Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tréninkové oblasti

+7
Shijin Hyuuga
Aki Kana
Katashi Aokawa
Nara Kagayami
Nawaki
Ayame Takahashi
Ryuuji Akatsuchi
11 posters

Strana 25 z 26 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26  Next

Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 25 Empty Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Anonymní Sat 15 Oct - 15:48

First topic message reminder :

Alianční cvičiště pro Konohu, Kumo, Tsuki a Soru. Přesun z těchto vesnic zabírá 15 minut (10 minut na dopravním prostředku). Z ostatních oblastí trvá přesun klasických 25 minut. Jedná se o společné území, proto obranu této oblasti zajišťují všechny vesnice v Alianci.

...

Tréninkové oblasti - Stránka 25 Trninkovpr

Oplocená oblast, obklopená lesem. Poblíž najdete jezírko, kamenný terén a sklad se vším potřebným pro trénink. K dispozici jsou stroje, které vystřelují gumové makety zbraní i překážková dráha.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Tréninkové oblasti - Stránka 25 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Anonymní Tue 20 Dec - 20:21

"A osobne to zažívať o to viac," pokúsil som sa o nie veľmi podarený béčkový vtip. Farba mojej pleti a tak isto aj usporiadanie chakry sa už ustálilo do normálu.
"To vieš, medzi svojimi rovesníkmi som bol dosť známym a úspešným vrahom," opakovane som sa s hviezdičkami v očiach vychvaľoval i napriek tomu, že sa nebol dôvod chváliť.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 25 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Anonymní Tue 20 Dec - 20:26

Cítila jsem, že mi po těle naskakuje husí kůže. Bohužel jsem měla bujnou fantazii a tak mě napadalo jak se dá taková schopnost využít. A nebyly to ani trochu pěkné představy...
"Nenafukuj se tolik. Zdaleka jsem neukázala všechno co umím." zpražila jsem ho přísným pohledem, i když bych nejradši byla někde hodně daleko.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 25 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Anonymní Tue 20 Dec - 20:31

"To je mi samozrejme jasné, rovnako tak ako som nič nepredviedol ani ja. Ten tvoj spis, ktorý si spomínala, totiž ani zďaleka neobsahuje všetky informácie o mojich schopnostiach," ubezpečil som ju pobavene. Z ničoho nič som sa však ustráchane pozrel smerom k nej a starostlivo sa ozval.
"A mimo to, nebolí ťa náhodou brucho, že nie?" musel som sa to opýtať, keďže som si sám nebol istý, čo som vlastne spravil.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 25 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Anonymní Tue 20 Dec - 20:36

Loupla jsem po něm očima a více podezíravý pohled jsem opravdu mít nemohla.
"Co jsi to...?" vzápětí se můj výraz změnil. Jako kdybych náhle pochopila, i když to nebyla pravda.
"Jestli mě bude něco bolet, tak týden minimálně nevstaneš z nemocničního lůžka." zatvářila jsem se dotčeně.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 25 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Anonymní Tue 20 Dec - 20:50

"Ále no ták, ja za nič nemôžem! Bolo to v zápale boja," bránil som sa okamžite.
"Navyše, ak nič nepociťuješ teraz, neskôr sa už určite nič neprejaví," ubezpečoval som ju.
Teda, odkedy som zrušil techniku, začínam sa báť ja jej.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 25 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Anonymní Tue 20 Dec - 20:55

Uvědomila jsem si, že se tu vykecávám s člověkem, kterému nedělá problémy vytrhávat lidem orgány z těl zaživa, a bez vnějšího poškození. Skutečně nehezký způsob jak zemřít... Má fantazie opět zapracovala naplno. Zbledla jsem a cítila na sobě, že se mi dělá kapku nevolno.
"Já... musím už jít." zamumlala jsem a zmizela bůhví kam. Každopádně zmizení proběhlo velmi rychle.

Přesun.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 25 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Anonymní Tue 20 Dec - 21:04

Pri pohľade na to, ako sa chytro zdvihla a odbehla preč, som si len povzdychol. Podobného sa toho udialo už pomerne dosť, nie je to ani zďaleka poprvýkrát, čo som sa stretol s takouto reakciou, preto som to nijak zvlášť neriešil. Každý máme iné techniky a vedel som, že Mikomi je dostatočne silná žena nato, aby tento fakt časom strávila, preto som jej ho plánoval dať, koľko len bude potrebovať.
"Zaujímavé," zapálil som si pri pomalom odchode cigaretu.
Hoci jouninka, zastávajúca vysokú funkciu, stále pociťuje ľuďom prislúchajúci strach, ba čo viac, prejavuje sa vonkoncom ako citlivé dievča, aj keď to navonok nedáva najavo, pousmial som sa naposledy a vyfukol za sebou obláčik dymu.

- Presun.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 25 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Dec - 18:50

Ležela jsem pod svým oblíbeným stromem, s rukama za hlavou a zavřenýma očima. Právě jsem dokončila lehčí trénink a přemýšlela jsem, jestli se po rozcvičce dám na trénink taijutsu, nebo ovládání chakry. Čím déle jsem však ležela v trávě, tím spíš jsem měla pocit, že ani jedno z toho...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 25 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Dec - 19:09

Prehľadal som toho pomerne dosť, vzhľadom na čo som túto noc ani nespal. Napriek tomu som svoju vyhliadnutú obeť polapil až teraz. Ako náhle som totiž spoznal známu tvár, pomalými krokmi s cigaretou v ústach som došiel až k nej.
"Dobré ráno," neodpustil som si ironický pozdrav.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 25 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Dec - 19:10

"Dobré... jak se spalo?" neodpustila jsem si neméně ironický tón, aniž bych vůbec otevřela alespoň jedno oko.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 25 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Dec - 19:16

"Úžasne. Ale ak to chceš vedieť, ani som nespal," dodal som tentokrát už viacmenej normálne.
"Je niečo, čo ti musím povedať," prehovoril som a urobil niečo nečakané. Hlboko som sa uklonil a spustil.
"Ospravedlňujem sa za svoje hrubé poznámky zo včera. Pravdepodobne som rypol do citlivého miesta, preto aspoň tentokrát odpusť mojej nevedomosti a už sa to nebude viac krát opakovať, alebo tak niečo," nikdy som sa nikomu predtým seriózne neospravedlňoval, preto to zo mňa liezlo ako z chlpatej deky. Pravdepodobne to bolo spôsobené tým, že som každé konanie vo svojom živote považoval za súčasť hry, preto som ani necítil potrebu ospravedlniť sa, ale toto bolo o inom.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 25 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Dec - 19:18

Na tohle už jsem oči otevřít zkrátka musela. Přeměřila jsem si Keitu pohledem a když jsem konstatovala, že je to opravdu originál, pomyslela jsem si něco o tom pádu na hlavu...
"Nic se nestalo. Možná jsem reagovala až příliš prudce..."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 25 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Dec - 19:20

"To si teda reagovala," reagoval som ihneď na jej poslednú vetu.
"Chcem povedať, áno, možno," opravil som sa ale okamžite nato.
To ospravedlňovanie je tak ťažké. Nehodlám to praktizovať často.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 25 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Dec - 19:23

Lehce jsem se zamračila.
"Jestli ti jde o tvůj pohodlný spánek, mezitím co sis hrál na netopýra a poté co jsem trochu vychladla, jsem ti zařídila pokoj v té ubytovně. Takže už se omlouvat nemusíš." znovu jsem si založila ruce za hlavou a pokračovala v odpočinku.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 25 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Dec - 19:27

"O to mi teda rozhodne nejde. Ak si naozaj myslíš, že by som sa bol ochotný ponižovať iba preto, aby som mal namiesto tvrdej postele pod hviezdami mäkkú obklopenú 4 stenami, si na veľkom omyle. Je to skrátka tak, že," malinko som sa zarazil. Bolo to poprvýkrát od nášho stretnutia, čo na mojej tvári bolo možné badať mierne za červenanie.
"Proste mi na tebe záleží, stačí?" dokončil som čo som začal s rukami za hlavou.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 25 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Dec - 19:32

Znovu mě to přimělo otevřít oči a posadit se. Chvíli jsem na něj zírala, jako kdyby se praštil do hlavy, nakonec jsem se trochu pousmála.
"Tohle už říkalo víc lidí, ale nikdo tak upřímně. Proč mi to vůbec říkáš?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 25 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Dec - 19:35

"Pretože po tebe niekto ide a ja ťa mu nemienim prenechať," odpovedal som jej.
"Včera na mňa počas môjho netopierieho spánku zaútočilo dvojité P, plazma pupuš, a mlel niečo o tom, že sa niekomu pletiem do biznisu s tebou a že ma musí odstrániť, aby s tebou nejaký "Tetsuya" mohol niečo spraviť."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 25 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Dec - 19:41

Výraz v mé tváři se ihned změnil.
"Tetsuya? Mám tisíc a jeden důvod ho zabít. Bohužel nejsem pomstychtivý typ a raději vyplňuju čas něčím důležitějším." nebo spíše bohudík...
"Ale jestli po mě jde, tak ať přijde. Ráda si počkám." pokrčila jsem lhostejně rameny i když jsem se neubránila zuřivému přemýšlení o tom, co udělám...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 25 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Dec - 19:45

"Nebral by som to na ľahkú váhu. Ten PP bol silný," podotkol som.
Nebyť mojej schopnosti, pravdepodobne i niekto ako ja by mal problémy.
"Ale rozhodne som už pokojnejší, keď o tom vieš. Každopádne, to nie je jediné, čo som chcel riešiť."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 25 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Dec - 19:50

"Nemíním podceňovat nepřítele. Jen by případný souboj na život a na smrt mnoho věcí vyřešil." divně jsem se pousmála. Byla jsem snad jediný člověk, z Konohy, který znal celou tu smutnou pravdu. Nebo alespoň podstatnou část...
"Takže povídej co máš dále na srdci?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 25 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Dec - 19:53

"No, je pravda, že si mi včera ubytovanie nevybavila, napriek tomu ho už prakticky mám a tak by som i ja mal splniť svoje."
Rozhodol som sa posadiť uprostred mojej reči vedľa nej, pretože mi prišlo blbé, že ona leží a ja stojím.
"Mal som ísť na misiu, spomínaš? Lenže teraz, keď viem, kto po tebe ide, nemienim ťa nechať samú, z čoho vyplýva jediné."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 25 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Dec - 19:56

"Počkat... co tím chceš jako naznačit?" zavrčela jsem, protože mi už začíná lézt na nervy ta jeho rozvláčnost, a sdělování důležitých věcí na etapy.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 25 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Dec - 19:58

"Vieš že keď vrčíš, si rozkošná?" neodpustil som si poznámku na odľahčenie témy.
"Skrátka," pokračoval som po provizornom zasmiatí.
"Na žiadnu misiu nemôžem ísť, jedine ti robiť doprovod, ak pôjdeš ty."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 25 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Dec - 20:03

Pane bože, zač mě trestáš... Budu mít za zadkem tohle nemehlo a navíc se na něj nesmím naštvat... totiž smím, ale ani tak se ho nezbavím!
"Takže mi nezbývá nic jiného než čekat, až na mě ten psychopat zaútočí." pravila jsem ponurým tónem. Nevadí mi boje, ale momentálně jsem si připadala jak dobytek čekající na porážku.
"Nejradši bych si ho šla najít sama. Ale nemám v plánu mu poskytovat výhodu "domácího" prostředí." i když domovem bych ten pajzl nenazvala ani omylem...
"Na druhou stranu, nemůžu si určit kdy to začne a za jakých podmínek. Nevadí, nehodlám se schovávat, půjdu svému štěstí trochu naproti."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 25 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Dec - 20:07

Po svojom poslednom oznámení som sa rozhodol ľahnúť a venovať svoju pozornosť mravenisku, preto som nijak zvlášť Mikomine slová nevnímal. Ako náhle som sa konečne začal sústrediť, bolo už ticho.
"Jasné, jasné, takže jak to bude?" pokúsil som sa predstierať, že som v obraze.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové oblasti - Stránka 25 Empty Re: Tréninkové oblasti

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 25 z 26 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru