Uzavřená - (Vesnice na mise)

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Uzavřená - (Vesnice na mise)

Příspěvek pro Anonymní za Sat 15 Oct - 10:16

First topic message reminder :

Vesnice uzavřená sama v sobě....

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Re: Uzavřená - (Vesnice na mise)

Příspěvek pro Anonymní za Tue 27 Dec - 15:00

Pomaly som vyšiel zo zeme niekoľko desiatok metrov mimo toho domu. Všimol som si chaos no stále som bol maskovaný pod Meisegakure no jutsu takže som nemal strach, že by ma mohli uvidieť. Nohy sa mi odlepili od zeme a ja som pomaly vzlietol hore. Letel som stále vyššie a vyššie až som sa nad zemou ocitol celkom pekný kúsok. Vedľa mňa sa niečo zamihotalo no ja som už vedel že to je môj klon. Niečo som mu pokynul a on prikývol. Obaja sme zároveň skladali pečate a sledovali sme postup golemov na zemi, ktorý by zo všetkých strán mali dedinčanov stále viac a viac utláčať do stredu dediny k horiacemu domu. Technika golema.. šepol som spolu z klonom a z úst sa nám začali vytvárať golemovia, tí sa pochopiteľne neudržali vo vzduchu a obaja začali letieť smerom k zemi. Schovali sa do takého "klbka" takže momentálne pôsobili skôr ako meteority než nejaký tvor.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: Uzavřená - (Vesnice na mise)

Příspěvek pro Anonymní za Tue 27 Dec - 15:57

Najednou vypukla válečná vřavá.... lidé co neměli kolem sebe předměty začali se schovávat... nikdo si nevšímal domu.... a všichni co ovládají předměti začali bojovat s golemi a klony... bylo to dost nepřehledné,neboť od tamtoho baráku chytly další baráky.... a pak postupně se oheň šířil až ke stodole.... pomalu to vypadalo ,že dokonce začnou mít lidé navrh nad golemi a klony,když v tom začala hořet ta stodola a všichni lidé začali plánovat jak ji zachránit.... a tak začali se stahovat ke stodole,tu hasit a mezitím se snaží zničit každého golema a klona co se přiblíží ke stodole...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: Uzavřená - (Vesnice na mise)

Příspěvek pro Anonymní za Tue 27 Dec - 16:30

Celý boj som sledoval v podstate zhora.. všimol som si ich správania. No.. znepokojovala ma sila dedinčanov.. týmto tempom bolo dosť možné že by som sa do boja musel priamo zapojiť aj ja a tomu som sa chcel vyhnúť. Nakoniec však prevládla túžba zničiť ich čo najskôr a tam som letel niekoľko metrov nad stodolou.. všímal som si ako ju bránia. Poskladal som pečate a na jedného z dedinčanov, ktorý vyzeral asi najsilnejšie.. som použil genjutsu.. genjutsu vďaka ktorému všetkých svojich priateľov a známych videl ako démonov ktorý sa ho snažia zabiť.. po tom som však vytiahol brašničku s výbušnými lístkami, priviazal som o ňu jeden kunai a hodil som ju približne do stredu stodoly.. chcel som ju zničiť jedným veľkým výbuchom. Sám som pri tom radšej odletel stranou páč som nechcel, aby ma výbuch zasiahol. Klony pri tom spravili to isté čo ja prvý krát.. proste sa stiahli za golemov a následne iba použili Magen: Kokoni Arazu no Jutsu, čo je vlastne vyššie zmieňované genjutsu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: Uzavřená - (Vesnice na mise)

Příspěvek pro Anonymní za Tue 27 Dec - 17:07

Po pár chvílích nastal výbuch,... po výbuchu však se ozval ještě jeden výbuch... nebyl sice vidět(plameny nebyly vidět),neboť to bouchlo někde pod zemí,ale otřáslo to celou vesnicí... na bližší hoře vyvolal výbuch sesuv půdy... a síla zvuku přesáhla normální hranici a bylo to slyšet několik kilometrů do okolí... poté nastal i sesuv vesnice a centrum se propadlo do menší jeskyně co byla pod vesnicí...sesuv sebou do prašného hrobu vzal skoro všechny co bojovali... i polovinu golemů a klonů ... poté se z blízké hory na vesnici začali valit kameny a začíná to zavalovat i zbytek přeživších

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: Uzavřená - (Vesnice na mise)

Příspěvek pro Anonymní za Tue 27 Dec - 17:45

Celý ten výbuch dosť otriasol aj mnou.. a to som bol vo vzduchu. Zakryl som si rukami uši aby som nemusel počúvať ten nehorázny rámus z výbuchu no po chvíľke som ich otvoril.. takže preto.. povedal som potichu, došlo mi že pod stodolou, alebo v stodole museli mať nejaké rozbušky.. prach či proste niečo čo vybuchuje.. Celá dedina bola v podstate v koncoch.. ako aj dedinčania na ktorých sa valili kamene. Pozeral som sa na tú skazu no mňa teraz zaujímala jedna vec. Začal som sa sústrediť no po chvíľke som si viac menej odfúkol.. ten klon s dievčaťom stále "bol" a bol už dosť ďaleko, aby ho tento výbuch nezničil.. Následne som sa však začal strácať vo vzduchu aj ja, nechcel som byť rušený ničím zdola. Niektorý z klonov ešte vyleteli do vzduchu a hľadali nejakých preživčích ktorých by mohli zabiť.
(presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: Uzavřená - (Vesnice na mise)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru