Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokageho kancelář

+13
Shinjiro
Ryuuji Akatsuchi
Daiki Ayme
Douchuu Nagano
Kushina Uzumaki
Nawaki
Kisuke Uchiha
Len Kokoro
Noriko Kana
Ayame Takahashi
Kaito Yoshikuni
Katashi Aokawa
Aki Kana
17 posters

Strana 21 z 22 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Next

Goto down

Hokageho kancelář  - Stránka 21 Empty Hokageho kancelář

Příspěvek pro Anonymní Fri 25 Nov - 20:16

First topic message reminder :

Pohled ze shora.



Hokageho kancelář  - Stránka 21 Fire-adminbldg

Budova uprostřed skrývá Hokageho kancelář, služební byt a knihovny. Budova vlevo obsahuje sklad zbraní a budova vpravo je určena pro dešifrovační oddělení, laboratoř a kancelář ANBU.

Hokageho kancelář  - Stránka 21 Hokage_residence

Hokage Konohy:

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Hokageho kancelář  - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Fri 13 Jan - 15:37

Došla jsem ke kanceláři a mírně nervózní zaklepala.
Jsem už příliš zpomalená na mise, ale nemohu po nikom chtít, aby šel místo mě...

Dlaň jsem přiložila na bříško. Cítila jsem se podivně zesláblá, možná mi bylo na omdlení. Nicméně nebyl na to čas.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář  - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jan - 15:40

Podíval jsem se na Shimona a pak na dveře. Dal jsem dopis Shimonovi. ,,Teď už běž. Čas nečeká." Hned na to můj pohled opět patřil dveřím. ,,Vstupte."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář  - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Aki Kana Fri 13 Jan - 15:44

Ehm... jasné vykonám vzal som si správu a vybehol z kancelárie preč. Dvere som nechal otvorené lebo som počul že niekto klope... (Presun)
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář  - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Fri 13 Jan - 16:24

Jen jsem kývla na pozdrav procházejícího aniž bych se zajímala, kdo to vlastně je. Chtěla jsem pouze říct, co se stalo.
"Zdravím," na malou chvíli mne zarazila osoba, kterou jsem tu nečekala, ale pak jsem si jen odhrnula vlasy z čela a pokračovala.
"Seito-san, jsem si jistá, že vás někdo informoval o smrti Reiny, ale mám pár informací, které by mohly pomoci. Při jedné z misí jsem se dostala do kontaktu se členy Otogakure. Do přátelského kontaktu, abych řekla pravdu. A teď jsem dostala zprávu, která mi oznámila, co se stalo."
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář  - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jan - 18:49

,,Taky zdravím." Podíval jsem se na Shijin. ,,Ano, už o tom vím. Informovala mě Ayame, která mi zároveň řekla, že Reina není mrtvá, ale něco se s ní stalo. Posuzovala to podle krystalu, který by se jinak rozpadl, kdyby byla mrtvá. Tak či tak, dal jsem povel vyhledat Naruto." Na chvíli jsem se zamyslel. ,,Tak to by jsme se s nimi mohli spojit a mluvit osobně."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář  - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Fri 13 Jan - 19:06

"Ano, o to jde. Můj známý se zmínil, že to Naruto Uzumaki neudělal. Někdo se prý jen snaží pošpinit Konohu," jemně jsem skousla spodní ret. "Máme se připravit na válku."
Bylo na mě vidět, že Tatsuově úsudku věřím.
"Málem bych zapomněla," dodala jsem ještě rychle. "Navrhoval setkání se mnou či Hokagem... Ale jak vidíte..." dlaň jsem konečně spustila ze vzedmutého bříška.
"Zbývá mi ještě pár měsíců než budu schopná se vypravit na misi podobné úrovně."
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář  - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jan - 19:09

,,Připravuji se na nejhorší, ale sama Otokagure nemá šanci, pokud se s nimi někdo nespojí." Podíval jsem se na ni a na její rostoucí břicho. ,,Klidně se s nimi setkám, aspoň uvidím co mají v plánu oni. Možná se zničí sami uvnitř sebe, nechci zbytečně plýtvat životy lidí."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář  - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Fri 13 Jan - 19:15

"To ani já ne, ale přípravy bych nezanedbávala. Nikdy nebude na škodu mít pár věcí po ruce a lepší se připravovat marně na něco, co nepřichází než nechat se zaskočit a ohrozit životy," pokusila jsem se o trpký úsměv.
"Ráda bych byla alespoň nějak užitečná. Určitě se dokáži postarat o Geniny, budou-li jejich mistři odvoláni pro přípravy a na důležité mise. Mohu i vypomáhat se zdravotnictvím. Od doby, co odešel Allii jsme na tom vcelku bídně a to Konoha nikdy nebyla v léčení průměrná."
Zamyslela jsem se nad jeho slovy. Nedávala jsem na sobě znát starosti, ale připadalo mi to až příliš nostalgické. Koneckonců kolik nás zbylo z minulé války?
"Nemyslím, že Otogakure zůstane sama. Smrt Reiny sice vyvolá nedůvěru, ale také se objeví mnoho možností, jak se pomstít Narutovi, i když i já myslím, že nic neprovedl. Reina je silná... Ten, kdo ji porazil musí být ještě silnější a takoví lidé si umí najít spojence. Pokud mohu říct svůj názor... Měli bysme dělat to samé... Zkontrolovat jestli platí mírové smlouvy."
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář  - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jan - 19:23

,,Ano, už jsem poslal zprávu do Kumogakure. Tsukigakure bude stát při nás." Poškrábal jsem se na hlavě. ,,Chci se spojit i s Hanzouem. Zatím je u nás v Konoze a vypadá to, že stojí na naší straně. Jedno eso v rukávu mít je dobré, ale takhle jich potřebujeme více, protože jak jsi řekla, někdo, kdo porazil Reinu musí být silný." Podíval jsem se na ni. ,,Co se týče Suny ta si kope na vlastním písečku. Ta nám rozhodně nepomůže, dokud se to nedotkne jejich území a Kiri je v tom s nimi. A co se týče Iwy, ta je schopná se přidat i na stranu Oto."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář  - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Fri 13 Jan - 19:26

"A co Sora? Nechrání ji všechny země? Mohla by teď být ohrožená válkou... Mít na své straně jejich mediky by nebylo vůbec špatné," zamyšleně jsem pohodila vlasy.
"Pokud mě nešálí paměť, Kugutsu Kekkai se k nám už jednou přidala také. A nemyslím, že zrovna tato organizace bude chtít Otogakure, ať už jí vládne kdokoliv, nad sebou. Menší zlo jsme pro ně my. Možná by stálo za to zkusit jejich spojenectví."
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář  - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jan - 19:32

,,Od Sory se mi zdálo, že čekají nějaké členky před dveřmi. Jejich lékařství by se hodilo. Co se týče Kugutsu Kekkai, ti by asi taky na to přistoupili. Jednou už jsme Sasoriho přesvědčili. Pošlu jim zprávu, jak jen to bude možné." Zamyšleně jsem se na ni podíval. ,,A jak se spojit s těmi z Otogakure?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář  - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Fri 13 Jan - 19:48

Poslední otázkou mě zcela překvapil.
"Aj..." Ten vlk je již zcela jistě pryč... "Možná nějací summoni, kteří by ho kontaktovali? Stejně to provedl on. Myslím, že moje chakrové vrány by stačily, ale nejsem si jistá, jestli bych vás nezpomalovala."
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář  - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jan - 19:52

,,Radši bych viděl v čele Otogakure někoho, kdo by nešpinil naše jméno, takže se spojím s kýmkoliv, kdo chce, aby ten co za tím stojí padl." Na tváři jsem měl neutrální výraz. ,,Tedy dobrá. Pošli vrány, pokud tě to nějak nezmůže, nechci riskovat teď tvoje zdraví. Já si zatím promluvím s Hanzem."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář  - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Fri 13 Jan - 20:04

"Dobře," jen jsem kývla.
"Budu opatrná. Tu techniku jsem nepoužívala déle než tři roky. Nicméně budu toho schopná. Pošlu normální vránu, chakrové bych na takovou dálku ovládat nezvládla. Jdou jen tam, kam vidím Byakuganem a Oto je za mými možnostmi."
Přiložila jsem k sobě dlaně hned a pustila jsem se do pečetí.
Jímala mě nostalgie. Z přivolání tisíce vran jsem potřebovala jen svou známou Hiiko.
Neochočená vrána, která má nést vzkaz... Trocha mé chakry ale bude stačit.
"Sanzengarasu no Jutsu!" na rameni mi přistála drobná vrána, ale na čele se mi perlil pot. Ne, že by mě tolik vyčerpávalo použití techniky C-ranku, ale ta doba, za kterou jsem ji nepoužila mě téměř zbavila schopnosti ji ovládat.
Další přišla na řadu drobná formulace chakry. Tentokrát jsem ale nezformovala vránu, ale drobnou kuličku. Hiiko zakrákala a přelétla mi na druhé rameno.
"Prosím, napište zprávu. Hiiko vezme toto do zobáčku. Bude ji to i chránit stejně jako mé chakrové vrány. Je to ta samé technika, jen jsem ji přizpůsobila pro chvíli, kdy nevidím na určené místo. Jednodušeji řečeno, jakmile vzkaz vložíte do chakry, Hiiko ho vezme a odletí. Byla se mnou v Oto, Tatsua najde."
A když ne... Tak si Tatsuo najde ji..

(Případně prosím napiš, že vrána odletěla i se zprávou. Já bohužel musím jít, omlouvám se. Rodiče xD )
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář  - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jan - 20:12

,,Dobrá." Vzal jsem papír a napsal dopis. Dal jsem ho vráně, jak říkala Shijin a ta hned odletěla na určené místo.
Dopis
Spoiler:
,,Teď jen čekat a připravovat se na možnou válku." Přešel jsem ke skříni, kde byly svitky a nějaké si vzal, položil na stůl a začal se je učit. Při tom jsem čekal, jestli dorazí Hanzo.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář  - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jan - 20:26

Přišel jsem ke kanceláři a chvíli stál před ní. Dlouho jsem neslyšel žádné hlasy, proto jsem zaklepal a následně vstoupil dovnitř. Zarazilo mě, že v křesle nesedí Assasin, ale někdo jiný. ,,Dobrý večer. Potřeboval jste mě?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář  - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jan - 20:32

Jakmile jsem si všiml Hanza, okamžitě jsem vstal a lehce se uklonil, přece jen, on byl někde úplně jinde než já. ,,První vám musím sdělit, že Assasin je momentálně pryč, takže ho zastupuji ve funkci, dočasně." Podíval jsem se na něho a pokračoval. ,,Zavolal jsem vás kvůli jedné události. V Otokagure se něco stalo, konkretně něco s Reinou a někteří to chtějí hodit na Naruta, takže na Konohu. Proto se vás ptám, jestli po všech věcech co pro vás Konoha udělala, může s vámi počítat i v případném boji?" Zamyšleně jsem ho pořád pozoroval a nakonec jsem ještě něco dodal. ,,Až se situace uklidní, pomůžeme vám získat zpět Amegakure."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář  - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jan - 20:43

,,Takže, zástupce?" Podíval jsem se na něho a přeměřil si ho pohledem. Potěšila mě jeho reakce, když se mi uklonil. Někteří možná ještě ví, že starši se mají respektovat. ,,Konoha mi hodně dala." ukázal jsem si na oko, které bylo chráněno páskou. ,,A proto se mnou můžete počítat. Dal jsem své slovo Assasinovi, dávám ho i vám. A já si za svými slovy stojím."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář  - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jan - 20:52

,,Děkuji vám." Ještě jednou jsem se uklonil a posadil se zpět do křesla. ,,To je z mé strany vše, pokud ještě o něco žádáte, stačí říct."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář  - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jan - 20:54

,,Zatím nežádám o nic." Lehce jsem se usmál a otočil se na odchod. ,,Budu připraven na cokoliv, stačí jen poslat. Zatím." Otevřel jsem dveře a pak zmizel.
-přesun

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář  - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Anonymní Fri 10 Feb - 21:37

Ex bral schody po dvou, ve snaze dohnad Tsukikage se svým doprovodem, který tvořilo bůh ví kolk koček, jenž zdá se zapoměla, že jde s ní. Byla pravda, že se trochu asnil před jedním konožským antikvariátem, ale proto přece ještě nemusela odejít. Okolo něj teď poletovalo hejno motýlů, kteří měli původně za úkol jí najít. Nevěděl, proč šla do Konohy, ale bylo evidentní, kam míří. Vyřítil se ze schodů a na konci chodby zahlédl Tsukikage.
"Čekejte Tsukikage-sama!
Zapomněla jste, že jdeme s váma!"

Čert vem gramatiku, když jde o rýmy.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář  - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Ayame Takahashi Fri 10 Feb - 21:51

„Jsi pomalý,“ zavolala jsem dozadu a zaklepala na dveře kanceláře.
„To si dělá...ten chlap tady snad nikdy není!“ zvolala jsem dotčeně a otoči la se k odchodu.
„Jdeme...někam,“ prohlásila jsem a vyšla z budovy.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář  - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Anonymní Fri 10 Feb - 21:56

Zrovna, když Ex doběhl, se Tsukikage otočila a zamířila zase dolů. Ani se nenadál a zmizela z dohledu.
"No to snad..."
Zhluboka se nadechl a znovu se rozběhnul jejím směrem.
"Kdyby jste nás poslouchala a na chvíli zastavila,
dávno už jste u něj byla!"

Ex pochopitelně narážel na senzibilitu svých motýlů.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář  - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Ayame Takahashi Fri 10 Feb - 21:58

Zastavila jsem se a otočila. „Tak?“
Založila jsem ruce v bok a přenesla váhu na jednu nohu.
Dívala jsem se na něj se zvednutým obočím.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář  - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Anonymní Fri 10 Feb - 22:02

Ex e zastavil a na chvíli si důležitě odkašlal.
"Kde by mohl býti, rozhlédněte se na všechny strany
a mi řeknem vám, že je u brány,"
zatvářil se důležitě a čekal pochvalu, ikdyž za to vlastně mohli jeho motýli.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář  - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 21 z 22 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru