretie Oko)
"Prosím vás môžem si požičiať túto techniku kým sa ju nenaučím?"
Slušne som sa opýtal a čakal na odpoveď.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knižnica - Stránka 2 Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Anonymní Sat 31 Dec - 15:58

Knihovníčka

,, Ou ďalší." pousmiala sa spokojne knihovníčka a hlboko sa zamyslela nad tou technikou.,, Takže táto." zašepkala potichu a zodvihla ruku. Vo vzduchu sa zamihotala len modrá farba a už letel zvitok z vysokej výšky k nej a pristál jej v dlani. Zopakovala ručné znamenia a slová, takto odstránila pečať.,, Nech sa páči." dodala a podala mu ho.
Potom sa otočila ku kunoichi.,, Ahoj." usmiala sa.,, No stínové klony tu nemáme pretože to schováva Konoha len pre seba." prehovorila a nadýchla sa.,, Ale pokiaľ by si chcela prácu s chakrou máme tu nejaké techniky. Sú tu nejaké manipulácie so zbraňami počas letu alebo napríklad loutkárske techniky čo využívajú maximánlnu kontrolu nad svojou chakrou." navrhla jej.

V knižnici nevedieme zvitky o ochrannom systéme Sunagakure... len pre pripomenutie.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knižnica - Stránka 2 Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Anonymní Sat 31 Dec - 16:09

Usmial som sa svitok som si založil do batohu a vydalsa smeromk Budove Kazekage.
(presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knižnica - Stránka 2 Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Anonymní Sat 31 Dec - 17:10

Isayama Miya

Děkuji, ale to nebude pro mě.
Nic takového nedokážu ani omylem. Jsem míň jak začátečník, těžko můžu doufat, že bych dokázala nějaké loutkářské techniky. Neumím nic, nevím podle čeho si vybrat techniku, jsem úplně v háji. Tady nemá cenu zůstávat. Uklonila jsme se knihovnici.
Děkuji mnohokrát za pomoc.
Otočila jsem se a odcházela s knihovny.
(přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knižnica - Stránka 2 Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Anonymní Sat 31 Dec - 17:25

Už jsem měl všechny knihy a svitky nastudované a uložené v paměti. Proto jsem je všechny vrátil na příslušné místo a za vydal se ke dveřím z knihovny. Ještě než jsem ji, ale zcela opustil. Otočil jsem se ke knihovnici a s milým úsměvem jsem se rozloučil. Potom jsem již nemeškal a vyrazil pryč. (přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knižnica - Stránka 2 Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Anonymní Sun 1 Jan - 15:43

Isayama Miya

Vrátila jsem se do knihovny a hledala knihovnici.
Našla jsem ji vzadu mezi regály.
Dobrý den, mohla by jste mi prosím najít nějaké větrné techniky? Něco pro začátečníky. Usmála jsem se na knihovnici.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knižnica - Stránka 2 Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Anonymní Sun 1 Jan - 19:12

Knihovníčka

,,Takže pre začiatočníkov?" povzdychla si a hlboko sa zamyslela.,, Neviem neviem či nejakú takú máme." premýšľala ale nakoniec sa otočila k regálom a vytiahla jeden zvitok pričom odstránila pečať.,, Máme len túto Fuuton: Kaze no hagoromo." doplnila a podala jej zvitok.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knižnica - Stránka 2 Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru