Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uzavřená - (Vesnice na mise)

2 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Uzavřená - (Vesnice na mise) - Stránka 2 Empty Uzavřená - (Vesnice na mise)

Příspěvek pro Anonymní Sat 15 Oct - 10:16

First topic message reminder :

Vesnice uzavřená sama v sobě....

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Uzavřená - (Vesnice na mise) - Stránka 2 Empty Re: Uzavřená - (Vesnice na mise)

Příspěvek pro Anonymní Tue 18 Oct - 20:45

"Hmm... nápad by byl... zabít toho ninju a vystrat se na utíkání.... jen se dostat někam,kam se nedostane ten dav... a pak už ho nějak zdecimovat..."řekla když viděla že z jedné strany letí další koule a dále pak ten ninja...
pak vzala jehlici a hodila jí do koule,kterou trefila a koule slítla na zem

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Uzavřená - (Vesnice na mise) - Stránka 2 Empty Re: Uzavřená - (Vesnice na mise)

Příspěvek pro Anonymní Wed 19 Oct - 17:10

Znie to jednoducho.. zamumlal som pri čom som sám vytiahol zopár shurikenov ktoré som hodil po ostatných "guliach".. Nakoniec som sa len zameral na toho shinobiho.. tak.. Itadakimas.. povedal som mierne neochotne a pravú ruku mi v momente začal obaľovať Doton.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Uzavřená - (Vesnice na mise) - Stránka 2 Empty Re: Uzavřená - (Vesnice na mise)

Příspěvek pro Anonymní Wed 19 Oct - 18:32

"myslím,že to bude lehčí,než to vypadalo..." řekla a vyskočila na stěnu nějakého baráku poblíž a vyběhla nahoru... nahoře udělala dvě salta a přitom hodila několik jehlic do koulí...
Koule začali po trefení padat... a kunaie co letěli na ninju také vyblokovali ty koule... a tak se dostal blíž složil pečeťě a před ním tři koule zazářili vystřelili neuvěřitelnou rychlostí na Ogu...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Uzavřená - (Vesnice na mise) - Stránka 2 Empty Re: Uzavřená - (Vesnice na mise)

Příspěvek pro Anonymní Wed 19 Oct - 19:19

Hm.. snáď máš pravdu.. pomyslel som si po čom som zaregistroval dva projektili.. leteli na mňa ohromnou rýchlosťou no ako tak som ich oba stihol sundať jedným zásahom Doton: Kengan no Jutsu ktorý som si aktivoval pred chvíľou /minulý post/.. je to rýchle.. prebehlo mi hlavou a následne mi skaly z rúk opadali.. rýchlo som zložil pečať a zapozeral som sa na shinobiho. Magen: Posun zraku !.. použil som na neho genjutsu, teda.. dúfal som že ho zbadá až keď bude smrtelne zranený.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Uzavřená - (Vesnice na mise) - Stránka 2 Empty Re: Uzavřená - (Vesnice na mise)

Příspěvek pro Anonymní Wed 19 Oct - 19:35

Rima řízla sama do sebe a krev zhmotnila na 100 jehliček na každé ruce a ty namířila proti ninjovi a vystřelila je... jenže zbylé koule vytvořili zeď a zabránili tomu...
Ninja znovu složil pečeťě... a projektilů z koulí tentokrát bylo deset... a le mířili všechny na barák za Ogou...(na ten na kterým stojí Rima...)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Uzavřená - (Vesnice na mise) - Stránka 2 Empty Re: Uzavřená - (Vesnice na mise)

Příspěvek pro Anonymní Thu 20 Oct - 16:27

Trocha mnou cuklo.. prečo musí byť taký.. silný? a otravný?.. pomyslel som si po čom som však rýchlo skočil do cesty tých projektilov.. nechcel som aby to sundalo budovu na ktorej Rima stála. Poskladal som pečate po čom sa predo mnou vytvorila dotonová stena, dúfal som že nápor tých gúľ vydrží.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Uzavřená - (Vesnice na mise) - Stránka 2 Empty Re: Uzavřená - (Vesnice na mise)

Příspěvek pro Anonymní Thu 20 Oct - 16:56

Zeď vydžela nápor devíti,ale desátá prolítla vlétla do budovy a tam vybouchla... budova to však vydržela protože výbuch poničil jen stěny... nikoli konstrukci...

Ninja řekl:"Ksu..." poté vzal kouli,co stále lítala kolem něho a začal s ní pracovat...
*kolem ninji už krouží jen čest koulí+ta co má v ruce...

Rima začala házet na Ninju jehlice ale postupně se vyhíbal a když to nestíhal,tak to vybránila jedna z koulí,takže má teď jen 3 koule...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Uzavřená - (Vesnice na mise) - Stránka 2 Empty Re: Uzavřená - (Vesnice na mise)

Příspěvek pro Anonymní Thu 20 Oct - 17:02

Len som sa pousmial.. okej.. to by bolo.. prebehlo mi hlavou a následne som sa začal ponárať do zeme, zatiaľ čo ho Rima zamestnávala tak som sa pod zemou dostal až k nemu, počkal som kým bude chvíľku v kľude a následne som sa ho pokúsil spod zeme chytiť. Teda vynorili sa mi iba ruky, s ktorými som ho chcel chytiť za kotníky a následne pod zem stiahnúť.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Uzavřená - (Vesnice na mise) - Stránka 2 Empty Re: Uzavřená - (Vesnice na mise)

Příspěvek pro Anonymní Thu 20 Oct - 17:15

Ninja na poslední chvíli zachytil tu kouli co měl mezi rukama a poté co byl pod zemí jen řekl: "Kuchiyose no jutsu..." Koule co držel v rukou se zvětšila .... byli na ní záchyty a ta koule vyletěla do vzduchu a on držíc se také... nahoře se koue protočila a ninja si stoupl na kouli... poté řekl :_"Kai" a všechny koule co tam na zemi kdekoli byli začali vybuchovat...

Rima... vyskočila a vytvořila bič,kterým se chytila za tu kouli zhoupla se a jen tak tak za ní spadla budova....

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Uzavřená - (Vesnice na mise) - Stránka 2 Empty Re: Uzavřená - (Vesnice na mise)

Příspěvek pro Anonymní Thu 20 Oct - 17:22

S..sakra !.. prebehlo mi hlavou keď som ho "minul".. v zápätí som sa chcel znova ponoriť do zeme, čo najhlbšie aby som bol čo najďalej od výbuchov no nebol som dosť rýchli na to aby ma to úplne minulo, nespôsobilo mi to "ľahšie" zranenia, ale celkom škaredé spolu s popáleninami a podobne.. vyhrabal som sa z kráteru. Úplne v pohode som mal asi len pravú ruku ktorú som si stihol pred výbuchmi obklopiť kamennou päsťou.. trocha som zakašlal páč som sa nadýchal sadzí a podobne.. následne som sa len dal na kolená, jednou rukou som sa zaprel o zem a sledoval som toho shinobiho.. bolelo ma asi celé telo a mal som pocit že mi poškodil aj pravé oko, že mi do neho niečo vletelo alebo tak.. rozhodne som sa z tej bolesti išiel zblázniť, spod viečka mi tiež tiekla krv no vďaka adrenalínu som sa stále držal pri vedomí.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Uzavřená - (Vesnice na mise) - Stránka 2 Empty Re: Uzavřená - (Vesnice na mise)

Příspěvek pro Anonymní Thu 20 Oct - 18:21

Rima dopadla na vrh koule a začala bojovat s ninjou... ona měla v rukou jehlice a boxovala do něho on zase se vyhýbal a dělal přitom různé manévry s koulí,takže pro Rimu bylo dost těžké se udržet... pak ho ale zasáhla do hrudníku a nechala v něm zaražené jehlice ,poté ještě stačila vrazit do jeho pravé ruky jehlice a on málem spadl.. Zachytil se okraje .... druhou rukou vytvořil pečeť a koule se pod Rimou otevřela a ona do ní spadla.... tam něco zahučelo,poté se koule otevřela dole a Rima,která byla omráčená a ohořelá začala padat dolů...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Uzavřená - (Vesnice na mise) - Stránka 2 Empty Re: Uzavřená - (Vesnice na mise)

Příspěvek pro Anonymní Sat 22 Oct - 6:50

Myslel som si že ho porazí.. vlastne to pre ňu vyzeralo celkom nádejne no po tom sa stalo "to".. aj cez bolesť som sa rýchlo postavil a rozbehol som sa jej smerom, tesne pred tým než by dopadla na zem som ju zachytil a tak dosť zmiernil jej pád.. trocha som sa zapotácal páč predsa len, padala dosť rýchlo no nakoniec som to ustál a zapozeral som sa na toho shinobiho.. sme v prdeli.. pomyslel som si ironicky.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Uzavřená - (Vesnice na mise) - Stránka 2 Empty Re: Uzavřená - (Vesnice na mise)

Příspěvek pro Anonymní Sat 22 Oct - 10:13

Ninja si vytrhl jehlice ... to však neměl dělat,protože když je měl v sobě,tak to vypadalo,že nezasáhli nic důležitého,ale když je vytrhl zjistil,že fungovali jako špunty a on teď silně krvácí...
Ninja teda vzal jehlice a hodil je do vzduchu tak,aby dopadali tam,kde právě se nachází Rima a Oga... (a vzhledem k tomu,že mají špičku z těžšího kovu tak se špičkama nasměrovali v letu na zem...)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Uzavřená - (Vesnice na mise) - Stránka 2 Empty Re: Uzavřená - (Vesnice na mise)

Příspěvek pro Anonymní Mon 24 Oct - 11:38

Započul som ako niečo preťalo vzduch.. len som pevnejšie chytil Rimu a začal som uskakovať z miesta kde sme pred tým stáli. Tesne po tom sa do zeme pozabodávali ihlice.. Nakoniec som len Rimu položil na zem a postavil som sa pred ňu.. mám toho plné zuby.. pomyslel som si a v rýchlosti som vytiahol asi štyri shurikeny.. len som sa napriahol a hodil som ich ako keby "do bodu".. boli však pripevnené o lanká ktorými som ich nasmeroval v oblúku okolo toho shinobiho.. teda z každej strany dve, chcel som ho zviazať a následne strhnúť na zem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Uzavřená - (Vesnice na mise) - Stránka 2 Empty Re: Uzavřená - (Vesnice na mise)

Příspěvek pro Anonymní Mon 24 Oct - 14:34

Ninja se pokusil o úhybný manévr a tak se stalo,že Oga svázal lankem tu velkou kouli...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Uzavřená - (Vesnice na mise) - Stránka 2 Empty Re: Uzavřená - (Vesnice na mise)

Příspěvek pro Anonymní Wed 26 Oct - 10:42

Lanká som mal stále pri sebe.. keď som zviazal tú guľu tak mi to v podstate stále stačilo, ak sa jej stále dotýkal tak to bolo v poho.. v momente začali lanká obalovať kamene..teda doslvoa začali kamenieť, takto sa to ťahalo až ku guli a ak na nej ostal tak pravdepodobne skamenel aj on.. zobralo mi to hodne veľké množstvo chakry, už len pre to že som sa Doton: Chōkajūgan no Jutsu naučil len prednedávnom..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Uzavřená - (Vesnice na mise) - Stránka 2 Empty Re: Uzavřená - (Vesnice na mise)

Příspěvek pro Anonymní Wed 26 Oct - 12:56

Koule spadla na zem... a vybouchla ale jak měla vnějšek zkamenělí... tak ten se roztříštil na miliony střepyn a několik jich vletělo do Ogy a zasáhli žíli...

Rima se probrala: "Co...?" Pak se teprve rouzkoukala... a řekla: "Myslím,že žádný lékař nepřijde... chjo... co mám dělat... " povídá si sama pro sebe...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Uzavřená - (Vesnice na mise) - Stránka 2 Empty Re: Uzavřená - (Vesnice na mise)

Příspěvek pro Anonymní Wed 26 Oct - 13:04

Keď ma niekoľko kamenných črepín trafilo tak som iba zreval od bolesti.. zviezol som sa ne zem a sledoval som ako mi z tela vyteká.. doslova prúdom krv.O chvíľu som pocítil nevoľnosť vyvolanú z nedostatku krvi..pohľad sa mi začal zahmlievať no nezmohol som sa ani na slovo.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Uzavřená - (Vesnice na mise) - Stránka 2 Empty Re: Uzavřená - (Vesnice na mise)

Příspěvek pro Anonymní Wed 26 Oct - 13:42

Rima... "Ogo,tebe to možná bude mrzet... ale aspoň jeden..." řekla Rima,vytáhla hadičku ... bodla si jehlou do tepny,na to napojila hadičku a vrazila druhý konec do Ogy... pak udělala rukama dvě pečetě a z jejího těla se začala přelévat krev do Ogy... v Ogovo tělo začala krev naplňovat a dokonce začala vytlačovat původní... z ran krev vytlačila střepiny a poté udělal improvizovanou záplatu ze strupu... nakonec skoro všechna krev přešla do Ogy a Rima ještě řekla: "Nech si moji krev na památku..." pak jen zavřela oči a položila se na bok...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Uzavřená - (Vesnice na mise) - Stránka 2 Empty Re: Uzavřená - (Vesnice na mise)

Příspěvek pro Anonymní Wed 26 Oct - 13:53

Moc som jej slová nevnímal aj keď, zachytil som ich.. nechápal som však čo tým myslí.. následne som pocítil ohromnú bolesť keď do mňa začala prúdiť jej krv, keď začala tú moju vytláčať...Zavrel som oči a snažil som sa ju nejak... pretrpieť.. aj keď zmizla tak som bol vo viac menej šoku z toho čo sa práve stalo.. zrýchlene som dýchal no o chvíľku ma prešlo aj tak.. s trocha trasúcimi sa rukami som sa zaprel o zem a pohľad som otočil na miesto kde pred chvíľkou stála Rima.. arigato.. pousmial som sa páč.. myslel som si že len upadla do bezvedomia.. od únavy a tak ale.. po tom som si všimol že sa nehýbe vôbec.. že ani nedýcha ! .. úsmev mi na tvári zamrzol no hneď ho vystriedal panický strach.. rýchlo .. aj cez to že ma stále bolelo celé telo som sa prevalil na kolená a oboma rukami som ju chytil za plecia.. Rima.. RIMA ! zakričal som splašene.. snažil som sa nájsť nejaký náznak že sa mi to iba zdá.. alebo že to len hrá no.. bola taká.. bledá.. bez krvi a ochabnutá.. Aj keď som si uvedomil že je mŕtva nechcel som si to prijať.. proste som s ňou stále triasol a vyvolával jej meno.. ako keby to mohlo pomôcť..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Uzavřená - (Vesnice na mise) - Stránka 2 Empty Re: Uzavřená - (Vesnice na mise)

Příspěvek pro Midotsuchi Wed 26 Oct - 17:09

Prišiel som do dediny a nechápavo hľadel na chlapca, ktorý opakoval meno dievčaťa. "Nezdá sa, že by to bola misia iba na získanie informácií." Skontroloval som telo dievčaťa, ale už bolo neskoro. "Je koniec, chlapče." Nevedel som čo viac mám povedať.
Midotsuchi
Midotsuchi

Počet príspevkov : 302
Join date : 27. 09. 11
Age : 28
Bydlisko : Tsuchi no Kuni

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Uzavřená - (Vesnice na mise) - Stránka 2 Empty Re: Uzavřená - (Vesnice na mise)

Příspěvek pro Anonymní Wed 26 Oct - 17:26

P..prečo si to spravila?:. prečo si mi dala svoju krv? .. zašepkal som, nakoniec som ju však pustil.. rukami som sa chytil za hlavu a stále som nemohol uveriť tomu čo sa stalo.. umrela.. ksakru..ona umrela kvôli mne ! .. zreval som si v mysli .. nevedel som čo mám robiť.. Aotsuchiho som sotva vnímal, bol som proste viac menej mimo. Úplne mimo !

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Uzavřená - (Vesnice na mise) - Stránka 2 Empty Re: Uzavřená - (Vesnice na mise)

Příspěvek pro Midotsuchi Thu 27 Oct - 17:30

"Je čas ísť." Zobral som jej telo na ruky. "Zdá sa, že je to tu nebezpečné." Otočil som sa a išiel späť do Iwy.

(Ospravedlňujem sa, od zajtra tu do nedele nie som. Preto som to mierne urýchlil.)
Midotsuchi
Midotsuchi

Počet príspevkov : 302
Join date : 27. 09. 11
Age : 28
Bydlisko : Tsuchi no Kuni

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Uzavřená - (Vesnice na mise) - Stránka 2 Empty Re: Uzavřená - (Vesnice na mise)

Příspěvek pro Anonymní Fri 28 Oct - 9:46

Chvíľku som sa za ním iba pozeral.. po tom som sa však odhodlal vstať. Cítil som sa tak.. divne. Tiež mi bolo trocha zle, bol som viac menej psychicky na dne ale, na samovraždu to nevyzeralo (xD) .. nakoniec som išiel za Aotsuchim do Iwy.
(presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Uzavřená - (Vesnice na mise) - Stránka 2 Empty Re: Uzavřená - (Vesnice na mise)

Příspěvek pro Anonymní Tue 20 Dec - 17:12

Pomalším krokom som dorazil ku okraju dediny. Bol som obozretný, stále som rozmýšľal či to mohol ten shinobi nejakým spôsobom prežiť alebo nie. Ruku som mal síce vo vrecku no vo vrecku som mal aj kunai ktorý som kŕčovito zvieral. Musel som sa ukľudniť no.. ono to išlo len veľmi ťažko. Stále mi po hlave behala RIma a to, ako v tejto dedine zomrela.. kvôli mne.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Uzavřená - (Vesnice na mise) - Stránka 2 Empty Re: Uzavřená - (Vesnice na mise)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru