Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Knižnica

4 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Knižnica Empty Knižnica

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 9:03

Knižnica

Knižnica The_library_of_babel_by_owen_c-d3gvei3

Knižnica sa nachádza v starodávnej budove neďaleko hlavnej budovy. Je súčasťou komplexu prvých budov, ktoré boli postavené. A preto sa v tejto budove zriadila knižnica pretože už len zo samotných stien tejto budovy sála história a starodávna minulosť. V tejto knižnici sú uschované všetky verejnosti dostupné zvitky, na ktorých je špeciálna pečať na ich zabezpečenie. Vo dne v noci je tam stále knihovníčka, ktorá dáva na zvitky ale hlavne na knihy pozor. Táto budova predstavuje celú inteligenciu Sunagakure no Sato zapísanú v knihách. Shinobi z celej vesnice tú často trávia celé hodiny v tichosti a študujú.

Sú tu uložené všetky zvitky s technikami ale nie všetky sú prístupné verejnosti. Najtajnejšie zvitky sú pochopiteľne ukryté na inom mieste.
Každý zvitok je zapečatený technikou a je na ňom vyrytá pečať Sekyuritishīru.


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knižnica Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Riko Sun 11 Dec - 19:09

Sabaku no Riko (Hiashi)

Když jsem došla do knihovny musela jsem se pozastavit nad tím jak jevelká a kolik je tam knih a svitků. Místnost doslova přetíkala informacemi. Dokázala jsem si sebe představit jak vysedávám u těchto polic a čtu jednu knihu za druhou.Ale já potřebovala techniky a tak jsem je šla i hledat. NO nebylo to snadné ale nakonec jsem se dočkala a našla je . Vzala jsem si je a pousmála se. Se svitkama v ruchách jsem došla za knihovnicí a poloila svitky před ní. ,,Mohla bych si je půjčit? " otázala jsem se jí slušně. Zjevně sem budu chodit často. Pomyslela jsem si v duchu a skoro se mi chtělo smát. Ale i tak jsem si zachovala vážnou tvář jako vždy
Riko
Riko

Počet príspevkov : 304
Join date : 29. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Knižnica Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 19:32

Knihovníčka

,,Juuuj prvý raz v knižnici?" usmiala sa lebo jej tvár nepoznala. Zobrala jej zvitky z náruče a položila pred seba na stôl. Poskladala pár ručných znamení a odrecitovala naučené slovo presne ako mala. Potom sa pečate odstránili.,, Už môžeš." dodala pokojne a podala jej ich.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knižnica Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 19:41

Sonozaki Ayu

Přiběhla jsem před obrovskou knihovnu a vstoupla jsem dovnitř. Na prahujsem se zastavila a nemohla jsem uvěřit, jak rozlehlá vlastně je, Z venku vypadala na hodě rozlehlé místo, ale to, co člověk spatřil uvnitř ho až překvapilo. Jak mám v tomhle najít jeden svitek? ... Prohrábla jsme si zamyšleně vlasy. Prošla jsem asi tři chodby plné regálů a nic. Aaaaa, vzdávám to, jdu se zeptat knihovnice! Rozhodla jsem se, když jsem nemohla nic najít. Pomalým a tichým krokem, abych nikoho nerušila , jsem se dostavila k místu, kde za stolem seděla knihovnice. Můj pohled jako první padl na Riko. Došla jsem až k nim a potichu jsme na Riko promluvila. "Ahoj, taky pro svitky?" Poté jsme se otočila na Knihovnici.
"Dobrý den, chtěla bych vrátit svitek a také jsem si jeden chtěla vypůjčit, jenže ho nemohu najít." Usmála jsem se. "Jedná se o větrnou techniku Ōkamaitachi..." Stála jsem a čekala.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knižnica Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 19:44

Knihovníčka

,, Ou ďalšia." pousmiala sa spokojne knihovníčka a hlboko sa zamyslela nad tou technikou.,, Takže táto." zašepkala potichu a zodvihla ruku. Vo vzduchu sa zamihotala len modrá farba a už letel zvitok z vysokej výšky k nej a pristál jej v dlani. Zopakovala ručné znamenia a slová, takto odstránila pečať.,, Nech sa páči." dodala a podala jej ho.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knižnica Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Riko Sun 11 Dec - 19:45

Sabaku no Riko (Hiashi)

KOukala jsem se na to co dělá. Trochu jsem ji obdivovala musela mít totiž neuvěřitelný přehled. ,,Uhm,Arigato" uklonila jsem hlavu což byl můj způsob prokázání velké ucty a pak se měla k odchodu. Ještě než jsem budovu uplně opustila koukla jsem se ještě jednou na tu nádhernou stavdu a zmizela venku abych mohla trénovat. Přeci jen trénovat v knihovně moc nešlo. Ale když jsem si všimla Ayu musela jsem se usmát. ,,Ano,Vidím že ty také. " koukala jsem na ni. Měla jsem v plánu na ní počkat.
Riko
Riko

Počet príspevkov : 304
Join date : 29. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Knižnica Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 19:52

Sonozaki Ayu

Fascinovaně jsem pozorovala knihovnici a letící svitek, který mi v zápětí podala. "Arigatooo" Usmála jsem se, vzala si svitek a schovala jsem ho do kapsy na zbraně. Rozloučila jsem se a odpochodovala jsem k východu, kde čekala Riko. "Máš v plánu jít trénovat? Jestli míříš do tréninkových oblastí, půjdu s tebou." Usmála jsem se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knižnica Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Riko Sun 11 Dec - 19:56

Sabaku no Riko (Hiashi)

Pousmála jsem se. ,, Zrovna jsem se chtěla optat na to samé" celou dobu jsem se jen usmívala což bylo snad trochu podivné. Hlavou mi vrtala trochu ta schůze Kagů. To se snad museli chovat takto? Pořád mi vrtalo hlavou to jejich chování. Jako kdyby na tom něco nesedělo.
Riko
Riko

Počet príspevkov : 304
Join date : 29. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Knižnica Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 20:04

Sonozaki Ayu

Úsměv jsem jí oplatila a poodešla jsem pár kroků dopředu. "Tak jdem, ne? Po dnešním dnu se potřebuju trochu odreagovat u tréninku." Zasmála jsem se a počkala na Riko, až půjde taky.
Popravdě..spíš se těším do postele...ale domů nejdu ani kdybych musela..To depresivní prostředí by mi tak ještě zcházelo. Zamračila jsem se nevědomky, ale hned jsem svůj výraz upravla do obvyklého úsměvu. (asi přesun xD )

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knižnica Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Makoto Mon 12 Dec - 17:36

Vesel jsem do knihovny a zacal; hledat svitky s technikama co jsem se chtel naucit
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Knižnica Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Makoto Mon 12 Dec - 17:56

Po dlouhem hledani jsem nasel svitky co jsem hledal dosel jsem k e knihovnici a povidam Rad bychjsi vypujcil ty to svitky a polozil je na stul:
Fuhasaki - Živel vzduch : Větrné ostří
Kage Shuriken no Jutsu - Technika stínového Shurikenu
Sōshūjin (Manipulace zbraní )
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Knižnica Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Anonymní Mon 12 Dec - 17:59

Knihovníčka

,, Ou ďalšie zvitky." pousmiala sa spokojne knihovníčka a hlboko sa zamyslela nad tými technikami.,, Takže tieto." zašepkala potichu a zodvihla ruku. Vo vzduchu sa zamihotala len modrá farba a už leteli zvitky z vysokej výšky k nej a pristáli jej v dlani. Zopakovala ručné znamenia a slová, takto odstránila pečať.,, Nech sa páči." dodala a podala mu ich.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knižnica Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Makoto Mon 12 Dec - 18:04

Dekuju Vzal jsem si svitky a schoval je pod brneni Nashleedanou otocil jsem se a zmizel (Presun)
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Knižnica Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Anonymní Thu 15 Dec - 18:54

Přišla jsem a jen kulila oči jak je to tady dobře poskládaný. Všechno bylo na svém místě a chytří by si tu určitě na něco přišli. Zabaveně jsem procházela uličky a prohlížela jednotlivé svitky. Trochu jsem se rozhlížela, jestli potkám knihovnici. Ta by mi určitě pomohla najít svitek s technikou Fuuton: Kaze no hagoromo .

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knižnica Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Anonymní Thu 15 Dec - 20:36

Sonozaki Ayu

Vešla jsem do knihovny a po minulé zkušenosti, že jsem nebyla schopná nic najít, jsem zamířila rovnou ke stolku knihovnice. Židle za stolkem byla prázdná, tak mě napadlo, že bude nejspíš někde přeskládávat knihy. Zamířila jsme tedy náhodně pomalým mezi regály a prohlížela jsem si všechny ty knihy, svitky a spisy. Raději jsem žádnou z těch knih nevytahovala, jinak bych tu taky mohla zůstat tak týden v kuse. Asi po deseti minutách jsem si všimla knihovnice a pomalu jsme k ní zamířila.
"Etoo. Dobrý den. Přišla jsem vám vrátit svitek a také bych si ještě nějaké půjčila." Usmála jsem se mile na knihovnici.
"Přemýšlela jsem o technice Kamaitachi no Jutsu...Nic jiného pro moji momentální úroveň neznám." Zamyslela jsem se a napadla mě ještě jedna věc, ale s tou mi knihovnice pomoct nemohla...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knižnica Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Dec - 5:20

Po chvilce jsem zaslechla nějaký hlas. Byl mi celkem známí, což se mi potvrdilo zanedlouho. Byla to ta holka...Rychle jsem se schovala za jeden regál a promýšlela, co mám dělat. *Vzpamatuj se člověče...vždyť ona o tobě nic neví...!*vyslal mi Yuusuke myšlenku. "Uf..." vydechla jsem a uklidnila se. V pohodě jsem vyšla a šla za knihovnicí. "Ehm.. přeji dobrý den...!" řeknu nejistě..."prosím... měla bych zájem o svitek s technikou Fuuton: Kaze no hagoromo ..." řeknu a mile se usměji na knihovnici. Yuusuke šel za mnou, nenechával na sobě nic znát. Bylo to asi lepší nedělat scény. *Už abych trénovala...*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knižnica Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Dec - 8:33

Knihovníčka

,, Ou ďalšia." pousmiala sa spokojne knihovníčka a hlboko sa zamyslela nad tou technikou.,, Takže táto." zašepkala potichu a zodvihla ruku. Vo vzduchu sa zamihotala len modrá farba a už letel zvitok z vysokej výšky k nej a pristál jej v dlani. Zopakovala ručné znamenia a slová, takto odstránila pečať.,, Nech sa páči." dodala a podala jej ho. (Toto je pre Hikari)
,,Ou. Ďakujem veľmi pekne Ayu." usmiala sa.,, Tak ako ti môžem pomôcť?" spýtala sa.,, Je tu dosť veľa techník a skromne môžem povedať, že poznám každú." zašepkala v tichosti.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knižnica Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Kin Yuki Fri 16 Dec - 14:40

Přišla jsem ke knihovně.
Prozatím jsem se pouze rozhlížela, ale zároveň jsem se zamyšleně usmívala. Asi jsem již věděla, co chci. Na toto místo jsem však nakoukla poprvé, doteď jsem se techniky učila díky klanové knihovně. Nakonec jsem se odhodlala vejít dovnitř, v dlaních jsem pořád mačkala již trochu potrhaný papír s názvy technik, které jsem potřebovala.
Spoiler:

Slušně jsem pozdravila a začala si místo prohlížet.
Netušila jsem, že to tu bude tak obrovské.
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Knižnica Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Dec - 16:11

Knihovníčka

,,Ou dobrý slečna, vás tu vidím prvý raz." usmiala sa a otočila sa k novo prichádzajúcej.,, Asi si idete po zvitky čo? Pretože väčšina shinobi si t pre ne chodí." dodala pokojne a čakala na jej odpoveď.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knižnica Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Kin Yuki Fri 16 Dec - 16:42

"Zdravím vás," mírně jsem se uklonila na znamení pozdravu. Nejistě jsem ji přejela pohledem, ale nakonec jsem se pousmála.
"Ano, jsem tu poprvé. Většinou jsem se učila svitky z klanové knihovny, to proto.
Podala jsem jí mírně zmuchlaný papírek a bylo vidět, že jsem nervózní.
"Myslíte, že byste mi mohla půjčit tyto svitky?"
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Knižnica Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Dec - 16:50

Knihovníčka

,,Tak to ma teší dúfam, že sa uvidíme častejšie." pousmiala sa a počúvala ďalej.,, Samozrejme, že môžeš požičiavať zvitky ako chceš ale bolo by lepšie keby si mi dala zoznam, ktoré chceš." dodala.,, Pretože poznám všetky zvitky v knižnici takže ti ľahko pomôžem." prikývla spokojne.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knižnica Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Kin Yuki Fri 16 Dec - 16:56

Na papírku byly napsané techniky, které jsem chtěla, nejspíš si toho nevšimla.
Kanchi Shisutemu Jutsu (A-rank)
Chakra Sensing Technique (A-rank)
Chakra Draining Seal (A-rank)
"Je to tam zapsané," dodala jsem, když mi to řekla. "A děkuji předem. Kdyby tu nějaký nebyl, poprosím Kazekage, stejně tam mám zamířeno. Vím, že to jsou těžké techniky... Ale i tak.."
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Knižnica Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Dec - 17:04

Knihovníčka

Pousmiala sa spokojne knihovníčka a hlboko sa zamyslela nad tými technikami.,, Takže tieto." zašepkala potichu a zodvihla ruku. Vo vzduchu sa zamihotala len modrá farba a už leteli zvitky z vysokej výšky k nej a pristáli jej v dlani. Zopakovala ručné znamenia a slová, takto odstránila pečať.,, Nech sa páči." dodala a podala mu ich.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knižnica Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Kin Yuki Fri 16 Dec - 17:06

"Děkuji," téměř okamžitě jsem se rozzářila. "Velmi, velmi děkuji,"
S nadšeným úsměvem jsem se sotva stihla rozloučit, na což bych jinak téměř zapomněla.
Konečně si mohu splnit svůj cíl... Konečně... Musím to zvládnout...
Po rozloučení jsem se vydala trénovat.

(přesun)
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Knižnica Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Dec - 18:31

Sonozaki Ayu

"No, ráda bych si půjčila svitek s technikou Kamaitachi no jutsu...A asi si vezmu i Shunshin." Řekla jsem nakonec knihovnici. Mezitím se tam prostřídalo dalších pár lidí, které jsem stejně neznala, tak jsem si jich nevšímala a čekala jsem trpělivě na svitek.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knižnica Empty Re: Knižnica

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru